دنبال کن

می خوام مدلینگ بشم

مدلینگ

1401/08/26
۶۳۳۲
من چند سالی هست که می خوام مدلینگ بشم ولی نمیدونستم کجا برم وچکار باید بکم برای مدلینگ شدن
08:22
6 پاسخ
5 تایید
مدلینگ
استخدام فروشگاه دای مد مانتو دای مد در تهران (منطقه 3، قلهک) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید. مدلینگ جنسیت: خانم نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: به یک خانم جهت کا...
1401/08/30
مهدی محبتی
سلام من 28ساله ورزشکار استایل فیزیک می خوام تو مدلینگ مشهد شرکت کنم از کجا باید شروع کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
12:52
1 تایید
1401/09/02
سلام میخواستم برای مدلینگ ثبت نام کنم باید کجل برم
10:28
3 پاسخ
5 تایید
1401/09/26
سلام میخوام دخترموببرم واسه مدلینگ تومشهدکجابایدبرم
19:50
2 پاسخ
1 تایید
استخدام مدلینگ خانوم
با سلام استخدام مدلینگ خانوم لباس بسته
1401/09/28
مهدی سهرابی
۶۳۳۲
من چند سالی هست که می خوام مدلینگ بشم ولی نمیدونستم کجا برم وچکار باید بکم برای مدلینگ شدن
سلام
 خانم هستید یا آقا؟
23:15
1 تایید
1401/09/29
مهدی هوشیار
سلام اقا هستم میشه منم راهنمایی کنید
10:00
1 پاسخ
1401/10/04
نسرین رادان
سلام منم خیلی علاقه دارم ب مدلینگ یه دختر ۱۹ ساله هستم قد بلند و بور مخصوص مدل لباس عروس و مانتو و ‌..هستم لطفا راهنماییم کنید 
23:45
3 پاسخ
4 تایید
خانم جهت کار مدلینگ در مزون لباس زنانه
کار به صورت پاره وقت. فقط تلگرام یا واتساپ پاسخگویی انجام میشود
1401/10/15
سونیا نعمتی فر
سلام برای مدلینگ بودن کجا ثبت نام کنیم
21:17
4 پاسخ
2 تایید
1401/10/17
من برای   مدلینگ شدن  تو اصفهان  باید کجا برم  و چی کار کنم 
21:10
2 پاسخ
1 تایید
1401/10/18
امیررضا جعفری
سلام پسری هستم ۱۷ساله درعین تحصیل خوش فیس وبور وزیبا هستم میخواستم مدل بشم لطفا راهنمایی کنید ممنون
06:56
نیازمند خانومی جهت مدل لباس
نیازمند خانومی جوان جهت مدلینگ لباس بدون چهره
1401/10/30
محمد اقلیدی
سلام سارا هستم
۲۴ ساله از شیراز برای مدلینگ باید از کجا شروع کنم 
00:13
2 پاسخ
1 تایید
1401/11/12
Aysel baghery
سلام وقتتون بخیر من ۱۸ سالم هستش و ساکن مشهد 
کجا باید اقدام کنم برای مدلینگ 
23:48
2 پاسخ
1 تایید
1401/11/18
مهنازجعفری
سلام برای مدلینگ شدن در تهران میخواستم کمک بگیرم خانوم هستم چشم رنگی و قد کوتاه ولی جذاب 
10:22
5 پاسخ
استخدام مدلینگ پوشاک بانوان
استخدام مدلینگ پوشاک بانوان تحصیل کرده منظم خوش برخورد استایل خوب لطفا مشخصات خود را در واتسپ ارسال فرمایید سپاس
1401/11/20
حمید قجاوند
سلام منم به کار مدلینگ خیلی علاقه دارم ولی خوب به خاطره یه سری شرایط زندگی هی ازش فاصله گرفتم ۲۷ سالمه و از شما درخواست کمک و راهنمایی دارم که بتونم در این رشته قدمی بر دارم ممنون 
09:45
حمید قجاوند
سلام‌من ۲۷ سالمه قد ۱۸۹ آقا هستم مناسب کار مدلینگ هستم و به این رشته خیلی علاقه دارم از شما درخواست کمک و راهنماییی که بتونم تو این رشته قدمی بر دارم تا به نتیجه برسم سپاس گذارم .
09:48
1401/11/24
رسول اکبرابادی
سلام پسرمو میخوام ببرم واسه مدلینگ ۴ساله اش لطفا کنید راهنماییم کنید
10:42
مدلینگ لباس
با سلام .به چند خانم با روابط اجتماعی و قدرت بیان بالا جهت مدلینگ لباس نیازمندیم.لطفا جهت اطلاع از جزییات بیشتر در واتساپ به شماره زیر مراجعه کنید ***********
رسول اکبرابادی
پسرمو میخوام ببرم مدلینگ چیکارکنم
10:43
1 پاسخ
1401/11/25
مهشید اختری
سلام  دختر من خیلی خوشتیپ و قد بلندمیخوام مدلینگ بشه
10:46
2 پاسخ
1 تایید
1401/11/28
نازنین پروینی
سلام من برای مدلینگ بدون چهره میخوام شرکت کنم اندام عالیی دارم قد کشیده و...لطفا راهنماییم کنید
14:45
5 پاسخ
1 تایید
مدلینگ خانم جهت آرایشی نیازمندیم
مدلینگ خانم جهت آرایشی کلیه. مناطق تهران و حومه نیازمندیم سن ۲۰تا ۴۰سال لطفاً تماس بگیرید سپاس
1401/11/29
مهراس ممبینی
رسول اکبرابادی
پسرمو میخوام ببرم مدلینگ چیکارکنم
سلام پسرم ۱۸ سالشه اراک زندگی میکنیم برای مدل شدنش کجا ببرم؟
09:18
onyx
سلام من ۱۶ سالمه و قد وزن خوبی برای مدلی بودن دارم، پوست قیافه خوبی هم دارم انگشتای ظریف و باریک برای مدل ساعت یا زیورآلات دارم اما جایی رو نمیشناسم برم
18:27
1 پاسخ
onyx
توی شیراز جایی هست مدل بخواد؟
18:33
مدلینگ پوشاک ورزشی
پخش پوشاک و ست ورزشی زنانه جهت معرفی محصولات جدید خود مدلینگ خانم جذب میکند لطفا متقاضیان مشخصات کامل و رزومه خود را ارسال کنند
1401/12/09
سلام من ۲۰سالمه. قدم۱۸۰ میخواستم برم مدلینگ مشهد
16:25
1 تایید
1401/12/17
مهدی
سلام من پسر25ساله علاقه دارم مدل بشم.چهره بور و جذابی دارم به گفته اطرافیان.چشم رنگی قد متوسط دارم.خیلی ها پیشنهاد میدن پیگیر مدلینگ باشم.میتونید راهنماییم بکنید.ممنون میشم
00:12
1402/01/08
مهراج
سلام محمد هستم ساکن شیرازم میخام مدلینگ بشم 21سالمه رپرم واسه لباس لش اینا عالی هستم میتونید عکسام اینستا ببینید mehraj_ 071
12:40
خانم مدلینگ لباس مزون
استخدام دو نفر با شرایط سنی ۲۲ الی ۲۸ سال مدل جهت لباس سایز متوسط و بزرگ حدود وزن ۷۰ و بیشتر کار پاره وقت و حقوق بر اساس میزان کار ساعت کار شناور و قابل مذاکره
1402/01/12
زهره
سلام برای مدلینگ عروس توی کرج لطفا راهنمایی میکنید
20:47
1 پاسخ
1 تایید
1402/02/01
فاطمه مسگر
سلام من27 سالمه خیلی دوست دارم مدلینگ بشم اما نمیدونم چطوری باید شروع کنم یا کجا  ی راهنمایی لطفا 
01:00
1 پاسخ
فاطمه مسگر
سلام 27سالمه  عاشق کارای مدلینگم ولی نمیدونم از کجا برم  و چطور شروع کنم لطفا ی راهنمایی بکنید 
01:01
3 پاسخ
1 تایید
استخدام مدلینگ پوشاک
مدل خانم سایز ۳۶ ، ۳۸ عکاسی مانتو و شلوار و ... قیمت توافقی بسته به تجربه آشنا به ژست گرفتن و مدلینگ و عکاسی جلو آینه با موبایل برای مصاحبه باید حضوری تشریف بیارید
فاطمه مسگر
27ساله هستم علاقه مند به کار مدلینگ برای استخدام مدل تبلیغاتی انواع لباس ومدل عروس و تیزر تبلیغاتی با من تماس بگیرید.
01:05
2 پاسخ
1402/02/02
سلام من خیلی علاقه به مدلینگ شدن دارم 22 سالمه ولی نمیتونم پیدا کنم که تو تبریز باید کجا برم لطفا راهنمایی کنین 🙏🏻
12:42
1 پاسخ
1 تایید
1402/02/09
اعظم نعمتی
سلام.من میخوام پسرم که ۶سالشه برای مدلینگ ببرم.ولی نمیدونم کجا برم.هیچ اطلاعاتی راجبش ندارم لطفا راهنمایی کنید
00:54
1 پاسخ
استخدام مدلینگ خانم
به یک نفر مدل خانم برای عکاسی مدلینگ بدون چهره بدون نیاز به سابقه تسویه روزانه حداکثر سن ۳۵ برای اطلاعات بیشتر مشخصاتتون رو واتس اپ یا تلگرام ارسال کنید لطفا تماس نگیرید
اعظم نعمتی
اعظم نعمتی
سلام.من میخوام پسرم که ۶سالشه برای مدلینگ ببرم.ولی نمیدونم کجا برم.هیچ اطلاعاتی راجبش ندارم لطفا راهنمایی کنید
تو خرم اباد هستیم. کجا باید مراجعه کنیم واسه مدلینگ شدن بچه ها
00:57
1402/02/14
سلام میخوام مدلینگ بشم مال اصفهان هستم
16:33
1 تایید
1402/03/02
مهدیه رجایی
منم علاقه زیادی ب مدلینگ دارم ولی نمیدونم کجا برم راهنمایی کنید هیکلو قدم اروپایی هستش*
12:43
مدلینگ لباس
به چند نفر خانم جهت مدلینگ عکس برای پیجمون نیازمندیم .حدالامکان مجرد
الناز خانی
سلام مدلینگ میشم قدم ۱۷۳و خوش استایل
فقط گرگان.
17:06
1 پاسخ
1402/03/06
سمیه دهقانژاد
دروددخترم دوونیم سالشه واسه مدلینگ لطفاراهنمایی
20:14
1 تایید
سمیه دهقانژاد
دخترم دوسالونیمشه واسه مدلینگ لطفاراهنمایی مچکرم
20:15
1 تایید
نیازمند مدل خانم برای مدلینگ کفش و صندل
محدودیت سن و سایز نداره تایم آزاد پرداخت روزانه لطفا مشخصات و شماره یا آیدی تلگرام بذارید تماس میگیرم
1402/03/07
سلام میخوام پسرم برامدلینگ ببرم مشهدی هستم کجابابدببرم ممنون میشم راهنمایی کنید
05:33
1402/03/08
سلام برای مدلینگ درکرمان لطفا راهنمایی کنید
04:02
برای مدل شدن درکرمان چه اقدامی کنم؟
04:03
مدلینگ خانم  پوشاک زنانه
مدلینگ خانم جهت پوشاک زنانه خوش استایل دو روز در هفته عکاسی هر سری دو ساعت حقوق ۱۸ میلیون مشخصات خودتون رو از طریق واتساپ ارسال کنید با شما هماهنگ میشود
رحیم عباسی
سلام من میخواستم مدلینگ بشم
16:09
1402/03/12
نیوشا نیازی
سلام میخام برای مدلینگ ثبت نام کنم کجا باید مراجعه کنم قدم ۱۷۳ وزنم ۶۳
14:54
1402/03/19
شاهین
۶۳۳۲
سلام خوبید وقت بخیر میشه مشخصات و عکستون بديد ممنونم در واتساب 0****  محمدی هستم 
23:06
استخدام مدلینگ لباس و چهره بانوان در همه لاینها
هلدینگ بزرگ بین المللی مدلینگ پرستو جهت تکمیل مدل های خود از بین بانوان علاقمند به کار مدلینگ آرایشی و استایل با درآمد عالی و مزایای خوب و با انعقاد قرارداد رسمی در تمام لاینهای مدلینگ از همه سایز ها...
شاهین
میشه مشخصات و عکستون بديد ممنونم در واتساب 0****  محمدی 
23:07
شاهین
سلام خوبید وقت بخیر میشه مشخصات و عکستون بديد ممنونم در واتساب 0****  محمدی 
23:07
شاهین
مهنازجعفری
سلام برای مدلینگ شدن در تهران میخواستم کمک بگیرم خانوم هستم چشم رنگی و قد کوتاه ولی جذاب
سلام بی زحمت مشخصات و عکستون بديد ممنونم در واتساب 0****  محمدی هستم 
23:08
به مدلینگ خانم نیازمندیم
حقوق بصورت ثابت محدودیت سنی نداریم علاقمندان به مدلینگ در صورت تمایل پیامک من مدل هستم را ارسال نمائید .و حتما شماره تماس بگذارید با شما در مورد نوع لباس ها و نوع عکاسی تماس گرفته خواهد شد . از برا...
شاهین
فاطمه مسگر
سلام 27سالمه عاشق کارای مدلینگم ولی نمیدونم از کجا برم و چطور شروع کنم لطفا ی راهنمایی بکنید
سلام خوبید وقت بخیر میشه مشخصات و عکستون بديد ممنونم در واتساب 0****  محمدی هستم 
23:11
شاهین
سلام تعدادی مدل برای همه شهر ها میخوایم با حقوق عالی برای بانوان بدون شرایط با آموزش فوری شماره 0****  شاهین محمدی گروه داریم در واتساب برای بانوان 
23:13
شاهین
تماس بگیرید 0****  
23:27
اکستریم والز
عکاس
استخدام اکستریم والز اکستریم والز جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. عکاس جنسیت: خانم، آقا سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: تمام وقت شرایط احر...
شاهین
۶۳۳۲
تماس بگیرد 0****  محمدی 
23:27
1 تایید
1402/03/23
ستاره زرانداز
سلام من ۱۹.۲۰ سالمه  میخوام مدل بشم 
بندر عباس ام کجا برم 
20:21
1 تایید
1402/03/27
طاهره هوشیار ما آن را
سلام دوتا پسر که ده ساله وشانزده ساله هستن دارم من مادرشون  هستم چون چهره زیبا واند ام خیلی قشنگی دارن خیلی دلم میخواد که مدل بشن پدر یه شرکت مدلینگ ثبت نامشون کنم ولی نمی‌دونم چطوری یکیشون هم دربازه بان ماهر هستش 
21:26
1 پاسخ
همکاری با مدل پوشاک زنانه
✅️مدل پوشاک زنانه اعم از مانتو کت شومیز وست ✅️سارافون ورزشی و تمامی لاینهای مدلینگ ترجیحا ورزشکار ✅️مبتدی وحرفه ای ✅️باچهره وبدون چهره توافقی ✅️همکاری با حومه تهران کرج و غیره ✅️معرفی به تولیدکنندگا...
1402/03/28
زکیه سلطانیان
سلام  من ۲۰ سالمه میخوام مدل بشم 
از اصفهان  باید  کجا  بروم
09:58
ویدا ولیزاده
سلام من ۲۶ سالمه دخترم قدم ۱۷۱ وزنم ۵۲ دوس دارم مدل بشم محل زندگیم ارومیه است ممنون میشم راهنماییم کنید
13:41
2 پاسخ
1 تایید
1402/04/02
شاهین
۶۳۳۲
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  دقیق بگم بهتون رایگان هست برای آموزش
14:21
آماده همکاری در حوزه مدلینگ
با سلام خانم هستم 29 ساله آماده همکاری در زمینه مدلینگ شرکت یا فروشگاه هایی که تمایل به همکاری دارن از طریق چت دیوار پیج فروشگاهی یا آدرس دفتر خود را و شرایط کار خود را اعلام کنند.لطفا جهت مزاحمت پیام...
شاهین
14:22
شاهین
نسرین رادان
سلام منم خیلی علاقه دارم ب مدلینگ یه دختر ۱۹ ساله هستم قد بلند و بور مخصوص مدل لباس عروس و مانتو و ‌..هستم لطفا راهنماییم کنید
شاهین
نسرین رادان
استخدام مدل لباس مجلسی بانوان
به دو نفر خانوم جهت مدلینگ لباس مجلسی بانوان و استایل نیازمندیم عکاسی بدون چهره اماده جهت همکاری با دانشجویان از سرتاسر تهران نیرو پذیرفته میشود لطفا سوالات خود در خصوص تایم کاری و حقوق ماهیانه را فقط...
شاهین
سونیا نعمتی فر
شاهین
من برای مدلینگ شدن تو اصفهان باید کجا برم و چی کار کنم
14:23
شاهین
محمد اقلیدی
سلام سارا هستم ۲۴ ساله از شیراز برای مدلینگ باید از کجا شروع کنم
استخدام خانم برای عکاسی مدلینگ
یک خانم برای ساخت پیج اینستاگرام و بلاگری و عکاسی برای دریافت تبلیغات و پروژه ی فیلمبرداری برای دریافت شرایط مشخصات و عکستون ارسال کنید
شاهین
Aysel baghery
سلام وقتتون بخیر من ۱۸ سالم هستش و ساکن مشهد کجا باید اقدام کنم برای مدلینگ
شاهین
مهنازجعفری
شاهین
مهشید اختری
سلام دختر من خیلی خوشتیپ و قد بلندمیخوام مدلینگ بشه
neda
استخدام مدل خانم به صورت دورکاری از سراسر کشور
به تعدادی خانم مبتدی یا حرفه ای برای مدلینگ انواع پوشاک و کفش با حقوق حداقل ماهیانه 40 میلیون به صورت دورکاری از سراسر کشور نیازمندیم خانم های علاقه مند لطفا پیام دهید. 0922XXX1391(نمایش کامل)
شاهین
فاطمه مسگر
سلام من27 سالمه خیلی دوست دارم مدلینگ بشم اما نمیدونم چطوری باید شروع کنم یا کجا ی راهنمایی لطفا
14:24
1402/04/06
من برای مدلینگ شدن تو اصفهان باید کجا برم و چی کار کنم
خانم هستیدیا اقا
04:51
سلام من آقا هستم قدبلند وهیکلم خوبه 23ساله ساکن اصفهان 0**** برای مدلینگ
04:54
مدل خانم جهت مدلینگ لباس
سلام مدل خانم جهت مدلینگ لباس سایز +۸۰ تسویه روزانه تا ۴م ساعت کاری ۱۱ ال ۱۷ جهت پیگیری در تلگرام پیام ارسال نمایید
1402/04/08
محمد صمدی
نازنین پروینی
سلام من برای مدلینگ بدون چهره میخوام شرکت کنم اندام عالیی دارم قد کشیده و...لطفا راهنماییم کنید
سلام 0**** تماس 
16:41
1402/04/09
محسن براتی
سلام من میخوام مدلینگ بشم باید کجایه مشهد خودمو معرفی کنم 
11:47
1402/04/12
سجاد کفایی
سلام وقت بخیر میشه بگید کجا میتونم تست مدلینگ بدم؟
07:52
نیاز به مدل پوشاک خانم
نیاز به چند مدل از سایز ۳۴-۴۲ جهت مدلینگ لباس شب و مجلسی اتلیه واقع در یوسف اباد دستمزد روزانه و تسویه درجا اطلاعات بیشتر در تلگرام زیر ۱۸ سال و‌بالای ۳۸سال مورد تایید نمی باشد .
1402/04/14
شاهین
 0****  محمدی 
10:05
1402/04/17
شاهین

22:04
شاهین
نازنین پروینی
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  دقیق بگم بهتون رایگان هست برای آموزش محمدی هستم 
22:04
مدل خانوم جهت پوشاک بدون چهره
به خانوم جهت مدلینگ بدون چهره نیاز هستش بدون سابقه لطفا فقط واتس اپ پیام بدین ممنون
شاهین
۶۳۳۲
تماس بگیرید 0****  محمدی هستم 
22:07
1402/04/19
محمد جعفری
مهدی هوشیار
سلام اقا هستم میشه منم راهنمایی کنید
سلام وقتتون بخیر... میخوام مدلینگ بشم.. نمیدونم از کجا و چجوری شروع کنم... آقا هستم از اتباع افغانستان هستم ولی متولد ایران
11:21
نرگس قربانی
من نوجوانم اما بدن ایده آل میخوام
22:29
استخدام ادمین حرفه ای
به یک ادمین با سابقه کاری بالا؛ خلاق و ایده پرداز جهت فعالیت در اینستاگرام نیازمندیم کاملا مسلط به برنامه های ادیت عکس و فیلم و الگوریتم های اینستاگرام ( پست؛استوری؛کپشن نویسی؛ برگزاری مسابقه و ... ) ...
1402/04/22
شاهین
محمد اقلیدی
سلام سارا هستم ۲۴ ساله از شیراز برای مدلینگ باید از کجا شروع کنم
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  دقیق بگم بهتون رایگان هستم  برای آموزش محمدی 
14:41
شاهین
مهشید اختری
سلام دختر من خیلی خوشتیپ و قد بلندمیخوام مدلینگ بشه
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  دقیق بگم بهتون رایگان هستم  برای آموزش محمدی 
14:42
شاهین
فاطمه مسگر
27ساله هستم علاقه مند به کار مدلینگ برای استخدام مدل تبلیغاتی انواع لباس ومدل عروس و تیزر تبلیغاتی با من تماس بگیرید.
14:43
مهندس معماری
یک مجموعه معتبر در تهران (منطقه ۱، نیاوران) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید مهندس معماری جنسیت: خانم سابقه کار: دارای سابقه کار نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز:...
شاهین
زهره
سلام برای مدلینگ عروس توی کرج لطفا راهنمایی میکنید
14:43
ندا نادري
سلام ميخواستم براي مدلينگ ثبت نام كنم بايد چيكار كنم .
19:53
1 پاسخ
1 تایید
1402/04/24
رومیناافسرده
من میخام مدل شم باید چیکار کنم؟
11:27
1 پاسخ
طراح فاز ۲
شرکتی درراستای تکمیل نیرو خود استخدام میکند. طراحی فاز ۲ دکوراسیون داخلی. بیمه دارد. رزومه واتس اپ ارسال کنید. بیمه دارد. نرم افزار مسلط. اتوکد . نرم افزار مدلینگ. رندرینگ. ادرس خ امام خمینی نرسی...
رومیناافسرده
سلام من میخام مدل بشم مدل دخترر در هرمزگان بندرعباس 
11:28
1402/05/04
سحر رمضان زاده
سلام میخوام مدلینگ شم داخل قم ، کجا باید برم و چیکار باید بکنم ؟ ممنونم راهنماییم کنید🙏
11:33
1 تایید
1402/05/29
الهوردی زاده
سلام من خیلی دوست دارم مدلینگ بشم خودم ۲۸ سالم هست یه دختر ۱۰ ساله هم دارم لطفا راهنمایی کنید مچکرم
22:13
1 پاسخ
1 تایید
دیجی‌‌کالا | Digikala
شریک مالی کسب وکار | Finance Business Controlling Partner (FP&A Team)
لیسانس یا فوق لیسانس حسابداری و دانش اصول حسابداری آشنا به capex و opex مدلینگ مالی و excell تسلط در استفاده از ابزارهای bi مانند power bi مزیت قوی بین فردی، ارتباطات و مشکل -مهارت حل دارنده بهترین مو...
الهوردی زاده
سلام میخوام در مشهد مدلینگ لباس  بشم خودم ۲۸ سالم دخترم ۱۰ ساله کمکم کنید لطفا مچکرم 
22:16
1 تایید
1402/05/30
عسل طاهری
سلام من ۱۰ ساله میخوام در اصفهان مدلینگ بشم
14:47
2 پاسخ
محمد صمدی
الهوردی زاده
سلام من خیلی دوست دارم مدلینگ بشم خودم ۲۸ سالم هست یه دختر ۱۰ ساله هم دارم لطفا راهنمایی کنید مچکرم
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:59
پروژه مدلینگ+(52112)
سلام خسته نباشید وقت بخیر و خوشی دو تا تمرین داشتم مربوط به سسیتم های تصمیم یار یا پشتیبان تصمیم که ساده هستند و دو و هفته نیم براشون زمان هست و با استفاده از هر کدوم ا...
محمد صمدی
عسل طاهری
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:00
1402/06/02
شاهین
۶۳۳۲
تماس 
19:46
1402/06/07
رومینا
سلام من دنبال شغل مدلینگ هستم آشنایی کامل برای جلوی دوربین بودن ژست مناسب با لباس دارم 
08:30
2 پاسخ
1 تایید
مدلینگ هنری
تعدادی مدلینگ هنری خانم، با ظاهری آراسته و روحیه همکاری بالا ، شهرهای مختلف نیاز میباشد، شرایط توافقی، علاقمندان لطفاً به آیدی زیر در تلگرام پیام دهند :
1402/06/12
میخوام.  مدلینگ  بشم
21:32
1 تایید
1402/06/13
مانیا سعادت
سلام روز بخیر من میخوام مدلینگ بشم باید از کجا شروع کنم شرایط کار چجوریه و سابقه کار ندارم 
08:36
2 پاسخ
1 تایید
1402/07/13
فهيمه اسدى
سلام من علاقه ب مدلینگی دارم ۱۸سالمه و مشهد زندگی میکنم لطفاً راهنمایم کنید 
11:45
1 تایید
پروژه GIS //(61827)
سلام کار مدلسازی توزیع گونه با مدلهای GAM یا GLM یا CART انجام میدین؟ برای دو گونه میخوام مدلسازی کنم دو گونه دریایی با 5 فاکتور محیطی با یکی از روش های GAM یا GLM یا CA...
فهيمه اسدى
سلام من ۱۸ سالمه و مشهد زندگی میکنم قدم ۱۶۳ و وزنم ۵۲ ممنون میشم راهنمایم کنید واسه مدلینگ شدن 
11:47
1 پاسخ
1 تایید
1402/07/17
تینا شوندی
سلام میخواستم مدلینگ بشم ۱۸سالمه و خانم و ورزشکارم و هیکل رو فرمی دارم قدم هم به نسبت خوبه ولی سابقه کار ندارم در قم میشه راهنمایم کنید 
19:10
4 پاسخ
1 تایید
1402/07/20
اراد زهرایی
سلام  من میخوام پسرموببرم برامدلینگ مشهد کجابایدببرم
09:04
مدلینگ خانم جهت لاین لباس
با سلام جهت اطلاعات بیشتر چت دیوار پیام دهید
1402/07/23
مهدی دژفر
سلام میخوام مدل شم تو مشهد راهنماییم کنید 
07:40
1402/08/01
یاسر تاجی
سلام وقتتون بخیر چند وقته میخوام مدلینگ بشم از کجا باید شروع کنم
11:15
1402/08/05
زهرا عباسی
میخوام مدل بشم تویزدو۴۴سالمه کجا میتونم این کارو انجام بدم
13:18
3 پاسخ
1 تایید
مدلینگ نقاشی و مجسمه سازی
تعدادی نیروی خانم با ظاهری آراسته و روحیه همکاری بالا جهت مدلینگ هنری، نقاشی و مجسمه سازی، با شرایط توافقی، نیاز میباشد. همه استانها، علاقمندان لطفاً به آیدی زیر در تلگرام پیام دهند. :
1402/08/06
رضا طویهی
 سلام منم خیلی به مدلینگ علاقه دارم میشه بی زحمت راهنمای کنید 
19:00
1402/08/14
پویا محمدی
فهيمه اسدى
سلام من ۱۸ سالمه و مشهد زندگی میکنم قدم ۱۶۳ و وزنم ۵۲ ممنون میشم راهنمایم کنید واسه مدلینگ شدن
@afaf140201
سلام تلگرام  یا  ایتا پیام بدید تشکر 
00:11
پویا محمدی
تینا شوندی
سلام میخواستم مدلینگ بشم ۱۸سالمه و خانم و ورزشکارم و هیکل رو فرمی دارم قدم هم به نسبت خوبه ولی سابقه کار ندارم در قم میشه راهنمایم کنید
@afaf140201
00:16
عکاس (جهت تولید محتوا)بدون وسایل عکاسی
مسلط به عکاسی صنعتی و مدلینگ (تجهیزات عکاسی داریم نیاز نیست) تولید محتوای انیستا فیلم و عکس و ریلز مسلط به فتوشاب و طراحی گرافیکی بنر و ... برای فروشگاه اینترنتی کیف و کفش انیستا و سایت و .... صدرصد ح...
پویا محمدی
زهرا عباسی
@afaf140201
پویا محمدی
مانیا سعادت
سلام روز بخیر من میخوام مدلینگ بشم باید از کجا شروع کنم شرایط کار چجوریه و سابقه کار ندارم
@afaf140201
پویا محمدی
رومینا
سلام من دنبال شغل مدلینگ هستم آشنایی کامل برای جلوی دوربین بودن ژست مناسب با لباس دارم
@afaf140201
00:17
(51542)پروژه etap =/
سلام ETAP power system study (Short circuit, co-ordination, ...) یه پروژه دارم میخواستم ببینم انجام میدید؟ SLD و هراطلاعات دیگه بخواهید دارم براتون آماده میکنم و همینج...
پویا محمدی
@afaf140201  آیدی تلگرام و ایتا
سلام بنده دفتر مدلینگ دارم تهران خانوم های که مایل به کاررهستند و آموزش بگن و شهر های دیگه دفتر داریم و معرفی میکنم رایگان 
 تلگرام  یا  ایتا پیام بدید تشکر 
00:23
پویا محمدی
عسل طاهری
@afaf140201  آیدی تلگرام و ایتا
سلام بنده دفتر مدلینگ دارم تهران خانوم های که مایل به کاررهستند و آموزش بگن و شهر های دیگه دفتر داریم و معرفی میکنم رایگان 
00:23
1402/08/18
سلام دختر8ماهه دارم برامدلینگ در شهر یزد کجا باید بروم
14:58
گروه صنعتی آلتون رای
موشن گرافیک
گروه صنعتی آلتون رای جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. موشن گرافیک موشن گرافیک جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد: تمام وقت بدون نیاز به سابقه کار آشنایی با...
1402/08/20
Nima Rahbar
سونیا نعمتی فر
Slm saken koja hastud
23:29
Nima Rahbar
نازنین پروینی
0**** 
23:30
1402/10/12
پویا محمدی
نازنین پروینی
سلام خوبید وقت بخیر 
23:09
استخدام مدل
بازرگانی هوراد ، فعال در زمینه واردات پوشاک زنانه جهت تولید محتوای تبلیغاتی البسه بهاره و تابستانه از خانم های علاقه مند به مدلینگ دعوت به همکاری در دفتر اراک می نماید . متقاضیان محترم جهت کسب اطلاعات...
پویا محمدی
سونیا نعمتی فر
سلام خوبید وقت بخیر afaf140201  آیدی تلگرام و ایتا
23:16
1402/10/17
مانیا بیگی
من 16سالمه والیبالیستم حدودا قدم178هست نمیتونم مدل بشم؟
08:39
2 پاسخ
1402/11/10
ترمه محمدی
مهنازجعفری
ایدی تلگرامتون بفرمایید برای مصاحبه و استخدام 
07:13
1 پاسخ
همکار مدلینگ لباس
به یک نفر خانم جهت کار در تولیدی لباس
ترمه محمدی
مانیا بیگی
البته ک میتونید نتونستن وجود نداره 
07:14
1402/12/18
نازنین پروینی
@Afaf140301سلام آیدی تلگرام هست
بنده دفتر مرکزی داریم در تهران شهر های دیگه بعضی هاش داریم برای همکاری پیام بدید تلگرام گلزار هستم
22:59
onyx
سلام من ۱۶ سالمه و قد وزن خوبی برای مدلی بودن دارم، پوست قیافه خوبی هم دارم انگشتای ظریف و باریک برای مدل ساعت یا زیورآلات دارم اما جایی رو نمیشناسم برم
بنده دفتر مرکزی داریم در تهران شهر های دیگه بعضی هاش داریم برای همکاری پیام بدید تلگرام گلزار هستم
23:00
طراحان و معماران بیم
بیم مدلر (معماری-مکانیک-سازه)
استخدام طراحان و معماران بیم طراحان و معماران بیم در تهران (سعادت آباد) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران در حوزه BIM مدلینگ (در نرم‌افزار Revit) در شاخه معماری و مکانیک و سازه استخدام م...
فاطمه مسگر
سلام من خیلی علاقه به مدلینگ شدن دارم 22 سالمه ولی نمیتونم پیدا کنم که تو تبریز باید کجا برم لطفا راهنمایی کنین 🙏🏻
الناز خانی
سلام مدلینگ میشم قدم ۱۷۳و خوش استایل فقط گرگان.
استخدام مدلینگ لباس
سلام مزون آسمان ساعت کاری ۱۰ الی ۱۵ روزهای کاری ۳ روز در هفته روزهای متغیر لباس مجلسی _ اسپرت عکاس و محیط زنانه سن بین ۱۸ الی ۳۵ حقوق به صورت ماهیانه پرداخت میشه ۸ میلیون الی ۱۵ میلیون لطفا آگهی رو ب...
طاهره هوشیار ما آن را
سلام دوتا پسر که ده ساله وشانزده ساله هستن دارم من مادرشون هستم چون چهره زیبا واند ام خیلی قشنگی دارن خیلی دلم میخواد که مدل بشن پدر یه شرکت مدلینگ ثبت نامشون کنم ولی نمی‌دونم چطوری یکیشون هم دربازه بان ماهر هستش
ویدا ولیزاده
سلام من ۲۶ سالمه دخترم قدم ۱۷۱ وزنم ۵۲ دوس دارم مدل بشم محل زندگیم ارومیه است ممنون میشم راهنماییم کنید
ندا نادري
سلام ميخواستم براي مدلينگ ثبت نام كنم بايد چيكار كنم .
23:01
استخدام مدل خانوم برای مدلینگ پوشاک
استخدام مدل خانوم برای مدلینگ پوشاک فقط برای چاپ در ژورنال عکاس خانوم و عکاسی بدون چهره عکاسی ۴ روز در ماه، حقوق هر روز تا ۱۶ میلیون و حقوق ماهش ۶۴ میلیون پرداخت به صورت روزانه همراه با آموزش رایگان ...
رومیناافسرده
من میخام مدل شم باید چیکار کنم؟
رومینا
تینا شوندی
منشی یا مدلینگ خانم پوشاک.
شرکت خصوصی معتبر فعالیت درزمینه پوشاک.اطلاعات فردی واتساپ یاایتابشه
زهرا عباسی
مانیا بیگی
23:02
ترمه محمدی
ایدی تلگرامتون بفرمایید برای مصاحبه و استخدام
23:02
مدلینگ پوشاک زنانه
یک برند پوشاک به چند خانوم در سایز های مختلف جهت عکاسی جلوی آیینه بدون چهره و با چهره نیازمند است (لطفا رزومه را ارسال کنید-فقط تلگرام و واتس آپ)
1402/12/21
هنگامه سلیمانی
سلام من 17سالمه و خیلی علاقه دارم و خوش استایل هستم راهنمایی کنین بی‌زحمت ساکن مشهد
12:42
1403/01/07
نسرین رادان
12:48
سونیا نعمتی فر
12:49
مدل،مدلینگ،ادمین،ادمین اینستاگرام
سلام وقتتون بخیر به یک‌مدل جهت کار در پوشاک نیازمندیم با ساعت کاری متغیر و پاره وقت و شرایط کار راحت فن بیان خوبی داشته باشه و بتونه جلوی دوربین صحبت کنه لطفا کسایی که شرایط رو دارن برای توضیحات بیش...
مهنازجعفری
مهنازجعفری
Aysel baghery
سلام وقتتون بخیر من ۱۸ سالم هستش و ساکن مشهد کجا باید اقدام کنم برای مدلینگ
استخدام مدلینگ خانم برای لباس
شرکت تولیدی هستیم و نیاز به عکس ژورنالی بدون چهره داریم تناسب اندام و سایز ۴۰ تا ۴۶ مجرد و بازه سنی ۲۵ تا ۴۰ حقوق روزانه تسویه میشود چت دیوار خودتون رو معرفی کنید
1403/01/09
سارا قاسمی
سلام برای مدلینگ شدن کجا ثبت نام کنم؟
08:12
1403/02/08
منم قدم بلنده استایلم مناسبه برای مدلینگ دوس دارم مدل بشم ولی نمی‌دونم چه جوری. 
09:01
مریم سادات
سلام من 22 سالمه  سابقه کار مدلینگ در لاین عروس و مانتو شلوار ،پوشاک دارم،خیلی به این کار علاقه دارم اما شهرستانم ، و توانایی انجام دورکاری دارم
21:54
استخدام مدل کفش
ب تعدادی خانم جهت مدلینگ کفش در فروشگاه کیف و کفش نیازمندیم ! محدودیت سن نداریم ... اولویت با اونایی هست ک مشخصاتشون رو بصورت کامل ارسال کنند !! ( اسم/سن/سایز / شماره تماس ) لطفا دقیق و منظم با...
1403/02/11
سعیده اکبری
سلام من سابقه مدل شدن رو داشتم 2 ساله ب حرفه ای فیتنس کار میکنم الان هم برای مدل میکاپ و هم استایل اگه برای خراسان جنوبی بیرجند و طبس کسی بود در خدمتم قدم 167 وزنم 60 
21:51
1403/02/12
مریم بوکان
سلام من علاقه دارم به مدلینگ چیکار کنم مال بندرعباس هم هستم
12:27
پنج‌شنبه 13 اردیبهشت 1403، ساعت 23:51