دنبال کن

مزایا و معایب شغل بسته بندی مواد غذایی

بسته بندی مواد غذایی

1401/01/26
سحرشیخ ویسی
سلام من به کاربسته بندی درمنزل احتیاج دارم واقعاممنون میشم اگه بودباهام تماس بگیرید
09:55
1 تایید
بسته بندی مواد غذایی
به چند کارگر خانم جهت بسته بندی مواد غذایی نیازمندیم. سرویس رفت و برگشت داریم. شرایط استخدام: فقط ساکنین سرآسیاب و مارلیک باشند. مجرد یا افراد متاهلی که فرزند نداشته باشند. سن زیر ۳۰ سال کسانی که ماشی...
1401/02/01
سلام من ب کار بسته بندی در خانه احتیاج دارم لطفا تماس بگیرین اگه سراغ داشتین 
09:42
1401/02/15
سمیرا اذریان
سلام من به کار بسته بندی هرچیزی که باشه فرقی نداره 
نیاز دارم لطفا اگه امکانش هست تماس بگیرید کار منزل 
گلستانی هستم 0**** 
00:58
زهرا کوت آبادی
سلام من واقعا کار در منزل احتیاج دارم واقعا ممنون میشم باهم تماس بگیرید 
18:18
کارگر ساده بسته بندی و نظافت
کارگر ساده اتباع ، آقا ، جهت بسته بندی مواد غذایی و نظافت دفتر اداری
1401/02/17
مریم امیری
سلام وقت بخیر من دنبال یه کار بسته بندی در منزل هستم اگه سراغ دارین لطفا تماس بگیرین
09:26
1 تایید
1401/02/18
سلام کار بسته بندی در منزل نیاز دارم واقعا اگه سراغ دارین تماس بگیرین شهر بم هستم ممنون 0**** 
08:35
1 تایید
پارمیس گودرزی
سلام من کار در منزل احتیاج دارم ممنون میشم باهام تماس بگیرید اگه واقعا امکانش هست دریغ نکنید 
08:44
1 پاسخ
استخدام حسابدار ارشد
شرکت تولید و بسته بندی مواد غذایی واقع در رودهن از یک نفر حسابدار مسلط به سپیدار با سابقه مکفی دعوت به همکاری مینماید
1401/02/25
سلام من به کار بسته بندی در منزل نیاز دارم.0**** 
09:03
2 تایید
سلام من به کاردرمنزل خیلی نیازدارم،اگرکاری بودحتماتماس بگیریدممنونم0**** 
10:04
1 تایید
سلام من کاربسته بندی درمنزل نیازدارم درشهرمراغه واقعن اگه سراغ دارین تماس بگیرین هرکاری باشه انجام میدم ممنون 0**** 
12:39
استخدام ۱۰ نیرو جهت کار در کارخانه
استخدام فوری نیرو فقط اقا اتباع یا ایرانی ⚜ کارخانه بسته بندی مواد غذایی شرایط کار: خوابگاه با تمام امکانات رایگان سه وعده غذای رایگان ساعت کاری ۸ صبح تا ۴ عصر +اضافه کاری حقوق ۱۴ تا ۱۶ تومن دوساعت ...
1401/02/26
سلام من به کاربسته بندی درخانه احتیاج دارم لطفا اگه سراغ داشتین بهم اطلاع بدین
0**** مهبدنیا
20:07
1401/02/28
محدثه عمادی
سلام کاردرمنزل نیازدارم اگه سراغ دارین اطلاع بدین
19:01
1 پاسخ
1401/02/30
سلام من به کار بسته بندی در منزل احتیاج دارم لطفا اگه سراغ دارید بهم پیام بدید
21:38
کارگر بسته بندی مواد غذایی
فقط نیرو خانم سن ۲۸تا ۴۰ سال شماره تماس :********-***
1401/02/31
الهه میرزاییان
سلام خسته نباشید. من خیلی شرایطم سخته احتیاج به یک کار در منزل دارم رشیدی هستم
17:34
الهه میرزاییان
شهر خرم آباد زندگی میکنم به کار بسته بندی در منزل احتیاج دارم شرایطم سخته
17:35
1 پاسخ
1401/03/02
ندا کیانی
سلام من به کار بسته بندی نیاز دارم خرم آباد هستم
20:26
استخدام رسمی کارگر ساده خانم
توضیحات توضیحات ***مخصوص بانوان جوان، فعال و پر انرژی*** آگهی استخدام رسمی کارگر ساده (جهت خط تولید و بسته بندی مواد غذایی خشک) ۱- ساعت کاری ۸ صبح الی ۵ عصر ۲- یک ساعت استراحت بین تایم کاری ۳- پا...
1401/03/03
سلام خیلی دست بالم خالیه بچه دارم دنبال کار در منزل هستم
11:33
1401/03/08
مینا عسکری
سلام  نیازمند کار درمنزل هستم کاربسته بندی هرچیزی که باشه  استان فارس شیرازباشه سراغ دارید شمارشون بگذارید
11:06
1401/03/30
سلیمانی.
سلام.من به کار بسته بندی در منزل نیازمندم.اگه امکانش هست تماس بگیرید ممنون
0**** 
07:44
1 پاسخ
1 تایید
استخدام نیرو کارخانه موادغذایی
کارخانه تولید و بسته بندی مواد غذایی به تعدادی نیروی جوان و متعهد با مشخصات زیر نیازمند است. ◾جنسیت: فقط《نیروی آقایان》 ◾ شرایط سنی استخدام فقط برای افراد ۲۰ الی ۳۰ سال می باشد استخدام نیرو در بخش...
سلام.من به کار بسته بندی در منزل نیازمندم.ممنون
07:44
1 پاسخ
1 تایید
سلام.ببحشید من به کار بسته بندی در منزل نیازمندم.اگه امکانش هست تماس بگیرید.
0**** 
07:45
1 پاسخ
شيرين سخاوتي
'س من کاردرمنزل احتياج دارم حبوبات شکلات بسته بندي قارچ يالباس هرچي باشه واقعان احتياج دارم بهم اطلاع بدين شهرهمدان
08:00
بسته بندی
به یک نفر اقا دارای گواهینامه رانندگی جهت بسته بندی مواد غذایی و پخش نیازمندیم سن از ۱۹ تا ۲۵ سال حقوق پایه ۱۱ با اضافه کار ساعتی ۳۵ صبحانه بیمه ندارد ساعت کاری ۸ صبح تا ۶ جهت هماهنگی مشخصات بفرستید...
1401/03/31
زهرا قادری
سلام من به کار بسته بندی علاقه دارم و همین طور به این کار نیاز دارم  ممنون میشم بامن تماس بگیرین اگه سراغ داشتیم
13:59
1 پاسخ
زهرا قادری
سلام من به کار بسته بندی را در منزل احتیاج دارم تا کار بسته بندی را خیلی دنبالش هستم و جادارم با من تماس بگیرید ممنون  میشم  با تشکر فراوان 
14:19
1 پاسخ
1401/04/13
سلام خسته نباشید من به دونبال کاردرمنزل هستم کاربسته بندی میخام لطفاراهننمایی میکنیدمنوممنون میشم.من ساکن رشت هستم؟؟
06:59
ازیتا
جویای شغل ونون حلال
بسته بندی مواد غذایی مثل حبوبات و ادویه جات...یا پرستاری سالمند یا نظافت منزل پذیرفته میشود 0939XXX4083(نمایش کامل)
سلام من به کار بسته بندی مواد غذایی یا بهداشتی درمنزل نیازمندم اگه سراغ دارید اطلاع دهید ممنون 
11:36
1401/04/14
سلام به کاربسته بندی هرچی که باشه نیازمندم درمنزل اگربیرون هم باشه سرویس داشته باشن مشکلی ندارم کرمان هستم 
0**** 
07:20
1401/04/23
سلام  من به  کاربسته بندی درمنزل نیازدارم  مادردوفرزندهستم ومنبع  درامدی ندارم لطفابامن تماس بگیریداگردربیمارستان شهرکردنیرودربخش اشپزخانه بخوان هم هستم 0**** 
07:57
منشی خانم شرکت بسته بندی مواد غذایی
یک شرکت معتبر صنایع غذایی به یک نفر منشی خانم آشنا به امور اداری و برنامه های ورد و اکسل نیازمندیم حقوق قانون کار دارای سرویس ۵شنبه ها تعطیل
1401/05/03
سلام کار بسته بندی در منزل می خواهم بچه دارم نمی تونم بیر از خانه 0**** 
19:01
1 تایید
1401/05/20
سلام من احتیاج به کار در منزل دارم .ممنون میشم اطلاع بدین .قائمشهر.0**** 
13:09
1401/06/06
مهدی مانیانی
سلام ....کاربسته  بندی درمنزل ...هرچیزی که نیازبه بسته بندی داشته بباشه...مهدی هستم ازجهرم 0**** 
13:15
همکار خانم و آقا کاری آسان حقوق
شرکت تولیدی و بسته بندی مواد غذایی جهت تکمیل کادر خود به ۱۰ نفر آقا و خانم زیر ۳۵ سال نیازمند است با حقوق روزانه ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان پرداخت حقوق بستگی به کار فرد دارد به همراه پاداش و ازافه کاری...
1401/06/17
مرضیه مومنی
سلام من به کار بسته بندی در منزل نیاز دارم ممنون اطلاع بدین مومنی هستم شهرکرد 0**** 
09:24
1 پاسخ
1401/06/30
سلام کار در منزل احتیاج دارم ابهر هستم 0**** 
08:00
1401/07/23
سمیه سعدیان
سلام خسته‌ نباشی یه هفته پیش واسه بسته‌ بندی حبوبات خشکبار ثبت‌نام کردم وپول از من گرفتن که بهم بدن وقرار بود شنبه واسم بار بیارن اما نیاوردن وجواب اس نمیدن ونه تماس به این آدما میگن کلاهبرداری گول حرفاشون نخورید همین که تو حسابشون واریز کردن جواب ندادن اسم این پدر سگ علی محمد مهرگان مرغزاری
11:07
2 پاسخ
7 تایید
کارگر جهت تولید و بسته بندی مواد غذایی
توضیحات و پرانرژی جهت کار در تولید وبسته بندی مواد غذایی نیازمندیم ✅️✅️متولدین ۸۴تا۶۶(۱۳۶۵با پایان خدمت مورد پذیزش میباشد) ✅️✅️ساعت کاری ۸تا۱۶ ✅️✅️دارای وعده غذایی رایگان ✅️✅️دارای خوابگاه مجهز و م...
حمیده رحمانی
سلام من خانم سی پنج سال ب کار درمنزل احتیاج دارم با تشکر
20:10
1 تایید
1401/07/25
زهرا بخشی
سلام من هم به کار بسته بندی در منزل نیاز دارم من ساکن مراغه هستم

00:55
1401/07/29
ربابه
سلام کار در منزل احتیاج دارم بسته بندی
اهل مراغه هستم 
09:32
تمایل به شراکت
لطفا با دقت مطالعه کنید مبلغ ۱۰۰ میلیون سرمایه موجود است و (قابل افزایش تا ۳۰۰ میلیون) که البته درصورتی که بازده کار اثبات شود، آماده شراکت در شغلهای نظیر ( تولید و بسته بندی مواد غذایی تولید پوشاک ...
سیده سمیه حیات الغیب
الهه میرزاییان
شهر خرم آباد زندگی میکنم به کار بسته بندی در منزل احتیاج دارم شرایطم سخته
سلام ب سته بندی چی هست0**** 
17:01
1401/08/06
سودابه اسدی
سلام .من ب کار درمنزل احتیاج دارم دوتا فرزند دارم واقعا شرایط سختی دارم  خواهش میکنم ..........ه
19:42
1401/08/07
فاطمه میرزایی
سلام .من به کار بسته بندی در خانه بشدت احتیاج دارم 
اگه بود لطفا خبر بدید 
16:58
استخدام کارگر ساده خانم در کارخانه
کارخانه تولید و بسته بندی مواد غذایی برای تکمیل کادر تولید خود نیروی ساده خانم ‍استخدام میکند. محل کارخانه:مشتاق دوم-زردنجان-ناحیه صنعتی سروش ⏰ساعت کاری:۷صبح_۴عصر حرکت سرویس:ساعت ۶ ایستگاه های سرو...
1401/08/25
عبدی
پیام حذف شده
0**** 
21:05
1401/08/28
فاطمه سلیمانی
سلام جویای کار بسته بندی در منزل 0**** 
08:23
1 پاسخ
1401/11/06
مهناز سلطان پور
سلام وقت بخیر، علاقه مندان به شغل های داخل منزل، موسسه دانش بنیان استخدام مکنه، کار با گوشی انجام می شود حقوق ثابت و قرارداد رسمی بیا روبیکا 0****  
14:06
فروشندگی مواد غذایی و آرایشی
نیاز مند جذب دو فروشنده خانم در دو شیفت صبح و عصر هستیم و علاوه بر فروش حضوری شخص مورد نظر باید در کار با کامپیوتر مهارت داشته باشد و همچنین بسته بندی سفارشات و مدیریت سایت از دیگر مسئولیت های شخص م...
1401/11/15
عبادی
سلام  کار بسته بندی در منزل نیاز دارم ممنون آذربایجان شرقی تبریز
15:06
آمنه خسروانی
سلام من ب کار در منزل احتیاج دارم کار بسته بندی 
18:49
1401/11/22
خانم‌احمدیان
سلام من به کاردرمنزل احتیاج دارم کار بسته بندی هرچی باشه میخوام نیاز دارم خیلی واجبه هست 
13:19
استخدام نیروی خانم بسته بندی
استخدام نیروی خانم جهت بسته بندی سلفون مواد غذایی سن حداکثر تا ۳۵ سال دوشیفته ۸ساعته چرخشی ساعت کاری:شروع کار :شیفت صبح ۶ الی ۱۴ وشیفت شب ۱۴ الی۲۲ محدوده سرویس: امام ، نیروگاه ،زین الدین پرداخ...
1401/12/02
قاسمی
سمیه سعدیان
سلام خسته‌ نباشی یه هفته پیش واسه بسته‌ بندی حبوبات خشکبار ثبت‌نام کردم وپول از من گرفتن که بهم بدن وقرار بود شنبه واسم بار بیارن اما نیاوردن وجواب اس نمیدن ونه تماس به این آدما میگن کلاهبرداری گول حرفاشون نخورید همین که تو حسابشون واریز کردن جواب ندادن اسم این پدر سگ علی محمد مهرگان مرغزاری
سلام منم آگهی ایشون را دیدم و  به امید کار در خانه مبلغ ۳۶۸ هزار ب حسابشون ریختم .برید بانک و بگید اشتباه ب حساب این آقا پول ریختم .شاید شماره شونا بانک بده  .
20:27
1 پاسخ
3 تایید
1401/12/05
زهرا کچوییان
سلام من هم برای بسته بندی حبوبات در منزل پول واریز کردم قرار بود ۲۴ ساعته برام کار بیاره که نیاور ودیگه هم جواب تلفنشو نداد آگهی ای هم کلاهبرداری بود به حساب ی نامردی بنام آرمین خسرو آبادی بود ..از جویندگان کار در منزل می خوام خواهش کنم اصلا به هیچ عنوان پولی برای این نامردا واریز نکنند 
17:59
2 تایید
1401/12/08
ابراهیم قلی نژاد
سلام سمیرا صمدی هستم به‌کار بسته‌بندی در منزل نیازدارم اگر سراغ دارید لطفاتماس بگیرید0**** 
07:53
1 پاسخ
استخدام نیروی ساده با جای خواب
با سلام به تعدادی نیروی کار ساده و بی حاشیه جهت کار در فروشگاه و شرکت مواد غذایی. از سنین ۲۰ تا ۳۵ همراه با بیمه تکمیلی و مزایای کامل جای خواب و وعده غذایی برای شهرستانی های عزیز قسمت های بسته بندی....
1401/12/10
رسولی
سلام  خسته نباشید من ب کار بسته بندی در منزل احتیاج دارم مشکل مالی دارم خواهش میکنم اگر کسی سراغ داره تماس بگیره  شهر چابهارممنون
16:01
1401/12/15
زهرا مهرگن
سلام دست شمادردنکنداگربه واقعت مراکمک کنید.من خیلی ضرورت دارم یک کاربسته بندی درمنزل انجام بدم فرق نمی‌کند هرچی باشدلطفامراکمک کنیداین شماره تماس من است0**** 
13:09
1401/12/22
خدا لعنت کنه علی محمدمهرگان مرغزاری پدرسگ بی ناموس سرماهم کلاه گزاشت الهی خیرنبینه
04:13
1 پاسخ
3 تایید
استخدام نیرو خانم و آقا در کارخانه ی شکلات و ویفر
تعدادی کارگر ساده خانم و آقا بابت تکمیل پرسنل خط تولید و بسته بندی در کارخانه معتبر مواد غذایی با شرایط و مزایای زیر استخدام می نماییم : شرایط سنی خانم ها ۱۸ تا ۴۰ سال آقایان ۲۰ تا ۴۵ سال کارت پایان...
1402/01/31
نگارفتوحی
سلام  خسته نباشید دنبال  کارهای بسته بندی درمنزل  هستم ساکن اردبیل ممنون میشم  راهنمایی کنید
08:07
1402/03/12
سلام. به. کار در منزل احتیاج دارم .
13:24
1402/04/03
محمد صمدی
مرضیه مومنی
سلام من به کار بسته بندی در منزل نیاز دارم ممنون اطلاع بدین مومنی هستم شهرکرد 09130605212
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:25
استخدام درخط تولیدکارخانه مواد غذایی ونوشیدنی
✅نام خدا✅ کارخانه تولیدانواع مواد غذایی و نوشیدنی ( زیر مجموعه کاله)بابیش از نیم قرن سابقه درخشان در نظر دارد برای بخش های مختلف خط تولید(فنی مهندسی،اداری و مالی،اپراتور دستگاه،تولید و بسته بندی ) از ...
1402/04/06
نازنین مهدی نژاد
سلام نیازمند کار در منزل خودم هستم ساکن چابهار 
ممنون میشم کار معرفی کنید بهم
08:12
محمد صمدی
زهرا قادری
سلام من به کار بسته بندی را در منزل احتیاج دارم تا کار بسته بندی را خیلی دنبالش هستم و جادارم با من تماس بگیرید ممنون میشم با تشکر فراوان
سلام 0**** تماس بگیرید 
11:31
محمد صمدی
ابراهیم قلی نژاد
سلام سمیرا صمدی هستم به‌کار بسته‌بندی در منزل نیازدارم اگر سراغ دارید لطفاتماس بگیرید۰۹۱۰۸۶۱۴۳۲۹
سلام 0**** تماس بگیرید 
11:33
1 تایید
بازاریاب فروش ادویه جات بسته بندی
با سلام ویزیتور مویرگی /خانم/اقا جهت ویزیت ادویه جات بسته بندی هر نقطه از شهر مناسب برای ویزیتور های پخش و شرکت های مواد غذایی در کنار ویزیت محصولات خودتان حقوق ثابت ندارد فقط پورسانت بابت هر بسته از...
محمد صمدی
سلام.ببحشید من به کار بسته بندی در منزل نیازمندم.اگه امکانش هست تماس بگیرید. 09940653180
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:43
محمد صمدی
سلیمانی. سلام.من به کار بسته بندی در منزل نیازمندم.اگه امکانش هست تماس بگیرید ممنون 09940653180
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:56
1402/04/13
محمد صمدی
سلام.من به کار بسته بندی در منزل نیازمندم.ممنون
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:28
استخدام کارگر ساده با جای خواب و بیمه و غذا
استخدام تعدادی نیروی کاری جوان و در کارخانه معتبر تولید مواد غذایی در تهران آقا سنین 20 تا 30 سال✅ در قسمتهای :تولید ،بسته بندی ، انبار ، کنترل کیفیت ، ....☑️ با مزایای عالی : جای خواب تمیز✅ سه وعد...
محمد صمدی
زهرا قادری
سلام من به کار بسته بندی علاقه دارم و همین طور به این کار نیاز دارم ممنون میشم بامن تماس بگیرین اگه سراغ داشتیم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:30
1402/04/15
محمد صمدی
فاطمه سلیمانی
سلام جویای کار بسته بندی در منزل 09906257434
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:43
1402/04/19
محمد صمدی
پارمیس گودرزی
سلام من کار در منزل احتیاج دارم ممنون میشم باهام تماس بگیرید اگه واقعا امکانش هست دریغ نکنید
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:50
استخدام دونفر اقا و یا خانم در تولید مواد غذایی
استخدام دونفر اقا یا خانم جهت کار در تولیدی مواد غذایی و بسته بندی شرایط سنی ؛ 18 الی 40 ساعت کار ؛ 7 صبح الی 19 عصر سرویس دارد بیمه بعد از یک ماه ادرس ؛ بالاتر از کندرود - نزدیک پلیس راه قزلجه میدا...
محمد صمدی
محدثه عمادی
سلام کاردرمنزل نیازدارم اگه سراغ دارین اطلاع بدین
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:51
1402/06/20
زهراگلدسته
خدا لعنت کنه علی محمدمهرگان مرغزاری پدرسگ بی ناموس سرماهم کلاه گزاشت الهی خیرنبینه
واییی منم توی سایتش پول واریز کردم گفت کارخونه داره کارای بسته بندی دیجی کالا انجام میده حتی سایت دیجی کا لا بود
07:09
2 تایید
1402/06/23
کاشانیفر
سلام من به  کار درمنزل بسته بندی  نیازی دارم لطف تماس بگیرید
08:22
1 پاسخ
کارگر خط تولید غذایی
یک مجموعه تولیدی در زمینه مواد غدایی یک نفر با شرایط زیر جهت کار در کارگاه استخدام می نماید: جنسیت : آقا سن: حداکثر ۳۰ تحصیلات:دیپلم/لیسانس شرح کلی شغل: انجام امور بسته بندی،تحویل و ارسال بار و ... ح...
1402/06/24
محمد صمدی
کاشانیفر
سلام من به کار درمنزل بسته بندی نیازی دارم لطف تماس بگیرید
0**** 
20:45
1402/06/27
پروین فرهادی
سلامم منم یه  خانم کرمانشاهی هستم به این کارنیازدارم سپاس گذارم
17:06
1402/09/11
فریبا امامی
سمیه سعدیان
دقیقا خدا ازشون نگذره با من هم همین کار رو کردن فقط با این فرق که پول را به حساب هایده ده خیری واریز کردم می گفتن هر چند نفر یه سر گروه دارن 
18:21
شریک برای کارگاه تولیدی مواد غذایی درآمد تضمینی
به یک نفر که توان مالی پانصد ملیون الی یک ملیارد جهت سرمایه گذاری در زمینه تولید و بسته بندی و پخش زیتون و ترشیجات تخمیری و خیارشور در بسته بندی‌های متنوع را داشته باشد ، و همچنین بتواند نظارت و همکار...
1402/09/19
سلام من به کاربسته بندی یاهرکاردیگه درخانه نیاز دارم لطفا بامن تماس بگیرید،0**** 
21:20
1402/09/25
سلام کاردرمنزل خودم مانند بسته بندی 
18:27
1402/10/17
من تو
سلام م هم به امید کار برای این کلاهبردار های خدا نشناس با نام علی محمد مهرگان مرغذاری مبلغ 368 هزار واریز کردم خداازشون نگزره
17:35
نیروی ساده خانم در شرکت مواد غذایی
به تعدادی نیروی ساده خانم ایرانی یا اتباع جهت کار بسته بندی و تولید در شرکت مواد غذایی واقع در شهرک صنعتی کوثر نیازمندیم. ✔️سرویس رفت و برگشت از ماهدشت ✔حقوق وزارت کار ✔پاداش+عیدی+سنوات+حق خوار و با...
1402/10/18
سید حسین هاشمی
سلام و خسته نباشید من سمیه مزرعاوی هستم از اهواز ب کار در منزل شدیدا احتیاج دارم ممنون میشم تماس بگیرید 
یا علی
16:09
1402/10/19
سلام من دو روز پیش به اسم این آقا 488تومان یه خانم تو ایتا اسم این و داد واریز کردم  حال چی میشه
11:01
شهین اسلامپور
سلام کار بسته بندی در منزل نیاز دارم اگه سراغ دارین اطلاع دهید
12:46
استخدامی خانم و آقا
همین امروز بدون واسطه در کارخانه بزرگ و معتبر مواد غذایی نشاسته وماکارونی در بخش های مختلف مشغول به کار شوید ۱۰۰٪تضمینی شروع به کار از روز مراجعه کار آسان همراه با آموزش در حین کار طرف قرارداد کارخانه...
1402/10/20
زهرا
قاسمی
سلام منم آگهی ایشون را دیدم و به امید کار در خانه مبلغ ۳۶۸ هزار ب حسابشون ریختم .برید بانک و بگید اشتباه ب حساب این آقا پول ریختم .شاید شماره شونا بانک بده .
سلام  منم همینطور  برام پیش آمده بانک که شماره نمیده نمیدونم  چکار کنم حرومشون باشه
11:57
1402/10/22
سلام من هستم کار در منزل منبع آب 
15:14
1402/10/30
پول کفن عزیزش بشه ایشالا منم گول زده حرومزاده
18:12
راکب بدون موتور و نگهبان جوان و بازنشسته
♦️♦️درود و ایام به کام دوستان عزیزم امشب با دست پر اومدم خدمت شما عزیزانم امیدوارم با اطمینان به ما به ایده آل ترین شغل درخواستیتون برسید استخدام خانم و آقا با شرایط بسیار عالی✔️ بیمه✔️وعده غذایی...
1402/11/01
ناهید صالحی
سلام من پولو زم ولی.جوابم ندادن
11:35
1402/11/03
زهراسیابک ازگلستان گرگان سلام من هم 368هزارتومن پول قرض کردم وبه حساب همین محمدمهرگان واریزکردم چراجواب نمیدن بخدااون پول خوردن نداره روزی که پیداش کنم نمیگذرم ازش 
15:53
سلام به مبلغ 368هزار تومن به حساب علی محمدمهرگان مرغزاری وازیر کردم الان تکلیفم چیه چکار کنم 
16:03
نیازمند کارگر متعهد و کاری
نیازمند یک کارگر کاری و متعهد جهت بسته بندی و پخش مواد غذایی نیازمندیم . فرد مورد نظر متاهل و داری وسیله شخصی جهت رفت و آمد به محل کار باشد. حقوق مطابق قانون کار
1402/11/05
منم متاسفانه 368 تومن ت کارت این مرتیکه مهرگان ریختم دیگه هم جواب ندادن به شوهرم نگفتم 368 تومن ریختم امیدوارم نخوری کاش میشد ازش شکایت کرد😣
15:33
اهای علی محمد مهرگان مرغزاری ای بر پدرو مادرت لعنت ک تورو اینجوری تربیت کردن این پولا خوردن نداره الهی حرامت باشه ت گلوت گیر کنه خفه بشی جاکش
15:41
1402/11/07
معصومه مولایی
سلام خسته نباشین من کار در منزل احتیاج دارم لطفا زنگ بزنید بهمون
05:41
استخدام همکار خانم در فروشگاه
استخدام همکار خانم در فروشگاه مواد غذایی،ترجیحا سن ۲۰ تا ۳۰ سال ،بومی دزفول باشد ،مشکل رفت و آمد نداشته باشد ،کار ما فروشندگی و چیدمان اجناس ،و بسته بندی هست،ضمنا جمعه ها هم تعطیل هستیم ،لطفا مشخصات خ...
1402/11/15
سلام کار در منزل 
14:29
1402/12/15
منصوره صاحبی
سلام عزیزان وقت بخیر  اگر کار بسته بندی در منزل سراغ داشتین من انجام میدم لطفا تماس بگیرید پاسخگو هستم 
09:46
1403/01/22
یاسر
سلام احتیاج به کاردرمنزل دارم هرکاری باشه مهم نیست انجام میدم ممنونم اگه تماس بگیرید
15:06
کشت و صنعت گلستان دزفول
کارشناس تامین و تدارکات
کشت و صنعت گلستان دزفول جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس تامین و تدارکات کارشناس تامین و تدارکات جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت آشنای...
1403/01/25
عاطفه خلیلی
سلام.من ب کار بسته بندی در منزل نیازمند کار هستم.ممنون میشم اگر کاری بود منو مطلع کنید.کرج هستم
10:45
پروانه باله مقدس
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم اگر سراغ دارید ممنون میشم بهم خبر بدید
20:35
1403/01/26
ندا نایبی
سلام
اکثر این آگهی ها کلاهبرداری هستن، من تا حالا کلی هزینه کردم برای کار ولی بعد از واریز، بلاکم کردن و اکانتشون رو پاک کردن
توروخدا مواظب باشید
من هم احتیاج به کار توی خونه دارم ولی متاسفانه فعلا کلی ضرر کردم
15:19
استخدام نیروی آقا در کارخانه صنایع غذایی
⏪ شرایط کار محل کار: کارخانه صنایع غذایی واقع در شهرک صنعتی ملوسجان (بعد از گویم – کیلومتر ۹ جاده بیضا٬ بعد از شرکت پارسیرنگ ✅عمده کار اصلی ریختن و برداشتن مواد اولیه داخل دستگاه - بسته بندی ✅ میز...
1403/02/11
لیلا نوروزیان
سلام من به بسته بندی هرموادی باشه درمنزل احتیاج دارم،،خودم شوهرم،،،شیراز ،هستم تراخدا خیلی احتیاج دارم خداخیرتون بده0**** 
20:54
1403/02/18
Nahid Karbllaii
سلام من کار در منزل بسته بندی هرچی باشه انجام میدم 
موقعیت سیستان و بلوچستان شهرچابهار
13:06
پری توکلی
سلام وقت بخیرکار درمنزل نیاز دارم اگه بود اطلاع بدیدلطفا🙏
14:44
صنایع بسته بندی و قوطی سازی پارت سازان
بازرس کنترل کیفیت
صنایع بسته بندی و قوطی سازی پارت سازان جهت تکمیل کادر خود در استان خراسان رضوی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. بازرس کنترل کیفیت بازرس کنترل کیفیت جنسیت: آقا نوع قرارداد: تمام وقت مد...
1403/02/19
افسانه قوی چنگ
سلام من به کاربسته بندی درمنزل نیاز مبرم دارم خواهش میکنم اگر داشتین اطلاع دهین
12:22
یک‌شنبه 30 اردیبهشت 1403، ساعت 18:00