دنبال کن

راننده پایه یک

راننده

1402/06/21
علیرضا جلیلوند
علاقمند به کاره ترانزیت سالم و بدون حاشیه 
14:51
3 تایید
ارومیه مرکز تحقیقات آرتمیا
راننده با خودروی شخصی
مرکز دولتی تحقیقات آرتمیا در نظر دارد جهت انجام امورات روزمره اداری خود از خودروی استیجاری ( پژو و یا سمند مدل بالاتر از 97) به مدت 22 روز در ماه (پنجشنبه و جمعه تعطیل به استثنای روزهای ماموریت شهرستا...
1402/07/01
محمد چلیپا
راننده گریدر هستم یا سابقه بالای 20سال 0**** 
18:45
1402/07/15
علیرضا جلیلوند
سابقه ۱۵ ساله در امر رانندگی سنگین به صورت تجربی ولی مدرک پایه یک به تازگی دریافت شده بچه شوفر و سردی و گرمی چشیده به هیچ چیزی اعتیاد ندارم و سلامت و بدور از حاشیه فقط بدنبال علایقم هستم گواهینامه بین‌المللی دارای اعتبار کارت هوشمند ندارم ولی اگه موقیعت کاری خوب پیشنهاد بشه اقدام میکنم اونم میگیرم.
کاره ترانزیت اولویت و هدف آیندمه حفظ و نگهداری ماشین به بهترین نحو ممکن از خصوصیاتمه (ماشین باز)
یاحق
16:08
علیرضا جلیلوند
سابقه 15 ساله در امر رانندگی سنگین به صورت تجربی ولی مدرک پایه یک به تازگی دریافت شده بچه شوفر و سردی و گرمی چشیده به هیچ چیزی اعتیاد ندارم و سلامت و بدور از حاشیه فقط بدنبال علایقم هستم گواهینامه بین‌المللی دارای اعتبار کارت هوشمند ندارم ولی اگه موقیعت کاری خوب پیشنهاد بشه اقدام میکنم اونم میگیرم.
کاره ترانزیت اولویت و هدف آیندمه حفظ و نگهداری ماشین به بهترین نحو ممکن از خصوصیاتمه (ماشین باز)
یاحق   0**** 
16:10
شخصی
راننده خانم
راننده خانم بدون ماشین جهت کار در اسنپ یا تپسی نیازمندیم
1402/07/18
سعید ایزدی
سلام راننده پایه یک هستم مدارک کامل اماده بکار کار با ماشین تک بنز رنو اف ام ودهچرخ 0**** 
17:53
1402/08/01
بابک صحت نائینی
راننده پایه ۱ باسابقه چندساله
سالم بی حاشیه هوشمند وحمل موادخطرناک
08:04
1402/08/13
حسین قزاانی
سلام حسین قزاانی راننده کفی وترانزیت وارد به بار گرفتن در شهرستان باسابقه بالا خط تهران بندر عباس و شهرستان 
16:57
1 پاسخ
راننده
سلام یک راننده پایه یک جهت کار با تک بنز باری نیازمندم
حسین قزاانی
0**** 
16:58
1 پاسخ
1402/08/17
حسین سردیوند
حسین قزاانی
سلام حسین قزاانی راننده کفی وترانزیت وارد به بار گرفتن در شهرستان باسابقه بالا خط تهران بندر عباس و شهرستان
سلام خسته نباشد شمارتونو میزارید باهاتون تماس بگیرم
06:14
1402/08/18
حسین ملکشاهی
سلام،راننده پایه یک هستم مدارک تکمیل کارت هوشمندوسلامت آماده همکاری 28سالمه بچه شوفر ماشین باز'کمپرسی کار نمیکنم
09:08
راننده
به یک راننده صبور و خوش اخلاق نیاز داری برای پخش لبنیات احمد اباد مستوفی بازنشسته باشه چ بهتر
1402/09/17
مهدی پازش ک
مهدی پازش راننده کامیون هستم با20سال سابقه کار 
07:41
1402/09/18
علی آقچه‌لو
باسلام راننده پایه یک هستم. مدارک کامل اعم از کارت هوشمند و کارت سلامت. سن:32مجرد... دارای بیش از ده سال سابقه کار با انواع کشنده‌های قدیمی و انواع کشنده های جدید...اف هاش460 و دنگ و فنگ و هوو و بنز آکتروس و آتیکو و ... خونه زندگیم هم تو شهر ساوه هستش... شماره تلفن تماس:0**** علی
18:58
1 تایید
1402/09/29
هادی عیسوند
سلام راننده پایک کارت هوشمندو سلامت اماده بکار بنز ده چزخ تک بنز کار کردم
12:53
فنی مهندسی انرژی شهر سبز
راننده
استخدام فنی مهندسی انرژی شهر سبز شرکت فنی مهندسی انرژی شهر سبز در شهر شیراز جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان، جهت کار در انبار تاسیسات به عنوان راننده آریسان دعوت به عمل می‌آورد. راننده جنسیت: آقا ساب...
1402/12/23
احمدرضا سعیدی
راننده پایه یک هستم بازنشسته کاربا اتوبوس سرویس برومایلرکمپرسی بدونه هوشمندتهران ساکنم 0**** 
10:00
1402/12/25
یوسف بلوچ
راننده هستم ماشینم دارم مدل ماشین پژوپارس مدل چهارصدو دو گواهینامه پایه سه هم دارم در صورت نیاز تماس بگیرید0**** 
09:28
دادخداسنجری پور
راننده تریلی بامدارک کامل هستم گواهینامه بین المللی کارت هوشمند
10:34
راننده
شرایط احراز راننده وانت و کامیونت به عنوان همکار راننده، شما در مراحل مختلف حمل و نقل و تحویل سفارشات در تهران همراه ما خواهید بود وانت تویوتا Hilux + کامیونت Hyundai Fuso داشتن شرایط جسمانی بالا ...
1403/02/23
علیرضا یگانه
راننده اتوبوس بودم 22سال سابقه الان بیکارمجهت اطلاع0**** 
07:28
یک‌شنبه 30 اردیبهشت 1403، ساعت 21:15