دنبال کن

شماره تلفن کار در منزل بسته بندی

بسته بندی

1401/11/02
زهره قاسمی
سلام من دنبال کار در منزل میگردم اگه میشه یه کار مثل بسته بندی یا پاک کردن حبوبات ،منتاژ کاری ....
بهم معرفی کنید  با وجود ۴تا بچه  یه حقوق کارگری واقعا به این کار نیاز دارم اگه میشه راهنماییم کنید 
1 پاسخ
8 تایید
کافه ابمیوه بستنی جلاتو هاوس
صندوقدار
یک برند معتبر برای فروشگاه بستنی ایتالیایی خود از نیروهای جوان و باانگیزه برای کار در موقعیتهای شغلی مختلف (آماده سازی، بسته بندی، صندوق، ارسال سفارشات و ...) در شیفت شب با شرایط استثنایی (بیمه، غذا، ...
1401/11/03
فرزانه صمیم
فرزانه صمیم
سلام من دنبال کار در منزل میگردم شرایط کار بیرون را ندارم به کار در منزل سخت نیازمندم ممنون.
10:33
3 تایید
علی کیانی
سلام من دنبال کار در منزل میگردم به این کار احتیاج دارم نمیتونم برم بیرون کار کنم  واقعا اگر این کار رو به من بدین ممنونتم میشم
10:53
2 تایید
زهرا فیروزی
سلام من دنبال کار هستم توی یه دامپروری زندگی میکنم واقعا  به کار درمنزل نیاز دارم
15:00
1 تایید
آتیه آنالیز تشخیص | ATIEH ANALYSE
استخدام کارشناس بسته بندی
روابط عمومی بالا تابعیت ایرانی با اخلاق و مسئولیت پذیر عدم اعتیاد و سو پیشینه توانایی جسمی انجام کار دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت برای آقایان دارای ظاهری آراسته و موجه بسته بندی در ...
1401/11/04
آمنه کاظمی‌پور
آمنه کاظمی پور دنبال کار در منزل میگردم بسته بندی هرچی باشه ممنونم 
06:53
1 پاسخ
1 تایید
1401/11/05
مریم محمدی
سلام من دنبال کار درمنزل میگردم  لطفا کاربدین بهش نیازدارم زهرا محمدی
06:34
1 پاسخ
2 تایید
مریم محمدی
سلام زهرا محمدی دنبال کار درمنزل میگردم بسته بندی هرچی باشه ممنون
06:36
1 تایید
آتیه آنالیز تشخیص | ATIEH ANALYSE
استخدام کارشناس بسته بندی (آقا)
روابط عمومی بالا تابعیت ایرانی با اخلاق و مسئولیت پذیر عدم اعتیاد و سو پیشینه توانایی جسمی انجام کار دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دارای ظاهری آراسته و موجه جهت بسته بندی در کارخانه...
مریم محمدی
زهرا محمدی پرند هستم
06:36
1 تایید
ربابه حسینی
سلام ، کار در منزل بسته بندی حبوبات اگر بود ممنون میشم اطلاع بدید شماره تلفن بدید
07:03
1 پاسخ
4 تایید
سلام من خیلی نیازمند کاردرمنزل هستم بسته بندی هرچه باشه فرقی نمیکنه ممنون از لطف شما
08:42
بسته بندی
با سلام نیروی کار و بسته‌بندی با تلاش خانم و آقا پذیرش می‌شه سن از ۱۸ مورد قبول در صورت سابقه نداشتن آموزش رایگان حقوق ماهانه ۸ میلیون به بالا امکان پرداخت روزانه هم هست ساعت کاری چند نیرو برای شیف...
منیژه حیدری
سلام نیاز مند کار در منزل  بسته بندی حبوبات اگه بود اطلاع بدین
12:43
1 پاسخ
خانم سمندری
سلام کار در منزل نسیم شهر نیازمندم چون شرایط بیرون کار کردن ندارم بسته‌بندی باشد یا دورست کردن گل مصنوعی
13:46
نرجس اکبری
سلام  من ب کار بسته بندی درمنزل نیازدارم  درشهرقم
14:30
بارجیل | Barjil
استخدام کارمند ارسال و بسته بندی (شیفت عصر)
حواستان جمع است و اهل کار تیمی هستید؟ ما در تیم بسته‌بندی و ارسال خود نیاز به فردی با روابط عمومی خوب داریم که کنار باقی همکاران به خوبی بتواند به کارش مشغول شود. شرایط رشد و توسعه را هم فراهم کرده‌...
1401/11/06
بهاره بیات
سلام من بهاره بیات دنبال کار می‌کردم تازه عروسی کردم به این کار احتیاج دارم 
17:25
2 پاسخ
1401/11/07
زیبا باقری۱۶۵۳
سلام من خیلی نیازمندکاردرمنزل هستم بسته بندی هرچه باشدفرقی نمیکنه ممنون از لطف شما زیباباقری 
09:41
1 پاسخ
زیبا باقری۱۶۵۳
سلام من خیلی نیازمند کاردر منزل هستم بسته بندی هرچه باشه فرقی نمیکنه خیلی ممنون از لطف شما
09:43
1 پاسخ
آی‌تی‌هوم | Ithome
استخدام کارگر بسته بندی
ما در تیم خود به دنبال کارگر ساده انبار هستیم که در انجام امور ذیل به ما کمک کند : چیدمان قفسه ها بسته بندی سفارشات ثبت ورود و خروج تخلیه و بارگیری ساعت کار شنبه تا چهارشنبه 9:30 الی 18 پنجشنبه ت...
سیما بیرنگ
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل هستم 
هر چی باشه و تو هر ساعتی وقت دارم 
با تشکر
11:26
شکیلا محمدی
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل هستم 
درشهرک صنعتی عباس آباد ممنون از لطف شما 
15:49
مژگان شیرزادی
سلام من شیرزادی دنبال کار بسته بندی در منزل هستم نمیتونم بیرون از خونه کار کنم‌.ممنونم.شهرضا
20:37
1 پاسخ
اسنپ گروسری | Snapp Grocery
استخدام کارگر بسته بندی
انبار اسنپ مارکت حکیمیه جهت تکمیل کادر خود استخدام می‌کند: 1.جمع آوری سفارشات 2.کنترل موجودی حقوق و مزایا: از 10 میلیون تومان به بالا بیمه تامین اجتماعی از روز اول بیمه تکمیلی رایگان سرویس رفت و برگشت...
1401/11/09
حسنزاده
سلام منم دنبال کار در منزل هستم لطفا به منم یک شماره تماس بدین بتونم کار انجام بدم تو خانه
04:49
گیسو باقری
سلام گیسو باقری هستم دنبال کار در منزل هستم 
09:49
1 پاسخ
1401/11/10
سلام دنبال کار بسته بندی درمنزل هسم 
10:05
بسته بندی
باسلام یک نفر خانم همکاری برا بسته بندی زغال فشرده قلیون نیازمندیم حقوق ۸ ملیون سرویس رفت برگشت دارد بیمه ندارد نهار همراه بیاورد
سلام من خیلی نیازمند کاردر منزل هستم بسته بندی هرچه باشد فرقی نمیکنه ممنونم  از لطف شما  فاطمه  زهروند  هستم 
14:25
مرتضوی اعظم
سلام نیازمند کاردرمنزل واسه بسته بندی هستم واقعا به پولش احتیاج دارم لطفا
16:07
معصومه شاه حسینی
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزل میکردم خیلی احتیاج دارم
22:45
بسته بندی
به چند خانم جهت کار در کارگاه بسته بندی نیازمندی محیط امن حقوق عالی
1401/11/11
مریم جهان آرا
سلام مریم جهان آرا هستم . من دنبال کار بسته بندی در منزل میکردم خیلی به این کار احتیاج دارم  
کار هرچه باشد فرقی نمیکنه چون شوهرم کار نداره تشکر 
17:10
1401/11/19
ملیکا عزتی
ربابه حسینی
سلام ، کار در منزل بسته بندی حبوبات اگر بود ممنون میشم اطلاع بدید شماره تلفن بدید
میشه به منم بگین اگه کار درخانه سراغ دارید 
06:09
1 پاسخ
1 تایید
1401/11/20
شقایق
سلام کار در منزل واوان نیازمندیم چون شرایط کارکردن بیرون از خانه ندارم لطفا بسته بندی حبوبات باشد 
12:52
1 تایید
بسته بندی
به یکی خانم جهت بسته بندی لباس نیازمندیم ساعت کار ۸ الی ۱۸
احسان حاجوی
سلام . دنبال  شغل بسته بندی میگردم . وسیله هم دارم لطفا راهنمایی کنید 
17:39
1401/11/22
نرگس کردی
سلام دنبال کاربسته بندی یا هر چیز دیگه میگردم در منزل کردی هستم 
06:27
نرگس کردی
عالی
06:27
آرتناز | Artnaz
استخدام کارمند بسته بندی (لوازم هنری-خانم)
فروشگاه آرتناز برای بخش بسته‌بندی مرسولات بندی با شرایط زیر نیرو جوان خانم و خلاق جذب می‌کند: محیط کاری گرم و استارتاپی و دوستانه امکان دسترسی به مترو و بی‌آرتی (منطقه یوسف‌آباد_ فاطمی) نیروی توانی ب...
سمانه
سلام دنبال شغل هستم 
بسته بندی در منزل 
لطفا اگه کار دارین با این شماره تماس بگیرین 0**** 
محدوده شهرک ولیعصر
10:29
سلام من دنبال کار بسته بندی یا پاک کردن حبوبات  در منزل هستم 
لطفا بهم معرفی کنید
11:06
سلام دنبال کار در منزل خودم هستم بسته بندی
11:08
همراه تجارت ماکان | Macan
استخدام کارمند انبار(آقا)
شرایط همکاری: اشنایی نسبی با کامپیوتر و روخوانی اسم محصولات انگلیسی طبقه بندی و کدبندی کالاهای موجود در انبار استقرار کالاها در جای مناسب و صحیح در انبارها کمک به سایر بخش های انبار از جمع آوری و بسته...
پروین پناهی
سلام  دنبال  کار در منزل هستم 
14:15
1401/11/23
سلام و دنبال کار در منزل هستم بسته بندی و پاک کردن حبوبات و غیره ....
06:30
1401/11/25
پروین دهقانی
سلام دنبال کاردرمنزل هستم بسته بندی باشه دربوشهر اگه سراغ دارین خبرم بدین لطفا
12:47
طراحی بسته بندی
با سلام به یک جعبه برای بسته بندی خرما نیاز دارم طراحی شیک و ساده جعبه لوکس برای محصولات درجه یک قیمت اجرای مناسب
۲۹
سلام من دنبال کاردرمنزل میگردم بسته بندی هرچی  باشه ممنون
19:40
هلنا عالیان
سلام 
زن سرپرست خانوار هستم 

نیاز ضروری به کار دارم دوازده سال سابقه کار دارم بسته بندی در منزل و یا جوابگویی تلفن و یا تایپ و حتی آمادگی این کارها در محل کار شما را دارم فوری با بیمه و حقو بالای ده تومن  
20:09
1 پاسخ
1401/11/26
زهره قاسمی
سلام من دنبال کار در منزل میگردم اگه میشه یه کار مثل بسته بندی یا پاک کردن حبوبات ،منتاژ کاری .... بهم معرفی کنید با وجود ۴تا بچه یه حقوق کارگری واقعا به این کار نیاز دارم اگه میشه راهنماییم کنید تشکر
سلام ببخشید میشه برامون توزیع بدین که چطوری هست کار های شما من بین کار نیاز دارم
07:48
1 پاسخ
تندر نور | Thunder Light
استخدام کارشناس بسته بندی(تنظیف و پذیرش کالا-آقا)
شرکت نرم افزاری تندر نور (عضو گروه مالی سامان - بانک سامان) در راستای تکمیل نیروی خود در حوزه پذیرش و بسته بندی دستگاه های کارتخوان نیروی تمام وقت می پذیرد (محل کار تهران- میدان رسالت- بلوار دلاور...
خیلی به ین کار نیاز دارم 
07:50
راضیه سادات حسینی
سلام بزرگوار متاسفانه بنده بیمارم اینجا فقط وفقط دنبال کسی هستم ک خیرخواهانه حمایت مالیم کنه
12:24
1 پاسخ
ذکیه حمیدی
سلام سوریا حمیدی هستم دنبال کار بسته بندی در منزل هستم در شهریار فردوسیه ممنون 
13:22
طراحی بسته بندی استوانه ای برای الگوی خیاطی
الگوهای خیاطی قراره در بسته بندی های استوانه ای به ارتفاع یک متر بسته بندی بشن، میخوایم برای روی بسته ها طراحی انجام بشه و بعد هم به صورت برچسب چاپ بشه و روی سطح بسته ها چسبانده بشه،سایزی که باید طراح...
1401/11/28
بهاره بیات
مردمو دست انداختین با این 
10:42
سارا دلیجه
سلام من از استان گنبد کاووس هستم با۳ تا بچه نیاز کار در منزل میخوام بسته بندی حبوبات  خشکبار هستم لطفا اگر کار هست خبر بدید ممنوع
15:42
سارا دلیجه
سلام فرقی نداره وقت کار درمنزل باشه خیلی احتیاج دارم گنبد کاوس بسته بند ی باشه خیلی خوبه  اگر شماره تماس دارین 
15:46
بسته بندی
به چن نفر خانم مجرد جهت کار در کارگاه بسته بندی نیازمندیم لطفا جهت ارتباط در روبیکا یا تلگرام پیام دهید
عزیز میلانی
سلام خوبید   ۲ ماه دنبال کار هستم بخدا خیلی لازم دارم ارومیه به این بزرگی واس ما یه کارپیدا نمیشه کاربسته بندی سراغ داشتید لطفاً بگید من چندتا پیدا کردم همش کلاهبرداری بود 😭
19:15
1401/11/29
افسانه نیکور
افسانه  نیکور دنبال.کار بسته بندی درمنزل
نیاز دارم
13:15
افسانه نیکور
افسانه نیکور دنبال کار بسته بندی در منزل میگردم
13:17
1 پاسخ
شیمی صنعت واهب | Shimi Sanat Vaheb
استخدام کارمند انبارداری (خانم)
یک شرکت تولیدی مواد شیمیایی در تهران منطقه سه راه طالقانی به یک اپراتور انبار خانم جهت بسته بندی نیازمند است. بیمه از روز اول حقوق :توافقی ساعت کاری:8.30_4
1401/12/02
سلام
جویای کار بسته بندی در هر موردی هستم
وقت کاملا آزاده
08:22
1 پاسخ
با عرض سلام
جویای کار بسته بندی در هر زمینه ایی هستم در منزل محدودیت زمانی ندارم ساکن رشت
08:30
معصومه اصغری
سلام.من در تبریزهستم به کار نیاز دارم لطفا در خانه باشه شماره تلفنم 0**** 
09:35
1 پاسخ
mahyar
عنوان آگهی : ( استخدام و کار در منزل )
متن آگهی :   درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه 12 میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پا...
1401/12/03
سلام من دنبال کار میگردم بسته بندی  هم باشه ودر خانه می توانم انجام  بده 0****  اصفهان  هستم
15:50
1 پاسخ
سلام من به کاردرمنزل سخت نیازمندم لطفاراهنمای بفرماید
18:06
محبوبه فلاح آبکناری
سلام من کاردرمنزل می خواستم من پدرشوهرم ومادرشوهرهمسرم توی یک خونه زندگی می کنیم من جوراب کفه زدم سبزیجات دسته زدم منجوق دوزی کردم لباس عروس منجوق زدم گل سازی کردم ترشی جان درست کردم کاری می خواهم داخل خونه انجام بدم ممنون میشم شماره تماس بدین این شماره همسرم هستش من گوشیم خرابه دادم برای تعمیر شماره همسرم میدم آقای زاهد 0**** 
23:38
جهت بسته بندی
به دونفر اقا از سن ۲۰ تا ۳۰ سال ایرانی یا اتباع همراه مدارک و پاسپورت قانونی جهت بسته بندی و...فقط جمعه ها تعطیل میباشیم همراه اضافه کاری منظبت و قانون مند و کاری
1401/12/04
معصومه روستا
سلام من احتیاج به کاربسته بندی دررشت هستم ادوتابچه ممنون
00:05
سلام وعرض ادب یسنا جابری هستم دنبال کار بسته بندی در منزل هستم از یزد ممنونم
08:19
مرادی
 سلام من دنبال کار در منزل میکردم شرایط بیرون ندارم و به کار در منزل سخت نیامندم ممنونم راهنماییم کنید 
11:46
کارگاه سبزی پاک کنی (محیط زنانه)
کارگاه سبزی اماده الشن چند نفر خانم جهت پاک کردن سبزی(کار در کارگاه) شستشو سبزی(کارگاه) نظافت و بسته بندی(فروشگاه و کارگاه) #چند نفر خانم جهت پاک کردن سیفی جات در منزل# محیط کاملا زنانه میباشد افراد...
1401/12/06
زهرا رضاپور
سلام زهرا رضاپور هستم دنبال کار در منزل هستم ممنون
05:55
کاویان
سلام جویای کار درمنزل هستم بسته بندی حبوبات در اصفهان 0**** 
20:44
1401/12/07
خانم محمودی
سلام روزبخیر
جویایی کاردرمنزل هستم ترجیحابسته بندی.منظم باتعهدکاری 
تهران-پرند
10:20
کارگر ساده با جای خواب و غذا (پودر مکمل ورزشی)
کارخانه معتبر و برند به تعدادی کارگر ساده آقا در قسمت تولید و بسته بندی ●مکمل ورزشی ● لطفاً جهت استخدام و دریافت آدرس چت دیوار پیام بدید ♦️پذیرش آقایان از ۱۸ تا ۳۸سال♦️ شرایط کار: ♦️ساعت...
زهرا محمدی
سلام محمدی هستم ازکرمان دنبال کاری هستم ک بتونم توخونه انجام بدم شوهرم دیسک گردن داره خیلی احتیاج ب کار دارم0**** 
21:29
1401/12/08
سودابه مرادی
سلام مرادی هستم دنبال کاردرمنزل خیلی به اینکارنیازدارم نجف اباداصفهان اگه میشه  راهنمایی کنید0**** 
10:41
1401/12/09
قربانی
سلام من به کاربسته بندی احتیاج دارم هرچیزباشه بسته بندی میکنم وملایرهستم وبه کارخیلی احتیاج دارم 
08:59
کارگرساده با جای خواب و غذا(پوشک)
⭕️استخدام فوری کارگر ساده و ماهر اقا کارخانه معتبر و برند مای بیبی (پوشاک)در قسمت بسته بندی و تولید به تعدادی کارگر ساده نیازمندیم . ⭕️شرایط کاری را با دقت بخوانید وجهت استخدام از روز اول (چت دیوار ،...
سلام‌من‌درملایر‌هستم‌احتیاج‌به‌کار‌دارم‌بسته‌بندی‌
باشه‌ممنون‌میشم‌ازتون‌بچه‌کوچک‌دارم‌نمیتونم‌بیرون‌کار‌کنم‌ممنون
13:03
مرجان افشاری
سلام من مرجان هستم یه کار در منزل می‌خوام به ولاه خیلی هم تمیز هستم ترو خدا برام جور کنید دنیا ممنون میشم شماره تماس0**** 
21:18
2 پاسخ
1401/12/10
سلام کار بسته بندی میخام
04:15
استخدام و کار در منزل  بسته بندی
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا...
طیبه کیانی
سلام من دنبال کار در منزل هستم احتیاج شدید دارم اگه بسته بندی باشه انجام میدم  راهنمایی کنیدممنون میشم 
09:32
1401/12/11
سلام من دنبال کار در منزل میگردم شرایط کار بیرون را ندارم به کار در منزل سخت نیازمندم ممنون.
16:33
1401/12/13
نرگس شریفی
سلام من دنبال کار در خانه هستم اگه میشه مثل بسته بندی هر کار باشه لطفا راهنمایی م  کند
06:25
به یک کارگر تمام وقت نیازمندیم
سلام به یک کارگر برای کار در کاشی بری برای جا به جایی و اشنا با بسته بندی پالت کاشی نیازمندیم
نرگس شریفی
سلام من نرگس  هستم باشوهر دوتابچه توباغ زندگی ميکنم حقوق کم است  نمیشه راه دور است هزینه  راه زیاد می شه 
06:31
نرگس شریفی
سلام من دنبال کار در خانه هستم  لطفا کمکم  کنید 0**** اصهفان گلدشت هستم 
06:37
1 پاسخ
فاطمه عبدالملکی
بسته  بندی درشهرتویسرکان
11:40
نیروی انلاین شاپ
وقت بخیر نیروی کار برای انبار انلاین شاپ نیازمندیم جهت بسته بندی و چیدمان اجناس شرایط کار حتما ساکن شهرک ولیعصر و محدوده مرتب و منظم سن از 18تا40 نیاز به سابقه کار مرتبط نیست اما فرد قبلا جایی کار کر...
1401/12/14
رها آزاد
سلام وقتتون بخیر من دنبال کار درمنزل بسته بندی جوراب یا بادکنک یا حبوبات یا چیزهای دیگر میخواهم لطفاً راهنمایی کنید ممنون میشم
18:28
1 پاسخ
1401/12/15
سحر فتحی
سلام من خیلی خیلی نیاز به کاردرمنزل می گردم بسته بندی هر چه باشد 🌹
03:54
ی بی سمیرا ایوبی
سلام من خانم هستم سخت به کار در منزل نیازمند هستم بسته بندی باشد بهتر است شرایط کاردربیرون از خانه رو ندارم 0**** این شما ره تماس منه
07:11
1 پاسخ
نیروی بسته بندی کار خانم
مجموعه تولید پوشاک آیناز جهت تکمیل پرسنل خود به دو نفر نیروی بسته بندی کار خانم نیازمند است. برای اطلاعات بیشتر در مورد کار تماس بگیرید.
ی بی سمیرا ایوبی
ی بی سمیرا ایوبی
سلام من خانم هستم سخت به کار در منزل نیازمند هستم بسته بندی باشد بهتر است شرایط کاردربیرون از خانه رو ندارم 09034179894این شما ره تماس منه
شیراز زنده گی میکنم
07:12
1401/12/17
لیلا محمدی
سلام...لیلا محمدی دنبال کار در منزل میگردم.بسته بندی یا هرچیز دیگه ای...به این کار احتیاج دارم.
21:00
1 پاسخ
1401/12/19
ندادرمبار
کاردر منزل بسته بندی می خوام از تبریز
11:21
استخدام بازاریاب حضوری مواد غذایی
شرکت ارمغان گستر نمایندگی محصولات قندانه (قند نبات پولکی شکر قند طعم دار)،آبمیوه و ترشیجات ارزشمند (خیارشور حلب رب زیتون بسته بندی و پت)زعفران ،جهت تکمیل نیرو بازاریاب حضوری با سابقه کار استخدام می‌کن...
ندادرمبار
کار درمنزل می خوام بسته بندی باشه از تبریز
11:21
1401/12/20
خانم فرحانی
سلام من خانم فرحانی هستم دنبال کار در منزل بسته بندی یا هرچیز دیگه هستم چون خیلی نیاز دارم 

22:16
1401/12/21
مبین
سلام و خسته نباشید 
نیازمند کار در منزل هستم 
10:13
نیروی خانم جهت خدمات خیاطی
به تعدادی خانم جهت کار در کارگاه دکمه و مادگی و اتو و بسته بندی نیازمندیم • دو نفر بردست • دو نفر مادگی زن • دو نفر دکمه زن • سه نفر اتو و بسته بندی کار • در محیط کاملا زنانه • حقوق آماری و اجرت...
مبین
بسته بندی 
10:13
مریم احمدی
سلام من دنبال کاردرمنزل میگردم یه بچه دارمفعل شرایط کاربیرون ندارم ی کاربسته بندی نیازدارم..شوهرم ورشکسته شده هیچ کدوم درآمدوشغلی هم نداریم موادغذایی توخونه هم نمیتونم بگیرم خیلی بدهکارم0**** 
16:05
آمنه خسروانی
سلام من دنبال یه کار در منزل هستم لطفاً بامن تماس بگیرید خیلی ب این کار احتیاج دارم 
22:21
1 پاسخ
استخدام خانم های خونه دار
✅دعوت به همکاری ویژه بانوان با ارتباط عمومی بالا✅ ✳️بهترین کار برای درآمدزایی کسب و کار در اینترنت ✳️درآمدزایی حتی در مهمونی و مسافرت ✳️با ساعت کاری کاملا منعطف ✳️بدون محدودیت زمانی و مکانی ✳️تنها ب...
1401/12/22
خانم باهمت
سلام وقت بخیر وخسته نباشید من دنبال کار در منزل هستم دونفر هستیم هر بسته بندی باشه قبول می کنم 
09:28
لیلی گورابی
سلام
من دنبال کاردرجه زنی کاشی میگردم باحقوق و مزایااااا
13:49
سلام من نیاز کار در منزل هستم تمیز کردن حبوبات یا بسته بندی شکلات ام باشه
20:02
نیرو بسته بندی خانم
با سلام به دو همکار خانم جهت بسته بندی مواد غذایی به صورت پروژه ای نیازمند هستیم. محدوده بلوار توس محدوده سنی بین ۲۰ تا ۳۵ پرداخت حقوق بصورت روزانه ، هفتگی ، ماهانه سوالی داشتید چت دیوار در خدم...
ادرستون کجاست من در رشتم
20:05
1 پاسخ
1401/12/24
فاطمه قادری
سلام به کار در منزل نیازمندم مثل تمام کارهای  بسته بندی 
07:58
1 پاسخ
ارزو
سلام وقت بخیر
من به کار نیمه وقت در منزل نیازمندم من در اردبیل هستم واقعا به این کار نیازمندم
12:46
استخدام نیروی خانم،بسته بندی
به تعدادی نیـروی خانم و آقا جهت کار بسته بندی چای در منزل خودتان بدون محدودیت سنی بدون نیاز به سرمایه و ثبت نام رایگان دارای مجوزات رسمی درامد روزانه و حقوق و مزایای عالی آموزش رایگان درب خانه بدون نی...
سلام نیازمند کاردر منزل هستم.تمیز کردندحبوبات یا بست.بندی باشه از سنندج نایسر  
13:14
1402/04/03
سعید عمرانی
سلام من یکار بسته بندی در منزل احتیاج دارم ممنونم میشم به کار بدید 
12:28
محمد صمدی
سلام جویای کار بسته بندی در هر موردی هستم وقت کاملا آزاده
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:10
کشتارگاه مرغ شیفت شب
سلام نیازمند تعدادی کارگر کاری و زرنگ و بی حاشیه منظم جهت کار در کشتارگاه مرغ قسمت بسته بندی شیفت شب از ۹شب تا ۲ الی ۵ بامداد(متغیر) حقوق اداره کار با بیمه مرخصی دو روز در ماه که اگه نرفتین همون ماه ...
محمد صمدی
نرگس شریفی
سلام من دنبال کار در خانه هستم لطفا کمکم کنید ۰۹۱۳۰۲۹۳۶۴۴اصهفان گلدشت هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:12
محمد صمدی
ادرستون کجاست من در رشتم
سلام 
18:13
محمد صمدی
0**** تماس 
18:14
کاردر منزل مختص خانمها  با گوشی
به نام خداوند بخشنده و مهربان باسلام خدمت بانوان عزیز اگه بچه کوچک داری و نمیتونی بیرون منزل کارکنی بیا برات پیشنهاد کاری بدم ک داخل محیط امن خونت انجام بده و صاحب درآمد شو و بدون سرمایه و مدرک تحصیل...
1402/04/04
محمد صمدی
بهاره بیات
سلام 
15:54
1 تایید
محمد صمدی
بهاره بیات
تماس بگیرید 0**** 
15:56
1402/04/12
محمد صمدی
هلنا عالیان
سلام زن سرپرست خانوار هستم نیاز ضروری به کار دارم دوازده سال سابقه کار دارم بسته بندی در منزل و یا جوابگویی تلفن و یا تایپ و حتی آمادگی این کارها در محل کار شما را دارم فوری با بیمه و حقو بالای ده تومن
سلام 0**** تماس بگیرید 
20:11
تولید و بسته بندی ذغال نارگیل
تعداد ۳ نفر خانم حقوق ۶میلیون اقا ۲ نفر حقوق ۸ میلیون
محمد صمدی
مرجان افشاری
سلام من مرجان هستم یه کار در منزل می‌خوام به ولاه خیلی هم تمیز هستم ترو خدا برام جور کنید دنیا ممنون میشم شماره تماس۰۹۹۲۷۶۹۸۳۲۲
سلام 0**** تماس بگیرید 
20:13
1402/04/13
محمد صمدی
راضیه سادات حسینی
سلام بزرگوار متاسفانه بنده بیمارم اینجا فقط وفقط دنبال کسی هستم ک خیرخواهانه حمایت مالیم کنه
سلام 0**** تماس بگیرید 
12:46
محمد صمدی
فاطمه قادری
سلام به کار در منزل نیازمندم مثل تمام کارهای بسته بندی
سلام 0**** تماس بگیرید 
12:50
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا...
محمد صمدی
آمنه خسروانی
سلام من دنبال یه کار در منزل هستم لطفاً بامن تماس بگیرید خیلی ب این کار احتیاج دارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
13:11
1402/04/14
صدیقه شریعتی
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0**** 
14:29
محمد صمدی
زیبا باقری۱۶۵۳
سلام من خیلی نیازمند کاردر منزل هستم بسته بندی هرچه باشه فرقی نمیکنه خیلی ممنون از لطف شما
سلام 0**** تماس بگیرید 
16:11
کارگرساده تولید بسته بندی..
یک شرکت معتبردرزمینه تولید وبسته بندی جهت تامین نیروی انسانی خود به تعدادی کارگر ساده اقا(حداکثر۴۰ساله نیازمند است. ساعت کاری سه شیفت هشت ساعته حقوق طبق قانون کار بیمه تامین اجتماعی دارای سرویس رفت وب...
سلام وقتتون بخیر،من کار در منزل میخوام خیلی واجبه هرچی زودتر بهتر ممنونم
20:37
1 پاسخ
1402/04/15
محمد صمدی
لیلا محمدی
سلام...لیلا محمدی دنبال کار در منزل میگردم.بسته بندی یا هرچیز دیگه ای...به این کار احتیاج دارم.
سلام 0**** تماس بگیرید 
11:24
محمد صمدی
سلام وقتتون بخیر،من کار در منزل میخوام خیلی واجبه هرچی زودتر بهتر ممنونم
سلام 0**** تماس بگیرید 
11:25
به ۲همکار خانم جهت بسته بندی زغال
به دوهمکار خانم جهت بسته بندی زغال نیازمندیم لطفا فقد تماس اسمس جواب داده نمی‌شود کاردر منزل نیست
1402/04/20
محمد صمدی
زیبا باقری۱۶۵۳
سلام من خیلی نیازمندکاردرمنزل هستم بسته بندی هرچه باشدفرقی نمیکنه ممنون از لطف شما زیباباقری
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:06
محمد صمدی
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:07
محمد صمدی
گیسو باقری
سلام گیسو باقری هستم دنبال کار در منزل هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:08
کارگر خط تولید نان معرف علی طهرانی بگید بیاد همونحا اسم منو
کارگر خط تولید نان و بسته بندی معرف علی طعرانی 0990XXX2328(نمایش کامل)
محمد صمدی
سلام ببخشید میشه برامون توزیع بدین که چطوری هست کار های شما من بین کار نیاز دارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:10
محمد صمدی
معصومه اصغری
سلام.من در تبریزهستم به کار نیاز دارم لطفا در خانه باشه شماره تلفنم ۰۹۱۴۴۳۵۶۴۹۹
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:12
محمد صمدی
مرجان افشاری
سلام من مرجان هستم یه کار در منزل می‌خوام به ولاه خیلی هم تمیز هستم ترو خدا برام جور کنید دنیا ممنون میشم شماره تماس۰۹۹۲۷۶۹۸۳۲۲
سلام 0**** تماس بگیرید  جوابگو نبودم پیام بدید 
19:14
1402/04/21
محمد صمدی
افسانه نیکور
افسانه نیکور دنبال کار بسته بندی در منزل میگردم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:16
1402/04/22
محمد صمدی
سلام 0**** تماس بگیرید 
10:49
محمد صمدی
آمنه کاظمی‌پور
آمنه کاظمی پور دنبال کار در منزل میگردم بسته بندی هرچی باشه ممنونم
سلام 0**** تماس بگیرید 
11:57
استخدام و کار در منزل بسته بندی
محمد صمدی
سلام من دنبال کار میگردم بسته بندی هم باشه ودر خانه می توانم انجام بده ۰۹۳۰۶۲۲۹۴۳۷ اصفهان هستم
سلام 0**** تماس بگیرید 
12:02
محمد صمدی
ملیکا عزتی
میشه به منم بگین اگه کار درخانه سراغ دارید
سلام 0**** تماس بگیرید 
12:04
1402/05/01
محمد صمدی
مریم محمدی
سلام من دنبال کار درمنزل میگردم لطفا کاربدین بهش نیازدارم زهرا محمدی
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:08
منشی کترینگ خانم
با سلام به یک نفر منشی خانم ترجیحا مجرد برای کترینگ نیازمندیم با آشنایی به سیستم نرم افزاری با روابط عمومی بالا جوان وبا تجربه در صورت نیاز به کمک در بسته بندی غذا و تحویل به مشتری مشکلی نداشته باش...
1402/05/02
زهرا موسیوند
دنبال کارم خرم آباد0**** 
00:35
1402/05/05
محمد صمدی
مژگان شیرزادی
سلام من شیرزادی دنبال کار بسته بندی در منزل هستم نمیتونم بیرون از خونه کار کنم‌.ممنونم.شهرضا
سلام 0**** تماس بگیرید 
14:24
محمد صمدی
رها آزاد
سلام وقتتون بخیر من دنبال کار درمنزل بسته بندی جوراب یا بادکنک یا حبوبات یا چیزهای دیگر میخواهم لطفاً راهنمایی کنید ممنون میشم
سلام 0**** تماس بگیرید 
14:25
نوو نور دیسک پارس | Novo Nordisk
هماهنگ‌کننده لجستیک | Logistics Coordinator
● حداقل مدرک لیسانس در مهندسی صنایع، مدیریت صنعتی (زنجیره تامین). ● حداقل 2 سال تجربه در زنجیره تامین و تدارکات. ● حرفه ای در microsoft excel، powerpoint و word. ● کار مستقل و یک بازیکن تیمی اختصاصی ب...
1402/10/09
محمد صمدی
0**** 
20:58
1402/10/10
سلام کاردر منزل میخوام برای بسته بندی 
06:34
سلام من از اردبیل برای کاردر منزل میگردم 
06:41
همکار صنایع چوب
به یک نفر آقا سن حتما تا ۲۰ سال و مجرد بصورت نیمه وقت از ساعت ۸ونیمصبح تا ۳ونیم عصر در کارگاه صنایع چوب نیازمندیم. کار آسونه ، بسته بندی و تمیز کاری چوبها میباشد. حقوق ماهانه ۷ تومن. بیمه نداره. نیم س...
1402/11/10
آرمان ستاری
سلام،من به دنبال بسته بندی کاردرمنزل هستم،
واقعا به این کار نیاز دارم.ممنون.
13:59
منیژه حیدری
سلام نیاز مند کار در منزل بسته بندی حبوبات اگه بود اطلاع بدین
سلام بسته بندی چی
23:56
1402/11/12
مریم حدادیان
سلام خانم دادیان هستم از خمینی شهر اصفهان 
نیاز به کارشبانه دارم .روزها سرکارهستم.شب هانیاز به کاردر منزل دارم ترجیحا بسته بندی
سه فرزند بزرگ سال دارم....خواهشاً تماس بگیرید نیاز فوری دارم.ممنون

08:13
خیاط ماهر برای دوخت مانتو
نیازمند خیاط مسلط برای دوخت مانتو و پیراهن و تیشرت و غیره هستیم ما کارمون تولیده به صورت دورکاری هم هست کار برش خورده تحویل کارگاه داده میشه و تکمیل و بسته بندی شده یا چوبکار شده تحویل گرفته میشه خرجک...
سلام کار در منزل میخواستم  هرچی باشه ممنون 
13:28
دنبال کار در منزل بومهن هستم
15:19
کار در منزل بومهن
15:20
استخدام نیروی کارگر ساده آقا کارخونه قطعات خودرو
کارخانه معتبر و بزرگ واقع در تهران تعدادی کارگر ساده آقا جهت بسته بندی قطعات خودرو استخدام مینماید (بدون تعدیل نیرو و مدت زمان قرارداد کاملا توافقی) ⛔⛔شروع به کار از لحظه ورود ⛔⛔ ⬅️شرایط سنی ۱۸ تا ۳...
1402/12/07
سلام من نیازبه کاردرمنزل دارم لطفاکمک کنید
01:03
1402/12/08
کمال قلی تبار
سلام حرام وعرض ادب ...قلی تبار از مازندران شهرستان فریدونکنار ...من وخانومم بیکاریم ..من شخصا حدود 7.8 ماخ بیکارم. احتیاج به کارودرامد دارم ..کاردر منزل برای من وخانومم عالیه ...لطفا برای ما کاردیف کنید ممنون میشم شماره تماس من 0****  میباشد 
15:33
فاطمه قنبری
سلام  واقعا ب کار درمنزل نیازداریم
18:21
نگهبان کارگر ساده با جای خواب غذا
سلام به 50 نفر جهت نگهبانی با حقوق 10 تا 18 میلیون با جای خواب و غذا دعوت به همکاری می‌شود. به 20 نفر آقا جهت کار در شرکت تیباکس با حقوق 15 میلیون با غذا +بیمه+پاداش+سنوات در 2 شیفت انتخابی روز و شب...
1403/01/20
حیدر احمدی
منم به کار در منزل احتیاج دارم
11:26
سمیه رستگار
سلام کار در منزل میخواستم
18:53
1403/01/21
سلام من جویای کار در منزل هستم و خیلی به کار نیاز دارم،بچه کنکوری دارم،ممنون میشم برام کاری جور کنید
07:38
کارمند بسته بندی کالا
لطفاً بخونید و بعد تماس یا رزومه ارسال کنید کارمند آقا یا خانم مجرد ✅ (حداقل سن 18 حداکثر 25✅) تمام وقت 9 تا 18 سر تایم ✅ تعطیلات رسمی تعطیل هستیم آموزش درباره کار هست 3 روز به صورت آزمایشی بسته بن...
پنج‌شنبه 13 اردیبهشت 1403، ساعت 22:21