دنبال کن

کیا کار در منزل انجام میدن نی نی سایت

بسته بندی

1402/02/06
شکوه حیدری
من دنبال کاردمنزل هستم خیلیی لازم دارم ممنون میشم اگه کسی میتونه کمکم کنه ..0**** اینم شمارمه اگه کسی تونست کمکم کنه ممنون میشم
21:44
1 پاسخ
1 تایید
پیام آوران
اپراتور چاپ
شرکت تولیدی چاپ و برش و بسته بندی کاغذ.اوپراتور ماهر و نیمه ماهر و کارگر فنی چاپ هلیو و فلکسو تک رنگ استخدام میکند . حقوق توافقی + بیمه + پاداش
1402/02/08
نرجس فتحی سوق
سلام من دنبال کار در منزل هستم استان کهکیلویه شهرستان دهدشت خانم هستم ۲۶ساله
12:33
سلام دنبال کار بسته بندی ام فرقی نمیکنه چیکاری باشه خانم هستم 25ساله این شماره هست 0**** از مازندران
13:02
2 پاسخ
1 تایید
1402/02/10
شیوا احمدی
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم لطفا اگه موردی بود راهنماییم کنید
21:10
بسته بندی
با سلام به تعدادی کارجو جهت کار در منزل نیازمندیم بسته‌بندی در منزل شما بدون نیاز به سابقه کار بدون نیاز به سرمایه بدون محدودیت سنی با درآمدی عالی کسب اطلاعات فقط از طریق روبیکا
جیران جعفری
درود شاد باش بنده به کار در منزل که بسته بندی هست نیاز دارم دلماه جعفری خوشحال میشم جهت همکاری 🙏🙏
23:45
1402/02/11
رها قاسمی
سلام من دنبال کار بسته بندی هستم لطفا اگه بود اطلاع دهید ممنونم ازتو 
09:17
نیاز به کار بسته بندی دارم درمنزل  رضا بهاری
12:36
بسته بندی
به تعدادی اقا و خانم جهت کار در منزل نیازمندیم بسته بندی در منزل شما شغلی ساده و پردرامد بدون محدودیت سنی بدون نیاز به سابقه کار و سرمایه کسب اطلاعات از طریق روبیکا
رقیه عابدینی
من دنبال کاردر منزل هستم خیلیی لازم دارم ممنون میشم اگه کسی میتونه کمکم کنه 0**** اینم شمارمه ممنون میشم
13:14
1 پاسخ
سلام من درورامین هستم نیاز به کاردرمنزل دارم ممنون میشم شماره تماس
0**** 
15:31
1402/02/12
طاهره خوشرو
من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم .0****  با تشکر
05:05
بسته بندی
شرکت جهت تامین نیروی انسانی خود،نیازمند نیرو در شغل های زیر است *بسته‌بندی محصولات *ویزیتور بسته بندی کار در منزل (غیر حضوری) می باشد حقوق ۱۲ میلیون تومان ماهیانه ثابت+تا سقف چهار میلیون اضافه‌ کاری ...
احمد همتی
سلام من 20 سالمه دنبال کار درمنزل هستم، 0**** 
06:03
لیلا
سلام منم میخوام
10:28
1 پاسخ
1 تایید
زینب محمدی
سلام من احتیاج به کار درمنزل دارم کاربست بندی هم فرقی نمیکنه ممنون میشم راهنمایی کنید
10:59
بسته بندی
سلام لطفا رزومه خودتون بفرستین (قبلا هر کجا که مشغول بودین متولد چه سالین محل سکونت وضعیت تاهل) کارخانه شامل حقوق پایه ۱۱ میلیون قسمت بسته بندی و چرخ و برای قسمت تولید ۱۵ میلیون کار تولید سفره یکبار...
رویاشیرمردی
سلام درمنطقه تهرانپارس هستم خیلی به کاردرمنزل نیازدارم چون بچه کوچیک دارم نمیتونم برم سرکار
15:31
نعیم حیدری
من به دنبال کار در منزل و بسته بندی هستم
16:53
1402/02/14
اع
سلام نیازمند کار بسته بندی در خانه هستم 
08:35
بسته بندی
به یک خانم مجرد بین 30تا40واسه کار بسته بندی نیازمندم لطفا شماره تماس سن آدرس درچت دیوارارسال کنید باهاتون تماس میگیرم
ضغری طهماسبی۹
سلام من دنبال کار در منزل هستم هر کاری باشه در رشت هستم 0**** 
14:28
1 پاسخ
سکینه عباسی
سلام منم کار در منزل می‌خوام خییییییلی احتیاجم توی کرایه خونم موندم بقیه به کنار 
16:50
2 پاسخ
1402/02/25
خانم سبحانی
سلام من خانم هستم نیازکار در منزل  مثل کار بسته بندی از شهرگلپایگان🙏
22:23
بلندای صنعت جهان افراز | Bolandaye Sanat Jahan Afraz
استخدام اپراتور تولید و بسته بندی (آقا-قم)
شرایط احراز تحصیلات: دیپلم به بالا (رشته تحصیلی الکترونیک و مکانیک مزیت محسوب می شود) سن: 22 الی 38 سال سابقه کار: 1 سال شرح وظایف و مسئولیت های شغل انجام دقیق امور محوله تحت نظر سرپرست بخش التزام به ...
سلام و عرض ادب
دنبال کار در منزل هستم 43سالمه و شدید نیاز به کار دارم ممنون میشم یک کار به من معرفی کنید
0**** 🙏🙏
23:56
1402/02/26
خانم بی بی دلروز
سلام من خانم هستم نیاز به کار بسته بندی در منزل دارم چون بچه معلول دارم نمیشود برم بیرون یاسوج
04:39
1402/02/28
سلام خانوادگی دنبال کاربسته بندی وکاردرمنزل هستیم مازندران.بابل اینم شمارم0**** 
08:11
ویستابست | Vistabest
استخدام کارگر بسته بندی(آقا-شهر جدید هشتگرد)
تعریف پست سازمانی : متصدی پست کار با ماشین آلات و تجهیزات و یا امور ساده و کمکی قسمت را به منظور بسته بندی محصول براساس دستورکار برابر وظایف سازمانی محوله برعهده دارد؛ جایگاه در نمودار سازمانی...
محترم راهی الیاسی
سلام به کار در خانه احتیاجم از دزفولم
18:34
محترم راهی الیاسی
خانم هستم
18:35
محترم راهی الیاسی
0**** 
18:38
بسته بندی
با سلام گروه تولیدی صنعتی سالاری جهت تکمیل کادر شرکت تولیدی صنعتی به چند نفر آقا زیر ۲۵سال نیاز مند است
محترم راهی الیاسی
واقعا به کار احتیاجم
18:38
1402/02/29
معصومه صالحزاده
سلام  نیازمندکاردرمنزل  هستم  39سالمه  گرمدره  هستم 0**** 
06:21
من ب کار نیاز دارم ک در خانه باشه ودرامد خوب داشته باشه ممنون میشم 
13:50
1 پاسخ
بسته بندی
شرکت جهت تامین نیروی انسانی خود،نیازمند نیرو در شغل های زیر است *بسته‌بندی محصولات *ویزیتور بسته بندی کار در منزل (غیر حضوری) می باشد حقوق ۱۲ میلیون تومان ماهیانه ثابت+تا سقف چهار میلیون اضافه‌ کاری ...
1402/02/31
نسرین عسکری نژاد
من دنبال کاردرمنزل هستم بسته بندی باشه کسی هست معرفی کنه این شمارمه 0**** 
11:13
1 پاسخ
1402/04/03
محمد صمدی
نسرین عسکری نژاد
من دنبال کاردرمنزل هستم بسته بندی باشه کسی هست معرفی کنه این شمارمه ۰۹۱۱۹۴۲۱۶۸۹ ۱
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:48
محمد صمدی
سکینه عباسی
سلام منم کار در منزل می‌خوام خییییییلی احتیاجم توی کرایه خونم موندم بقیه به کنار
سلام 0**** تماس بگیرید 
20:08
بسته بندی
1402/04/08
محمد صمدی
لیلا
سلام منم میخوام
0**** 
14:19
1402/04/12
محمد صمدی
شکوه حیدری
من دنبال کاردمنزل هستم خیلیی لازم دارم ممنون میشم اگه کسی میتونه کمکم کنه ..۰۹۱۸۲۳۵۱۸۳۷اینم شمارمه اگه کسی تونست کمکم کنه ممنون میشم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:45
1402/04/14
صدیقه شریعتی
ضغری طهماسبی۹
سلام من دنبال کار در منزل هستم هر کاری باشه در رشت هستم ۰۹۱۷۳۳۲۶۲۵۱
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0**** 
14:28
بسته بندی
بسته بندی حبوبات
1402/04/15
محمد صمدی
رقیه عابدینی
من دنبال کاردر منزل هستم خیلیی لازم دارم ممنون میشم اگه کسی میتونه کمکم کنه ۰۹۹۳۵۹۶۵۳۹۹اینم شمارمه ممنون میشم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:29
محمد صمدی
سکینه عباسی
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:30
1402/05/06
محمد صمدی
سلام دنبال کار بسته بندی ام فرقی نمیکنه چیکاری باشه خانم هستم ۲۵ساله این شماره هست ۰۹۱۱۶۳۲۱۵۴۳از مازندران
سلام 0**** تماس بگیرید 
20:02
بسته بندی
۲نفر خانم و۲نفر آقا جهت کار در کارگاه بسته بندی
آسیه شمس
من دنبال کار در منزل هستم. 34 ساله مجردم

0**** 
23:32
2 پاسخ
1402/05/07
سلام کار در منزل مهرگان قزوین 
11:13
محمد صمدی
آسیه شمس
من دنبال کار در منزل هستم. ۳۴ ساله مجردم ۰۹۳۳۳۷۴۷۳۴۰
سلام 0**** تماس بگیرید 
14:32
بسته بندی
نیروی جوان برای کار درکارخانه ابزارآلات صنعتی ازسنین 20تا30سال مجردآقاکاردرقسمت های مختلف ازجمله (تولید.انبار.ترخیص کالا.لیبل زنی.شیرینگ.اداری.حسابداری......)دارای سه وعده غذایی سرویس رفت وبرگشت عیدی ...
سمیراپورکریمی
منم دنبال کار دورکارم در استان گیلان 
17:02
1402/06/22
لینا عمری
سلام دنبال کار در منزل هستم ممنون میشم برایم معرفی کنید
19:02
1402/06/25
صدیقه شریعتی
آسیه شمس
من دنبال کار در منزل هستم. ۳۴ ساله مجردم ۰۹۳۳۳۷۴۷۳۴۰
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشند.  پیام بدین.0**** 
19:37
بسته بندی
با سلام به تعدادی کارجو جهت کار در منزل نیازمندیم بسته بندی در منزل شما شغلی ساده و پر درامد برای خانم ها و اقایان بعنوان شغل اول و دوم بدون محدودیت سنی و سرمایه کسب اطلاعات فقط از روبیکا
صدیقه شریعتی
من ب کار نیاز دارم ک در خانه باشه ودرامد خوب داشته باشه ممنون میشم
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشند.  پیام بدین.0**** 
19:38
1402/06/26
سلام کاردرمنزل میخواستم خیلی خیلی نیازدارم توروخداکمکم کنید
04:30
نغم ناظرفرد
سلام من کار در منزل میخواستم خیلی احتیاج دارم بسته بندی باشه اهل قزوین شریفیه 
07:10
بسته بندی
نیازمند یک نیروی جوان خانم یا آقا فرقی نمیکنه در بخش بسته بندی نانو مس که کار شامل. بازکردن نایلون ظرف های مسی. فاکتور کردن. برچسب زدن ودرنهایت بسته بندی وتمام. کار بسیار راحت وآسان.کار طوری نیست که م...
هدا محمدپور
سلام من دنبال کار بسته بندی درمنزل احتیاج دارم 
09:24
1 پاسخ
محمد صمدی
هدا محمدپور
سلام من دنبال کار بسته بندی درمنزل احتیاج دارم
سلام تماس 0**** بگیرید
19:03
1402/06/27
اعظم ابراهیمی
بسته بندی درمنزل میخوام بدون هزینه
0**** 
16:12
مزون روبان | Roban Mezon
استخدام کارمند آماده سازی (پوشاک)
مزون روبان جهت تکمیل کادر پرسنلی خود از شما کارجویان عزیز با مشخصات زیر دعوت به همکاری می نماید. بسته بندی و آماده سازی پوشاک دقت بالا بدون نیاز به سابقه کار بدون محدودیت سنی از 18 تا 48 سال یادگیری ...
1402/06/28
مریم ف
سلام خانم هستم کار در منزل میخوام بسته بندی اراک زندگی میکنم 0**** 
11:05
1402/08/08
زينب قاسمی
سلام  منم دنبال کار در  منزل هستم کسی سراغ داره  راهنماییی کنه ممنون
16:37
1402/08/09
مریم نجفی
دنبال کار بسته بندی در منزل خود هستم محدوده پیشوا ورامین لطفا فقط پیام بدین 
00:03
بسته بندی
1402/11/08
فاطمه صادقلو
دنبال کاردرمنزل هستم استان گلستان 0**** 
00:51
مهشید نامداری
سلام من دنبال کار در منزل هستم لطفا اگه موردی بود راهنماییم کنید 
05:19
مهدی غفوری
سلام من دنبال 
کاردرمنزل هستم لطفا اگه کار داری معرفی کنید
13:13
بسته بندی
بسته بندی نون در محدوده مهرآباد باشه یا نزدیک فقط هم خانم
فاطمه امینی
سلام من کار در منزل احتیاج دارم ممنون میشم راهنمایی کنید 
15:53
1403/01/06
سلام خانم داودی هستم من دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم درلنجان چمگردان ممنون میشم کاری بودبهم خبربدین 
08:10
سمیه باصولی
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزلم‌  استان بوشهر شهر برازجان ممنون میشم. خبر بدین‌. 0**** 
22:52
گروه صنایع غذایی مانا | Mana Food Industry
استخدام کارگر ساده (آقا-هشتگرد)
جنسیت: آقا کارگر ساده جهت کار در واحد تولید و بسته بندی/انبار ساعت کاری واحد تولید و بسته بندی: 3 شیفت چرخشی 8ساعته ساعت کاری واحد انبار و خدمات: شیفت ثابت روز (8ساعت) داشتن مدرک تحصیلی و کارت پایان خ...
1403/01/26
احمدرضا کشاورز
درود بر شما من دنبال کار هستم در منزل
07:13
1403/02/27
رقیه سلیمانی
سلام دنبال کار بسته بندی ام فرقی نمیکنه چیکاری باشه خانم هستم 25ساله این شماره هست 0**** از مازندران
دنبال کار در منزل خستم
03:07
1403/02/28
معصومه قهرمانی
من دنبال کاردرمنزل هستم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید تهران هستم
06:51
بسته بندی
جمعه 28 اردیبهشت 1403، ساعت 11:17