دنبال کن

نیازمند کار در منزل خود هستم

بسته بندی

1401/01/29
بسته بندی یا هر کار دیگر 
15:21
3 پاسخ
14 تایید
مانتو اُکسین | Manto Oxin
استخدام انباردار
دو نفر خانم یا آقا جهت انبارداری مجموعه تولیدی مانتو اُکسین نیازمندیم مسلط به انبارداری بسته بندی کدگذاری انبارگردانی مسئولیت‌پذیر با سواد آشنایی با نرم‌افزار اکسل و حسابداری هلو سن 20 الی 30 اگه میخو...
یاسرمحمدی
سلام من یک کار نیاز دارم درمنزل  با درآمد خوب به پول نیازدارم
21:23
4 تایید
1401/01/30
زهراطاهری
سلام من خییلی نیازدارم خاهشن
13:31
3 پاسخ
5 تایید
1401/02/04
خوبه مشکلی نیست  یک زوج که در پرند زندگی میکنند این کار مناسب است خیلی فعال و کاری هم هستند..چجوری میتوانم هماهنگ با شما بشویم 
10:17
بسته بندی
به چند نفر خانم جهت کار در بسته بندی فلفل دلمه ای نیازمندیم
با چه شماره ای میتوانم با شما صحبت کنم 
10:18
1 پاسخ
2 تایید
1401/02/06
لطفا کار بسته بندی در منزل هر کاری باشه انجام میدم در سنندج 
18:20
1 پاسخ
5 تایید
1401/02/08
سلام خیلی احتیاج به پولش دارم 
12:12
1 پاسخ
1 تایید
بسته بندی
با سلام نیازمند خانوم جوان و فعال تا سن ۲۵ کار بسته بندی پَچ تسویه روزانه لطفا تماس نگیرید فقط مشخصات ارسال کنید ممنون از سایت دیوار
1401/02/10
سلام من به کار در منزل نیاز دارم واقعا به پولش احتیاج دارم
12:41
2 پاسخ
4 تایید
1401/02/12
سلام خانم از اصفهان هستم نیاز به کار در منزل هستم احتیاج به درآمد دارم 
08:07
1 تایید
سلام 
08:53
1 پاسخ
1 تایید
بسته بندی
به یک نفر نیروی آقا ترجیحاً زیر ۴۰ سال جهت امور بسته بندی
1401/02/13
نیاز به کار در خانه دارم
14:02
3 پاسخ
4 تایید
1401/02/18
سلام از پرند فاز شیش بسته بندی درخونه  هر کاری باشه انجام میدم ب پولش احتیاج دارم😔
11:41
نگین
سلام خسته نباشید من تمایل ب کار بسته بندی در خانه دارم 
13:21
2 تایید
حنان نهاده آسیا | Hannann Nahade Asia
استخدام کارگر بسته بندی(قزوین)
-نیروی منظم و متعهد به کار -دارای توانایی بسته بندی صحیح محصولات -توزیع بسته و برچسب گذاری صحیح -بارگیری محصولات تولیدی شرکت
معص
سلام نیازمند کار در منزل هستم .
17:51
1 پاسخ
معص
نجف ابادم
1401/02/19
زعر
سلام نیاز کار در منزل ۳نفریم با توانایی بالا در تهران
16:54
افرانت | AFR@NET
استخدام کارمند انبارداری (آقا)
کنترل امور ورود و خروج، ثبت، نگهداری و کنترل موجودی انبار با رعایت ضوابط مربوطه تعیین مکان مناسب برای انبار کردن انواع کالاها با توجه به نوع، وزن، حجم و میزان مصرف آنها طبقه‌بندی و شماره‌گذاری اجناس و...
نیاز به کار در منزل دارم
17:57
2 پاسخ
1401/02/21
سلام من نگین خانم هستم شهریار اسدآبادوحتد کار خانگی نیازمندم دو نفر هستم
15:07
1 تایید
1401/02/22
باسلام بنده  به علت نیاز مالی دوست دارم درمنزل کارداشته باشم اگر کسی هست درخدمتم باتشکرحمید
21:29
داروکده | Darukade
استخدام کارگر انبار( آقا)
- حداکثر سن 35 سال -شرح شغل : چیدمان قفسه ، بسته بندی سفارشات ، ثبت ورود و خروج کالا ، تخلیه و بارگیری - حقوق و مزایای مکفی - اضافه کاری و تعطیل کاری - بیمه تامین اجتماعی - حق ناهاری - هدایای مناسبتی ...
باسلام بنده به علت نیاز مالی دوست دارم درمنزل کارداشته باشم اگر کسی هست درخدمتم باتشکرحمید
21:31
1401/02/23
سلام  من نیازمند کار در منزل هستم
13:28
1 تایید
سلاما در ۲۵۰ کیلومتری مشهد استیم  روستا ۳۰ خانوار یم ومرم بیکارند اگر کسی برای بسته بندی خاست 
15:29
بسته بندی
بسته بندی پای مرغ شب کاری سرویس داریم شماره تماس بفرستید حتما تماس میگیرم سن و محل زندگی رو بنویسید کسایی که نزدیک میدون راهنمایی هستن در اولویت هستن
1401/02/25
فاطمه رسولی فر
سلام نیازمندکاردرمنزل خودهستم
11:05
مهرافروززارع
بسته بندی یا هر کار دیگر
سلام نیازمند کار در منزل هستم بسته بندی حبوبات
14:47
1401/02/26
سلام نیازمند کار درمنزل هستم از اردبیل
20:41
بسته بندی
به تعدادی نیروی آقا یا خانم ترجیحا اقا جهت بسته بندی لحاف تشک نوزادی نیازمندیم شرایط استخدام: محدوده سنی ۱۸ الی ۳۵ سال بدون حاشیه و منظم شرایط کاری: ساعت کاری 8 صبح الی 18 عصر پنجشنبه ها ساعت 8...
1401/02/28
لیدا فرزانه فر
سلام نیازمند کار بسته بندی در منزل در اصفهان 
09:33
1 تایید
سلام من نیازمند کار بسته بندی درمنزل خودم هستم .از رشت
10:38
سلام من نیاز به کاربسته بندی در منزل دارم از تهران
10:57
بسته بندی
۱نفر نیروی خانم حقوق ثابت و پورسانت کار در کارگاه بسته بندی اسباب بازی در مشهد- الهیه متعهد به کار و ساکن مناطق نزدیک به الهیه ✔لطفا نام و نام خانوادگی- سن- وضعیت تاهل شماره تلفن در چت دیوار بگذارید
سلام جویای کار در منزل خودممم بسته بندی هر چیزی که شد خواهش میکنم از رشت
11:15
سلام کار دوخت کف انجام میدهیم 
15:38
نیاز به کار در خانه دارم
کار دوخت کفش  در منزل نیرو فعال می‌خوایم  0**** 
15:39
بسته بندی
به چند نیروی خانم جهت مونتاژ و بست بندی به صورت پاره وقت نیازمندیم. آدرس:قرچک خیابان باهنر باهنر ۶ سن:از ۲۰تا۳۰
معص
سلام نیازمند کار در منزل هستم .
کار دوخت کفش 0**** 
15:40
نیاز به کار در منزل دارم
دوخت کفش انجام میدهیم 0**** 
15:41
ما کاردر منزل داریم مخصوص برای ساکنان فردیس ومشگین اباد کرج محمد شهر و دور اطراف کسی خواست تماس بگیرین 0**** 
15:44
2 تایید
بسته بندی
کار بسیار راحت و سبک بسته بندی داخل کارخانه فرقی نمیکند خانم یا آقا با سرویس رفت و‌برگشت
1401/03/01
ملحیه خاوریه
سلام کار درمنزل هر کاری باشه
07:17
1 پاسخ
ملحیه خاوریه
سلام نیازمند کاردستی 
07:21
سلام  خسته نباشیدمن ب کاراحتتیاج دارم کاربسته بندی باشه
10:08
بسته بندی
ب یک خانم جوان و چابک و تیز برای بسته بندی لباس زنانه نیازمندیم ساعت کاری ۱۱ صبح تا ۷ عصر فقط تماس بگیرید در منزل نداریم محل کار میدان پروانه ها
1401/03/02
نیاز به کار در منزل دراصفهان دارم
11:42
1401/03/04
سارا محمدزاده
استخدام غیر حضوری خانم و آقا 

به تعدادی خانم و آقا برای کار به صورت غیر حضوری نیازمندیم 

نوع کار : تبلیغ، تایپ ، ترجمه، پشتیبانی 
و یا ادمین اینستاگرام و تلگرام
حداقل مدرک : اول دبیرستان 
همه چی به شما آموزش داده میشه
نداشتن سابقه کیفری 
کارها به اسون ترین حالت انجام میشه
جهت استخدام در تلگرام پیام بدهید
@TheKayan
12:36
1 تایید
1401/03/11
معصومه آذرم
سلام دوستان نیازمند کار در منزل بسته بندی پوشاک زنانه هستم 
15:23
بسته بندی
لقمه کردن نبات و بسته بندی ترجیحا خانم
1401/03/12
 سلام نیازمند کار در منزل هستم بسته بندی خیلی به پول احتیاج دارم از شیراز
07:54
هاتفی                   سلام خسته نباشید کادرمنزل بسته میخوام توخونه انجام بدم به پولش احتیاج دارم 
16:03
ندا غفاری
سلام من نیاز به کار دارم 
18:28
3 پاسخ
بسته بندی
با سلام...نیروی کار خانم ترجیحا تحصیل کرده جهت کار در کارگاه تولیدی جهت بسته بندی نیازمندیم...محدوده توس ۱۴۲
ندا غفاری
ندا غفاری
سلام من نیاز به کار دارم
من از شهریار تهرانم
18:29
1401/03/17
لطفا به ماکاردهید
جویای کاردرمنزل هستم بسته بندی کنیم هرچی باشه
تبریز
اونقدردنبال کارهستیم😭😭😭پیدانمیکنین😭😭😭😭
06:28
1401/03/18
نیازمند کار بسته بندی یا باکس در خانه هستم. 
0**** 
05:20
1 پاسخ
طراحی بسته بندی محصول مجموعه بایوگرین
مجموعه بایوگرین برای طراحی جعبه و بسته بندی محصولات خود در موقغیت شغلی " طراح گرافیک مسلط به طراحی و امور چاپ " دعوت به همکاری می نماید. ما به همکاری نیاز داریم که در زمینه طراحی بسته بندی جعبه داروی...
الهام جعفری
 سلام ب کار در منزل احتیاج دارم 
09:57
1 پاسخ
1401/03/19
سلام من بچه مریض معلول دارم واقعا به کار درمنزل نیاز دارم ممنون میشم کمکم کنید
06:57
1401/03/20
اعظم عباسیان
سلام من به  کار  در منزل نیاز دارم
10:32
بسته بندی
با سلام به دونفر آقا دارای سن ۲۰الی۴۰سال و سلامت بدنی به صورت پیمانکاری برای کار بسته بندی نیاز داریم توضیحات لازم در تماس تلفنی داده میشود لطفا از منطقه رواسان-آخمقیه و اندیشه باشد‌. لطفا خانم ها تما...
1401/03/21
سلام من ب کار درمنزل خودم نیاز دارم چون کسی وندارم بچمو پیشش بزارم.ب این کار نیاز دارم چون تنهایی باید زندگیمو بچرخونم
09:09
1 پاسخ
محدثه جهانگیر
سلام خسته نباشید من کار  تو خونه نیازمندم ساکن رشت هستم  لطفا اگه کاری بود به من اطلاع بدید 
10:19
1401/03/22
سلام لطفا کار در منزل معرفی کنید در کاشان .نیاز دارم بهش ممنون
04:21
بسته بندی
شرکت جهت تامین نیروی انسانی خود،نیازمند نیرو در شغل های زیر است *بسته‌بندی محصولات *ویزیتور بسته بندی کار در منزل (غیر حضوری) می باشد حقوق ۱۲ میلیون تومان ماهیانه ثابت+تا سقف چهار میلیون اضافه‌ کاری ج...
ناهید علیپور
سلام من  به   کار در منزل  نیاز دارم 
04:50
1401/06/03
زینب نوری سوها
نیاز به کار در خانه دارم
سلام..کار در منزل پرستاری از کودک یا سالمند زن نیاز به پول دارم متشکرم زینب نوری سوها
22:35
زینب نوری سوها
نیاز به کار در منزل دارم
سلام.من نیاز به کار در منزل را دارم .خیلی نیاز به پول دارم متشکر
22:43
مرکز تخصصی فروش میوه سورن | Soren
استخدام حسابدار (خانم-مشهد)
مجموعه سورن واقع در احمد آباد، خیابان پاستور ،مرکز تخصصی تهیه و بسته بندی انواع میوه در مشهد نیازمند به یک نیروی حسابدار خانم می باشد. دارای مدرک تحصیلی رشته مالی، حسابداری یا رشته مرتبط تجربه حداقل 2...
1401/06/04
عصمت فیروزی
من نیازبه کاردارم 
12:14
1 پاسخ
1401/09/06
صدیقه کشتکار
سلام من احتیاج به کارخونه دارم مثل بسته بندی برا شهرک صنعتی فتح اباد هستم
13:01
الهام دهقانی
سلام من کار بسته بندی در منزل انجام میدم
۲۵ سالم فوق دیپلم مدیریت مالی  دارم
13:08
1 پاسخ
آرین خاک | Arian Khak
استخدام انباردار(شهر شهریار-باباسلمان)
آشنایی با امورات انبارداری و بارگیری چیدن و مدیریت کالا از مرکز توزیع و حمل به باربری برای بارگیری دریافت کالا برای برگشت یا تحویل و تایید محتویات آن در سفارش خرید و اطمینان از صحت و سالم بودن شناسایی...
1401/09/07
خانم سلیمیان
سلام من واقعا نیاز به کار در منزل دارم.کار بسته بندی هرچی که میخواد باشه. واقعا به پولش احتیاج دارم.
ان شاءالله با در آمد بالا باشه.
16:05
خانم جمشیدی هستم سرپرست خانوار هستم درکرج سکونت میکنم
سلام من خانم سرپرست خانوار هستم سه بچه یتیم دارم به یک کار در منزل خودم نیاز مندم 
17:45
1401/09/08
سمیه امین الرعایا
سلام ساکن اصفهان هستم..به کاردرمنزل احتیاج دارم کاری ک بسته بندی یاچیزی ک فقط درمنزل خودمون باشه 
09:26
دنون نوتریشیا | Nutricia MMP (Danone Multi Nutrition)
مدیریت سیستم های مدیریت کیفیت | Quality Management Systems Manager
* مسلط به حسابرسی سیستم مدیریت کیفیت غذا. * مهارت های ارائه. * مهارت های حل مسئله و تصمیم گیری. * مهارت های مدیریت تیم. * مهارت های مذاکره. * مهارت های مدیریت استرس. * مهارت های مدیریت بحران. * دانش م...
سمیه امین الرعایا
الهام دهقانی
سلام من کار بسته بندی در منزل انجام میدم ۲۵ سالم فوق دیپلم مدیریت مالی دارم
سلام..میشه معرفی کنید چ کاری هست ک انجام میدین درمنزل؟
09:27
1401/09/11
فاطمه کریمی
سلام من ب یه وام احتیاج دارم خواهش میکنم کمکم کنید 
11:01
1 پاسخ
بسته بندی یا هر کار دیگر
به بازاریاب برای فروش محصولات پوست و مو نیاز دارم 
16:41
ایرانیان سپهر آسمان
برشکار لفاف بسته بندی
استخدام ایرانیان سپهر آسمان ایرانیان سپهر آسمان در استان البرز (هشتگرد) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان البرز استخدام می‌نماید برشکار لفاف بسته بندی جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه ک...
سکینه فرجالاپور
سلام من  خانوم  فرجی هستم به کار در منزل خیلی احتیاج دارم.فقط توخونه باشه ممنونتون میشم 
21:58
1401/09/13
کار خوب با درآمد خوب برای کسانی که میخوان تو منزل کار کنن بدون تحصیلات ، بدون سابقه کاری ، بدون سرمایه ،  بدون پارتی ،  با آموزش های رایگان 
با شماره 0****  تماس بگیرین تا این کار خوب رو با این همه آپشن بهتون معرفی کنیم . 
13:52
کار  در  منزل با درآمد  خوب گه نه تحصیلات میخواد ، نه سن ، نه سرمایه ، با آموزش رایگان ، با شماره 0****  تماس بگیرین
14:01
1 تایید
کشت وصنعت برنج کوروش
کارشناس کنترل کیفی
کشت وصنعت برنج کوروش جهت تکمیل کادر خود در استان مازندران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس کنترل کیفی کارشناس کنترل کیفی جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت فارغ التحصیلان رشته ه...
فاطمه
دنبال کار غیر حضوری هستم مثلا اپراتور چیزی 
کسی بود پیام بدهد 
17:48
1401/09/14
سمیه بشکار
نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم هر نوع بسته بندی که باشه خانم سلطانی از کرمان
06:59
نیازمند به کار هستم
07:35
تجارت ماندگار فارسیا
مسئول قسمت بسته بندی
استخدام تجارت ماندگار فارسیا تجارت ماندگار فارسیا در تهران (شهرک صنعتی شمس آباد) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید مسئول قسمت بسته بندی جنسیت: آقا سابقه کار: دارای...
بهزادکاکی
سلام من خاهان کار درمنزل برای ۲نفرهستم باحقوق خوب
09:24
کبری بلالی
لام من رشت هستم نیازبه بسته بندی یاهرکار دیگه ای که بشه تومنزل خودم انجام داد دارم 
11:13
سلام دنبال کاردرمنزل هستم دربسته بندی یاهرچیزی لطفاً معرفی کنید
18:07
زرفروکتوز، زرماکارون، زراویل، زرکام
کارشناس خرید مواد اولیه و ملزومات بسته بندی - آقا
نظارت و مانیتورینگ بر اجرای فرآیند خرید شامل تمامی فعالیت های مرتبط از دریافت درخواست خرید شناسایی نیاز سورسینگ - ثبت فاکتور و پرداخت به تامین کننده -ارسال و آپدیت گزارش های خرید و بودجه های ماهانه ...
ناھید محمدی
سلام روی روتختی۔رومیزی و انواع لباس مجلسی۔عروس۔بافت۔مانتوو۔۔۔سنگدوزی۔جواھردوزی و۔۔ گیفت حناانجام میدم شھرستان دورود 0**** 
20:58
فاطمه رستمی
سلام ماهم نیازمند کاردرمنزل هستیم سنندج 
22:40
1401/09/15
سلام ساکن اسلام اباد ام اماده همکاری در گارگاه برش پارچه 
هستم 
03:13
مدیر تولید
یک هلدینگ معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان‌ خراسان رضوی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. مدیر تولید جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: مدرک: کا...
1401/09/17
نجمه عفیفی پور
سلام جویای کاردرمنزل هستم شیراز
08:14
1401/09/19
صمد چمنگرد
لطفا کار بسته بندی در منزل هر کاری باشه انجام میدم در سنندج

15:11
سلام آماده آماده برای کار در منزل. امیر همدان🙏
21:57
استخدام کارگر ساده خانم در کارگاه سبزی
استخدام کارگر ساده خانم در کارگاه سبزی، برای پاک کردن سبزی و بسته بندی سبزی خرد شده، با سرویس از نجف آباد، یزدانشهر، فولاد شهر ، امیر آباد. حقوق به صورت ساعتی و بیش از حقوق ساعتی اداره کار 0901XXX8706...
1401/09/20
سلام نیاز فوری برای کار در منزل خودم هستم کار الگوکشی روی پارچه و برشکاری ، بسته بندی انجام میدم .از خمینی شهر اصفهان ممنون میشم همکاریم کنید،🙏
20:00
1401/09/21
زینب احمدی
سلام من کار در خانه یا ترشی درست کردن یا بسته بندی 
21:37
1 پاسخ
1 تایید
زینب احمدی
بسته بندی 
21:37
بسته بندی قطعات خودرو
کار بسته بندی و چیدن جلو پنجره در خط رنگ و بعد ازرنگ بردن داخل اتاق با دمای ثابت در کل کارش سبک هستش‌ حقوق طبق وزارت کار . تر جیحا مجرد . ساعت 8 تا 17 محل کار شهرک گلها فردیس جنب آتش نشانی ...
1401/09/23
زهرا ایوبی
سلام من  نیاز مندکار در منزل هستم   
بسته بندی
07:47
الناز محمدیان
کار در منزل نیازمندم.
11:39
1 پاسخ
حمیده وانقی
سلام من نیازمنده کار در منزل هستم
16:39
شکوفا منش
طراح گرافیک
شکوفا منش جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. طراح گرافیک طراح گرافیک جنسیت: خانم نوع قرارداد: تمام وقت حداکثر سن: 35 سال دارای مدرک تحصیلی حداقل کارشنا...
1401/09/24
پریسارحیمی
سلام
من نیازمندم به کاردرمنزل بسته بندی بادرامد خوب 
البته بسته بندی خشکبار
20:11
1 پاسخ
پریسارحیمی
پریسارحیمی
سلام من نیازمندم به کاردرمنزل بسته بندی بادرامد خوب البته بسته بندی خشکبار
0**** 
پریسارحیمی
20:12
1 پاسخ
1401/09/25
طغیانی
نیازمند کار در منزل خودم هستم اصفهان 
09:40
شکوفا منش
طراح گرافیک
شکوفا منش جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. طراح گرافیک طراح گرافیک جنسیت: خانم نوع قرارداد: تمام وقت حداکثر سن: 35 سال دارای مدرک تحصیلی حداقل کارشنا...
سلام من به شدت به کار در منزل بسته بندی با درامد خوب نیازمندم. دوتا بچه دارم . لطفا 
ممنونم.

0****  پروانه جعفری ساکن پرند
13:20
1401/09/26
سلام من مریم ازاستان کهگیلویه.وبویراحمدنیازمنددرکاردرمنزل بسته بندی هستم درصورت شرایط لطفابامن تماس بگیرید
09:15
سلام بسته بندی درمنزل ..اصفهان نیازدارم 
09:41
شکوفا منش
طراح گرافیک
شکوفا منش جهت تکمیل کادر خود در استان های تهران و البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. طراح گرافیک طراح گرافیک جنسیت: خانم نوع قرارداد: تمام وقت حداکثر سن: 35 سال دارای مدرک تحصیلی ...
1401/10/02
سمانه وجدی
سلام وجدی هستم ساکن تهران بچه ۳ ساله دارم کاربسته بندی درمنزل می خوام خیلی به کاراحتیاج دارم 
20:05
1401/10/04
سلام نیازبه کار درمنزل.خیلی به کارکردن فعال هستم.از تبریز  
11:14
1401/10/05
زهرا موسوی
سلام من به کاردرمنزل نیازمندم ازمشهد
02:10
کاردر منزل ،بدون نیازسابقە بسته بند
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا...
1401/10/06
زهراطالعی
سلام به کاردرمنزل نیاز دارم
12:13
1401/10/07
فاطمه چاهه
سلام من دخترناشنوا هستم خیلی به پول احتیاج دارم یه پسر ۲ ساله دارم در خونه ۲۰متری زندگی  میکنم 
03:12
زهراخاندوزی
سلام به کار درمن منزل  بسته بندی دراستان گلستان احتیاج دارم
10:33
پارسیان پخش بیژن
تکنسین فنی-برق
پارسیان پخش بیژن جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. تکنسین فنی-برق تکنسین فنی-برق جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت تسلط کامل در زمینه ی برق صنعتی آچار ...
1401/10/09
ابوذرقربانی
زهراطاهری
سلام خوبی ببخشیدکدوم شهرهستید
10:46
شمسی رحیمی
سلام  من به شدت نیاز به کاردرمنزلدارم کاربسته بندی  
22:33
فاطمه شفقی
سلام  به کاربسته بندی درمنزل نیازدارم.خواهشا.ازرشت.0**** 
23:02
ابزار آلات صنعتی آروا
کارشناس فروش حضوری
ابزار آلات صنعتی آروا جهت تکمیل کادر خود در استان مرکزی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس فروش حضوری کارشناس فروش حضوری جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت تحصیلات: دیپلم و ...
1401/10/10
اکبر خواجه لو
از شهریار هستم لطفاً کار در منزل بهم معرفی کنید ممنونم
03:57
1 تایید
سلام نیاز به پول دارم ومی خواهم در خانه باشه از شهرستان لامرد هستم
04:07
3 پاسخ
مرتضوی اعظم
سلام نیازبه کاردرمنزل دارم واسه بسته بندی
17:02
ابزار آلات صنعتی آروا
کارشناس فروش حضوری
ابزار آلات صنعتی آروا جهت تکمیل کادر خود در استان همدان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس فروش حضوری کارشناس فروش حضوری جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت تحصیلات: دیپلم و ...
1401/10/11
سلام نیاز کار در خانه هستم ممنون میشم 
12:34
فهیمه گودرزی
من خانم ۳۳ ساله هستم احتیاج دارم درمنزلرخودم کارکنم و درامدی داشته باشم خواهش میکنم کمکم کنید
19:19
1 پاسخ
سما عبدالرحیمی
سلام کار بسته بندی در منزل میخام دانشجو هستم خیلی نیازمندم
20:07
1 پاسخ
ابزار آلات صنعتی آروا
کارشناس فروش حضوری
ابزار آلات صنعتی آروا جهت تکمیل کادر خود در استان های تهران، ایلام، کرمانشاه، مرکزی و همدان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس فروش حضوری کارشناس فروش حضوری جنسیت: خانم، آقا نوع...
1401/10/12
نسرین رضاییان
سلام من نیاز دارم به کار در منزل  هرچی باشه بسته بندی انجام میدم ....درشهرستان جهرم
18:18
عفاف موسوی
سلام موسوی هستم باافتخار عضوی از تیم کار افرینی وبین المللی کیان هستم  کسانیکه دنبال کار هستن مخصوصا کار درخانه(بدون محدودیت مکانی،زمانی،تحصیلات،سابقه و....) به صورت آنلاین یاحضوری  از هرشهر ایران وحتی خارج از ایران  میتونن پیام بدن، درصورت تایید از طرف کارشناسان میتونن  کسب وکارشونو شروع کنن
 از صفر تاصد کار اموزش داده میشه ودرتمام مدت فعالیت در هرزمان ومکان وزمینه ای از حمایت تیم قدرتمند کیان بهره مند خواهندشد
برای گرفتن نوبت پرزنت کاری به این شماره میتونید پیام بدید0**** 
22:54
عفاف موسوی
سلام موسوی هستم باافتخار عضوی از تیم کار افرینی وبین المللی کیان هستم  کسانیکه دنبال کار هستن مخصوصا کار درخانه(بدون محدودیت مکانی،زمانی،تحصیلات،سابقه و....) به صورت آنلاین یاحضوری  از هرشهر ایران وحتی خارج از ایران  میتونن پیام بدن، درصورت تایید از طرف کارشناسان میتونن  کسب وکارشونو شروع کنن
 از صفر تاصد کار اموزش داده میشه ودرتمام مدت فعالیت در هرزمان ومکان وزمینه ای از حمایت تیم قدرتمند کیان بهره مند خواهندشد
برای گرفتن نوبت پرزنت کاری به این شماره میتونید پیام بدید0**** 
22:54
ابزار آلات صنعتی آروا
کارشناس فروش حضوری
ابزار آلات صنعتی آروا جهت تکمیل کادر خود در استان ایلام از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس فروش حضوری کارشناس فروش حضوری جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت تحصیلات: دیپلم و ...
1401/10/16
طیبه زارعی
سلام من وقت ازاددارم دنبال کاردرمنزل هستم 
16:45
1 پاسخ
به کار درمنزل نياز دارم،از دماوندم 
18:37
زیبا
سلام کار در منزل هر کار باشه انجام میدم خیلی نیاز دارم در اردبیل 
21:21
پارسیان پخش بیژن
کارشناس برنامه ریزی تولید
پارسیان پخش بیژن جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس برنامه ریزی تولید کارشناس برنامه ریزی تولید جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت تسلط کام...
1401/10/17
سهیلا نجفی
سلام من 35 سال دارم خانم هستم به شدت نیازمند کار بسته بندی در منزل هستم 
04:10
باسلام جویای کاردرمنزل خودمم کاربسته بندی واقعااحتیاج به پولش دارم
15:58
زهرا فتحی
نیاز به کار در خانه دارم
سلام من به کار در منزل نیاز دارم 
21:01
2 پاسخ
پارسیان پخش بیژن
کارشناس برنامه ریزی تولید
پارسیان پخش بیژن جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس برنامه ریزی تولید کارشناس برنامه ریزی تولید جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت تسلط کام...
1402/01/16
خانم زارعی
0**** 
07:47
فریبا مقدسی
سلام .نیازمند کاردرمنزل هستم ..ساکن  پردیس بومهن هستم
12:35
1 پاسخ
1402/01/22
زهرابختیاری
سلام  نیازمندکاردرمنزل هستم خواهش میکنم کمکم کنید 
12:47
1 پاسخ
ابزار آلات صنعتی آروا
کارشناس فروش حضوری
ابزار آلات صنعتی آروا جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس فروش حضوری کارشناس فروش حضوری جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت تحصیلات: دیپلم و ...
1402/01/24
سعداسلیمانی
سلام کار در منزل میخواستم بسته بندی در بانه. ممنون 🙏
20:48
1 پاسخ
1402/01/28
زهراغلامی
سلام. نیازمندکاردرمنزل خودهستم. تشک ر
01:12
1402/01/30
فاطمه عزیزی
سلام در فریدونکنار نیاز ب بسته بندی
06:39
ابزار آلات صنعتی آروا
کارشناس فروش حضوری
ابزار آلات صنعتی آروا جهت تکمیل کادر خود در استان کرمانشاه از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس فروش حضوری کارشناس فروش حضوری جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت تحصیلات: دیپلم...
1402/01/31
سمیه بایزدی
نیازمندکاردرمنزل بسته بندی هستم 
17:01
1402/02/01
مریم حسینوند
بسته بندی یا هر کار دیگر
سلام  من کار بسته بندی را دوست دارم انجام بدم لطفا جواب بدین یا اگه میشه با این شماره تماس بگیرین چون خیلی پول نیاز دارم 0**** 
11:52
1402/03/29
صدیقه شریعتی
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0**** 
11:54
کارگر ساده در بسته بندی اسلایم
اسلایم بازیکسو واقع در احمد اباد مستوفی ،حسن اباد خالصه ساعت کاری ۸ صبح تا ۵:۳۰ اتباع پذیرفته میشود ترجیحا ایرانی فقط تماس بگیرید
1402/03/30
هانیه حیدری
کار در منزل هرچی باشه بسته بندی انجام میدم در تهران
11:12
فاطمه پوربنا
سلام به کار در منزل نیاز دارم ، دزفول زندگی میکنم.
16:27
شیدا پیچکار
سلام
نیاز به کار در منزل دارم
اسلامشهر_تهران
خوشحال میشم کمک کنید
ممنون
17:35
1 پاسخ
یک خانم بسته بندی پوشاک
یک خانم بسته بند نیاز داریم . در کارگاه خیاطی
محب رحمانی
سلام دوباله کار در منزل هستد
22:19
محب رحمانی
مرد
22:19
طوبی محمدعلی شاه ابادی
سلام من یک کار نیاز دارم  در منزل بادرامد خوب
22:52
بسته بندی و خدماتی
جذب نیروی خانم(زیر ۳۵سال) و آقا(زیر۴۰سال) مسئولیت‌پذیر و کاری در شرکت فرتاک واقع در شهرک صنعتی شهید سلیمانی . به منظور اطلاع از جزئیات کار و محاصبه حضوری با شماره *********** تماس حاصل فرمایید . ** او...
طوبی محمدعلی شاه ابادی
به کاردرمنزل احتیاج دارم با درامد خوب
22:53
2 پاسخ
1402/03/31
الناز جم
سلام نیازمند کار در منزل هستم و به پول نیاز دارم ساکن کرج هستم و جنسیت زن ۲۰ سال سن
18:33
2 پاسخ
1402/04/01
محمد صمدی
زهراطاهری
0**** 
15:33
کارگر ساده آقا
لطفا توضیحات را به دقت مطالعه کنید تلفن پاسخگو نیسیتم فقط جهت تعیین وقت مراجعه پیامک بدهید چند نفر آقا حداکثر سن 45 سال. بازنشسته و فاقد کارت پایان خدمت مردود است. سرویس دارد از تاکستان و قزوین و اق...
محمد صمدی
سلام 
15:40
1402/04/03
محمد صمدی
با چه شماره ای میتوانم با شما صحبت کنم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:40
محمد صمدی
۰۹۱۳۰۰۵۳تماس بگیرید
18:47
کارگر آقا با جای خواب(قطعات خودرو)
ندا: استخدام کارگر ساده ماهر و نیمه ماهر آقا در کارخانه قطعات خودرو قسمت تولید و بسته بندی نیازمندیم: ✔️ساعت کاری ۸صبح تا ۴بعدازظهر جمعه ها و تعطیلات رسمی تعطیل با حقوق پنجشنبه ها نیمه وقت ✔️دارای ۳...
محمد صمدی
0**** 
18:48
1402/04/04
محمد صمدی
سلام خیلی احتیاج به پولش دارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:38
مهدیه مجدی
سلام نیازمند کاردر منزل هستم بسته بندی باشه فقط درامد داشته باشه الکی نباشه
17:10
کارگردرصدی
کاردرام دی اف مثل کنسول جلو مبل میز تی وی و مونتاژو بسته بندی 0938XXX8981(نمایش کامل)
محمد صمدی
سلام
سلام 0**** تماس بگیرید 
1402/04/08
زهرا قاسمی
سلام  من نیازمند کار در منزل هستم 0**** 
10:24
1 پاسخ
محمد صمدی
زهرا قاسمی
سلام من نیازمند کار در منزل هستم ۰۹۹۴۱۴۳۳۲۳۵
سلام 0**** پیام بدید
11:51
جذب نیرو با حقوق بالا بسته بندی
شرکت تولیدی زیزا جهت تکمیل کادر خود در مشاغل زیر نیرو می‌پذیرد ⭕️فروشنده ۱ نفر ⭕️ بازاریاب محصولات ۲ نفر ⭕️ بسته‌بندی مندی محصولات ۵ نفر پ.ن:شغل بسته بندی در منزل خودتان می‌باشد مزایا:بیمه_اضا...
1402/04/13
محمد صمدی
سلام من ب کار درمنزل خودم نیاز دارم چون کسی وندارم بچمو پیشش بزارم.ب این کار نیاز دارم چون تنهایی باید زندگیمو بچرخونم
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:49
محمد صمدی
الناز جم
سلام نیازمند کار در منزل هستم و به پول نیاز دارم ساکن کرج هستم و جنسیت زن ۲۰ سال سن
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:57
1402/04/15
محمد صمدی
سعداسلیمانی
سلام کار در منزل میخواستم بسته بندی در بانه. ممنون 🙏
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:47
اتوکاری و بسته بندی کاپشن
به چند نفر خانم یا آقا بدون نیاز به سابقه در اتوکاری و بسته بندی کاپشن نیازمندیم ادرس:اطراف چهارراه لاله
محمد صمدی
زهرا فتحی
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:48
محمد صمدی
سما عبدالرحیمی
سلام کار بسته بندی در منزل میخام دانشجو هستم خیلی نیازمندم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:50
محمد صمدی
پریسارحیمی
۰۹۱۱۵۰۳۸۲۵۱ پریسارحیمی
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:52
نیروی چیدمان هایپر
به یک خانم نهایت ۳۰ساله جهت چیدمان تخم مرغ بسته بندی در فروشگاه از ساعت ۲عصر تا ده شب و در ماه ۴ روز آف با حقوق ۷۵۰۰۰۰۰در ماه نیازمندیم.
محمد صمدی
الناز محمدیان
کار در منزل نیازمندم.
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:57
محمد صمدی
زینب احمدی
سلام من کار در خانه یا ترشی درست کردن یا بسته بندی
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:58
محمد صمدی
فاطمه کریمی
سلام من ب یه وام احتیاج دارم خواهش میکنم کمکم کنید
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:02
خانم مجرد برای بسته بندی
خانم مجرد ۲۰تا ۴۰ سال برای بسته بندی ونظافت ومتفرقه کارها کلا سبک هستند رزومه ارسال کنید محدوده ی کار پلیس‌راه آذرشهر
محمد صمدی
عصمت فیروزی
من نیازبه کاردارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:03
محمد صمدی
الهام جعفری
سلام ب کار در منزل احتیاج دارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:09
محمد صمدی
نیازمند کار بسته بندی یا باکس در خانه هستم. ۰۹۱۳۲۸۱۵۲۳۶
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:10
نیروی خانم جوان در خدمات بسته بندی
نیازمند یک عدد نیروی خانم جوان در خدمات بسته بندی ماهی و میگو در بازار ماهی فروشان کار به صورت حضوری و با دستگاه میباشد. سرویس ایاب و ذهاب و ناهار ندارد ساعت تماس از 8 صبح تا 8 شب
محمد صمدی
ملحیه خاوریه
سلام کار درمنزل هر کاری باشه
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:13
1402/05/06
رقیه جعفری
سلام نیازبه کاردرمنزل خودم هستم شیراز ممنون
07:53
ساحل جهانگیری
سلام م نیازمند کار درخانه خودم هستم  بچه  کوچیک دارم 6ماهشه اگ کار بسته  بندی باش خیلی خوبه 0**** 
12:57
1 پاسخ
نیروی خانم تمام وقت مسعودیه  مونتاژ و بسته بندی
به نیروی خانم جهت کار در کارگاه مونتاژ و بسته بندی نیازمندیم
محمد صمدی
ساحل جهانگیری
سلام م نیازمند کار درخانه خودم هستم بچه کوچیک دارم ۶ماهشه اگ کار بسته بندی باش خیلی خوبه ۰۹۹۰۳۹۳۲۸۴۳
سلام 0**** تماس بگیرید 
13:40
سمیرا میرافضل
سلام 
15:05
1 پاسخ
محمد صمدی
سمیرا میرافضل
سلام
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:58
استخدام و کاریابی بسته بندی
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا...
محمد صمدی
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:59
محمد صمدی
طوبی محمدعلی شاه ابادی
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:00
سلام کاربسته بندی درمنزل نیازمندم درگلبهار جمهوری ۴۶
21:39
نیرو خانم مجرد بسته بندی موادغذایی و آزمایشگاهی
- کار فقط بصورت حضوری و در محل کارگاه میباشد - یک نفر نیرو خانم متعهد و مجرد برای بسته بندی مواد غذایی و آزمایشگاهی - سن کمتر از 30 سال - کار فقط بصورت حضوری و در محل کارگاه میباشد - سن کمتر از 35 سال...
1402/06/30
آرزو مرادی
سلام من به کار خیلی نیاز دارم 
18:34
1 پاسخ
محمد صمدی
آرزو مرادی
سلام من به کار خیلی نیاز دارم
سلام تماس 0**** بگیرید
18:44
1402/07/01
صدیقه شریعتی
شیدا پیچکار
سلام نیاز به کار در منزل دارم اسلامشهر_تهران خوشحال میشم کمک کنید ممنون
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشند.  پیام بدین.0**** 
20:03
کارخانگی داریم نیاز داریم به نیرو بسته بندی بادکنک
سلام نیازمند نیرو جهت کارخانگی هستیم. انجام این کار نیاز به هیچگونه مهارت خاصی نداره و هرکسی میتواند انجامش بدهد. خاهشن برای استخدام پیام رسان ایتا مراجعه کنید. باتشکر
صدیقه شریعتی
ندا غفاری
سلام من نیاز به کار دارم
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشند.  پیام بدین.0**** 
20:06
صدیقه شریعتی
ندا غفاری
سلام من نیاز به کار دارم
صدیقه شریعتی
طوبی محمدعلی شاه ابادی
کارگر ساده تولید و بسته بندی
شرکت تانیا خوراک پارسیان تولید کننده غذاهای آماده منجمد واقع در شهرک صنعتی شمس اباد نیازمند تعدادی نیروی کار خانم و آقا جهت کار در سالن تولید و بسته بندی بدون نیاز به سابقه کاری خاص می باشد حداکثر سن ...
صدیقه شریعتی
الناز جم
صدیقه شریعتی
زهرابختیاری
سلام نیازمندکاردرمنزل هستم خواهش میکنم کمکم کنید
20:08
صدیقه شریعتی
فریبا مقدسی
سلام .نیازمند کاردرمنزل هستم ..ساکن پردیس بومهن هستم
20:09
فروشنده عطاری
سلام خدمت همشهریان عزیز به یک خانم ترجیحا مجرد جهت کار در عطاری نیازمندیم. میانگین سن بین20تا35سال ساعت کاری 9تا13و عصر16تا20:30 جمعه ها تعطیل ترجیحا ساکن شهرک نصر و اطراف آن کار ما فروشندگی، بسته ب...
صدیقه شریعتی
زهرا فتحی
صدیقه شریعتی
طیبه زارعی
سلام من وقت ازاددارم دنبال کاردرمنزل هستم
صدیقه شریعتی
فهیمه گودرزی
من خانم ۳۳ ساله هستم احتیاج دارم درمنزلرخودم کارکنم و درامدی داشته باشم خواهش میکنم کمکم کنید
20:10
همکار جهت کار در میوه فروشیبا
با سلام به دو نفر نیرو جهت کار در میوه فروشی به صورت تمام وقت نیازمندیم یک نفر خوش برخورد جهت پاچال داری و یک کارگر ساده جهت بسته بندی ساعت کار ۹ صبح تا ۹ شب حقوق به صورت هفتگی تسویه میشود حقوق ساعتی ...
1402/07/05
ماهتاب گودرزی نژاد
باسلام من نیازمند کار درمنزل خود هستم
07:50
خانم  از بهارستان هستم  نیازمند کار در منزل هستم
13:57
1402/07/06
سلام نیاز به کار بسته بندی در منزل دارم خیلی احتیاج دارم
05:02
کارگر اتباع، کارخانه تولیدی لبنیات
به تعدادی کارگر ساده جهت کار در کارخانه تولیدی لبنیات مهسان در قسمت های مختلف نیازمندیم‌. قسمت های کاری:خط تولید،بسته بندی،بارگیری،انبارداری، نگهبانی شرایط: از سنین ۱۹ تا ۲۸ سال دارای سلامتی جسمانی کا...
R B
سلام شیرازم . نیازمند ‌کار بسته بندی در منزل هستم در شیراز.
18:20
افرا جاهد
سلام دنبال. بسته بندی برای کاددد در کادر منزل هستم اردبیل 
19:20
1402/08/07
سلام به یک کار در منزل خودم نیاز دارم محل زندگیم هم شهرک ابریشم کرج هستش
09:27
چند نفرو نیرو بسته بندی کار خانگی بادکنک
سلام نیازمند نیرو جهت کارخانگی هستیم. انجام این کار نیاز به هیچگونه مهارت خاصی نداره و هرکسی میتواند انجامش بدهد. خاهشن برای استخدام پیام رسان ایتا مراجعه کنید. باتشکر
زهرا سلیمانی ابنیلی
سلام شبتون بخیر نیازمند کار در منزل خود هستم خواهشمندم اگر سراغ دارید حتما معرفی کنید واقعا نیاز به کار دارم وضعیت مالی خوبی ندارم  باتشکر 
15:27
1 پاسخ
محمد صمدی
زهرا سلیمانی ابنیلی
سلام شبتون بخیر نیازمند کار در منزل خود هستم خواهشمندم اگر سراغ دارید حتما معرفی کنید واقعا نیاز به کار دارم وضعیت مالی خوبی ندارم باتشکر
سلام تماس بگیرید 0**** 
17:36
1402/08/08
سلام خانم رحیمی هستم به کار درمنزل خودم نیاز دارم. 
08:17
ویزیتور محصولات شرکت مواد غذایی
یک شرکت معتبر تولید و بسته بندی انواع خشکبار در صورت تمکیل نمودن کادر فروش خود از فعالان حوزه فروش و بازاریابان خانم دعوت به عمل میفرماید داشتن خودرو الزامی اشنا به مسیر داشتن سابقه کار الزامی پورسا...
1402/08/09
سلام من به کاردرمنزل نیاز دارم میشه راهنماییم کنید
06:13
مرضیه گل محمدی
سلام  نیازکاردرخانه دارم 
16:12
1402/08/13
صدیقه رستگاری
سلام اهلل شاهیننشهر اصفهانم نیاز شدید به کار در منزل دارم
08:43
چن نیرو میخایم برا بسته بندی زرشک کارخانگی
سلام به چن نفر نیرو جهت کار خانگی هستیم. انجام این کار نیاز به هیچگونه مهارت خاصی نداره و هرکسی میتونه انجامش بده. لطفا جهت کار کردن پیام رسان ایتا مراجعهکنید. باتشکر
1402/11/04
سلام ‌من‌به‌کار‌درمنزل‌خودم‌نیاز‌دارم‌بسته‌بندی‌هر‌چیزی‌باشه
فقط‌من‌در‌روستا‌زند‌گی‌میکنم
18:40
نازیین احمدی
سلام من کار در منزل نیاز دارم لطفاً 
19:32
نازیین احمدی
سلام 
19:32
نیرو ساده بصورت پاره وقت تولیدی
نیرو ساده خانم بدون نیاز به سابقه کاری جهت همکاری در تولیدی بسته بندی با دستگاه در کارگاه. محیط کاملا زنانه مصاحبه حضوری در ساعات نه الی دوازده آدرس: پشت مجتمع اطلس بین ایمان ۸و۱۰پلاک ۱۹۴
1402/11/05
زهراطاهری
سلام گردوشکستن بلدی 
13:25
1402/11/25
سلام من یه کارنیازدارم درمنزل باادرامدخوب به پول نیازدارم
12:04
باچه شماره ای میتوانم باشماصحبت کنم
12:06
hamed
نیازمند کارگر ساده برای بسته بندی زغال
نیاز مند به یک کارگر ساده برای کارگاه بسته بندی زغال کار به صورت تمام وقت یا پاره وقت میزان حقوق بستگی به کارکرد شما دارد (به تعدادی که بسته بندی میکنید بستگی داره) - - - نیازمند به یک راننده با خودر...
آزموده
سلام من به دنبال کار درمنزل نیاز دارم احتیاج به پولش دارم سه فرزند دارم بسته هر چیزم قبول دارم بدونه هزینه هزینه بابت استخدام 
19:05
سلام من نیاز به کار در منزل دارم 
21:13
1402/11/26
Safie Tazike
کار در منزل بسته بندی
15:10
بسته بندی درمنزل
درآمد میلیونی بدونه خروج ازمنزل بهداشتی دارای تمام مجوزات رسمی باحقوق ماهانه12میلیون ب بالا دارای تاییده ازپلیس فتا ونهادهای قضایی باحق بیمه عیدی سنوات
1402/12/01
سلام من 35سال دارم خانم هستم به شدت نیازمندکاربسته بندی درمنزل هستم
11:00
فاطمه میرباقری
سلام خانم از ملایر هستم نیاز به کار در منزل هستم 
11:15
1402/12/03
هاشم.اقایی
سلا‌م‌من‌‌‌خانه‌دارم‌‌وبه‌شدت‌نیازمندکاربسته‌بندی‌درخانه‌‌هستم‌‌درپیربکران
14:28
همکار برای بسته بندی
سلام به یک نفر آقا حدود سنی ۱۷تا ۴۰ سال زرنگ وکاری برای بسته بندی نان درنان فانتزی نیازمندیم ساعت کاراز ۶بعد از ظهر تا ۵نصف شب کار شب کاری هست همه توضیحات داده شده لطفا برای هماهنگی به آدرس زیر مراجعه...
1403/01/17
سلام من کار درمنزل احتیاج دارم تو روخدا  بهم کار خوبی معرفی کنید خواهش میکنم 
02:20
نیازمند کار در منزل خودم هستم مازندران نکا
11:38
1403/01/20
بخشایشی
سلام من از تهران هستم کار در منزل نیاز دارم خانم هستم
04:27
بسته بندی ماسک
سه‌شنبه 18 اردیبهشت 1403، ساعت 20:55