دنبال کن

می خوام مدلینگ بشم

مدلینگ

1401/08/26
۶۳۳۲
من چند سالی هست که می خوام مدلینگ بشم ولی نمیدونستم کجا برم وچکار باید بکم برای مدلینگ شدن
08:22
6 پاسخ
5 تایید
مدلینگ
سلام.نیازمند خانم جهت عکاسی ومدل انواع لباس زنانه وکیف کفش لطفا پیام بدید باتشکر
1401/08/30
مهدی محبتی
سلام من 28ساله ورزشکار استایل فیزیک می خوام تو مدلینگ مشهد شرکت کنم از کجا باید شروع کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
12:52
1 تایید
1401/09/02
سلام میخواستم برای مدلینگ ثبت نام کنم باید کجل برم
10:28
3 پاسخ
5 تایید
1401/09/26
سلام میخوام دخترموببرم واسه مدلینگ تومشهدکجابایدبرم
19:50
2 پاسخ
1 تایید
جین وست، بالنو، جوتی جینز و ...
ادیتور عکس
تسلط کامل به فوتوشاپ و ادیت عکس محصول · آشنایی با مفاهیم نورپردازی در عکاسی . تجربه کاری قبلی در حوزه ادیت عکس (عکاسی صنعتی و مدلینگ)
1401/09/28
مهدی سهرابی
۶۳۳۲
من چند سالی هست که می خوام مدلینگ بشم ولی نمیدونستم کجا برم وچکار باید بکم برای مدلینگ شدن
سلام
 خانم هستید یا آقا؟
23:15
1 تایید
1401/09/29
مهدی هوشیار
سلام اقا هستم میشه منم راهنمایی کنید
10:00
1 پاسخ
1401/10/04
نسرین رادان
سلام منم خیلی علاقه دارم ب مدلینگ یه دختر ۱۹ ساله هستم قد بلند و بور مخصوص مدل لباس عروس و مانتو و ‌..هستم لطفا راهنماییم کنید 
23:45
3 پاسخ
4 تایید
استخدام مدلینگ لباس و چهره بانوان در همه لاینها
هلدینگ بزرگ بین المللی مدلینگ پرستو جهت تکمیل مدل های خود از بین بانوان علاقمند به کار مدلینگ آرایشی و استایل با درآمد عالی و مزایای خوب و با انعقاد قرارداد رسمی در تمام لاینهای مدلینگ از همه سایز های...
1401/10/15
سونیا نعمتی فر
سلام برای مدلینگ بودن کجا ثبت نام کنیم
21:17
4 پاسخ
2 تایید
1401/10/17
من برای   مدلینگ شدن  تو اصفهان  باید کجا برم  و چی کار کنم 
21:10
2 پاسخ
1 تایید
1401/10/18
امیررضا جعفری
سلام پسری هستم ۱۷ساله درعین تحصیل خوش فیس وبور وزیبا هستم میخواستم مدل بشم لطفا راهنمایی کنید ممنون
06:56
هلدینگ بزرگ بین المللی مدلینگ پرستو جهت تکمیل مدل های خود از بین بانوان علاقمند به کار مدلینگ آرایشی و استایل با درآمد عالی و مزایای خوب و با انعقاد قرارداد رسمی در تمام لاینهای مدلینگ از همه سایز های...
1401/10/30
محمد اقلیدی
سلام سارا هستم
۲۴ ساله از شیراز برای مدلینگ باید از کجا شروع کنم 
00:13
2 پاسخ
1 تایید
1401/11/12
Aysel baghery
سلام وقتتون بخیر من ۱۸ سالم هستش و ساکن مشهد 
کجا باید اقدام کنم برای مدلینگ 
23:48
2 پاسخ
1 تایید
1401/11/18
مهنازجعفری
سلام برای مدلینگ شدن در تهران میخواستم کمک بگیرم خانوم هستم چشم رنگی و قد کوتاه ولی جذاب 
10:22
5 پاسخ
استخدام مدل لباس ،خانم جوان مدلینگ لباس پاره،وقت
باسلام استخدام مدل خانم خوش استایل و پر انرژی امکان هماهنگی ساعت کاری با مدل با چهره و بدون چهره درامد بالا و تسویه روزانه مبتدی و حرفه ای انواع لاین های لباس اموزش رایگان برای افراد مبتدی لط...
1401/11/20
حمید قجاوند
سلام منم به کار مدلینگ خیلی علاقه دارم ولی خوب به خاطره یه سری شرایط زندگی هی ازش فاصله گرفتم ۲۷ سالمه و از شما درخواست کمک و راهنمایی دارم که بتونم در این رشته قدمی بر دارم ممنون 
09:45
حمید قجاوند
سلام‌من ۲۷ سالمه قد ۱۸۹ آقا هستم مناسب کار مدلینگ هستم و به این رشته خیلی علاقه دارم از شما درخواست کمک و راهنماییی که بتونم تو این رشته قدمی بر دارم تا به نتیجه برسم سپاس گذارم .
09:48
1401/11/24
رسول اکبرابادی
سلام پسرمو میخوام ببرم واسه مدلینگ ۴ساله اش لطفا کنید راهنماییم کنید
10:42
مدلینگ استایل و چهره
به تعدادی خانم جهت مدلینگ لباس نیازمندیم بدون نیاز به سابقه کاری امکان دور کاری و کار بدون چهره در چت دیوار و واتس اپ پیام بدین لطفا
رسول اکبرابادی
پسرمو میخوام ببرم مدلینگ چیکارکنم
10:43
1 پاسخ
1401/11/25
مهشید اختری
سلام  دختر من خیلی خوشتیپ و قد بلندمیخوام مدلینگ بشه
10:46
2 پاسخ
1 تایید
1401/11/28
نازنین پروینی
سلام من برای مدلینگ بدون چهره میخوام شرکت کنم اندام عالیی دارم قد کشیده و...لطفا راهنماییم کنید
14:45
5 پاسخ
1 تایید
مدلینگ خانم جهت فعالیت در مرکز زیبایی
خانم, مجرد ,سن زیر 35،اندام متناسب ,ظاهر آراسته و روابط عمومی قوی جهت مدلینگ پیج اینستا و دستیاری مطب زیبایی دندانپزشکی 3 روز در هفته حقوق ساعتی 60+ بیمه افرادی که جهت مدلینگ و تولید محتوا محدودیت دار...
1401/11/29
مهراس ممبینی
رسول اکبرابادی
پسرمو میخوام ببرم مدلینگ چیکارکنم
سلام پسرم ۱۸ سالشه اراک زندگی میکنیم برای مدل شدنش کجا ببرم؟
09:18
onyx
سلام من ۱۶ سالمه و قد وزن خوبی برای مدلی بودن دارم، پوست قیافه خوبی هم دارم انگشتای ظریف و باریک برای مدل ساعت یا زیورآلات دارم اما جایی رو نمیشناسم برم
18:27
1 پاسخ
onyx
توی شیراز جایی هست مدل بخواد؟
18:33
استخدام مدلینگ
استخدام مدلینگ خانم جهت کار در شرکت وارد کننده پوشاک برند سایز‌ها متفاوت امکان همکاری تمام وقت و پاره وقت و امکان همکاری در لاین با چهره و بی چهره مزایا: بن خرید کالا حضور در مارکت بین المللی
1401/12/09
سلام من ۲۰سالمه. قدم۱۸۰ میخواستم برم مدلینگ مشهد
16:25
1 تایید
1401/12/17
مهدی
سلام من پسر25ساله علاقه دارم مدل بشم.چهره بور و جذابی دارم به گفته اطرافیان.چشم رنگی قد متوسط دارم.خیلی ها پیشنهاد میدن پیگیر مدلینگ باشم.میتونید راهنماییم بکنید.ممنون میشم
00:12
1402/01/08
مهراج
سلام محمد هستم ساکن شیرازم میخام مدلینگ بشم 21سالمه رپرم واسه لباس لش اینا عالی هستم میتونید عکسام اینستا ببینید mehraj_ 071
12:40
ss ss
خانمی علاقه مند به ادمینی
خانمی اشنا و علاقه مند به مد و مدلینگ و ادمینی جهت شراکت در راه اندازی پیج فروش انلاین اینستاگرام پوشاک تینیجر و زنانه 0935XXX9810(نمایش کامل)
1402/01/12
زهره
سلام برای مدلینگ عروس توی کرج لطفا راهنمایی میکنید
20:47
1 پاسخ
1 تایید
1402/02/01
فاطمه مسگر
سلام من27 سالمه خیلی دوست دارم مدلینگ بشم اما نمیدونم چطوری باید شروع کنم یا کجا  ی راهنمایی لطفا 
01:00
1 پاسخ
فاطمه مسگر
سلام 27سالمه  عاشق کارای مدلینگم ولی نمیدونم از کجا برم  و چطور شروع کنم لطفا ی راهنمایی بکنید 
01:01
3 پاسخ
1 تایید
استخدام مدلینگ لباس خانم
استخدام مدلینگ لباس خانم ✅لاین های با چهره و بدون چهره ✅در تمام استایل ها و سایز ها ✅با حقوق ثابت و روزانه ✅حدقل سن 18تا35 ✅برای اطلات بیشتر واتساپ پیام بدین
فاطمه مسگر
27ساله هستم علاقه مند به کار مدلینگ برای استخدام مدل تبلیغاتی انواع لباس ومدل عروس و تیزر تبلیغاتی با من تماس بگیرید.
01:05
2 پاسخ
1402/02/02
سلام من خیلی علاقه به مدلینگ شدن دارم 22 سالمه ولی نمیتونم پیدا کنم که تو تبریز باید کجا برم لطفا راهنمایی کنین 🙏🏻
12:42
1 پاسخ
1 تایید
1402/02/09
اعظم نعمتی
سلام.من میخوام پسرم که ۶سالشه برای مدلینگ ببرم.ولی نمیدونم کجا برم.هیچ اطلاعاتی راجبش ندارم لطفا راهنمایی کنید
00:54
1 پاسخ
مدلینگ و بلاگری اینستاگرام
به تعداد 11 نفر خانم و آقا از تمامی رشته ها جهت کار مدلینگ و بلاگری اینستاگرام بدون نیاز به سابقه فعالیت سریعا نیازمندیم. 1. حقوق ثابت 100.000.000 ریال به بالا ( بدون قید و شرط ) 2. + پورسانت از فروش...
اعظم نعمتی
اعظم نعمتی
سلام.من میخوام پسرم که ۶سالشه برای مدلینگ ببرم.ولی نمیدونم کجا برم.هیچ اطلاعاتی راجبش ندارم لطفا راهنمایی کنید
تو خرم اباد هستیم. کجا باید مراجعه کنیم واسه مدلینگ شدن بچه ها
00:57
1402/02/14
سلام میخوام مدلینگ بشم مال اصفهان هستم
16:33
1 تایید
1402/03/02
مهدیه رجایی
منم علاقه زیادی ب مدلینگ دارم ولی نمیدونم کجا برم راهنمایی کنید هیکلو قدم اروپایی هستش*
12:43
مدلینگ خانم و کودک دورکار بدون سابقه و چهره
استخدام مدلینگ خانم و کودک خانم تا ۴۰ سال کودک 6 تا ۱۲ سال بدون چهره بدون صورت و به صورت دورکاری برای اطلاعات بیشتر چت دیوار پیام بدین
الناز خانی
سلام مدلینگ میشم قدم ۱۷۳و خوش استایل
فقط گرگان.
17:06
1 پاسخ
1402/03/06
سمیه دهقانژاد
دروددخترم دوونیم سالشه واسه مدلینگ لطفاراهنمایی
20:14
1 تایید
سمیه دهقانژاد
دخترم دوسالونیمشه واسه مدلینگ لطفاراهنمایی مچکرم
20:15
1 تایید
مدل خانم جهت عکاسی کفش ، کیف و پوشاک
ما در مجموعه عکاسی تبلیغاتی به یک خانم علاقمند و خلاق در زمینه مدلینگ جهت عکاسی کیف و کفش و پوشاک نیازمندیم . سایز پا 37 . 38 یا 39 سایز لباس 38 . 40
1402/03/07
سلام میخوام پسرم برامدلینگ ببرم مشهدی هستم کجابابدببرم ممنون میشم راهنمایی کنید
05:33
1402/03/08
سلام برای مدلینگ درکرمان لطفا راهنمایی کنید
04:02
برای مدل شدن درکرمان چه اقدامی کنم؟
04:03
مدل اقا پوشاک
به یک اقا جهت کار مدلینگ پوشاک خوش چهره و خوش استایل نیازمندیم *** قد ۱۸۰ الی ۱۸۵ *** نیاز به رزومه ندارد لطفا عکس قدی خود را در چت دیوار ارسال فرمایید
رحیم عباسی
سلام من میخواستم مدلینگ بشم
16:09
1402/03/12
نیوشا نیازی
سلام میخام برای مدلینگ ثبت نام کنم کجا باید مراجعه کنم قدم ۱۷۳ وزنم ۶۳
14:54
1402/03/19
شاهین
۶۳۳۲
سلام خوبید وقت بخیر میشه مشخصات و عکستون بديد ممنونم در واتساب 0****  محمدی هستم 
23:06
شرافیت
استخدام ادیتور عکس
برند شرافیت فعال در زمینه تولید پوشاک و لوازم بدنسازی نیازمند نیروی ادیتور با شرایط زیر می باشد. حضور موثر و تمام وقت تسلط کامل به فوتوشاپ جهت ادیت و روتوش عکس (مخصوصا ادیت عکس حالت روح (ghost) پوشاک ...
شاهین
میشه مشخصات و عکستون بديد ممنونم در واتساب 0****  محمدی 
23:07
شاهین
سلام خوبید وقت بخیر میشه مشخصات و عکستون بديد ممنونم در واتساب 0****  محمدی 
23:07
شاهین
مهنازجعفری
سلام برای مدلینگ شدن در تهران میخواستم کمک بگیرم خانوم هستم چشم رنگی و قد کوتاه ولی جذاب
سلام بی زحمت مشخصات و عکستون بديد ممنونم در واتساب 0****  محمدی هستم 
23:08
مدل - مدلینگ - مدل لباس زنانه
عرض ادب عکاسی پوشاک زنانه بدون چهره مبلغ حقوق توافقی جهت استخدام چت دیوار در خدمتم
شاهین
فاطمه مسگر
سلام 27سالمه عاشق کارای مدلینگم ولی نمیدونم از کجا برم و چطور شروع کنم لطفا ی راهنمایی بکنید
سلام خوبید وقت بخیر میشه مشخصات و عکستون بديد ممنونم در واتساب 0****  محمدی هستم 
23:11
شاهین
سلام تعدادی مدل برای همه شهر ها میخوایم با حقوق عالی برای بانوان بدون شرایط با آموزش فوری شماره 0****  شاهین محمدی گروه داریم در واتساب برای بانوان 
23:13
شاهین
تماس بگیرید 0****  
23:27
آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو با قیمت استثنایی
قابل توجه بانوان دختران جوان و نوجوان که به دنبال مستقل شدن هستند فرصت محدود با تخفیف استثنائی و غیر قابل تمدید دوره آموزش لیفت و لمینت – مژه و ابرو (صفر تا 100 به صورت VIP) هزینه آموزش لیفت و لمینت(...
شاهین
۶۳۳۲
تماس بگیرد 0****  محمدی 
23:27
1 تایید
1402/03/23
ستاره زرانداز
سلام من ۱۹.۲۰ سالمه  میخوام مدل بشم 
بندر عباس ام کجا برم 
20:21
1 تایید
1402/03/27
طاهره هوشیار ما آن را
سلام دوتا پسر که ده ساله وشانزده ساله هستن دارم من مادرشون  هستم چون چهره زیبا واند ام خیلی قشنگی دارن خیلی دلم میخواد که مدل بشن پدر یه شرکت مدلینگ ثبت نامشون کنم ولی نمی‌دونم چطوری یکیشون هم دربازه بان ماهر هستش 
21:26
1 پاسخ
استخدام بازیگر و مدلینگ خانم
جهت تیزر های تبلیغاتی و فیلم های کوتاه لطفا چت دیوار پیام بدید
1402/03/28
زکیه سلطانیان
سلام  من ۲۰ سالمه میخوام مدل بشم 
از اصفهان  باید  کجا  بروم
09:58
ویدا ولیزاده
سلام من ۲۶ سالمه دخترم قدم ۱۷۱ وزنم ۵۲ دوس دارم مدل بشم محل زندگیم ارومیه است ممنون میشم راهنماییم کنید
13:41
2 پاسخ
1 تایید
1402/04/02
شاهین
۶۳۳۲
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  دقیق بگم بهتون رایگان هست برای آموزش
14:21
بازیگر و مدلینگ خانم
به تعدادی هنرجو،بازیگر و یا مدلینگ خانم بین ۲۵ تا ۴۲ سال برای اجرای تئاتر و ساخت فیلم کوتاه و تیزر تبلیغاتی نیازمندیم. علاقمندان مشخصات و روزمه خود را واتساپ یا تلگرام بفرستند.
شاهین
14:22
شاهین
نسرین رادان
سلام منم خیلی علاقه دارم ب مدلینگ یه دختر ۱۹ ساله هستم قد بلند و بور مخصوص مدل لباس عروس و مانتو و ‌..هستم لطفا راهنماییم کنید
شاهین
نسرین رادان
مهندس معماری
یک مجموعه معتبر همواره به دنبال راهکاری خلاقانه در جهت کمک به سازندگان در مسیر اهداف خود در ساخت و ساز است. مهندس معماری جنسیت: خانم سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: جهت...
شاهین
سونیا نعمتی فر
شاهین
من برای مدلینگ شدن تو اصفهان باید کجا برم و چی کار کنم
14:23
شاهین
محمد اقلیدی
سلام سارا هستم ۲۴ ساله از شیراز برای مدلینگ باید از کجا شروع کنم
مدلینگ خانم انواع پوشاک
مدل خانم جهت مدلینگ پوشاک اندام مناسب متعهد اراسته بدون چهره بدون نیاز به سابقه فقط واتس اپ پاسخگو هستم
شاهین
Aysel baghery
سلام وقتتون بخیر من ۱۸ سالم هستش و ساکن مشهد کجا باید اقدام کنم برای مدلینگ
شاهین
مهنازجعفری
شاهین
مهشید اختری
سلام دختر من خیلی خوشتیپ و قد بلندمیخوام مدلینگ بشه
عکاسی تبلیغاتی صنعتی، مدلینگ و ساخت کلیپ
-عکاسی صنعتی و تبلیغاتی از محصولات تولیدی و فروشگاه شما (جهت استفاده در سایت،اینستاگرام،بروشور و پوستر و…) -فیلمبرداری و ساخت تیزر تبلیغاتی (ریلز،استوری و…)،لوگوموشن،هلیشات و… -عکاسی و فیلمبرداری از م...
شاهین
فاطمه مسگر
سلام من27 سالمه خیلی دوست دارم مدلینگ بشم اما نمیدونم چطوری باید شروع کنم یا کجا ی راهنمایی لطفا
14:24
1402/04/06
من برای مدلینگ شدن تو اصفهان باید کجا برم و چی کار کنم
خانم هستیدیا اقا
04:51
سلام من آقا هستم قدبلند وهیکلم خوبه 23ساله ساکن اصفهان 0**** برای مدلینگ
04:54
مدلینگ برای لباس و تبلیغات (خانم)
مدلینگ برای خانم ها با شرایط خوب و درامد خوب برای تبلیغات لباس و استایل با تایم کاری پاره وقت ۲ روز در هفته و شرایط و محیط مناسب برای اطلاعات بیشتر داخل واتساپ پیام بدین
1402/04/08
محمد صمدی
نازنین پروینی
سلام من برای مدلینگ بدون چهره میخوام شرکت کنم اندام عالیی دارم قد کشیده و...لطفا راهنماییم کنید
سلام 0**** تماس 
16:41
1402/04/09
محسن براتی
سلام من میخوام مدلینگ بشم باید کجایه مشهد خودمو معرفی کنم 
11:47
1402/04/12
سجاد کفایی
سلام وقت بخیر میشه بگید کجا میتونم تست مدلینگ بدم؟
07:52
مدلینگ خانم (لباس)
برای ژورنال اروپایی با آموزش بدون محدودیت سن و سایز ارسال مشخصات و عکس در چت دیوار
1402/04/14
شاهین
 0****  محمدی 
10:05
1402/04/17
شاهین

22:04
شاهین
نازنین پروینی
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  دقیق بگم بهتون رایگان هست برای آموزش محمدی هستم 
22:04
خانم مدلینگ
به یک خانم مدل خوش استایل جهت همکاری نیازمندیم
شاهین
۶۳۳۲
تماس بگیرید 0****  محمدی هستم 
22:07
1402/04/19
محمد جعفری
مهدی هوشیار
سلام اقا هستم میشه منم راهنمایی کنید
سلام وقتتون بخیر... میخوام مدلینگ بشم.. نمیدونم از کجا و چجوری شروع کنم... آقا هستم از اتباع افغانستان هستم ولی متولد ایران
11:21
نرگس قربانی
من نوجوانم اما بدن ایده آل میخوام
22:29
تماشا
مدلینگ مدل گوینده بلاگر خانم
استخدام مدل مدلینگ پوشاک لباس کیف کفش بلاگر ی گویندگی برای همه نوع مشاغل از کسانی تمایل در کار تبلیغاتی اینستاگرامی دارن جهت همکاری پذیرفته میشود حتی میتونید با گوشی خودتون کار بلاگری کنید فیلم بگیری...
1402/04/22
شاهین
محمد اقلیدی
سلام سارا هستم ۲۴ ساله از شیراز برای مدلینگ باید از کجا شروع کنم
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  دقیق بگم بهتون رایگان هستم  برای آموزش محمدی 
14:41
شاهین
مهشید اختری
سلام دختر من خیلی خوشتیپ و قد بلندمیخوام مدلینگ بشه
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  دقیق بگم بهتون رایگان هستم  برای آموزش محمدی 
14:42
شاهین
فاطمه مسگر
27ساله هستم علاقه مند به کار مدلینگ برای استخدام مدل تبلیغاتی انواع لباس ومدل عروس و تیزر تبلیغاتی با من تماس بگیرید.
14:43
شاهین
زهره
سلام برای مدلینگ عروس توی کرج لطفا راهنمایی میکنید
14:43
ندا نادري
سلام ميخواستم براي مدلينگ ثبت نام كنم بايد چيكار كنم .
19:53
1 پاسخ
1 تایید
1402/04/24
رومیناافسرده
من میخام مدل شم باید چیکار کنم؟
11:27
1 پاسخ
رومیناافسرده
سلام من میخام مدل بشم مدل دخترر در هرمزگان بندرعباس 
11:28
1402/05/04
سحر رمضان زاده
سلام میخوام مدلینگ شم داخل قم ، کجا باید برم و چیکار باید بکنم ؟ ممنونم راهنماییم کنید🙏
11:33
1 تایید
1402/05/29
الهوردی زاده
سلام من خیلی دوست دارم مدلینگ بشم خودم ۲۸ سالم هست یه دختر ۱۰ ساله هم دارم لطفا راهنمایی کنید مچکرم
22:13
1 پاسخ
1 تایید
مدلینگ خانم
تعدادی نیروی مدلینگ خانم جهت پوشاک و کیف و کفش با ظاهری آراسته نیازمندیم بدون محدودیت سنی
الهوردی زاده
سلام میخوام در مشهد مدلینگ لباس  بشم خودم ۲۸ سالم دخترم ۱۰ ساله کمکم کنید لطفا مچکرم 
22:16
1 تایید
1402/05/30
عسل طاهری
سلام من ۱۰ ساله میخوام در اصفهان مدلینگ بشم
14:47
2 پاسخ
محمد صمدی
الهوردی زاده
سلام من خیلی دوست دارم مدلینگ بشم خودم ۲۸ سالم هست یه دختر ۱۰ ساله هم دارم لطفا راهنمایی کنید مچکرم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:59
همکار خانم جهت مدلینگ پوشاک
سلام به چند نفر همکار خانم مدل جهت لباس همه سبک نیازمندیم با حقوق عالی لطفا تماس گرفته نشود در صورت تمایل لطفا رزومه ارسال کنید نام نام خانوادگی سن محل سکونت مجرد یا متاهل
محمد صمدی
عسل طاهری
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:00
1402/06/02
شاهین
۶۳۳۲
تماس 
19:46
1402/06/07
رومینا
سلام من دنبال شغل مدلینگ هستم آشنایی کامل برای جلوی دوربین بودن ژست مناسب با لباس دارم 
08:30
2 پاسخ
1 تایید
استخدام مدل لباس خانم(شرکت معتبر)
بسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ استخدام مدل لباس خانم آتلیه تولیدی کاریابی نیستیم تابع قوانین وزارت کاری دیوارو ایران عزیز بدون هماهنگی به هیچ عنوان تماس نگیرید* * ارسال مشخصات آخر آگهی الزامی میب...
1402/06/12
میخوام.  مدلینگ  بشم
21:32
1 تایید
1402/06/13
مانیا سعادت
سلام روز بخیر من میخوام مدلینگ بشم باید از کجا شروع کنم شرایط کار چجوریه و سابقه کار ندارم 
08:36
2 پاسخ
1 تایید
1402/07/13
فهيمه اسدى
سلام من علاقه ب مدلینگی دارم ۱۸سالمه و مشهد زندگی میکنم لطفاً راهنمایم کنید 
11:45
1 تایید
مدل کفش فروشی
باسلام،به تعدادی خانوم جوان جهت مدلینگ در کفش فروشی نیازمندیم
فهيمه اسدى
سلام من ۱۸ سالمه و مشهد زندگی میکنم قدم ۱۶۳ و وزنم ۵۲ ممنون میشم راهنمایم کنید واسه مدلینگ شدن 
11:47
1 پاسخ
1 تایید
1402/07/17
تینا شوندی
سلام میخواستم مدلینگ بشم ۱۸سالمه و خانم و ورزشکارم و هیکل رو فرمی دارم قدم هم به نسبت خوبه ولی سابقه کار ندارم در قم میشه راهنمایم کنید 
19:10
4 پاسخ
1 تایید
1402/07/20
اراد زهرایی
سلام  من میخوام پسرموببرم برامدلینگ مشهد کجابایدببرم
09:04
مدلینگ لباس زنانه
استخدام مدلینگ خانم تسویه ساعتی انواع لباس زنانه بدون چهره
1402/07/23
مهدی دژفر
سلام میخوام مدل شم تو مشهد راهنماییم کنید 
07:40
1402/08/01
یاسر تاجی
سلام وقتتون بخیر چند وقته میخوام مدلینگ بشم از کجا باید شروع کنم
11:15
1402/08/05
زهرا عباسی
میخوام مدل بشم تویزدو۴۴سالمه کجا میتونم این کارو انجام بدم
13:18
3 پاسخ
1 تایید
کارآموزی عکاسی و فیلمبرداری
استودیو راک برگزار می‌کند دوره ویژه کارآموزی مخصوص مدارس همراه با آموزش‌های لازمه جهت ورود به بازار کار برگزار می‌گردد. همچنین امکان ساخت رزومه قوی وجود داشته که شانس مهاجرت در آینده را فراهم می‌آورد...
1402/08/06
رضا طویهی
 سلام منم خیلی به مدلینگ علاقه دارم میشه بی زحمت راهنمای کنید 
19:00
1402/08/14
پویا محمدی
فهيمه اسدى
سلام من ۱۸ سالمه و مشهد زندگی میکنم قدم ۱۶۳ و وزنم ۵۲ ممنون میشم راهنمایم کنید واسه مدلینگ شدن
@afaf140201
سلام تلگرام  یا  ایتا پیام بدید تشکر 
00:11
پویا محمدی
تینا شوندی
سلام میخواستم مدلینگ بشم ۱۸سالمه و خانم و ورزشکارم و هیکل رو فرمی دارم قدم هم به نسبت خوبه ولی سابقه کار ندارم در قم میشه راهنمایم کنید
@afaf140201
00:16
مدلینگ خانم (لباس)
برای ژورنال با آموزش رایگان بدون محدودیت با امکان مهاجرت ارسال مشخصات و عکس در چت دیوار
پویا محمدی
زهرا عباسی
@afaf140201
پویا محمدی
مانیا سعادت
سلام روز بخیر من میخوام مدلینگ بشم باید از کجا شروع کنم شرایط کار چجوریه و سابقه کار ندارم
@afaf140201
پویا محمدی
رومینا
سلام من دنبال شغل مدلینگ هستم آشنایی کامل برای جلوی دوربین بودن ژست مناسب با لباس دارم
@afaf140201
00:17
استخدام مدلینگ لباس زنانه
یک بوتیک در منطقه ولی عصر جهت مدلینگ و ادمینی پیج اینستا از افراد با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید خانم, مجرد, سن زیر 25، اندام متناسب, ظاهر آراسته, منعطف و دارای روابط عمومی بالا. بدون نیاز به...
پویا محمدی
@afaf140201  آیدی تلگرام و ایتا
سلام بنده دفتر مدلینگ دارم تهران خانوم های که مایل به کاررهستند و آموزش بگن و شهر های دیگه دفتر داریم و معرفی میکنم رایگان 
 تلگرام  یا  ایتا پیام بدید تشکر 
00:23
پویا محمدی
عسل طاهری
@afaf140201  آیدی تلگرام و ایتا
سلام بنده دفتر مدلینگ دارم تهران خانوم های که مایل به کاررهستند و آموزش بگن و شهر های دیگه دفتر داریم و معرفی میکنم رایگان 
00:23
1402/08/18
سلام دختر8ماهه دارم برامدلینگ در شهر یزد کجا باید بروم
14:58
فروشند مانتو زنانه
استخدام مانتو گلدیس مانتو گلدیس جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. فروشند مانتو زنانه جنسیت: خانم نوع همکاری: پاره وقت شرایط احراز: فروشنده مسلط به...
1402/08/20
Nima Rahbar
سونیا نعمتی فر
Slm saken koja hastud
23:29
Nima Rahbar
نازنین پروینی
0**** 
23:30
1402/10/12
پویا محمدی
نازنین پروینی
سلام خوبید وقت بخیر 
23:09
طراحی، اداری، بازاریابی، دیجیتال مارکتینگ
گروه ساختمانی آراکو در حوزه ساختمان در بخش های طراحی، بازاریابی، امور اداری، دیجیتال مارکتینگ با شرایط زیر دعوت به همکاری مینماید: ۱_طراحی مدلینگ و فاز ۲: AutoCad, 3DMax,Revit,Rhino -تسلط به یکی از  ن...
پویا محمدی
سونیا نعمتی فر
سلام خوبید وقت بخیر afaf140201  آیدی تلگرام و ایتا
23:16
1402/10/17
مانیا بیگی
من 16سالمه والیبالیستم حدودا قدم178هست نمیتونم مدل بشم؟
08:39
2 پاسخ
1402/11/10
ترمه محمدی
مهنازجعفری
ایدی تلگرامتون بفرمایید برای مصاحبه و استخدام 
07:13
1 پاسخ
استخدام مدلینگ خانم
استخدام نیروی مدل پوشاک در لاین های متفاوت سنین ۱۸ تا ۴۰ در تمامی سایز ها حتی نیروی مبتدی (آموزش هنگام کار) در صورت تمایل پیام دهید
ترمه محمدی
مانیا بیگی
البته ک میتونید نتونستن وجود نداره 
07:14
1402/12/18
نازنین پروینی
@Afaf140301سلام آیدی تلگرام هست
بنده دفتر مرکزی داریم در تهران شهر های دیگه بعضی هاش داریم برای همکاری پیام بدید تلگرام گلزار هستم
22:59
onyx
سلام من ۱۶ سالمه و قد وزن خوبی برای مدلی بودن دارم، پوست قیافه خوبی هم دارم انگشتای ظریف و باریک برای مدل ساعت یا زیورآلات دارم اما جایی رو نمیشناسم برم
بنده دفتر مرکزی داریم در تهران شهر های دیگه بعضی هاش داریم برای همکاری پیام بدید تلگرام گلزار هستم
23:00
مدلینگ خانم
لطفا مشخصات خودتون رو پیامک کنید قد و وزن و اسم و بقیه مشخصات روبیکا و ایتا و واتس اپ
فاطمه مسگر
سلام من خیلی علاقه به مدلینگ شدن دارم 22 سالمه ولی نمیتونم پیدا کنم که تو تبریز باید کجا برم لطفا راهنمایی کنین 🙏🏻
الناز خانی
سلام مدلینگ میشم قدم ۱۷۳و خوش استایل فقط گرگان.
نیاز به مدل خانم
مدل خانم حداقل ۱۸ساله حداکثر ۴۰ ساله سایز ۳۴تا۳۸ جهت مدلینگ مزون زنانه مدل لباس به صورت تسویه روزانه اطلاعات بیشتر تلگرام یا واتس اپ
طاهره هوشیار ما آن را
سلام دوتا پسر که ده ساله وشانزده ساله هستن دارم من مادرشون هستم چون چهره زیبا واند ام خیلی قشنگی دارن خیلی دلم میخواد که مدل بشن پدر یه شرکت مدلینگ ثبت نامشون کنم ولی نمی‌دونم چطوری یکیشون هم دربازه بان ماهر هستش
ویدا ولیزاده
سلام من ۲۶ سالمه دخترم قدم ۱۷۱ وزنم ۵۲ دوس دارم مدل بشم محل زندگیم ارومیه است ممنون میشم راهنماییم کنید
ندا نادري
سلام ميخواستم براي مدلينگ ثبت نام كنم بايد چيكار كنم .
23:01
استخدام مدلینگ برای لباس حجاب
نیازمند مدلینگ خانم جهت عکاسی  در فضای باز برای مدل مانتو و عبا  . برای 4 ساعت.  . رنج سنی ۲۰ سال به بالا .
رومیناافسرده
من میخام مدل شم باید چیکار کنم؟
رومینا
تینا شوندی
مدل و مدلینگ خانم نیازمندیم  برای لباس
سلام مدل خانم برای لباس زنانه نیازمندیم ✅برای افراد مبتدی اموزش رایگان هست✅ بدون چهره حقوق ماهانه از ۱۵ الی ۵۰ تومان حداکثر سن ۳۸ روزانه توافقی ✅اطلاعات بیشتر داخل واس اپ ✅ ✅تماس پاسخگو نیستم ...
زهرا عباسی
مانیا بیگی
23:02
ترمه محمدی
ایدی تلگرامتون بفرمایید برای مصاحبه و استخدام
23:02
مدل و مدلینگ لباس   خانم نیازمندیم
سلام مدل خانم برای لباس زنانه نیازمندیم ✅برای افراد مبتدی اموزش رایگان هست✅ بدون چهره حقوق ماهانه از ۱۵ الی ۵۰ تومان حداکثر سن ۳۸ روزانه توافقی ✅اطلاعات بیشتر داخل واس اپ ✅ ✅تماس پاسخگو نیستم ...
1402/12/21
هنگامه سلیمانی
سلام من 17سالمه و خیلی علاقه دارم و خوش استایل هستم راهنمایی کنین بی‌زحمت ساکن مشهد
12:42
1403/01/07
نسرین رادان
12:48
سونیا نعمتی فر
12:49
پذیرش مدلینگ خانم برای کفش و صندل مارک
در بهترین جای سنندج هستش کلا چن ساعت کار هستش با درآمد عالی و امنیت شغلی در کفش مارک
مهنازجعفری
مهنازجعفری
Aysel baghery
سلام وقتتون بخیر من ۱۸ سالم هستش و ساکن مشهد کجا باید اقدام کنم برای مدلینگ
استخدام مدلینگ لباس   خانوم
نیازمند مدلینگ خانوم (مبتدی یا مدل ) لباس فانتزی از سایز ۳۸تا ۴۴ مجرد یا متاهل لطفاً مشخصات (وزن.قد . عکس)ارسال کنین ایتا وات روبیکا بدون چهره تماس پاسخگو نیستم ممنونم از دوستان عزیز...
1403/01/09
سارا قاسمی
سلام برای مدلینگ شدن کجا ثبت نام کنم؟
08:12
1 پاسخ
1403/02/08
منم قدم بلنده استایلم مناسبه برای مدلینگ دوس دارم مدل بشم ولی نمی‌دونم چه جوری. 
09:01
1 پاسخ
مریم سادات
سلام من 22 سالمه  سابقه کار مدلینگ در لاین عروس و مانتو شلوار ،پوشاک دارم،خیلی به این کار علاقه دارم اما شهرستانم ، و توانایی انجام دورکاری دارم
21:54
1 پاسخ
استخدام جهت مدلینگ لباس و تبلیغات
همکاری با تعداد محدودی خانم جهت کار در زمینه های مختلف لباس عروس، لباس مجلسی ،فشن ،ورزشی , اسپرت ، تبلیغات ، تیزر و بیلبورد با حقوق مکفی و قرارداد رسمی سه روز در هفته ضمنا در صورت لزوم کار بدون چهره...
1403/02/11
سعیده اکبری
سلام من سابقه مدل شدن رو داشتم 2 ساله ب حرفه ای فیتنس کار میکنم الان هم برای مدل میکاپ و هم استایل اگه برای خراسان جنوبی بیرجند و طبس کسی بود در خدمتم قدم 167 وزنم 60 
21:51
1 پاسخ
1403/02/12
مریم بوکان
سلام من علاقه دارم به مدلینگ چیکار کنم مال بندرعباس هم هستم
12:27
1 پاسخ
1403/02/16
پویا محمدی
سعیده اکبری
سلام من سابقه مدل شدن رو داشتم 2 ساله ب حرفه ای فیتنس کار میکنم الان هم برای مدل میکاپ و هم استایل اگه برای خراسان جنوبی بیرجند و طبس کسی بود در خدمتم قدم 167 وزنم 60
11:37
مدلینگ و ادمین خانم
به یک خانم برای ادمین و مدل عکاسی برای مانتو فروشی شرایط ظاهری و فیزیکی مناسب. با تجربه مسلط به اینستاگرام +افزایش حقوق فوری ساعت کاری ۱۱ الی ۱۷ (۶ ساعت) جمعه ها تعطیل
پویا محمدی
مریم بوکان
سلام من علاقه دارم به مدلینگ چیکار کنم مال بندرعباس هم هستم
پویا محمدی
مریم سادات
سلام من 22 سالمه سابقه کار مدلینگ در لاین عروس و مانتو شلوار ،پوشاک دارم،خیلی به این کار علاقه دارم اما شهرستانم ، و توانایی انجام دورکاری دارم
پویا محمدی
منم قدم بلنده استایلم مناسبه برای مدلینگ دوس دارم مدل بشم ولی نمی‌دونم چه جوری.
خانم جهت مدلینگ و عکاسی
خانم ۲۵ تا ۳۵ سال مدل برای کفش و صندل حقوق ۹ میلیون ساعت کاری بسته به میزان کار. تقریبا چهار تا شش ساعت. مرخصی یک روز در هفته
پویا محمدی
سارا قاسمی
سلام برای مدلینگ شدن کجا ثبت نام کنم؟
سه‌شنبه 18 اردیبهشت 1403، ساعت 22:10