دنبال کن

کاریابی درمنزل

بسته بندی پوشاک

1402/08/15
بانو خواجه
سلام خانم خانه دارهستم احتیاج به کاردرمنزل دارم ممنون میشم اگه کاری هست اطلاع رسانی کنیدباتشکر
07:46
2 پاسخ
1 تایید
بسته بندی پوشاک
تعدادی خانم بسته بندکار جهت بسته بندی شلوار زنانه درمحیطی کاملا زنانه نیازمندیم
1402/08/16
سلام ببخشید احتیاج کاردر منزل هستم 
03:10
2 تایید
زهرا حاج حسنی
سلام احتیاج به کاردرمنزل دارم ممنون میشم کمک کنید
12:12
1 پاسخ
1402/08/20
ویدا نبوی
سلام من اصفهان هستم و نیاز کار در منزل دارم 
04:46
1 پاسخ
همکار خانم بسته بند
بسته بندی پوشاک مار سبک و بدون نیاز به سابقه
1402/08/23
نوبار مجیدیان
خانم خاندار هسم به کار در منزل احتیاج دارم بستهبندی باشه 
16:30
2 تایید
نوبار مجیدیان
از ارومیه لطفا
16:31
1402/08/25
مینا رستمی
سلام من لرستانم اگه کار بسته بندی هست خبردارم کنید
13:17
کارگر خانم جهت بسته بندی پوشاک
جای خواب نداریم کار در تولیدی پوشاک بچگانه است
سحر بقایری
سلام  احتیاج به کار در منزل دارم  30 سالمه کاری مثل بسته بندی یا هر کاری که بشه تو خونه انجام بدم ممنون میشم اطلاع بدین از سبزوارم
15:55
1 پاسخ
1402/08/27
معصومه مطیعی
سلام من اصفهان هستم و نیازمند کار در منزل ممنونم میشم اطلاع رسانی کنید 
18:43
1402/08/29
امین رییسی
به آقای نیاز نداری
13:06
کارگر ساده خانم برای اتو و بسته بندی پوشاک زنانه
با سلام خدمت همشهریان گرامی *لطفا آگهی کامل خوانده شود بعد تماس بگیرید* تولیدی پوشاک زنانه به تعدادی خانم جوان و میانسال برای کار دائم در بخش اتو و بسته بندی با محیط زنانه نیازمندیم حقوق ماهانه وس...
1402/09/01
ساره پرماس
سلام من به کاردرمنزل خخخخخیلی احتیاج دارم توروخداهرکه میدونه راهنمایی کنید شهرستان بروجرد هستم
09:42
1 پاسخ
پریدخت هفشدانی
پریدخت هفشدانی 
سلام دنبال کار در خانه هستم 52 ساله هستم مجرد وبسته بندی یا پاک کردن حبوبات و هر کاری باشه خبرم کنید اندیمشک هستم ممنون
18:16
1402/09/02
خطیبه کمکمهرورز
سلام به یک کار مناسب در منزل نیازمندم برای خانم
12:37
1 پاسخ
نیرو خانم در محدوده فاز۳،۴،۵اندیشه بسته بندی پوشاک
محیط فقط برای بانوان با امنیت کاملا با حداقل سواد نیاز به سابقه کاری نداریم جهت بسته بندی پوشاک ساعت کاری همه روزه فقط از ساعت دو بعدظهر تا ۶عصر ترجیحا مجرد باشد تاکید میکنم محیط کاملا برای بانوان به...
1402/09/04
صدیقه شریعتی
بانو خواجه
سلام خانم خانه دارهستم احتیاج به کاردرمنزل دارم ممنون میشم اگه کاری هست اطلاع رسانی کنیدباتشکر
سلام. با این شرایط اقتصادی که همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.
پیام بدین0**** 
20:21
2 پاسخ
صدیقه شریعتی
زهرا حاج حسنی
سلام احتیاج به کاردرمنزل دارم ممنون میشم کمک کنید
سلام. با این شرایط اقتصادی که همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.
پیام بدین0**** 
20:22
صدیقه شریعتی
ویدا نبوی
سلام من اصفهان هستم و نیاز کار در منزل دارم
پیام بدین0**** 
نیروی بسته بندی پوشاک / شلوار جین
شرکت تک جین نوین با بیش از ۲۵ سال سابقه کاری در زمینه تولید شلوار جین و کتان با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. ⚪️اولویت با کسانی هست که در این زمینه سابقه کاری دارند . ✅خانم و آقا ✅سن بین ۱۸ الی...
صدیقه شریعتی
سحر بقایری
سلام احتیاج به کار در منزل دارم 30 سالمه کاری مثل بسته بندی یا هر کاری که بشه تو خونه انجام بدم ممنون میشم اطلاع بدین از سبزوارم
پیام بدین0**** 
صدیقه شریعتی
ساره پرماس
سلام من به کاردرمنزل خخخخخیلی احتیاج دارم توروخداهرکه میدونه راهنمایی کنید شهرستان بروجرد هستم
پیام بدین0**** 
20:23
1 پاسخ
صدیقه شریعتی
خطیبه کمکمهرورز
سلام به یک کار مناسب در منزل نیازمندم برای خانم
پیام بدین0**** 
20:23
کارگر ساده بخارکار وسط کار
به تعدادی کارگر آقا جهت بخارکاری و تعدادی خانم جهت بسته بندی پوشاک نیازمندیم . آدرس ‌‌: خاتون آباد , جنب امام زاده حمزه رضا پرداخت حقوق به موقع سرویس رفت و برگشت رایگان از مامازند محیط سالم و عالی
1402/09/05
زهرا حق وردی
صدیقه شریعتی
سلام. با این شرایط اقتصادی که همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن. پیام بدین0****
سلام روزتون بخیر،ما برای توسعه فروش محصولاتمون به 4نفر بازاریاب احتیاج داریم،لطفا پیغام بذارید تا برای مصاحبه کاری براتون یه تایمی ظرف 24ساعت آینده هماهنگ کنم
09:37
1 پاسخ
صدیقه شریعتی
زهرا حق وردی
سلام روزتون بخیر،ما برای توسعه فروش محصولاتمون به 4نفر بازاریاب احتیاج داریم،لطفا پیغام بذارید تا برای مصاحبه کاری براتون یه تایمی ظرف 24ساعت آینده هماهنگ کنم
عزیزم من به کار نیاز ندارم..برای خانومهای عزیز گفتم.ممنون.
13:37
ریحانه امجد محمدی
سلام دخترم 17 سالمه به کار در منزل نیاز دارم
20:45
1 پاسخ
به ۲نفرخانم جهت بسته بندی پوشاک زنانه نیازمندیم
به ۲ نفر خانم جهت بسته بندی لباس زنانه نیازمندیم حقوق ماهانه ۴/۵ تومن و آخر هرماه کامل پرداخت میشه ساعت کاری ۸ تا ۱ بعدظهر از ۳ تا ۷/۳۰ و فقط جمعه ها تعطیل هستیم کار داعم و نیروی دائم احتیاج داریم مح...
ریحانه امجد محمدی
اگه میشا راهنمایی ام کنید 
20:45
1 پاسخ
ریحانه امجد محمدی
ریحانه امجد محمدی
اگه میشا راهنمایی ام کنید
میشه
20:46
1402/09/07
زهرا کسلخه
سلامن من یه خانم خانه دارهستم خواهش به من درمنزل خودم کاری نیست انجام بدم بسته بندی هرچی باشه توخانه ی خودم بکنم چون شوهرم هیجانمیفرسته من روستامیشینم هرکارباشه درخانه ی خودم باشه میکنم 
14:24
1 پاسخ
همکار خانم جهت بسته بندی پوشاک و نوشتن آمار
دفتر فروش پوشاک محیط کاملا زنانه جهت امور مربوط به بسته بندی و امار سفارشات ارسال پیک مسئولیت پذیر توانایی چک و بسته بندی پوشاک توانایی درج و شمارش دقیق اجناس تحویل مرسولات به پیک و … مسئولیت پ...
زهرا کسلخه
زهرا کسلخه
سلامن من یه خانم خانه دارهستم خواهش به من درمنزل خودم کاری نیست انجام بدم بسته بندی هرچی باشه توخانه ی خودم بکنم چون شوهرم هیجانمیفرسته من روستامیشینم هرکارباشه درخانه ی خودم باشه میکنم
شهرمن اق قلا هست وروستاش میشینم خواهش میکنم برام یه کاری پیداکنین بسته بندی هرکارباشه توی خونه یخودم میکنم شوهرم اجازه نمیده برم بیرون کارکنم
14:27
1402/09/09
سمیره خنیفر
سلام خانه دهر هستم احتیاج به کار در خانه هستم اگر کاری هست اطلاعی بدهید ممنون
10:47
1402/09/11
صدیقه شریعتی
بانو خواجه
سلام.پیام بدین.0930/191/5654
21:46
1 پاسخ
بسته بند پوشاک
تعدادی خانم جهت بسته بندی پوشاک نیازمندیم
1402/09/12
نادیا قربانی
سلام من یک خانم خونه دارم که کل روز بیکارم احتیاج به کار در منزل دارم یزد هستم
13:08
زیبا عزیزی
سلام خانم خانه دار هستم مستاجرم نیاز به کار بسته بندی در خانه دارم دربندرانزلی
17:52
زیبا عزیزی
سلام خانه دارهستم ونیازمند کار در منزل بسته بندی هستم 
17:54
بسته بند خانم نیروی ساده آقا تولیدی پوشاک زنانه
چند نفر همکار خانم برای کار بسته بندی پوشاک زنانه نیازمندیم . نیروی ساده آقا جوان فعال ساعت کاری ۸تا ۶عصر محیط سالم و بی حاشیه محدوده جمهوری دسترسی راحت به نقلیه عمومی
1402/09/18
سلیمان سارانی
سلام چطوری کاردرمنزل پیدا کنم
03:46
سلیمان سارانی
لطفا  راهنمای  کنید 

20 نیرو فعال  زن و مرد  دارم
پوشاک 
دسته بندی حبوبات     جوراب وغیره
کارفرما ها تماس بگیرند
0**** 
03:49
1 پاسخ
زهره غلامینژاد
سلام وقت بخیر خسته نباشید ..احتیاج کار در منزل هستم 
06:52
کارگر ساده
به کارگر ساده جهت کار در کارگاه تولیدی پوشاک نیازمندیم بسته بندی انبار گردانی و...
فاطمه چراغی
سلام برای کارمزاحم شدم
08:36
طیبه جهانگیری
سلام ببخشید احتیاج کار در منزل دارم 
15:58
طیبه جهانگیری
سلام خانم خانه دار هستم نیاز کار در منزل دارم 
بسته بندی باشه ممنون میشم
15:59
زیگزال دوز بسته بند وسط کار واتو کار
نیروی کار خانم جهت بسته بندی وسط کاری و اتو کاری در پوشاک مردانه نیازمندیم
1402/09/19
فاطمه گنجعلی زاده
سلام خانم خانه دار هستم احتیاج کار در منزل.دارم ممنون میشم کمک .وحمایتم کنید..
19:45
فاطمه گنجعلی زاده
سلام خانم خانه دار هستم اهل کرمان.کاردرمنزل احتیاج دارم ممنون اگه حمایت کنید 
19:47
1402/09/27
زهرا تنسخ
سلام  خانم خانه دار هستم احتیاج به کار بسته بندی در منزل هستم خوزستان - گتوند-صالحشهر
04:37
طراحی لوگو فروشگاه به اسم ماه و ماهی
فروشگاه ما نیاز به یک لوگو دارد که روی محصولات و بسته بندی هامون استفاده کنیم اسم فروشگاه "ماه و ماهی" هستش و در حوضه پوشاک فعالیت داریم
فریبا نصیری
صدیقه شریعتی
سلام. با این شرایط اقتصادی که همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن. پیام بدین0****
سلام من به کاردر منزل شدیدا نیاز دا م
09:13
محمد صمدی
ریحانه امجد محمدی
سلام دخترم 17 سالمه به کار در منزل نیاز دارم
0**** 
23:53
1402/09/29
سلام من یه خانم خاندار هستم بسته بندی اگه باشه  ممنون میشم 0**** 
18:08
فروشنده آقا عمده فروشی پوشاک،پاساژ کویتیهااستانبول
به یک کمک فروشنده آقا جهت کار تمام وقت در فروشگاه عمده فروشی پوشاک زنانه در پاساژ کویتی های استانبول، واقع در خیابان جمهوری، نیازمندیم. شرایط : شامل انبارداری،جابجایی و بسته بندی و ارسال بسته بار مشتر...
زهرا پاکدل  هستم از تبریز خانم خاندار هستم یه کار در منزل نیاز دارم 
18:09
1402/10/05
نازیتا ضیایی
سلام خانم خانه دار استم 27 سالمه بنابر مشکلاتی که دارم نمیتونم بیرون از منزل کار کنم  و سخت به کار در منزل نیاز دارم وضعیت اقتصادی بدی دارم جویای کار در منزل استم لطفآ کمکم کنید ممنون میشم 
09:23
نازیتا ضیایی
صدیقه شریعتی
سلام.پیام بدین.0930/191/5654
سلام خانم شریعتی شما فرمودید که میتونید به خانم ها کمک کنید چطوری کار در منزل انجام بدن من شهر قدس استم دنبال کار در منزل خودم ممنون میشم راهنمایی کنید 
20:34
1 پاسخ
نیروی خانم بسته بندی انبار پوشاک
نیرو برای بخش بسته بندی سفارش و شمارش پوشاک ۲روز در فصل مرخصی یک روز در هفته مرخصی بین پنج شنبه و جمعه به دلخواه ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه:۸:۳۰ تا ۱۷:۰۰ جمعه ها: ۱۰:۳۰ تا ۱۷:۰۰ ساعت کاری
1402/10/07
سلام خیلی احتیاج به کار بسته بندی در منزل هستم
18:11
1402/10/08
صدیقه شریعتی
نازیتا ضیایی
سلام خانم شریعتی شما فرمودید که میتونید به خانم ها کمک کنید چطوری کار در منزل انجام بدن من شهر قدس استم دنبال کار در منزل خودم ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام .با شماره ای که دادم تماس بگیرید تا اطلاعات کار رو براتون توضیح بدم.ممنونم.
20:26
1402/10/13
سلام وقت بخیر من کار درمنزل میخاستم احتیاج دارم 
08:43
خانوم مجرد محجبه ساده کار
به چند نفر خانوم مجرد با حجاب ساده کار و بسته بندی کار در تولید محصولات پوشاک زنانه در محیط امن و مطمئن و کاملاً زنانه نیازمندیم ممنون
سلام وقت بخیر کار در منزل میخاستم احتیاج دارم 
08:44
1402/10/14
صدیقه شریعتی
سلام چه کاریه و کدوم شهرهست من یه خانم خونه دارم
16:29
سلیمان سارانی
لطفا راهنمای کنید 20 نیرو فعال زن و مرد دارم پوشاک دسته بندی حبوبات جوراب وغیره کارفرما ها تماس بگیرند 0****
سلام کدم شهر
16:38
نیروی خانم جهت بسته بندی و اتو پوشاک
به ۵ نفر نیروی کار خانم جهت بسته‌بندی پوشاک و سه نفر نیروی اتوکار حرفه‌ای پوشاک نیازمندیم. آموزش اولیه داده می‌شود. کار به صورت دائمی است. بدون رفت و آمد آقا. محیط کاملاً زنانه می‌باشد. کارفرما ش...
فاطمه نسا شجاعی زیدانلو
سلام من قوچان در استان خراسان رضوی هستم  احتیاج به کار در منزل دارم کار بسته بندی و هر  چیزی باشه اشکال نداره 
19:10
1402/10/15
فاطمه ابراهیمی
سلام من یه کاره فوری میخوام اونم کار در منزل باشه خیلی به کار در منزل واقعا احتیاج دارم اگه پیدا شد خبرم کنید
08:00
فاطمه ابراهیمی
سلام من خانم خاندار هستم احتیاج کار در منزل دارم میشه بهم خبر بدید ممنون میشم
08:01
کارگر ساده
مزون روبان جهت تکمیل کادر پرسنلی خود از شما کارجویان عزیز با مشخصات زیر دعوت به همکاری می نماید. بسته بندی و آماده سازی پوشاک دقت بالا بدون نیاز به سابقه کار بدون محدودیت سنی از 18 تا 48 سال ظاهری ...
1402/10/16
سلام احتیاج به کار درمنزل دارم مازندران قایمشهر 
17:14
به کار درمنزل نیاز دارم مازندران قایمشهر 
17:15
1402/10/17
عاطفه تهمتن
سلام نیاز ب کار در خانه دارم شیراز هستم ممنون میشم بهم زنگ بزنید
12:01
چهار نفر نیروی خانم جهت کار در تولیدی پوشاک زنانه
دونفر نیروی خانم جهت زدن دکمه مادگی با چرخ صنعتی ۱ نفر نیروی خانم جهت بسته بندی لباس ۱ نفر نیروی خانم جهت اتو اتو کاری محیط کاملا زنانه
1402/10/19
آیلار جوادی
سلام من خانم خانه دار هستم به کار در منزل نیاز دارم 
23:21
یک‌شنبه 13 خرداد 1403، ساعت 12:39