دنبال کن

کاردرمنزل

بسته بندی

1400/08/29
فرخنده ظهیریان
ماچندخانم هستیم که کاردرمنزل مثل بسته بندی حبوبات یا ترشی انداختن رو انجام میدیم
19:54
10 پاسخ
19 تایید
مانتو اُکسین | Manto Oxin
استخدام انباردار
دو نفر خانم یا آقا جهت انبارداری مجموعه تولیدی مانتو اُکسین نیازمندیم مسلط به انبارداری بسته بندی کدگذاری انبارگردانی مسئولیت‌پذیر با سواد آشنایی با نرم‌افزار اکسل و حسابداری هلو سن 20 الی 30 اگه میخو...
دنبال کار بسته بندی هستم هر بسته بندی باشه
21:05
3 پاسخ
14 تایید
1400/08/30
کمال زارع
سلام دنبال کار  در منزل هستم ساکن تهران
06:12
زهرا علوی
دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم.شهریاسوج
08:20
بسته بندی
به چند نفر خانم جهت کار در بسته بندی فلفل دلمه ای نیازمندیم
سلام دنبال کار بسته بندی در خانه هستم هر بسته بندی باشه
20:47
1 پاسخ
5 تایید
سلام دنبال کاردرمنزل هستم در محمدیه قزوین
21:22
1 تایید
1400/09/01
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل هستم شهر سنندج 
ممنونم اگر اطلاع  بدید  بهرامی
07:34
1 تایید
بسته بندی
با سلام نیازمند خانوم جوان و فعال تا سن ۲۵ کار بسته بندی پَچ تسویه روزانه لطفا تماس نگیرید فقط مشخصات ارسال کنید ممنون از سایت دیوار
سلام دنبال کار در منزل برای بسته بندی هستم در اصفهان
18:07
4 تایید
1400/09/02
سلام دنبال کار بسته بندی هستم در منزل ملارد کرج هستم
04:52
سوری
سلام دنبال کار در منزل هستم تهران شهر ری 
10:19
بسته بندی
به یک نفر نیروی آقا ترجیحاً زیر ۴۰ سال جهت امور بسته بندی
زهراجعفری
سلام بسته بندی  کاردرمنزل قزوین  اقبالیه  میخوام بیارم بسته بندردرمنزل انحام بدم

12:12
Mina Hoshdel
سلام دنبال کار بسته بندی در خونه هستم در اردبیل
12:16
1 پاسخ
دنبال کار در منزل هستم هرنوع کاری باشه انجام میدم متاهلم و بچه ندارم
12:45
1 پاسخ
1 تایید
حنان نهاده آسیا | Hannann Nahade Asia
استخدام کارگر بسته بندی(قزوین)
-نیروی منظم و متعهد به کار -دارای توانایی بسته بندی صحیح محصولات -توزیع بسته و برچسب گذاری صحیح -بارگیری محصولات تولیدی شرکت
بهاره جلولی
سلام خانم۲۷سال هستم نیازمندکاردرمنزل تهران بومهن
13:45
نیشتمان پورحسین خان
سلام دنبال کار بسته بندی ماسک در منزل هستم. شهر بوکان استان آذربایجان غربی 
15:07
سلام دنبال کار در منزل در اصفهان هستم ممنون میشم کمکم کنید

18:50
افرانت | AFR@NET
استخدام کارمند انبارداری (آقا)
کنترل امور ورود و خروج، ثبت، نگهداری و کنترل موجودی انبار با رعایت ضوابط مربوطه تعیین مکان مناسب برای انبار کردن انواع کالاها با توجه به نوع، وزن، حجم و میزان مصرف آنها طبقه‌بندی و شماره‌گذاری اجناس و...
1400/09/03
سلام وقت بخیر ،دنبال کار بسته بندی در منزل هستم در اردبیل 
05:47
1 تایید
1400/09/04
پیمان آلاشتی
سلام یه خانم ۳۶ساله هستم دنبال کار در منزل چون بچه کوچیک دارم و نمیتونم بیرون کار کنم.از شهر زیبای بابلسر.
13:00
سلام کاردرمنزل هستم از بومهن
17:11
داروکده | Darukade
استخدام کارگر انبار( آقا)
- حداکثر سن 35 سال -شرح شغل : چیدمان قفسه ، بسته بندی سفارشات ، ثبت ورود و خروج کالا ، تخلیه و بارگیری - حقوق و مزایای مکفی - اضافه کاری و تعطیل کاری - بیمه تامین اجتماعی - حق ناهاری - هدایای مناسبتی ...
رقیه علی حسینی
سلام دنبال کار در بسته بندی در خانه هستم هر کاری باشه تبریز
21:35
1400/09/05
لیلا
من هم دنبال کار  درخانه بسته‌بندی میگردم هر چیزی باشه  باشه
07:49
1 پاسخ
لیلا
لیلا
من هم دنبال کار درخانه بسته‌بندی میگردم هر چیزی باشه باشه
از تبریز
07:50
بسته بندی
بسته بندی پای مرغ شب کاری سرویس داریم شماره تماس بفرستید حتما تماس میگیرم سن و محل زندگی رو بنویسید کسایی که نزدیک میدون راهنمایی هستن در اولویت هستن
معصومه معزز
سلام دنبال کار بسته بندی میگردم معصومه معزز اردبیل
09:17
خانم هستم جویای کار در منزل خودم یا منزل کارفرما ،اشپزی ،ترشی ، مربا ، سرخ کردن سبز یجات ،، یا بسته بندی جوراب ، ، بسته بندی حبوبات انجام میدم ،، از فردیس کرج ،
12:53
دنبال کاردرمنزل هستم درگنبدکاووس
20:15
1 پاسخ
بسته بندی
به تعدادی نیروی آقا یا خانم ترجیحا اقا جهت بسته بندی لحاف تشک نوزادی نیازمندیم شرایط استخدام: محدوده سنی ۱۸ الی ۳۵ سال بدون حاشیه و منظم شرایط کاری: ساعت کاری 8 صبح الی 18 عصر پنجشنبه ها ساعت 8...
1400/09/06
سکینه دریادل
مندنبال کار منزل. هستم در تبریز
13:57
سکینه دریادل
دنبال کار در منزل هستم تبریز0**** 
13:57
1400/09/07
سلام کاردرخانه خودم انجام میدم نیازبه کاردارم ممنون دررشت
11:55
بسته بندی
۱نفر نیروی خانم حقوق ثابت و پورسانت کار در کارگاه بسته بندی اسباب بازی در مشهد- الهیه متعهد به کار و ساکن مناطق نزدیک به الهیه ✔لطفا نام و نام خانوادگی- سن- وضعیت تاهل شماره تلفن در چت دیوار بگذارید
سلام دنبال کار در منزل هستم 
13:02
شهناز سرپرست
سلام دنبال کار در منزل هستم بسته بندی از شهر اردبیل
14:44
فرخنده ظهیریان
ماچندخانم هستیم که کاردرمنزل مثل بسته بندی حبوبات یا ترشی انداختن رو انجام میدیم
سلام بنده هم دنبال کار در منزل هستم لطفا راهنمایی بفرمایید
16:43
بسته بندی
به چند نیروی خانم جهت مونتاژ و بست بندی به صورت پاره وقت نیازمندیم. آدرس:قرچک خیابان باهنر باهنر ۶ سن:از ۲۰تا۳۰
کار در منزل نیازمندم دماوند گیلاوند شماره 0**** 
18:09
1 تایید
دنبال کار بسته بندی در منزل هستم کرج
22:00
1400/09/08
سلام دنبال کاربسته بندی درمنزل خودم هستم نیازبه کاردارممنون میشم ساکت رشت
04:47
بسته بندی
کار بسیار راحت و سبک بسته بندی داخل کارخانه فرقی نمیکند خانم یا آقا با سرویس رفت و‌برگشت
سلام نیازبه کاردارم درمنزل خودم بسته بندی  ممنون میشم ساکن رشت هستم
04:58
1 پاسخ
سلام من یه زن خانه دار هستم که دنبال کار در منزل هستم بسته بندی جوراب یا حبوبات از رزن
05:04
سلام دنبال کار بسته بندی هستم ساکن اصفهان ۴۳ سالمه
07:14
بسته بندی
ب یک خانم جوان و چابک و تیز برای بسته بندی لباس زنانه نیازمندیم ساعت کاری ۱۱ صبح تا ۷ عصر فقط تماس بگیرید در منزل نداریم محل کار میدان پروانه ها
رباب گفتاری
سلام دنبال کار درمنزل هستم بسته بندی یا هر کاری باشه لطفاکمک کنید... تبریز
10:37
دنبال کار بسته بندی درمنزل هست  هربسته بندی باشه ساکن رشت
17:21
سلام  دنبال کار بسته بندی در منزل هستم اصفهان
23:02
1 تایید
بسته بندی
لقمه کردن نبات و بسته بندی ترجیحا خانم
1400/09/10
فاطمه امدادی
سلام من خانم هستم بسته بندی حبوبات میخواستم از شهر ارومیه
16:01
سلام نیاز مند کار بسته بندی در خانه هستم ساکن شیراز هستم
20:59
1 تایید
مریم صدری
سلام  دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم ساکن بهارستان  اصفهان وسرپرست خانواده ویک فرزنددارم.ممنون  میشم کمک کنید.
21:24
بسته بندی
با سلام...نیروی کار خانم ترجیحا تحصیل کرده جهت کار در کارگاه تولیدی جهت بسته بندی نیازمندیم...محدوده توس ۱۴۲
مائده جوان پرست
سلام دنبال کار درمنزل هستم ازقبیل انواع بسته بندی و.... یه کوچولو هم خیاطی  بلدم چرخ صنعتی دارم
استان گیلان رشت
22:23
1400/09/11
سلام دنبال  کار در منزل هستم خیلی نیاز به این کار دارم 
08:46
سلام دنبال کار در منزل هستم از اصفهان
08:47
طراحی بسته بندی محصول مجموعه بایوگرین
مجموعه بایوگرین برای طراحی جعبه و بسته بندی محصولات خود در موقغیت شغلی " طراح گرافیک مسلط به طراحی و امور چاپ " دعوت به همکاری می نماید. ما به همکاری نیاز داریم که در زمینه طراحی بسته بندی جعبه داروی...
سلام من جویای کار درمنزل هستم بسته بندی حبوبات یالباس فرقی نمیکنه. رشت
14:16
سلام نیازبه کاردارم درمنزل خودم بسته بندی ممنون میشم ساکن رشت هستم
کارتلفنی انجام میدهد
14:45
راضیه صادقی
سلام دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم.شهرستان کوار
16:23
بسته بندی
با سلام به دونفر آقا دارای سن ۲۰الی۴۰سال و سلامت بدنی به صورت پیمانکاری برای کار بسته بندی نیاز داریم توضیحات لازم در تماس تلفنی داده میشود لطفا از منطقه رواسان-آخمقیه و اندیشه باشد‌. لطفا خانم ها تما...
بهارسیاوش3133
من ههم دنبال کاکار بسته بندی در منزل هستم از سهند0**** 
17:46
1400/09/12
مهری موسوی
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل خودم هستم ،هر بسته بندی باشه ، به این کار نیاز دارم ، تهران نسیم شهر اکبر آباد
16:29
مهری موسوی
دنبال کار بسته بندی در منزل خودم  می گردم به پولش نیاز دارم 
16:32
بسته بندی
شرکت جهت تامین نیروی انسانی خود،نیازمند نیرو در شغل های زیر است *بسته‌بندی محصولات *ویزیتور بسته بندی کار در منزل (غیر حضوری) می باشد حقوق ۱۲ میلیون تومان ماهیانه ثابت+تا سقف چهار میلیون اضافه‌ کاری ج...
سلام کاردرمنزل هستم ازکازرون
22:01
1400/09/13
شهربانو عبدی
من دنبال  کاردرخانه هستم
06:49
اعظم ارفعی
با سلام و احترام.دنبال کار در منزل هستم در الهیه مشهد.ممنونم.
08:50
مرکز تخصصی فروش میوه سورن | Soren
استخدام حسابدار (خانم-مشهد)
مجموعه سورن واقع در احمد آباد، خیابان پاستور ،مرکز تخصصی تهیه و بسته بندی انواع میوه در مشهد نیازمند به یک نیروی حسابدار خانم می باشد. دارای مدرک تحصیلی رشته مالی، حسابداری یا رشته مرتبط تجربه حداقل 2...
سلام دنبال کار در منزل از اصفهان هستم ممنونم🙏🙏
09:18
فا
سلام  نیازمند کاردرمنزل هستم از هشتگرد
18:18
1400/09/14
سلام دنبال کار در منزل هستم بسته بندی از تهران
09:54
آرین خاک | Arian Khak
استخدام انباردار(شهر شهریار-باباسلمان)
آشنایی با امورات انبارداری و بارگیری چیدن و مدیریت کالا از مرکز توزیع و حمل به باربری برای بارگیری دریافت کالا برای برگشت یا تحویل و تایید محتویات آن در سفارش خرید و اطمینان از صحت و سالم بودن شناسایی...
1400/09/15
سولماز صبوحی
سلام دنباله کاره بسته بندی درمنزل هستم 
05:30
سمیه شهریار
سلام خسته نباشید.من نیاز فوری به کار درمنزل دارم دارم.بسته بندی یا هرچیزی خودم میام تحویل میگیرم تحویلم میدم .ممنون میشم اگه سراغ دارین منم معرفی کنین.مرسی
08:44
سمیه شهریار
سلام خسته نباشید .من از اردبیل هستم نیاز فوری به کار درمنزل دارم.ممنونم
08:46
دنون نوتریشیا | Nutricia MMP (Danone Multi Nutrition)
مدیریت سیستم های مدیریت کیفیت | Quality Management Systems Manager
* مسلط به حسابرسی سیستم مدیریت کیفیت غذا. * مهارت های ارائه. * مهارت های حل مسئله و تصمیم گیری. * مهارت های مدیریت تیم. * مهارت های مذاکره. * مهارت های مدیریت استرس. * مهارت های مدیریت بحران. * دانش م...
علی امیری
سلام خسته نباشید من جویای کار در منزل مثل بسته بندی هستم ممنون میشم راهنماییم کنین مرسی
09:57
دنبال کار در منزل هستیم فقط بسته بندی باشه
11:30
سلام ماچندتاخانوم هستیم دنبال کاردرمنزل هستیم بسته بندی مشهد
15:13
ایرانیان سپهر آسمان
برشکار لفاف بسته بندی
استخدام ایرانیان سپهر آسمان ایرانیان سپهر آسمان در استان البرز (هشتگرد) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان البرز استخدام می‌نماید برشکار لفاف بسته بندی جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه ک...
ما چندتا خانوم کاردرمنزل بسته بندی نیازمندیم مشهد
15:14
1400/09/16
زهرامحمدرضایی
سلام من نیازمند کاردرمنزل بسته بندی هستم دراهواز ممنون میشم راهنماییم کنید چون نمیشه به همه کاراعتمادکرد اکثرتبلیغا برا بسته بندی دروغ هستن
09:54
مریم مرادی
فرخنده ظهیریان
سلام خسته نباشید  من همراه خواهر و مادرم جویای کار بسته بندی در منزل هستیم.ساکن قرچک
13:17
کشت وصنعت برنج کوروش
کارشناس کنترل کیفی
کشت وصنعت برنج کوروش جهت تکمیل کادر خود در استان مازندران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس کنترل کیفی کارشناس کنترل کیفی جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت فارغ التحصیلان رشته ه...
زهرا اسماعیلی
سلام دنبال کار بسته بندی در خانه از سربندان هستم
18:21
امامی
سلام دنبال کارخیاطی توخونه هستم چرخ صنعتی راسته دوز وسردوز دارم کارهای مزون وشخصی دوزی کار میکنم 0**** 
18:49
1400/09/17
سلام من نیازمندکاردرمنزل هستم ممنون میشم راهنماییم کنین مشهد
11:56
تجارت ماندگار فارسیا
مسئول قسمت بسته بندی
استخدام تجارت ماندگار فارسیا تجارت ماندگار فارسیا در تهران (شهرک صنعتی شمس آباد) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید مسئول قسمت بسته بندی جنسیت: آقا سابقه کار: دارای...
1400/09/18
مریم جعفری
سلام  نیازمندکاردرمنزل بسته بندی هستم از قزوین 
06:17
فرخنده ظهیریان
سلاام من میخواستم کاردرمنزل انجام بدم شرایطش چیه؟
07:36
1 پاسخ
1400/09/19
سلام سه نفر هستیم و دنبال کار بسته بندی هستیم از قم
13:28
زرفروکتوز، زرماکارون، زراویل، زرکام
کارشناس خرید مواد اولیه و ملزومات بسته بندی - آقا
نظارت و مانیتورینگ بر اجرای فرآیند خرید شامل تمامی فعالیت های مرتبط از دریافت درخواست خرید شناسایی نیاز سورسینگ - ثبت فاکتور و پرداخت به تامین کننده -ارسال و آپدیت گزارش های خرید و بودجه های ماهانه ...
1400/09/20
قانعی نسب
سلام  نیازمند کار هستم در منزل مثل بسته بندی کردن   سبزوار
16:51
1400/09/22
سلام دنبال کار بسته بندی در خانه هستم هر بسته بندی باشه
من دنبال کاربسته بندی درخانه هستم هربسته بندی باشه
03:51
فاطمه یزدانی
فرخنده ظهیریان
سلام میشه به من هم معرفی کنین؟ 
10:53
1 تایید
مدیر تولید
یک هلدینگ معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان‌ خراسان رضوی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید. مدیر تولید جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: مدرک: کا...
ا
سلام خسته نباشید من دنبال کار در منزل هستم ممنون میشم راهنمایی کنید در پردیس زندگی میکنم
12:08
سلام دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم ازمراغه
تارا برزگران
دنبال کاردرمنزل هستم.بسته بندی هرچیزی
15:34
استخدام کارگر ساده خانم در کارگاه سبزی
استخدام کارگر ساده خانم در کارگاه سبزی، برای پاک کردن سبزی و بسته بندی سبزی خرد شده، با سرویس از نجف آباد، یزدانشهر، فولاد شهر ، امیر آباد. حقوق به صورت ساعتی و بیش از حقوق ساعتی اداره کار 0901XXX8706...
ظفری
سلام من دنبال کار درمنزل هستم
23:26
ظفری
سلام  خسته نباشید من جویای کاربسته بندی درمنزل هستم.شهرستان نهاوند
23:29
1400/09/23
سمیرا کمالی کمالی
سلام  من  ساکن ا سلامشهر هستم  دنبال  کار بسته بندی هستم 
07:49
بسته بندی قطعات خودرو
کار بسته بندی و چیدن جلو پنجره در خط رنگ و بعد ازرنگ بردن داخل اتاق با دمای ثابت در کل کارش سبک هستش‌ حقوق طبق وزارت کار . تر جیحا مجرد . ساعت 8 تا 17 محل کار شهرک گلها فردیس جنب آتش نشانی ...
زهرافرخی
سلام.دنبال کار در منزل  هستم.ساکن کرمانشاه.هستم.کارمثل بسته بندی حبوبات  .ممنون میشم. اگه قبول کنید
12:24
1400/09/24
سلام دنبال  کار در منزل مثل بسته بندی میگردم استان آذربایجان شرقی شهرستان مراغه لطفاً اطلاع بدین 
10:39
فاطمه بهمنی
سلام من در شهر مشهد زندگی میکنم وکار ساده ای درمنزل  میخواهم که جای کمی بگیرد 
12:04
شکوفا منش
طراح گرافیک
شکوفا منش جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. طراح گرافیک طراح گرافیک جنسیت: خانم نوع قرارداد: تمام وقت حداکثر سن: 35 سال دارای مدرک تحصیلی حداقل کارشنا...
سلاام منمم کار بسته بندی میخواستم ساکن اهوازم آیدی تلکراممasalraoofnia
19:35
1400/09/28
امیرصادقی
سلام جویای کار درمنزل هستم بسته بندی لباس جوراب ویالیمو عمانی....فقط در اهواز
لطفا فقط به  این شماره درواتساپ پیام دهید0**** 
10:52
1400/10/01
کوکب پاکباز نسب
سلام  من دنبال کار بسته   بندی   هستم  در منزل بوشهرم  لطفا راهنمایی  کنید
21:04
شکوفا منش
طراح گرافیک
شکوفا منش جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. طراح گرافیک طراح گرافیک جنسیت: خانم نوع قرارداد: تمام وقت حداکثر سن: 35 سال دارای مدرک تحصیلی حداقل کارشنا...
1400/10/02
دنبال کار در منزل تهران هست
13:04
معصومه نوروزی
سلام دنبال کاردر منزل بسته بندی هستم ساکن چناران
17:24
1400/10/03
وحیده مجیدزاده
سلام من خانم هستم دنبال کار بسته بندی در منزل هستم اردبیلم  لطفا راهنمایی کنید ممنون
07:44
شکوفا منش
طراح گرافیک
شکوفا منش جهت تکمیل کادر خود در استان های تهران و البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. طراح گرافیک طراح گرافیک جنسیت: خانم نوع قرارداد: تمام وقت حداکثر سن: 35 سال دارای مدرک تحصیلی ...
1400/10/04
مینا قیاسی
دنبال کاردرمنزل هستم 
10:20
سلام
نیازمند کار در منزل هستم،. اصفهان. 
11:09
1400/10/05
مقدم
سلام به نظرتون این سایتها کلاه برداریه؟؟؟؟
22:20
کاردر منزل ،بدون نیازسابقە بسته بند
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا...
1400/10/06
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل خودم یا کارفرما هستم هر بسته بندی فرقی ندارد ممنون میشم کمکم کنید مشهد زندکی یکنم
03:27
1 پاسخ
سلام من کار در منزل میخواستم
09:10
سلام ساکن ملارد _صفادشت هستم جویای کار در منزل
11:30
پارسیان پخش بیژن
تکنسین فنی-برق
پارسیان پخش بیژن جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. تکنسین فنی-برق تکنسین فنی-برق جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت تسلط کامل در زمینه ی برق صنعتی آچار ...
سمیه بهلولوند
سلام دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم. تهران منطقه 18.خانوم هستم. 
12:42
1400/10/07
نرگس ارزم
سا‌کن یزدهستم باشمار0**** 
07:15
اکرم طاهری
سلام جویای کار بسته بندی در منزل میباشم اگر حبوبات و یااسکاچ باشه بهتره نسبت به کار خیلی حساس و مسئولیت پذیر هستم از کرج گرمدره🙏
13:01
ابزار آلات صنعتی آروا
کارشناس فروش حضوری
ابزار آلات صنعتی آروا جهت تکمیل کادر خود در استان مرکزی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس فروش حضوری کارشناس فروش حضوری جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت تحصیلات: دیپلم و ...
سلام به شدت دنبال کار بسته بندی در منزل هستم ساکن کرمانشاهم

15:36
1400/10/10
صفی الله جباری
دنبال   کار بسته بندی درمنزل هستم
21:28
1400/10/14
فاطمه خواجوی
سلام من دنبال کاردرمنزلم بسته بندی حبوباتت یاهم
17:06
ابزار آلات صنعتی آروا
کارشناس فروش حضوری
ابزار آلات صنعتی آروا جهت تکمیل کادر خود در استان همدان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس فروش حضوری کارشناس فروش حضوری جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت تحصیلات: دیپلم و ...
فاطمه خواجوی
سلام دنبال کاردرمنزلم بسته بندی شکلات یاهم حبوبات
17:09
1400/10/16
من خانم یوسفی هستم آز مشهد دنبال کار بسته بندی در منزل هستم
22:13
1400/10/17
فرزانه نادری
دنبال کار بسته بندی هستم از 
10:09
ابزار آلات صنعتی آروا
کارشناس فروش حضوری
ابزار آلات صنعتی آروا جهت تکمیل کادر خود در استان های تهران، ایلام، کرمانشاه، مرکزی و همدان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس فروش حضوری کارشناس فروش حضوری جنسیت: خانم، آقا نوع...
فرزانه نادری
شهرستان
1 پاسخ
فرزانه نادری
 تماس میگیرم
1 پاسخ
طاهره رضایی
سلام متقاضی کار بسته بندی در منزل هستم . شهر تهران جمالزاده
15:31
ابزار آلات صنعتی آروا
کارشناس فروش حضوری
ابزار آلات صنعتی آروا جهت تکمیل کادر خود در استان ایلام از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس فروش حضوری کارشناس فروش حضوری جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت تحصیلات: دیپلم و ...
1400/10/24
فرخنده ظهیریان
سلام خانم ظهیریان منم دنبال بسته بندی درمنزل میگردم میشه راهنمایی کنین باتشکر🙏
22:24
1400/10/25
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل هستم با هرشرایطی چون خیلی نیاز دارم
09:20
1 پاسخ
1400/10/26
هادی کهنهٔ
سلام دنبال کاردرمنزل هستم 
07:13
پارسیان پخش بیژن
کارشناس برنامه ریزی تولید
پارسیان پخش بیژن جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس برنامه ریزی تولید کارشناس برنامه ریزی تولید جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت تسلط کام...
1400/10/28
سلام دنبال کاردرمنزل هستم بسته بندی باشه یا درست کردن ترشی فرقی نداره 0****  شهربهبهان
00:18
سلام خسته نباشید. دنبال کار در منزل هستم  در تبریز 
12:08
ابراهیمی
سلام  دنبال  کاردرمنزل هستم خیلی نیازدارم
اگه میشه زودترخبربدین بسته بندی باشه 0**** 🙏🙏🙏🙏
13:08
پارسیان پخش بیژن
کارشناس برنامه ریزی تولید
پارسیان پخش بیژن جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس برنامه ریزی تولید کارشناس برنامه ریزی تولید جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت تسلط کام...
1400/11/02
مریم محمدی
فرخنده ظهیریان
سلام به دنبال کار در منزل بسته بندی هرچیزی هستم استان گلستان آزادشهر
04:37
1400/11/09
سکینه قربانی
سلام نیازمند کاردرمنزل هستم
18:22
1400/11/10
Zohreh
سلام دنبال کار در منزل هستم از اصفهان
15:24
ابزار آلات صنعتی آروا
کارشناس فروش حضوری
ابزار آلات صنعتی آروا جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس فروش حضوری کارشناس فروش حضوری جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت تحصیلات: دیپلم و ...
فاطمه علی دادی
سلام دنبال کار بسته 
16:48
1400/11/12
فریده نوزادی
سلام 
10:44
1 پاسخ
زهرا اسماعیل زاده
اینجانب زهرا اسماعیل زاده  کار در منزل را انتخاب کردم و  دو بار پول واریز کردم دفعه اول  که واریز کردم خانم نگار بختیاری سریع پاسخ دادن  وگفتن 5بهمن ساعت 4 بسته حبوبات برای بسته بندی ب دستت میرسد ولی نرسید بعد چند روز دوباره بیست تومان برای کارت اشتراک خواستند وهمان لحظه واریز کردم تقریبا دوهفته هست که جواب نمیدن هر چقدر اس میدم جوابی نمیدن ضمنا آدرس دفترشون رشت خ معلم خانه پژوهش به مدیریت آقای ثنائی هست که مراجعه کردم ادرس را پیدا نکردم در ضمن نیاز شدید مالی دارم شماره موبایل0****   هست امیدوارم که شما ب شکایت ما رسیدگی کنید باتشکر از لطف شما   
تاریخ 12 /11/ 1400
14:11
ابزار آلات صنعتی آروا
کارشناس فروش حضوری
ابزار آلات صنعتی آروا جهت تکمیل کادر خود در استان کرمانشاه از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس فروش حضوری کارشناس فروش حضوری جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت تحصیلات: دیپلم...
وثوق
سلام من متأهل هستم بچهم خیلی کوچیکه دنبال کار در منزل هستم شوهرم مریضه لطفاً اگه بسته بندی بدون فروش داشتین بهم زنگ بزنین خیلی لازم دارم بچم شیر خشک میخوره پول نداره واسش بخرم  از یزد هستم
22:49
1400/11/13
سلام من دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم خیلی به این کاراحتیاج دارم ازلرستان شهرستان بروجرد
10:12
1400/11/16
دنبال کار درمنزل هستم 
19:04
کارگر ساده در بسته بندی اسلایم
اسلایم بازیکسو واقع در احمد اباد مستوفی ،حسن اباد خالصه ساعت کاری ۸ صبح تا ۵:۳۰ اتباع پذیرفته میشود ترجیحا ایرانی فقط تماس بگیرید
1400/11/18
سلام دنبال کار بسته بندی در خانه هستم اصفهان و شهرکرد
05:35
1 پاسخ
سلام  دنبال کار بسته بندی  درمنزل هستم .ساکن قم 
06:00
مژگان منفرد
سلام  کاردرمنزل نیازمندم
13:48
یک خانم بسته بندی پوشاک
یک خانم بسته بند نیاز داریم . در کارگاه خیاطی
عباسی
سلام من  دنبال کاربستهبندی منزلهستم  تهران
15:20
سلاام دنبال کارهستم درمنزل ساکن مشهدهستم هرنوع بسته بندی باشه عالیه 
1400/11/20
اگرم اکرامی پور
سلام.دنبال کار درمنزل. هستم بسته بندی هرچی باشه .ممنون
13:03
بسته بندی و خدماتی
جذب نیروی خانم(زیر ۳۵سال) و آقا(زیر۴۰سال) مسئولیت‌پذیر و کاری در شرکت فرتاک واقع در شهرک صنعتی شهید سلیمانی . به منظور اطلاع از جزئیات کار و محاصبه حضوری با شماره *********** تماس حاصل فرمایید . ** او...
1400/11/26
سمیر رحیمی
سلام سمیر  هستم دنبال کار 0**** 
17:49
1401/01/24
باسلام خواهش میکنم نیازمند کاردرمنزل هستم سرپرست خانواده م ۴۰ساله م
1401/01/25
سلام دنبال  کار بسته بندی در منزل هستم
کارگر ساده آقا
لطفا توضیحات را به دقت مطالعه کنید تلفن پاسخگو نیسیتم فقط جهت تعیین وقت مراجعه پیامک بدهید چند نفر آقا حداکثر سن 45 سال. بازنشسته و فاقد کارت پایان خدمت مردود است. سرویس دارد از تاکستان و قزوین و اق...
1401/01/30
سلام دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم شهر خرمشهر 
09:03
علیزاده
Mina Hoshdel
سلام دنبال کار بسته بندی در خونه هستم در اردبیل
سلام شما کار پیدا کردید؟
11:05
1401/03/05
کار در منزل کسب درآمد از اینترنت سایت گزرو  دات کام  ،پرداخت به ازای ثبت نام  و همکاری در فروش  
02:26
کارگر آقا با جای خواب(قطعات خودرو)
ندا: استخدام کارگر ساده ماهر و نیمه ماهر آقا در کارخانه قطعات خودرو قسمت تولید و بسته بندی نیازمندیم: ✔️ساعت کاری ۸صبح تا ۴بعدازظهر جمعه ها و تعطیلات رسمی تعطیل با حقوق پنجشنبه ها نیمه وقت ✔️دارای ۳...
سلام دنبال  کار درمنزل هستم ساکن رشت
19:57
1401/03/07
سلام یه خانم 37ساله خستم اهل و ساکت یزد جویای کاربسته بندی حبوبات هستم
13:03
من دنبال کار در منزل بسته‌بندی هستم
14:57
کارگردرصدی
کاردرام دی اف مثل کنسول جلو مبل میز تی وی و مونتاژو بسته بندی 0938XXX8981(نمایش کامل)
Salma bklari

سلام درود  خدمت شما بزرگوارمن احتیاج به شعل بسته بندی هستم درمنزل چون بیماری ام اس دارم واطلاع دارید هزینه های دارویی چقدر زیادوسرسام اورهست ادرس اصفهان شهراصفهان خیابان فروعی جنب بانک صادرات مسجالمعاددنبال جوی آب مسجد خانم کرمانی بن بست نصیر شماره  تماس 0**** خواهشمندم اگه بسته بندی در منزل داشتید با این شماره باهام تماس بگیریدسپاسگزارم سلامت شاد جاویدباشید🙏🙏🙏
15:36
فرخنده ظهیریان
سلام میشه شماره تماس یا سایت شرکت بسته بندی بفرمایین نیازدارم به کار
15:47
1 پاسخ
1401/03/09
شیرین نظری
سلام دنبال کار در منزل  هستم  بسته بندی  هرچی باشه    از قهدریجان  اصفهان هستم
09:56
جذب نیرو با حقوق بالا بسته بندی
شرکت تولیدی زیزا جهت تکمیل کادر خود در مشاغل زیر نیرو می‌پذیرد ⭕️فروشنده ۱ نفر ⭕️ بازاریاب محصولات ۲ نفر ⭕️ بسته‌بندی مندی محصولات ۵ نفر پ.ن:شغل بسته بندی در منزل خودتان می‌باشد مزایا:بیمه_اضا...
دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم ساکن اصفهان 
12:01
مهنازهوشیاری
دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم ساکن اصفهان
12:02
1401/06/16
ابی
سلام دنبال کا بسته بندی در منزل هستم.بابل
08:32
اتوکاری و بسته بندی کاپشن
به چند نفر خانم یا آقا بدون نیاز به سابقه در اتوکاری و بسته بندی کاپشن نیازمندیم ادرس:اطراف چهارراه لاله
1401/06/17
اعظم حیدری
سلام دنبال کار بسته‌بندی در منزل هستم .
09:46
1401/06/18
شکوفه هادی زاده
سلام دنبال کار در منزل بسته بندی هستم
شهرکرد
13:20
2 پاسخ
1401/07/20
جولایی
سلام،نیازمند کاری هستم که بتونم داخل خونه انجام بدم،خانم هستم سرپرست هستم،اصفهان،ممنون
18:52
نیروی چیدمان هایپر
به یک خانم نهایت ۳۰ساله جهت چیدمان تخم مرغ بسته بندی در فروشگاه از ساعت ۲عصر تا ده شب و در ماه ۴ روز آف با حقوق ۷۵۰۰۰۰۰در ماه نیازمندیم.
1401/07/23
الهام
سلام دنبال کار بسته بندی در خانه هستم از مینودشت
18:44
1401/07/24
زهرا عمویی
دنبال کار در منزل خودم هستم اگه دارین منم هستم ما هم. در تبریز هستیم 0**** اینم شماره تلفنم هست
14:08
1401/07/28
مایدمرادپسند
سلام خسته نباشید من انوای ترشی هارو بلدم ویا حبوبات بسته بندی کنم برای کاردرخانه درتالش زندگی میکنم 
05:36
خانم مجرد برای بسته بندی
خانم مجرد ۲۰تا ۴۰ سال برای بسته بندی ونظافت ومتفرقه کارها کلا سبک هستند رزومه ارسال کنید محدوده ی کار پلیس‌راه آذرشهر
مایدمرادپسند
کاردرخانه نیازدارم درتالش هستم 
05:38
آذرخدابنده لو
سلام 
09:50
2 پاسخ
پریسا بنیادی
دنبال کار هستم سرایداری جاهم بدن نظافت باشه ازشهر دیگه ام جاندارم
22:59
1 پاسخ
نیروی خانم جوان در خدمات بسته بندی
نیازمند یک عدد نیروی خانم جوان در خدمات بسته بندی ماهی و میگو در بازار ماهی فروشان کار به صورت حضوری و با دستگاه میباشد. سرویس ایاب و ذهاب و ناهار ندارد ساعت تماس از 8 صبح تا 8 شب
پریسا بنیادی
سلام دنبال کارم خیلی نیاز دارم سرایداری نظافت باشه جاهم بدن ممنون میشم . غریب جایی ندارم مجبورم کارکنم بچه شهرستانم 
23:02
1401/07/29
فرحنازگل پروران
سلام  دنبال کاربسته بندی هستم سرپل ذهاب
16:53
1401/09/16
فاطمه نوروزی
سلام خانه دارهستم دنبال کسب درآمددرمنزل ازطریق بسته بندی کالاهستم لطفامعرفی کنید
10:58
1 پاسخ
نیروی خانم تمام وقت مسعودیه  مونتاژ و بسته بندی
به نیروی خانم جهت کار در کارگاه مونتاژ و بسته بندی نیازمندیم
1401/09/17
مهناز سلطان پور
فاطمه نوروزی
سلام خانه دارهستم دنبال کسب درآمددرمنزل ازطریق بسته بندی کالاهستم لطفامعرفی کنید
 سلام کار با گوشی انجام می شود حقوق ثابت و قرارداد رسمی بیا روبیکا 0****  
14:36
زینب پورقلی
سلام   وقت  بخیر دنبال  کار در منزل هستم میشه راهنمایی کنید ساکن  رضوانشهر 
15:47
1401/09/19
سلام سلام 
14:27
استخدام و کاریابی بسته بندی
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا...
1401/09/21
سلام دنبال کار بسته بندی هستم هر بسته بندی باشه
شیراز 
09:59
عشرت شعبانی
دنبال کاربسته بندی درساری هستم
10:54
اکرم زمانی
سلام دنبال کاربسته بندی درمنزل ساری هستم
12:21
نیرو خانم مجرد بسته بندی موادغذایی و آزمایشگاهی
- کار فقط بصورت حضوری و در محل کارگاه میباشد - یک نفر نیرو خانم متعهد و مجرد برای بسته بندی مواد غذایی و آزمایشگاهی - سن کمتر از 30 سال - کار فقط بصورت حضوری و در محل کارگاه میباشد - سن کمتر از 35 سال...
رها کریمی
چطوری میتونم با مشاور شرکت بسته بندی ارتباط برقرار کنم کسی میدونه بهم بگه
18:39
1 پاسخ
1401/09/22
مهناز سلطان پور
سلام به تعداد ی افراد برای جواب گوی مشتری ها به صورت پیامک نیاز مندیم، حقوق ثابت و قرارداد رسمی بیا روبیکا 0****  
10:04
1401/09/23
09132318814
فرخنده ظهیریان
ححقوححقو
14:38
کارخانگی داریم نیاز داریم به نیرو بسته بندی بادکنک
سلام نیازمند نیرو جهت کارخانگی هستیم. انجام این کار نیاز به هیچگونه مهارت خاصی نداره و هرکسی میتواند انجامش بدهد. خاهشن برای استخدام پیام رسان ایتا مراجعه کنید. باتشکر
09132318814
فرخنده ظهیریان
ححقوححقو
14:39
1401/10/17
فاطمه لیاولی
خانم نیازمند کاردرمنزل،انواع بسته بندی -محمدیه قزوین 
19:06
1401/10/18
پریساشکرزاده
سلام کاردرمنزل،انواع بسته بندی میخاستم دراردبیل
07:51
کارگر ساده تولید و بسته بندی
شرکت تانیا خوراک پارسیان تولید کننده غذاهای آماده منجمد واقع در شهرک صنعتی شمس اباد نیازمند تعدادی نیروی کار خانم و آقا جهت کار در سالن تولید و بسته بندی بدون نیاز به سابقه کاری خاص می باشد حداکثر سن ...
1401/11/17
حسین علی یاری
من تولیدکننده نبات طمع دارهستم فقط میتونم کسی که کاردرمنزل میخواست باکمترین هزینه کارکنه درخانه راهنمایی ازمن کاردرامدازشما0**** 
13:12
ناهید هرمزی
سلام دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم از شهرستان بوکان
23:29
1402/04/09
محمد صمدی
شکوفه هادی زاده
سلام دنبال کار در منزل بسته بندی هستم شهرکرد
سلام 0**** تماس بگیرید 
14:29
فروشنده عطاری
سلام خدمت همشهریان عزیز به یک خانم ترجیحا مجرد جهت کار در عطاری نیازمندیم. میانگین سن بین20تا35سال ساعت کاری 9تا13و عصر16تا20:30 جمعه ها تعطیل ترجیحا ساکن شهرک نصر و اطراف آن کار ما فروشندگی، بسته ب...
محمد صمدی
سلام دنبال کار بسته بندی در خانه هستم اصفهان و شهرکرد
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:30
محمد صمدی
شکوفه هادی زاده
سلام دنبال کار در منزل بسته بندی هستم شهرکرد
سلام 0**** تماس 
17:32
محمد صمدی
آذرخدابنده لو
سلام
سلام 0**** تماس 
17:33
همکار جهت کار در میوه فروشیبا
با سلام به دو نفر نیرو جهت کار در میوه فروشی به صورت تمام وقت نیازمندیم یک نفر خوش برخورد جهت پاچال داری و یک کارگر ساده جهت بسته بندی ساعت کار ۹ صبح تا ۹ شب حقوق به صورت هفتگی تسویه میشود حقوق ساعتی ...
محمد صمدی
پریسا بنیادی
دنبال کار هستم سرایداری جاهم بدن نظافت باشه ازشهر دیگه ام جاندارم
سلام 0**** تماس بگیرید  نیازمندم 
17:35
شکوفه هادی زاده
سلام دنبال کار در منزل هستم شهرکرد
20:07
2 پاسخ
1402/04/10
محمد صمدی
فرزانه نادری
تماس میگیرم
سلام 0**** تماس 
15:34
کارگر اتباع، کارخانه تولیدی لبنیات
به تعدادی کارگر ساده جهت کار در کارخانه تولیدی لبنیات مهسان در قسمت های مختلف نیازمندیم‌. قسمت های کاری:خط تولید،بسته بندی،بارگیری،انبارداری، نگهبانی شرایط: از سنین ۱۹ تا ۲۸ سال دارای سلامتی جسمانی کا...
محمد صمدی
شکوفه هادی زاده
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:37
1402/04/11
محمد صمدی
دنبال کار در منزل هستم هرنوع کاری باشه انجام میدم متاهلم و بچه ندارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
محمد صمدی
شکوفه هادی زاده
سلام 0**** تماس بگیرید 
16:48
چند نفرو نیرو بسته بندی کار خانگی بادکنک
سلام نیازمند نیرو جهت کارخانگی هستیم. انجام این کار نیاز به هیچگونه مهارت خاصی نداره و هرکسی میتواند انجامش بدهد. خاهشن برای استخدام پیام رسان ایتا مراجعه کنید. باتشکر
1402/04/12
محمد صمدی
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل هستم با هرشرایطی چون خیلی نیاز دارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
16:02
زهرا صوفی
سلام نیاز مند کار در منزل
بسته بندی (مختلف هرچیزی)
بدون سابقه 
مشهد سیدی 
اگر سراغ دارین تماس بگیری 
17:57
1 پاسخ
زهرا صوفی
زهرا صوفی
سلام نیاز مند کار در منزل بسته بندی (مختلف هرچیزی) بدون سابقه مشهد سیدی اگر سراغ دارین تماس بگیری
0**** 
17:57
1 پاسخ
ویزیتور محصولات شرکت مواد غذایی
یک شرکت معتبر تولید و بسته بندی انواع خشکبار در صورت تمکیل نمودن کادر فروش خود از فعالان حوزه فروش و بازاریابان خانم دعوت به عمل میفرماید داشتن خودرو الزامی اشنا به مسیر داشتن سابقه کار الزامی پورسا...
1402/04/13
محمد صمدی
آذرخدابنده لو
سلام
سلام خوبی تماس بگیرید 
14:04
1 تایید
محمد صمدی
سلام میشه شماره تماس یا سایت شرکت بسته بندی بفرمایین نیازدارم به کار
سلام 0**** تماس بگیرید 
14:13
محمد صمدی
زهرا صوفی
09035255687
سلام 0**** تماس بگیرید 
14:16
چن نیرو میخایم برا بسته بندی زرشک کارخانگی
سلام به چن نفر نیرو جهت کار خانگی هستیم. انجام این کار نیاز به هیچگونه مهارت خاصی نداره و هرکسی میتونه انجامش بده. لطفا جهت کار کردن پیام رسان ایتا مراجعهکنید. باتشکر
1402/04/20
محمد صمدی
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:36
1402/04/21
سلام دنبال کار بسته بندی در خونه هستم در یاسوج
10:57
نجیبه استادپور
سلام وقت بخیر تبریز هستم دنبال کار در منزل ترجیحا بسته بندی 
12:42
نیرو ساده بصورت پاره وقت تولیدی
نیرو ساده خانم بدون نیاز به سابقه کاری جهت همکاری در تولیدی بسته بندی با دستگاه در کارگاه. محیط کاملا زنانه مصاحبه حضوری در ساعات نه الی دوازده آدرس: پشت مجتمع اطلس بین ایمان ۸و۱۰پلاک ۱۹۴
محمد صمدی
سلاام من میخواستم کاردرمنزل انجام بدم شرایطش چیه؟
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:39
محمد صمدی
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل خودم یا کارفرما هستم هر بسته بندی فرقی ندارد ممنون میشم کمکم کنید مشهد زندکی یکنم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:41
محمد صمدی
فرزانه نادری
شهرستان
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:42
hamed
نیازمند کارگر ساده برای بسته بندی زغال
نیاز مند به یک کارگر ساده برای کارگاه بسته بندی زغال کار به صورت تمام وقت یا پاره وقت میزان حقوق بستگی به کارکرد شما دارد (به تعدادی که بسته بندی میکنید بستگی داره) - - - نیازمند به یک راننده با خودر...
1402/04/22
محمد صمدی
دنبال کاردرمنزل هستم درگنبدکاووس
سلام 0**** تماس 
11:20
محمد صمدی
رها کریمی
چطوری میتونم با مشاور شرکت بسته بندی ارتباط برقرار کنم کسی میدونه بهم بگه
سلام 0**** تماس بگیرید 
11:22
محمد صمدی
فریده نوزادی
سلام
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:44
بسته بندی درمنزل
درآمد میلیونی بدونه خروج ازمنزل بهداشتی دارای تمام مجوزات رسمی باحقوق ماهانه12میلیون ب بالا دارای تاییده ازپلیس فتا ونهادهای قضایی باحق بیمه عیدی سنوات
1402/04/23
فاطمه اسکندری زاد
سلام من دنبال کار در منزل هستم از اصفهان کاری بودن ممنون میشم خبر بدید 0**** 
07:04
1 پاسخ
1402/05/14
میتراترک
سلام به کار بسته‌بندی در منزل نیاز دارم شهر بروجرد 
19:17
1402/05/22
محمد صمدی
فاطمه اسکندری زاد
سلام من دنبال کار در منزل هستم از اصفهان کاری بودن ممنون میشم خبر بدید ۰۹۱۶۰۱۰۴۳۹۳
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:18
همکار برای بسته بندی
سلام به یک نفر آقا حدود سنی ۱۷تا ۴۰ سال زرنگ وکاری برای بسته بندی نان درنان فانتزی نیازمندیم ساعت کاراز ۶بعد از ظهر تا ۵نصف شب کار شب کاری هست همه توضیحات داده شده لطفا برای هماهنگی به آدرس زیر مراجعه...
زهرا گل‌کار
سلام، وقت  بخیر ،نیازمند کار در منزل مثل بسته بندی هستم ، ساکن کاشان
16:08
1402/08/28
شراره کرمی
سلام دنبال کاردرمنزل مثل خیاطی راسته دوز یا بسته‌بندی هستم در فردیس بلوار ارم گلستان یکم 
08:43
فاطمه زهرا پورعلی
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل هستم.بابل
14:00
بسته بندی ماسک
عرفانه محمدپور
سلام دنبال کار در منزل هستم بسته بندی لاهیجانم
18:16
کرمانی
سلام خانم هستم دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم درسمنان
19:40
1402/08/29
زهره غفاری
سلام وقت به خیر من دنبال کار هستم خواهشمندم  با این بنده همکاری کنید. .کاری از قبیل بسته بندی وفروش و......
08:03
1 پاسخ
فروشندگی و بسته بندی
شرکت تولیدی پوشاک اسلامی شایستگان، در قسمت فروشگاه و بسته بندی نیاز به فروشنده و بسته بند خانم ، محجبه و جوان و پرانرژی و منظم و باسلیقه و متعهد و منعطف و مسئولیت پذیر دارد. علاقمندان جهت مصاحبه بصورت...
مریم کثیری
فرخنده ظهیریان
سلام  درکدوم شهر  هستین 
08:57
1402/09/05
صدیقه شریعتی
زهره غفاری
سلام وقت به خیر من دنبال کار هستم خواهشمندم با این بنده همکاری کنید. .کاری از قبیل بسته بندی وفروش و......
سلام. با این شرایط اقتصادی که همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.
پیام بدین0930/191/5654
13:59
میثم سیدی
سلام میثم هستم دنبال کار بسته بندی درمنزل آمادگی همکاری دارم تمام وقت پاره وقت برام فرقی نمیکنه
21:54
استخدام و کار در منزل بسته بندی
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه‌ بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه 12 میلیون به بالا دارای تاییدیه از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مز...
1402/09/06
سمیرا جرقه
سلام دنبال کاردرمنزل هستم شیرازفسا
12:25
1 پاسخ
سلام دنبال کار در منزل اعم از بسته بندی حبوبات خیاطی عروسک سازی و ادمینی و دایرکتر هستم
12:27
1 پاسخ
1402/09/07
صدیقه شریعتی
سلام دنبال کار در منزل اعم از بسته بندی حبوبات خیاطی عروسک سازی و ادمینی و دایرکتر هستم
سلام. با این شرایط اقتصادی که همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.
پیام بدین0930/191/5654
20:48
حسابدار پاره وقت آشنا با نرم افزار
حسابدار جوان آشنا با نرم افزار ساعات کاری صبح ۸ تا ۵ عصر مکان ارومیه کیلومتر ۲۰ جاده‌ مهاباد کارخانه بسته بندی کشمش تلفن جهت هماهنگی ***********
1402/09/08
زهره مومنی
سلام دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم، اصفهان نجف آباد
04:36
ساجده عبیات
هستم 
ساجده عبیات
سلامن هم دنبال کار در منز 
تعدادی اقا و خانم برای بسته بندی
با سلام به تعدادی کارگر خانم برای بسته بندی سفره یکبار مصرف با سرویس از هم جای ورامین ساعات کاری از ۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر با حقوق ۷۵۰۰ به‌ تعدادی کارگر اقا برای اپراتور دستگاه بدون سرویس و با جای خ...
سلام دنبال کار هستم بسته بندی  باشه خیلی بهتره 
12:34
1402/09/14
جواد اکبری
کار در منزل از مرند 
16:11
1402/09/17
صدیقه شریعتی
سمیرا جرقه
سلام دنبال کاردرمنزل هستم شیرازفسا
برای اطلاع از شرایط کار تماس بگیرید.0930/191/5654
21:00
استخدام و کار در منزل بسته بندی
درآمد میلیونی باکار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه پرداخت لحظه ای و بعداز دریافت بار بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه۱۲میلیون به بالا دارای تاییدیه از پایس فتا و نهادهای قض...
1402/09/24
احسان نعیمی
سلام خانم  کسی هست بیادپرستاری 
17:55
چهارشنبه 19 اردیبهشت 1403، ساعت 01:04