دنبال کن

چرا برای بازنشسته کار نیست

بازنشسته

1401/02/14
علی اسدی
چرا بیمه اجتماعی ایراد می گیرد  برای کار کردن بازنشسته
مگه خودش توی این مملکت زندگی نمی کنه؟
من چطور با ماهی چهار ونیم با داشتن زن بچه نوه زندگی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
07:24
1 پاسخ
7 تایید
به یک بازنشسته برای آبدارچی در املاک
به خانواده بزرگ هور خوش آمدید به عزیز بازنشسته برای دفتر املاک از ۸صبح تا ۱۳ ساعت ۱۶تا ۲۰شب حقوق توافقی بعلاوه پول چایی لطفاً همین حالا تماس بگیرید
1402/02/18
سعید صفدری
با سلام من یک باز نشسته فرهنگی هستم ،با توجه به تورم نیاز به کار دارم اما چون در شهرستانم به خوابگاه و غذا هم نیاز دارم ،برای رضای خدا در صورت نیاز کمکم کنید،
23:32
1402/03/15
من بازنشسته دراستان اصفهان هستم دنبال کارنگهبانی درمجتمع پزشکی هستم.لطفااگرمجتمعی مایل است بامن همکاری کندخبرم کند
10:14
1 تایید
1402/07/08
نعمتاله اکبری اردوغان
با سلام نعمت اله اکبری بازنشسته هستم نیاز به کار دارم نگهبانی و ابدارچی تماس 0****  
08:35
نگهبانی مجتمع مسکونی
برای تکمیل کادر نگهبانی در مجتمع مسکونی نیازمند فرد بازنشسته هستیم شیفت کاری بصورت چرخشی (12 ساعت کار .. 24 ساعت استراحت) دفتر نگهبانی مرتب و دارای امکانات رفاهی استحقاق دو روز مرخصی در ماه شرایط جذب...
1402/07/18
روح الله استکی
سلام رو ح الله استکی 42ساله بازنشسته پمپ بنزین جویای کار در شهرستان کار با جا

ی خواب خدا خیرتون بده 
05:27
1402/07/29
حسن خوشبخت
علی اسدی
چرا بیمه اجتماعی ایراد می گیرد برای کار کردن بازنشسته مگه خودش توی این مملکت زندگی نمی کنه؟ من چطور با ماهی چهار ونیم با داشتن زن بچه نوه زندگی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
درود وسپاس ک حرف دل باز نشسته هارو زدی
واقعا باید ب کی بگیم ک اقایون باز نشسته ها خیلی مشکل دارن 🌷🙏
04:46
1402/10/15
من بازنشسته با گواهینامه پایه یک و سابقه کار با اتوبوس و تریلی ولی چون بازنشسته هستم نمیتونم گواهینامه هوشمند بگیرم اگر کسی راننده پایه یک و با سابقه خواست به این شماره زنگ بزنه 9**** 
19:24
نگهبان پارکینگ
با سلام. به تعدادی محدود نیرو جهت کار در پارکینگ ترجیها وارد به کارت خوان . از لحاظ سن مشکلی نیست بازنشسته میپذیریم دوستانی که مایل به کار هستند میتونن هم پیام بذارن هم اینکه حضوری تشریف بیارن ا...
یک‌شنبه 13 خرداد 1403، ساعت 09:45