دنبال کن

همه چیز در مورد شغل حراست

حراست

1401/01/10
با سلام جوان ۳۵ ساله متاهل دارای یک فرزند هستم ۱۸ سال سابقه ورزشی رشته کاراته دان ۴ و مربیگری  رزمی هستم .از سال ۸۸ شروع به فعالیت در اجلاس های مهم کشوری به عنوان کادر حفاظتی.تشریفات و عوامل اجرائی به طور موقت با  همراه داشتن کارت های معتبر فعالیت داشتم.برای حراست بانک و مجتمع های خصوصی جویای کار هستم
16:01
تایگر | Tiger
استخدام حراست (آقا)
ما یک تیم دوستانه و حرفه ایی هستیم و دوست داریم افراد ارزشمند بیشتری در جمع خود داشته باشیم . اگر به دنبال یک محیط فعال و حرفه ایی هستید و دوست دارید در کارتان پیشرفت کنید، قطعا جای شما پیش ما است . ش...
🙏🙏🙏🙏
16:02
1401/03/23
غلامرضا نوروزپور
با عرض سلام ، فردی هستم 36 سابقه دارای سابقه 12 سال مدیریتی به انظمام 2 سال تدریس پرسنل حراست به دنبال کار سرپرست حراست در کرج می باشم 
12:07
1401/05/24
بهنام قاسمی
دنبال کار هستم 
03:50
1 تایید
یاتا اکسپرس
حراست
استخدام یاتا اکسپرس یاتا اکسپرس در تهران (منطقه ۶، سنایی) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید حراست جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: تمام وقت شرایط ...
بهنام قاسمی
سلام ۲۹ سالم هست متاهل دارای یک فرزند با ۱۰ سال سابقه کار در حراست درمانگاه جویای کار حراست می باشم.با تشکر
03:52
1401/06/10
اسکندر زالی
سلام اسکندر زالی متولد ۱۳۵۹ متاهل یک فرزند نبال کار حراست با امکان جای خواب و ده سال سابقه کار مختلف دارم
12:47
1401/07/09
سیدهادی محمدی
نیازمندکارهستم نگهبانی،رانندگی،،پایه دوقدیم،راننده تراکتر،تاورکرین
10:38
حراست
-نظارت بر تمامی امور مربوط به واحد حراست -نظارت بر ورود و خروج کالا و پرسنل -نظارت بر مانیتورینگ -حفظ امنیت مشتریان، فروشگاه و همکاران
1401/07/13
جواد خدابخشی
سلام وقت بخیر جواد هستم اصفهان هستم چند سال هست که حراست و نگهبانی هست تعویض پلاک بودم داخل مجتمع های مسکونی هم بودم شرکت کارخانجات بودم هلال وار کار میکنم بچه چهار ساله دارم مریض هست احتیاج به کار دارم ممنون
17:29
1401/08/03
علی ساوالانی
باسلام بنده ۳۶ سالمه ۱۶ سال سابقه نگهبانی در راه آهن هشتگرد دارم رانندگی سواری و نیسان رو هم فول بلدم ساکن هشتگرد متاهل دنبال نگهبانی میگردم کار شبکاری باشه ک عالی میشه
18:03
1401/08/21
سعیدرضایی
سلام رحمتی هستم۳۲ساله متاهل سربازی هم رفتم درشیرازجویای کارحراست هستم باسپاس
11:36
مبین مکث | mobinlax
استخدام نگهبان (آقا)
دارای مهارت‌های ارتباطی موثر، خودکنترلی و احترام متقابل، هوشیاری آشنایی با اصول حراست و نگهبانی توانایی فیزیکی، سلامت کامل جسمانی دقیق، منظم، ظاهر مرتب صبور، مودب، خوش برخورد و لحن بیان مناسب مسئولیت‌...
1401/08/23
ابی بندری
باعرض‌ادب‌وسلام
ابراهیم‌هستم‌افکارشان.دنبال‌کار‌سرایداری‌یا‌نگهبانی‌هستم‌34‌سالمه‌و‌تزدیک‌15‌سال سابقه‌کاردم‌.کارلازمم‌باور.
شماره‌تماس0**** 
07:55
1401/08/26
سلام وقت بخیر، جوان 31ساله با مدرک کارشناسی جویایی کار،، 
14:40
دوشنبه 21 خرداد 1403، ساعت 21:30