دنبال کن

مزایای شغل راننده لیفتراک چیست؟

راننده لیفتراک

1400/08/02
حمیدرضا انجیلانی
حق مسولیت.. پایه حقوق بالا.‌ حق شیفت 
13:40
1 تایید
راننده لیفتراک
یک واحد تولیدی جهت تکمیل کادر خود در کارخانه نیاز به یک نیروی دارای گواهینامه لیفتراک نیازمند است. واجدین شرایط لطفا رزومه خود را ارسال فرمایند ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه 8 تا 16:30 و پنجشنبه 8 تا 12...
1400/08/14
عباس عابد حقی
هر کسی میخواد حق مسولیت بالا بگیره بیا شرکت ما ۱۵۰ هزارتومان میده
10:58
2 پاسخ
2 تایید
1401/01/08
حسین افشاری
سلام راننده لیفتراک هستم با گواهینامه ۳۰ سالمه و ۵ سال سابقه کاری دارم ساکن قزوین هستم ، روزهای یک شنبه، سه شنبه، پنج شنبه از ساعت ۱۴:۳۰ به بد نیستم کلاس فنی حرفه ای دارم ولی بقیه روزها ساعت کاری مهم نیست .
اگر با این شرایط کسی قبول میکنه درخدمتم
06:52
1401/01/10
مرتضی خدائی
سلام مرتضی خدائی هستم راننده لیفتراک با گواهینامه وانباردار با مدرک ۴۲ سالمه.آماده همکاری با سازمان‌ها وشرکتهای در تهران...
07:40
1 تایید
راننده لیفتراک
شرکت اورست مدرن پارس فروشگاه های زنجیره ای جانبو جهت تکمیل کادرخود در شهرستان تبریز به نیروی آقا "راننده لیفتراک" با شرایط زیر دارد : • دارای گواهینامه لیفتراک • شرایط سنی: 22 الی 40 • دارای سرویس ایا...
1401/02/13
ایمان نعامی
سلام ،راننده لیفتراک هستم با ده سال سابقه کار با انواع لیفتراک سبک و سنگین و آشنایی با انواع بار،فعلا بیکارم اگه کسی کار خوب با حقوق مکفی داره بنده در خدمتم،ساکن مهر شهر
0**** ایمان نعامی
08:38
1401/02/22
سلام محسن مختاری هستم ۳۶ ساله اهل اصفهان دارای گواهینامه لیفتراک و جویای کار 
11:31
1401/03/01
محمدمرادی
راننده لیفتراک هستم با سه سال سابقه اطراف مهرشهر یا قزلحصار ساکنم 
07:18
نورد و تولید قطعات فولادی
راننده لیفتراک
استخدام نورد و تولید قطعات فولادی نورد و تولید قطعات فولادی جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. راننده لیفتراک جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار ...
1401/04/19
حامد
کسی  که سابقه نداره چیکار کنه 
20:52
1 تایید
1401/04/26
هرجا میرم میگن سابقه، من خودم لیفتراک بخرم باهاش تمرین کنم تا سابقه ایجاد شه؟
کارفرمای محترم - یا اینکه توی محله و آشناهای شما، راننده لیفتراک ها از موقع تولد راننده لیفتراک بدنیا آمدن؟
ممنون میشم پاسخ بدن😅
18:41
1 تایید
1401/05/23
مهران ربیعی
عباس عابد حقی
اماده همکاری هستم
12:55
راننده لیفتراک
توضیحات شرایط احراز: جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت سابقه کار در صنعت فلز مسئولیت پذیر دارای روحیه کار تیمی فعال و پر انرژی مزایا: اگر در شرکت سازه گستر مدحت شاغل شوید برای شما اتفاق خواهد افتاد: محی...
1401/06/04
سلام محسن‌سبحانی مقدم هستم دارای گواهینامه لیفتراک جویای کار هستم سابقه ۳ سال
08:32
1401/07/04
سعید علیوردیلو
راننده لیفتراک 14سال سابقه کاراز 3تن تا28تن کار کردم حقوق توافقی 12ساعته
04:26
1401/07/25
مهدی مطمئن فعال
راننده لیفتراک  هستم تصدیقم از المان گرفتم بصورت تمام وقت اماده به کار هستم در ضمن پایان خدمت هم دارم.0****  مهدی
22:23
شکلات فرمند
راننده لیفتراک
استخدام شکلات فرمند شکلات فرمند در استان البرز (چهارباغ) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان البرز استخدام می‌نماید راننده لیفتراک جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: تمام وق...
1401/08/05
مسعود پیری
راننده لیفتراک ساکن ساوه تمام وقت وشیفتی شماره تماس 0**** 
19:38
مسعود پیری
راننده لیفتراک ساوه سابقه بالا
19:39
1401/08/12
محمد حسین عباسیخواه
راننده لیفتراک هستم ومدارک دارم ولی سابقه ندارم.
14:03
نورد لوله و پروفیل تهران شرق
راننده لیفتراک
استخدام نورد لوله و پروفیل تهران شرق نورد لوله و پروفیل تهران شرق در تهران (شهرک صنعتی عباس آباد) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید راننده لیفتراک جنسیت: آقا سابقه...
1401/10/06
صادق شاه کرمی
سلام راننده لیفتراک وبیل  بکهو هستم تمام وقت درخدمتم
21:33
صادق شاه کرمی
‌شماره تماس  0**** 
21:36
1401/10/09
محمد‌کربمی
راننده ویژه لیفتراک هستم ۱۸ساله که سابقه دارم سن ۴۵
12:13
صنایع غذایی اصالت
راننده لیفتراک
استخدام صنایع غذایی اصالت صنایع غذایی اصالت در استان اصفهان، شهر اصفهان جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان اصفهان استخدام می‌نماید راننده لیفتراک جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع...
1401/11/17
محسن سبحانی مقدم
محسن سبحانی مقدم هستم دارای گواهینامه رانندگی لیفتراک جویای کار هستم
08:01
1401/11/18
علی حسین زاده
سلام راننده لیفتراک هستم و تعمیر کار لیفتراک باتجربه از اسلامشهر 
06:27
2 پاسخ
علی حسین زاده
علی حسین زاده
سلام راننده لیفتراک هستم و تعمیر کار لیفتراک باتجربه از اسلامشهر
0**** 
06:30
راننده لیفتراک
یک واحد نفتی ، جهت واحد جدید خود تعدادی راننده لیفتراک ، راننده ایسوزو با شرایط زیر استخدام می نماید جای خواب بیمه تامین اجتماعی محیط کار دوستانه صبحانه ، نهار و شام اضافه کاری ، پاداش
1402/12/09
یاسر محمدی
سلام‌دارای‌گواهینامه‌پایه‌دوم‌ولیفتراک‌وتراکتورباسابقه‌کارجویای‌کارهستم‌درشرکت‌معتبرازمازندران‌مزاحم‌میشم‌اگرشرکتی‌دراستانهایدیگرجای‌خواب‌داشته‌باشه‌مشکلی‌ندارم‌
14:50
1 پاسخ
یاسر محمدی
یاسر محمدی
سلام‌دارای‌گواهینامه‌پایه‌دوم‌ولیفتراک‌وتراکتورباسابقه‌کارجویای‌کارهستم‌درشرکت‌معتبرازمازندران‌مزاحم‌میشم‌اگرشرکتی‌دراستانهایدیگرجای‌خواب‌داشته‌باشه‌مشکلی‌ندارم‌
سلام‌دارای‌گواهینامه‌پایه‌دوم‌ولیفتراک‌وتراکتور‌باسابقه‌کارهستم‌ازمازندران‌جویای‌کاردرشرکتهای‌معتبردرایران‌هستم‌اگرجای‌خواب‌داشته‌باشن‌مشکلی‌ندارم‌0**** 
14:53
1403/02/02
هادی محسنی راد محسنی راد
عباس عابد حقی
س
15:32
راننده لیفتراک
جنسیت: آقا تحصیلات: حداقل سیکل سن: حداکثر 45 سال سابقه: حداقل 2 سال مرتبط دارای گواهینامه رسمی لیفتراک سلامت کامل جسمانی ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه 8 الی 16 و پنجشنبه 8 الی 15 تسهیلات و مزایا...
هادی محسنی راد محسنی راد
من راننده لیفتراک  هستم با چند سال  کار کرد ولی  بیکار هستم
15:34
عباس درستی
عباس درستی راننده لیفتراک
22:23
1403/02/15
اله کرم مقیمی
سلام راننده لیفتراک هستم با مدارک بوشهر برازجان آماده همکاری
08:54
پایا مدرن کاسپین
راننده لیفتراک
استخدام پایا مدرن کاسپین پایا مدرن کاسپین جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. راننده لیفتراک جنسیت: آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: تمام و...
یک‌شنبه 13 خرداد 1403، ساعت 16:24