دنبال کن

شماره تلفن کار در منزل بسته بندی

بسته بندی

1401/11/02
زهره قاسمی
سلام من دنبال کار در منزل میگردم اگه میشه یه کار مثل بسته بندی یا پاک کردن حبوبات ،منتاژ کاری ....
بهم معرفی کنید  با وجود ۴تا بچه  یه حقوق کارگری واقعا به این کار نیاز دارم اگه میشه راهنماییم کنید 
1 پاسخ
8 تایید
مانتو اُکسین | Manto Oxin
استخدام انباردار
دو نفر خانم یا آقا جهت انبارداری مجموعه تولیدی مانتو اُکسین نیازمندیم مسلط به انبارداری بسته بندی کدگذاری انبارگردانی مسئولیت‌پذیر با سواد آشنایی با نرم‌افزار اکسل و حسابداری هلو سن 20 الی 30 اگه میخو...
1401/11/03
فرزانه صمیم
فرزانه صمیم
سلام من دنبال کار در منزل میگردم شرایط کار بیرون را ندارم به کار در منزل سخت نیازمندم ممنون.
10:33
3 تایید
علی کیانی
سلام من دنبال کار در منزل میگردم به این کار احتیاج دارم نمیتونم برم بیرون کار کنم  واقعا اگر این کار رو به من بدین ممنونتم میشم
10:53
2 تایید
زهرا فیروزی
سلام من دنبال کار هستم توی یه دامپروری زندگی میکنم واقعا  به کار درمنزل نیاز دارم
15:00
1 تایید
بسته بندی
به چند نفر خانم جهت کار در بسته بندی فلفل دلمه ای نیازمندیم
1401/11/04
آمنه کاظمی‌پور
آمنه کاظمی پور دنبال کار در منزل میگردم بسته بندی هرچی باشه ممنونم 
06:53
1 پاسخ
1 تایید
1401/11/05
مریم محمدی
سلام من دنبال کار درمنزل میگردم  لطفا کاربدین بهش نیازدارم زهرا محمدی
06:34
1 پاسخ
2 تایید
مریم محمدی
سلام زهرا محمدی دنبال کار درمنزل میگردم بسته بندی هرچی باشه ممنون
06:36
1 تایید
بسته بندی
با سلام نیازمند خانوم جوان و فعال تا سن ۲۵ کار بسته بندی پَچ تسویه روزانه لطفا تماس نگیرید فقط مشخصات ارسال کنید ممنون از سایت دیوار
مریم محمدی
زهرا محمدی پرند هستم
06:36
1 تایید
ربابه حسینی
سلام ، کار در منزل بسته بندی حبوبات اگر بود ممنون میشم اطلاع بدید شماره تلفن بدید
07:03
1 پاسخ
4 تایید
سلام من خیلی نیازمند کاردرمنزل هستم بسته بندی هرچه باشه فرقی نمیکنه ممنون از لطف شما
08:42
بسته بندی
به یک نفر نیروی آقا ترجیحاً زیر ۴۰ سال جهت امور بسته بندی
منیژه حیدری
سلام نیاز مند کار در منزل  بسته بندی حبوبات اگه بود اطلاع بدین
12:43
1 پاسخ
خانم سمندری
سلام کار در منزل نسیم شهر نیازمندم چون شرایط بیرون کار کردن ندارم بسته‌بندی باشد یا دورست کردن گل مصنوعی
13:46
نرجس اکبری
سلام  من ب کار بسته بندی درمنزل نیازدارم  درشهرقم
14:30
حنان نهاده آسیا | Hannann Nahade Asia
استخدام کارگر بسته بندی(قزوین)
-نیروی منظم و متعهد به کار -دارای توانایی بسته بندی صحیح محصولات -توزیع بسته و برچسب گذاری صحیح -بارگیری محصولات تولیدی شرکت
1401/11/06
بهاره بیات
سلام من بهاره بیات دنبال کار می‌کردم تازه عروسی کردم به این کار احتیاج دارم 
17:25
2 پاسخ
1401/11/07
زیبا باقری۱۶۵۳
سلام من خیلی نیازمندکاردرمنزل هستم بسته بندی هرچه باشدفرقی نمیکنه ممنون از لطف شما زیباباقری 
09:41
1 پاسخ
زیبا باقری۱۶۵۳
سلام من خیلی نیازمند کاردر منزل هستم بسته بندی هرچه باشه فرقی نمیکنه خیلی ممنون از لطف شما
09:43
1 پاسخ
افرانت | AFR@NET
استخدام کارمند انبارداری (آقا)
کنترل امور ورود و خروج، ثبت، نگهداری و کنترل موجودی انبار با رعایت ضوابط مربوطه تعیین مکان مناسب برای انبار کردن انواع کالاها با توجه به نوع، وزن، حجم و میزان مصرف آنها طبقه‌بندی و شماره‌گذاری اجناس و...
سیما بیرنگ
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل هستم 
هر چی باشه و تو هر ساعتی وقت دارم 
با تشکر
11:26
شکیلا محمدی
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل هستم 
درشهرک صنعتی عباس آباد ممنون از لطف شما 
15:49
مژگان شیرزادی
سلام من شیرزادی دنبال کار بسته بندی در منزل هستم نمیتونم بیرون از خونه کار کنم‌.ممنونم.شهرضا
20:37
1 پاسخ
داروکده | Darukade
استخدام کارگر انبار( آقا)
- حداکثر سن 35 سال -شرح شغل : چیدمان قفسه ، بسته بندی سفارشات ، ثبت ورود و خروج کالا ، تخلیه و بارگیری - حقوق و مزایای مکفی - اضافه کاری و تعطیل کاری - بیمه تامین اجتماعی - حق ناهاری - هدایای مناسبتی ...
1401/11/09
حسنزاده
سلام منم دنبال کار در منزل هستم لطفا به منم یک شماره تماس بدین بتونم کار انجام بدم تو خانه
04:49
گیسو باقری
سلام گیسو باقری هستم دنبال کار در منزل هستم 
09:49
1 پاسخ
1401/11/10
سلام دنبال کار بسته بندی درمنزل هسم 
10:05
بسته بندی
بسته بندی پای مرغ شب کاری سرویس داریم شماره تماس بفرستید حتما تماس میگیرم سن و محل زندگی رو بنویسید کسایی که نزدیک میدون راهنمایی هستن در اولویت هستن
سلام من خیلی نیازمند کاردر منزل هستم بسته بندی هرچه باشد فرقی نمیکنه ممنونم  از لطف شما  فاطمه  زهروند  هستم 
14:25
مرتضوی اعظم
سلام نیازمند کاردرمنزل واسه بسته بندی هستم واقعا به پولش احتیاج دارم لطفا
16:07
معصومه شاه حسینی
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزل میکردم خیلی احتیاج دارم
22:45
بسته بندی
به تعدادی نیروی آقا یا خانم ترجیحا اقا جهت بسته بندی لحاف تشک نوزادی نیازمندیم شرایط استخدام: محدوده سنی ۱۸ الی ۳۵ سال بدون حاشیه و منظم شرایط کاری: ساعت کاری 8 صبح الی 18 عصر پنجشنبه ها ساعت 8...
1401/11/11
مریم جهان آرا
سلام مریم جهان آرا هستم . من دنبال کار بسته بندی در منزل میکردم خیلی به این کار احتیاج دارم  
کار هرچه باشد فرقی نمیکنه چون شوهرم کار نداره تشکر 
17:10
1401/11/19
ملیکا عزتی
ربابه حسینی
سلام ، کار در منزل بسته بندی حبوبات اگر بود ممنون میشم اطلاع بدید شماره تلفن بدید
میشه به منم بگین اگه کار درخانه سراغ دارید 
06:09
1 پاسخ
1 تایید
1401/11/20
شقایق
سلام کار در منزل واوان نیازمندیم چون شرایط کارکردن بیرون از خانه ندارم لطفا بسته بندی حبوبات باشد 
12:52
1 تایید
بسته بندی
۱نفر نیروی خانم حقوق ثابت و پورسانت کار در کارگاه بسته بندی اسباب بازی در مشهد- الهیه متعهد به کار و ساکن مناطق نزدیک به الهیه ✔لطفا نام و نام خانوادگی- سن- وضعیت تاهل شماره تلفن در چت دیوار بگذارید
احسان حاجوی
سلام . دنبال  شغل بسته بندی میگردم . وسیله هم دارم لطفا راهنمایی کنید 
17:39
1401/11/22
نرگس کردی
سلام دنبال کاربسته بندی یا هر چیز دیگه میگردم در منزل کردی هستم 
06:27
نرگس کردی
عالی
06:27
بسته بندی
به چند نیروی خانم جهت مونتاژ و بست بندی به صورت پاره وقت نیازمندیم. آدرس:قرچک خیابان باهنر باهنر ۶ سن:از ۲۰تا۳۰
سمانه
سلام دنبال شغل هستم 
بسته بندی در منزل 
لطفا اگه کار دارین با این شماره تماس بگیرین 0**** 
محدوده شهرک ولیعصر
10:29
سلام من دنبال کار بسته بندی یا پاک کردن حبوبات  در منزل هستم 
لطفا بهم معرفی کنید
11:06
سلام دنبال کار در منزل خودم هستم بسته بندی
11:08
بسته بندی
کار بسیار راحت و سبک بسته بندی داخل کارخانه فرقی نمیکند خانم یا آقا با سرویس رفت و‌برگشت
پروین پناهی
سلام  دنبال  کار در منزل هستم 
14:15
1401/11/23
سلام و دنبال کار در منزل هستم بسته بندی و پاک کردن حبوبات و غیره ....
06:30
1401/11/25
پروین دهقانی
سلام دنبال کاردرمنزل هستم بسته بندی باشه دربوشهر اگه سراغ دارین خبرم بدین لطفا
12:47
بسته بندی
ب یک خانم جوان و چابک و تیز برای بسته بندی لباس زنانه نیازمندیم ساعت کاری ۱۱ صبح تا ۷ عصر فقط تماس بگیرید در منزل نداریم محل کار میدان پروانه ها
۲۹
سلام من دنبال کاردرمنزل میگردم بسته بندی هرچی  باشه ممنون
19:40
هلنا عالیان
سلام 
زن سرپرست خانوار هستم 

نیاز ضروری به کار دارم دوازده سال سابقه کار دارم بسته بندی در منزل و یا جوابگویی تلفن و یا تایپ و حتی آمادگی این کارها در محل کار شما را دارم فوری با بیمه و حقو بالای ده تومن  
20:09
1 پاسخ
1401/11/26
زهره قاسمی
سلام من دنبال کار در منزل میگردم اگه میشه یه کار مثل بسته بندی یا پاک کردن حبوبات ،منتاژ کاری .... بهم معرفی کنید با وجود ۴تا بچه یه حقوق کارگری واقعا به این کار نیاز دارم اگه میشه راهنماییم کنید تشکر
سلام ببخشید میشه برامون توزیع بدین که چطوری هست کار های شما من بین کار نیاز دارم
07:48
1 پاسخ
بسته بندی
لقمه کردن نبات و بسته بندی ترجیحا خانم
خیلی به ین کار نیاز دارم 
07:50
راضیه سادات حسینی
سلام بزرگوار متاسفانه بنده بیمارم اینجا فقط وفقط دنبال کسی هستم ک خیرخواهانه حمایت مالیم کنه
12:24
1 پاسخ
ذکیه حمیدی
سلام سوریا حمیدی هستم دنبال کار بسته بندی در منزل هستم در شهریار فردوسیه ممنون 
13:22
بسته بندی
با سلام...نیروی کار خانم ترجیحا تحصیل کرده جهت کار در کارگاه تولیدی جهت بسته بندی نیازمندیم...محدوده توس ۱۴۲
1401/11/28
بهاره بیات
مردمو دست انداختین با این 
10:42
سارا دلیجه
سلام من از استان گنبد کاووس هستم با۳ تا بچه نیاز کار در منزل میخوام بسته بندی حبوبات  خشکبار هستم لطفا اگر کار هست خبر بدید ممنوع
15:42
سارا دلیجه
سلام فرقی نداره وقت کار درمنزل باشه خیلی احتیاج دارم گنبد کاوس بسته بند ی باشه خیلی خوبه  اگر شماره تماس دارین 
15:46
طراحی بسته بندی محصول مجموعه بایوگرین
مجموعه بایوگرین برای طراحی جعبه و بسته بندی محصولات خود در موقغیت شغلی " طراح گرافیک مسلط به طراحی و امور چاپ " دعوت به همکاری می نماید. ما به همکاری نیاز داریم که در زمینه طراحی بسته بندی جعبه داروی...
عزیز میلانی
سلام خوبید   ۲ ماه دنبال کار هستم بخدا خیلی لازم دارم ارومیه به این بزرگی واس ما یه کارپیدا نمیشه کاربسته بندی سراغ داشتید لطفاً بگید من چندتا پیدا کردم همش کلاهبرداری بود 😭
19:15
1401/11/29
افسانه نیکور
افسانه  نیکور دنبال.کار بسته بندی درمنزل
نیاز دارم
13:15
افسانه نیکور
افسانه نیکور دنبال کار بسته بندی در منزل میگردم
13:17
1 پاسخ
بسته بندی
با سلام به دونفر آقا دارای سن ۲۰الی۴۰سال و سلامت بدنی به صورت پیمانکاری برای کار بسته بندی نیاز داریم توضیحات لازم در تماس تلفنی داده میشود لطفا از منطقه رواسان-آخمقیه و اندیشه باشد‌. لطفا خانم ها تما...
1401/12/02
سلام
جویای کار بسته بندی در هر موردی هستم
وقت کاملا آزاده
08:22
1 پاسخ
با عرض سلام
جویای کار بسته بندی در هر زمینه ایی هستم در منزل محدودیت زمانی ندارم ساکن رشت
08:30
معصومه اصغری
سلام.من در تبریزهستم به کار نیاز دارم لطفا در خانه باشه شماره تلفنم 0**** 
09:35
1 پاسخ
بسته بندی
شرکت جهت تامین نیروی انسانی خود،نیازمند نیرو در شغل های زیر است *بسته‌بندی محصولات *ویزیتور بسته بندی کار در منزل (غیر حضوری) می باشد حقوق ۱۲ میلیون تومان ماهیانه ثابت+تا سقف چهار میلیون اضافه‌ کاری ج...
1401/12/03
سلام من دنبال کار میگردم بسته بندی  هم باشه ودر خانه می توانم انجام  بده 0****  اصفهان  هستم
15:50
1 پاسخ
سلام من به کاردرمنزل سخت نیازمندم لطفاراهنمای بفرماید
18:06
محبوبه فلاح آبکناری
سلام من کاردرمنزل می خواستم من پدرشوهرم ومادرشوهرهمسرم توی یک خونه زندگی می کنیم من جوراب کفه زدم سبزیجات دسته زدم منجوق دوزی کردم لباس عروس منجوق زدم گل سازی کردم ترشی جان درست کردم کاری می خواهم داخل خونه انجام بدم ممنون میشم شماره تماس بدین این شماره همسرم هستش من گوشیم خرابه دادم برای تعمیر شماره همسرم میدم آقای زاهد 0**** 
23:38
مرکز تخصصی فروش میوه سورن | Soren
استخدام حسابدار (خانم-مشهد)
مجموعه سورن واقع در احمد آباد، خیابان پاستور ،مرکز تخصصی تهیه و بسته بندی انواع میوه در مشهد نیازمند به یک نیروی حسابدار خانم می باشد. دارای مدرک تحصیلی رشته مالی، حسابداری یا رشته مرتبط تجربه حداقل 2...
1401/12/04
معصومه روستا
سلام من احتیاج به کاربسته بندی دررشت هستم ادوتابچه ممنون
00:05
سلام وعرض ادب یسنا جابری هستم دنبال کار بسته بندی در منزل هستم از یزد ممنونم
08:19
مرادی
 سلام من دنبال کار در منزل میکردم شرایط بیرون ندارم و به کار در منزل سخت نیامندم ممنونم راهنماییم کنید 
11:46
آرین خاک | Arian Khak
استخدام انباردار(شهر شهریار-باباسلمان)
آشنایی با امورات انبارداری و بارگیری چیدن و مدیریت کالا از مرکز توزیع و حمل به باربری برای بارگیری دریافت کالا برای برگشت یا تحویل و تایید محتویات آن در سفارش خرید و اطمینان از صحت و سالم بودن شناسایی...
1401/12/06
زهرا رضاپور
سلام زهرا رضاپور هستم دنبال کار در منزل هستم ممنون
05:55
کاویان
سلام جویای کار درمنزل هستم بسته بندی حبوبات در اصفهان 0**** 
20:44
1401/12/07
خانم محمودی
سلام روزبخیر
جویایی کاردرمنزل هستم ترجیحابسته بندی.منظم باتعهدکاری 
تهران-پرند
10:20
دنون نوتریشیا | Nutricia MMP (Danone Multi Nutrition)
مدیریت سیستم های مدیریت کیفیت | Quality Management Systems Manager
* مسلط به حسابرسی سیستم مدیریت کیفیت غذا. * مهارت های ارائه. * مهارت های حل مسئله و تصمیم گیری. * مهارت های مدیریت تیم. * مهارت های مذاکره. * مهارت های مدیریت استرس. * مهارت های مدیریت بحران. * دانش م...
زهرا محمدی
سلام محمدی هستم ازکرمان دنبال کاری هستم ک بتونم توخونه انجام بدم شوهرم دیسک گردن داره خیلی احتیاج ب کار دارم0**** 
21:29
1401/12/08
سودابه مرادی
سلام مرادی هستم دنبال کاردرمنزل خیلی به اینکارنیازدارم نجف اباداصفهان اگه میشه  راهنمایی کنید0**** 
10:41
1401/12/09
قربانی
سلام من به کاربسته بندی احتیاج دارم هرچیزباشه بسته بندی میکنم وملایرهستم وبه کارخیلی احتیاج دارم 
08:59
ایرانیان سپهر آسمان
برشکار لفاف بسته بندی
استخدام ایرانیان سپهر آسمان ایرانیان سپهر آسمان در استان البرز (هشتگرد) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان البرز استخدام می‌نماید برشکار لفاف بسته بندی جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه ک...
سلام‌من‌درملایر‌هستم‌احتیاج‌به‌کار‌دارم‌بسته‌بندی‌
باشه‌ممنون‌میشم‌ازتون‌بچه‌کوچک‌دارم‌نمیتونم‌بیرون‌کار‌کنم‌ممنون
13:03
مرجان افشاری
سلام من مرجان هستم یه کار در منزل می‌خوام به ولاه خیلی هم تمیز هستم ترو خدا برام جور کنید دنیا ممنون میشم شماره تماس0**** 
21:18
2 پاسخ
1401/12/10
سلام کار بسته بندی میخام
04:15
کشت وصنعت برنج کوروش
کارشناس کنترل کیفی
کشت وصنعت برنج کوروش جهت تکمیل کادر خود در استان مازندران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس کنترل کیفی کارشناس کنترل کیفی جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت فارغ التحصیلان رشته ه...
طیبه کیانی
سلام من دنبال کار در منزل هستم احتیاج شدید دارم اگه بسته بندی باشه انجام میدم  راهنمایی کنیدممنون میشم 
09:32
1401/12/11
سلام من دنبال کار در منزل میگردم شرایط کار بیرون را ندارم به کار در منزل سخت نیازمندم ممنون.
16:33
1401/12/13
نرگس شریفی
سلام من دنبال کار در خانه هستم اگه میشه مثل بسته بندی هر کار باشه لطفا راهنمایی م  کند
06:25
تجارت ماندگار فارسیا
مسئول قسمت بسته بندی
استخدام تجارت ماندگار فارسیا تجارت ماندگار فارسیا در تهران (شهرک صنعتی شمس آباد) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید مسئول قسمت بسته بندی جنسیت: آقا سابقه کار: دارای...
نرگس شریفی
سلام من نرگس  هستم باشوهر دوتابچه توباغ زندگی ميکنم حقوق کم است  نمیشه راه دور است هزینه  راه زیاد می شه 
06:31
نرگس شریفی
سلام من دنبال کار در خانه هستم  لطفا کمکم  کنید 0**** اصهفان گلدشت هستم 
06:37
1 پاسخ
فاطمه عبدالملکی
بسته  بندی درشهرتویسرکان
11:40
زرفروکتوز، زرماکارون، زراویل، زرکام
کارشناس خرید مواد اولیه و ملزومات بسته بندی - آقا
نظارت و مانیتورینگ بر اجرای فرآیند خرید شامل تمامی فعالیت های مرتبط از دریافت درخواست خرید شناسایی نیاز سورسینگ - ثبت فاکتور و پرداخت به تامین کننده -ارسال و آپدیت گزارش های خرید و بودجه های ماهانه ...
1401/12/14
رها آزاد
سلام وقتتون بخیر من دنبال کار درمنزل بسته بندی جوراب یا بادکنک یا حبوبات یا چیزهای دیگر میخواهم لطفاً راهنمایی کنید ممنون میشم
18:28
1 پاسخ
1401/12/15
سحر فتحی
سلام من خیلی خیلی نیاز به کاردرمنزل می گردم بسته بندی هر چه باشد 🌹
03:54
ی بی سمیرا ایوبی
سلام من خانم هستم سخت به کار در منزل نیازمند هستم بسته بندی باشد بهتر است شرایط کاردربیرون از خانه رو ندارم 0**** این شما ره تماس منه
07:11
1 پاسخ
مدیر تولید
یک هلدینگ معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان‌ خراسان رضوی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. مدیر تولید جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: مدرک: کا...
ی بی سمیرا ایوبی
ی بی سمیرا ایوبی
سلام من خانم هستم سخت به کار در منزل نیازمند هستم بسته بندی باشد بهتر است شرایط کاردربیرون از خانه رو ندارم 09034179894این شما ره تماس منه
شیراز زنده گی میکنم
07:12
1401/12/17
لیلا محمدی
سلام...لیلا محمدی دنبال کار در منزل میگردم.بسته بندی یا هرچیز دیگه ای...به این کار احتیاج دارم.
21:00
1 پاسخ
1401/12/19
ندادرمبار
کاردر منزل بسته بندی می خوام از تبریز
11:21
استخدام کارگر ساده خانم در کارگاه سبزی
استخدام کارگر ساده خانم در کارگاه سبزی، برای پاک کردن سبزی و بسته بندی سبزی خرد شده، با سرویس از نجف آباد، یزدانشهر، فولاد شهر ، امیر آباد. حقوق به صورت ساعتی و بیش از حقوق ساعتی اداره کار 0901XXX8706...
ندادرمبار
کار درمنزل می خوام بسته بندی باشه از تبریز
11:21
1401/12/20
خانم فرحانی
سلام من خانم فرحانی هستم دنبال کار در منزل بسته بندی یا هرچیز دیگه هستم چون خیلی نیاز دارم 

22:16
1401/12/21
مبین
سلام و خسته نباشید 
نیازمند کار در منزل هستم 
10:13
بسته بندی قطعات خودرو
کار بسته بندی و چیدن جلو پنجره در خط رنگ و بعد ازرنگ بردن داخل اتاق با دمای ثابت در کل کارش سبک هستش‌ حقوق طبق وزارت کار . تر جیحا مجرد . ساعت 8 تا 17 محل کار شهرک گلها فردیس جنب آتش نشانی ...
مبین
بسته بندی 
10:13
مریم احمدی
سلام من دنبال کاردرمنزل میگردم یه بچه دارمفعل شرایط کاربیرون ندارم ی کاربسته بندی نیازدارم..شوهرم ورشکسته شده هیچ کدوم درآمدوشغلی هم نداریم موادغذایی توخونه هم نمیتونم بگیرم خیلی بدهکارم0**** 
16:05
آمنه خسروانی
سلام من دنبال یه کار در منزل هستم لطفاً بامن تماس بگیرید خیلی ب این کار احتیاج دارم 
22:21
1 پاسخ
شکوفا منش
طراح گرافیک
شکوفا منش جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. طراح گرافیک طراح گرافیک جنسیت: خانم نوع قرارداد: تمام وقت حداکثر سن: 35 سال دارای مدرک تحصیلی حداقل کارشنا...
1401/12/22
خانم باهمت
سلام وقت بخیر وخسته نباشید من دنبال کار در منزل هستم دونفر هستیم هر بسته بندی باشه قبول می کنم 
09:28
لیلی گورابی
سلام
من دنبال کاردرجه زنی کاشی میگردم باحقوق و مزایااااا
13:49
سلام من نیاز کار در منزل هستم تمیز کردن حبوبات یا بسته بندی شکلات ام باشه
20:02
شکوفا منش
طراح گرافیک
شکوفا منش جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. طراح گرافیک طراح گرافیک جنسیت: خانم نوع قرارداد: تمام وقت حداکثر سن: 35 سال دارای مدرک تحصیلی حداقل کارشنا...
ادرستون کجاست من در رشتم
20:05
1 پاسخ
1401/12/24
فاطمه قادری
سلام به کار در منزل نیازمندم مثل تمام کارهای  بسته بندی 
07:58
1 پاسخ
ارزو
سلام وقت بخیر
من به کار نیمه وقت در منزل نیازمندم من در اردبیل هستم واقعا به این کار نیازمندم
12:46
شکوفا منش
طراح گرافیک
شکوفا منش جهت تکمیل کادر خود در استان های تهران و البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. طراح گرافیک طراح گرافیک جنسیت: خانم نوع قرارداد: تمام وقت حداکثر سن: 35 سال دارای مدرک تحصیلی ...
سلام نیازمند کاردر منزل هستم.تمیز کردندحبوبات یا بست.بندی باشه از سنندج نایسر  
13:14
1402/04/03
سعید عمرانی
سلام من یکار بسته بندی در منزل احتیاج دارم ممنونم میشم به کار بدید 
12:28
محمد صمدی
سلام جویای کار بسته بندی در هر موردی هستم وقت کاملا آزاده
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:10
کاردر منزل ،بدون نیازسابقە بسته بند
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا...
محمد صمدی
نرگس شریفی
سلام من دنبال کار در خانه هستم لطفا کمکم کنید ۰۹۱۳۰۲۹۳۶۴۴اصهفان گلدشت هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:12
محمد صمدی
ادرستون کجاست من در رشتم
سلام 
18:13
محمد صمدی
0**** تماس 
18:14
پارسیان پخش بیژن
تکنسین فنی-برق
پارسیان پخش بیژن جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. تکنسین فنی-برق تکنسین فنی-برق جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت تسلط کامل در زمینه ی برق صنعتی آچار ...
1402/04/04
محمد صمدی
بهاره بیات
سلام 
15:54
1 تایید
محمد صمدی
بهاره بیات
تماس بگیرید 0**** 
15:56
1402/04/12
محمد صمدی
هلنا عالیان
سلام زن سرپرست خانوار هستم نیاز ضروری به کار دارم دوازده سال سابقه کار دارم بسته بندی در منزل و یا جوابگویی تلفن و یا تایپ و حتی آمادگی این کارها در محل کار شما را دارم فوری با بیمه و حقو بالای ده تومن
سلام 0**** تماس بگیرید 
20:11
ابزار آلات صنعتی آروا
کارشناس فروش حضوری
ابزار آلات صنعتی آروا جهت تکمیل کادر خود در استان مرکزی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس فروش حضوری کارشناس فروش حضوری جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت تحصیلات: دیپلم و ...
محمد صمدی
مرجان افشاری
سلام من مرجان هستم یه کار در منزل می‌خوام به ولاه خیلی هم تمیز هستم ترو خدا برام جور کنید دنیا ممنون میشم شماره تماس۰۹۹۲۷۶۹۸۳۲۲
سلام 0**** تماس بگیرید 
20:13
1402/04/13
محمد صمدی
راضیه سادات حسینی
سلام بزرگوار متاسفانه بنده بیمارم اینجا فقط وفقط دنبال کسی هستم ک خیرخواهانه حمایت مالیم کنه
سلام 0**** تماس بگیرید 
12:46
محمد صمدی
فاطمه قادری
سلام به کار در منزل نیازمندم مثل تمام کارهای بسته بندی
سلام 0**** تماس بگیرید 
12:50
ابزار آلات صنعتی آروا
کارشناس فروش حضوری
ابزار آلات صنعتی آروا جهت تکمیل کادر خود در استان همدان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس فروش حضوری کارشناس فروش حضوری جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت تحصیلات: دیپلم و ...
محمد صمدی
آمنه خسروانی
سلام من دنبال یه کار در منزل هستم لطفاً بامن تماس بگیرید خیلی ب این کار احتیاج دارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
13:11
1402/04/14
صدیقه شریعتی
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0**** 
14:29
محمد صمدی
زیبا باقری۱۶۵۳
سلام من خیلی نیازمند کاردر منزل هستم بسته بندی هرچه باشه فرقی نمیکنه خیلی ممنون از لطف شما
سلام 0**** تماس بگیرید 
16:11
ابزار آلات صنعتی آروا
کارشناس فروش حضوری
ابزار آلات صنعتی آروا جهت تکمیل کادر خود در استان های تهران، ایلام، کرمانشاه، مرکزی و همدان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس فروش حضوری کارشناس فروش حضوری جنسیت: خانم، آقا نوع...
سلام وقتتون بخیر،من کار در منزل میخوام خیلی واجبه هرچی زودتر بهتر ممنونم
20:37
1 پاسخ
1402/04/15
محمد صمدی
لیلا محمدی
سلام...لیلا محمدی دنبال کار در منزل میگردم.بسته بندی یا هرچیز دیگه ای...به این کار احتیاج دارم.
سلام 0**** تماس بگیرید 
11:24
محمد صمدی
سلام وقتتون بخیر،من کار در منزل میخوام خیلی واجبه هرچی زودتر بهتر ممنونم
سلام 0**** تماس بگیرید 
11:25
ابزار آلات صنعتی آروا
کارشناس فروش حضوری
ابزار آلات صنعتی آروا جهت تکمیل کادر خود در استان ایلام از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس فروش حضوری کارشناس فروش حضوری جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت تحصیلات: دیپلم و ...
1402/04/20
محمد صمدی
زیبا باقری۱۶۵۳
سلام من خیلی نیازمندکاردرمنزل هستم بسته بندی هرچه باشدفرقی نمیکنه ممنون از لطف شما زیباباقری
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:06
محمد صمدی
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:07
محمد صمدی
گیسو باقری
سلام گیسو باقری هستم دنبال کار در منزل هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:08
پارسیان پخش بیژن
کارشناس برنامه ریزی تولید
پارسیان پخش بیژن جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس برنامه ریزی تولید کارشناس برنامه ریزی تولید جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت تسلط کام...
محمد صمدی
سلام ببخشید میشه برامون توزیع بدین که چطوری هست کار های شما من بین کار نیاز دارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:10
محمد صمدی
معصومه اصغری
سلام.من در تبریزهستم به کار نیاز دارم لطفا در خانه باشه شماره تلفنم ۰۹۱۴۴۳۵۶۴۹۹
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:12
محمد صمدی
مرجان افشاری
سلام من مرجان هستم یه کار در منزل می‌خوام به ولاه خیلی هم تمیز هستم ترو خدا برام جور کنید دنیا ممنون میشم شماره تماس۰۹۹۲۷۶۹۸۳۲۲
سلام 0**** تماس بگیرید  جوابگو نبودم پیام بدید 
19:14
پارسیان پخش بیژن
کارشناس برنامه ریزی تولید
پارسیان پخش بیژن جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس برنامه ریزی تولید کارشناس برنامه ریزی تولید جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت تسلط کام...
1402/04/21
محمد صمدی
افسانه نیکور
افسانه نیکور دنبال کار بسته بندی در منزل میگردم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:16
1402/04/22
محمد صمدی
سلام 0**** تماس بگیرید 
10:49
محمد صمدی
آمنه کاظمی‌پور
آمنه کاظمی پور دنبال کار در منزل میگردم بسته بندی هرچی باشه ممنونم
سلام 0**** تماس بگیرید 
11:57
ابزار آلات صنعتی آروا
کارشناس فروش حضوری
ابزار آلات صنعتی آروا جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس فروش حضوری کارشناس فروش حضوری جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت تحصیلات: دیپلم و ...
محمد صمدی
سلام من دنبال کار میگردم بسته بندی هم باشه ودر خانه می توانم انجام بده ۰۹۳۰۶۲۲۹۴۳۷ اصفهان هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
12:02
محمد صمدی
ملیکا عزتی
میشه به منم بگین اگه کار درخانه سراغ دارید
سلام 0**** تماس بگیرید 
12:04
1402/05/01
محمد صمدی
مریم محمدی
سلام من دنبال کار درمنزل میگردم لطفا کاربدین بهش نیازدارم زهرا محمدی
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:08
ابزار آلات صنعتی آروا
کارشناس فروش حضوری
ابزار آلات صنعتی آروا جهت تکمیل کادر خود در استان کرمانشاه از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس فروش حضوری کارشناس فروش حضوری جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت تحصیلات: دیپلم...
1402/05/02
زهرا موسیوند
دنبال کارم خرم آباد0**** 
00:35
1402/05/05
محمد صمدی
مژگان شیرزادی
سلام من شیرزادی دنبال کار بسته بندی در منزل هستم نمیتونم بیرون از خونه کار کنم‌.ممنونم.شهرضا
سلام 0**** تماس بگیرید 
14:24
محمد صمدی
رها آزاد
سلام وقتتون بخیر من دنبال کار درمنزل بسته بندی جوراب یا بادکنک یا حبوبات یا چیزهای دیگر میخواهم لطفاً راهنمایی کنید ممنون میشم
سلام 0**** تماس بگیرید 
14:25
کارگر ساده در بسته بندی اسلایم
اسلایم بازیکسو واقع در احمد اباد مستوفی ،حسن اباد خالصه ساعت کاری ۸ صبح تا ۵:۳۰ اتباع پذیرفته میشود ترجیحا ایرانی فقط تماس بگیرید
1402/10/09
محمد صمدی
0**** 
20:58
1402/10/10
سلام کاردر منزل میخوام برای بسته بندی 
06:34
سلام من از اردبیل برای کاردر منزل میگردم 
06:41
یک خانم بسته بندی پوشاک
یک خانم بسته بند نیاز داریم . در کارگاه خیاطی
1402/11/10
آرمان ستاری
سلام،من به دنبال بسته بندی کاردرمنزل هستم،
واقعا به این کار نیاز دارم.ممنون.
13:59
منیژه حیدری
سلام نیاز مند کار در منزل بسته بندی حبوبات اگه بود اطلاع بدین
سلام بسته بندی چی
23:56
1402/11/12
مریم حدادیان
سلام خانم دادیان هستم از خمینی شهر اصفهان 
نیاز به کارشبانه دارم .روزها سرکارهستم.شب هانیاز به کاردر منزل دارم ترجیحا بسته بندی
سه فرزند بزرگ سال دارم....خواهشاً تماس بگیرید نیاز فوری دارم.ممنون

08:13
بسته بندی و خدماتی
جذب نیروی خانم(زیر ۳۵سال) و آقا(زیر۴۰سال) مسئولیت‌پذیر و کاری در شرکت فرتاک واقع در شهرک صنعتی شهید سلیمانی . به منظور اطلاع از جزئیات کار و محاصبه حضوری با شماره *********** تماس حاصل فرمایید . ** او...
سلام کار در منزل میخواستم  هرچی باشه ممنون 
13:28
دنبال کار در منزل بومهن هستم
15:19
کار در منزل بومهن
15:20
کارگر ساده آقا
لطفا توضیحات را به دقت مطالعه کنید تلفن پاسخگو نیسیتم فقط جهت تعیین وقت مراجعه پیامک بدهید چند نفر آقا حداکثر سن 45 سال. بازنشسته و فاقد کارت پایان خدمت مردود است. سرویس دارد از تاکستان و قزوین و اق...
1402/12/07
سلام من نیازبه کاردرمنزل دارم لطفاکمک کنید
01:03
1402/12/08
کمال قلی تبار
سلام حرام وعرض ادب ...قلی تبار از مازندران شهرستان فریدونکنار ...من وخانومم بیکاریم ..من شخصا حدود 7.8 ماخ بیکارم. احتیاج به کارودرامد دارم ..کاردر منزل برای من وخانومم عالیه ...لطفا برای ما کاردیف کنید ممنون میشم شماره تماس من 0****  میباشد 
15:33
فاطمه قنبری
سلام  واقعا ب کار درمنزل نیازداریم
18:21
کارگر آقا با جای خواب(قطعات خودرو)
ندا: استخدام کارگر ساده ماهر و نیمه ماهر آقا در کارخانه قطعات خودرو قسمت تولید و بسته بندی نیازمندیم: ✔️ساعت کاری ۸صبح تا ۴بعدازظهر جمعه ها و تعطیلات رسمی تعطیل با حقوق پنجشنبه ها نیمه وقت ✔️دارای ۳...
1403/01/20
حیدر احمدی
منم به کار در منزل احتیاج دارم
11:26
سمیه رستگار
سلام کار در منزل میخواستم
18:53
1403/01/21
سلام من جویای کار در منزل هستم و خیلی به کار نیاز دارم،بچه کنکوری دارم،ممنون میشم برام کاری جور کنید
07:38
کارگردرصدی
کاردرام دی اف مثل کنسول جلو مبل میز تی وی و مونتاژو بسته بندی 0938XXX8981(نمایش کامل)
سه‌شنبه 18 اردیبهشت 1403، ساعت 23:25