دنبال کن

درآمد بسته بندی در منزل

بسته بندی

1401/06/25
جلال احسانی
سلام من میخوام در منزل کاربسته بندی انجام بدم چیکار باید بکنم لطفا راهنمایم کنید 
11:09
13 تایید
کافه ابمیوه بستنی جلاتو هاوس
صندوقدار
یک برند معتبر برای فروشگاه بستنی ایتالیایی خود از نیروهای جوان و باانگیزه برای کار در موقعیتهای شغلی مختلف (آماده سازی، بسته بندی، صندوق، ارسال سفارشات و ...) در شیفت شب با شرایط استثنایی (بیمه، غذا، ...
1401/06/26
سلام کار در منزل میخواستم باید چیکار کنم
12:09
1 پاسخ
12 تایید
شکوفه جعفرپور
سلام دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم
16:38
6 تایید
سلام من میخوام در منزل کاربسته بندی انجام بدهم لطفا راهنمای بفرمایید
18:50
1 پاسخ
5 تایید
آتیه آنالیز تشخیص | ATIEH ANALYSE
استخدام کارشناس بسته بندی
روابط عمومی بالا تابعیت ایرانی با اخلاق و مسئولیت پذیر عدم اعتیاد و سو پیشینه توانایی جسمی انجام کار دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت برای آقایان دارای ظاهری آراسته و موجه بسته بندی در ...
1401/06/27
فاطمه کفاشیان
من هم دونبال کار در منزل بسته بندی هستم
06:03
2 تایید
سلام من هم دنبال کار بسته بندی در منزل هستم
09:04
من کار بسته بندی درمنزل می خوام
09:05
1 پاسخ
1 تایید
آتیه آنالیز تشخیص | ATIEH ANALYSE
استخدام کارشناس بسته بندی (آقا)
روابط عمومی بالا تابعیت ایرانی با اخلاق و مسئولیت پذیر عدم اعتیاد و سو پیشینه توانایی جسمی انجام کار دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دارای ظاهری آراسته و موجه جهت بسته بندی در کارخانه...
پریا عربزاده
منم دنبال  بسته بندی در منزل هستم
15:36
ام البنین جهانپرور
سلام من میخوام در منزل کاربسته بندی انجام بدهم لطفا راهنمای بفرمایید
سلام من میخواهم در منزل کار بسته بندی انجام دهم لطفاراهنمای بفرماید ممنون جواب بدید
20:33
1 پاسخ
1401/06/28
فرزانه یزدانی
سلام من هم دنبال کار درمنزل هستم 
01:09
2 تایید
بسته بندی
با سلام نیروی کار و بسته‌بندی با تلاش خانم و آقا پذیرش می‌شه سن از ۱۸ مورد قبول در صورت سابقه نداشتن آموزش رایگان حقوق ماهانه ۸ میلیون به بالا امکان پرداخت روزانه هم هست ساعت کاری چند نیرو برای شیف...
سلام من ب دنبال کار بسته بندی در منزل هستم از رشت پیام میدم لطفا راهنمایی کنید چون نیاز مبرم دارم ممنون
12:02
1401/08/10
س
سلام من دنبال کار بسته بندی هستم در منزل خودم میشه کمکم کنید ممنون میشم در شهرکرد
16:34
1 پاسخ
طلوعی
سلام کجا میشه کار در منزل پیدا کرد؟یعنی هرجا میگردم پیدا نمیکنم اگه میشه سراغ داشتین لطف کنین خبر بدین
17:19
بارجیل | Barjil
استخدام کارمند ارسال و بسته بندی (شیفت عصر)
حواستان جمع است و اهل کار تیمی هستید؟ ما در تیم بسته‌بندی و ارسال خود نیاز به فردی با روابط عمومی خوب داریم که کنار باقی همکاران به خوبی بتواند به کارش مشغول شود. شرایط رشد و توسعه را هم فراهم کرده‌...
طیبه محمدی
من کار بسته بندی درمنزل می خوام
منم کار بسته بندی در منزل خودم می‌خوام لطفاً راهنمایی کنید شماره بزارید 
18:36
1 تایید
سلام منم کاردرمنزل میخوام
21:41
1 تایید
1401/08/11
فاضلی
سلام کار درمنزل بسته بندی میخواستم میشه راهنمایی کنید 
11:43
1 تایید
آی‌تی‌هوم | Ithome
استخدام کارگر بسته بندی
ما در تیم خود به دنبال کارگر ساده انبار هستیم که در انجام امور ذیل به ما کمک کند : چیدمان قفسه ها بسته بندی سفارشات ثبت ورود و خروج تخلیه و بارگیری ساعت کار شنبه تا چهارشنبه 9:30 الی 18 پنجشنبه ت...
سلام من کار بسته بندی  در منزل میخواستم میشه راهنماییم کنید ؟
13:06
1 تایید
1401/08/12
معصومه تقی زاده
سلام من به کار بسته بندی احتیاج دارم لطفاً راهنمایی کنید
17:51
1 تایید
مهوش شیدا
سلام من به کار واقعا نیاز دارم 
18:01
1 تایید
اسنپ گروسری | Snapp Grocery
استخدام کارگر بسته بندی
انبار اسنپ مارکت حکیمیه جهت تکمیل کادر خود استخدام می‌کند: 1.جمع آوری سفارشات 2.کنترل موجودی حقوق و مزایا: از 10 میلیون تومان به بالا بیمه تامین اجتماعی از روز اول بیمه تکمیلی رایگان سرویس رفت و برگشت...
1401/08/13
سلام  منم برا کار در منزل سوال داشتم منتها چطور دسترسی باید پیدا کنیم ؟
09:01
2 پاسخ
1 تایید
مهناز نصیری
سلام منم برا کار در منزل سوال داشتم منتها چطور دسترسی باید پیدا کنیم ؟
سلام من به کار بسته بندی احتیاج دارم لطفا راهنمایی کنید 
21:45
1 تایید
1401/08/14
ليلاموسوی
سلام من کار در منظل می  خواهم
16:27
1 تایید
بسته بندی
باسلام یک نفر خانم همکاری برا بسته بندی زغال فشرده قلیون نیازمندیم حقوق ۸ ملیون سرویس رفت برگشت دارد بیمه ندارد نهار همراه بیاورد
1401/08/16
افضل
سلام خسته نباشید کار در منزل میخوام بسته بندی  از  اردبیل پیام میدم تشکر 
11:04
مریم کفشگر
سلام من هم دنبال کار در منزل هستم البته کار بسته بندی باشه چطور پیدا کنم مشهد هستم قاسم اباد
13:00
1401/08/17
زینت بهادری بیرگانی
سلام
ساکن مسجدسلیمانم و دنبال کار بسته بندی در خانه هستم
لطفا یاری کنید نیاز مالی دارم
06:46
بسته بندی
به چند خانم جهت کار در کارگاه بسته بندی نیازمندی محیط امن حقوق عالی
ملیحه سید مختوم
سلام منم دنبال کار درمنزل هستم بی‌زحمت راهنمایی کنید ممنون میشم
09:58
1 پاسخ
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزل میباشم از تهران جاده مخصوص پیام میدم
12:50
اعظم عبدالهی
سلام کار در منزل بسته بندی میخوام میشه راهنمای وکمک کنید ممنون‌از‌شما 
14:43
بسته بندی
به یکی خانم جهت بسته بندی لباس نیازمندیم ساعت کار ۸ الی ۱۸
شیداقاسم نژاد
سلام
منم کاربسته بندی درمنزل میخوام واستان بوشهرهستم
ممنونم
20:41
خانم رستمی
سلام منم دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم لطفاً میشه راهنمایی کنین از ارومیه پیام میدم
21:01
1401/08/18
سلام کار در منزل  میخوا
10:23
آرتناز | Artnaz
استخدام کارمند بسته بندی (لوازم هنری-خانم)
فروشگاه آرتناز برای بخش بسته‌بندی مرسولات بندی با شرایط زیر نیرو جوان خانم و خلاق جذب می‌کند: محیط کاری گرم و استارتاپی و دوستانه امکان دسترسی به مترو و بی‌آرتی (منطقه یوسف‌آباد_ فاطمی) نیروی توانی ب...
قربانپور
سلام من دنبال یکار در منزل هستم 
11:02
مرضیه رنجکش
سلام خسته نباشید من میخواستم در منزل خودم کار بسته بندی انجام بدم میشه راهنمای کنید
12:38
سمیرادرویش
سلام.دنبال  کاربسته بندی درمنزل هستم ازمازندران لطفاراهنمایی کنید
13:11
همراه تجارت ماکان | Macan
استخدام کارمند انبار(آقا)
شرایط همکاری: اشنایی نسبی با کامپیوتر و روخوانی اسم محصولات انگلیسی طبقه بندی و کدبندی کالاهای موجود در انبار استقرار کالاها در جای مناسب و صحیح در انبارها کمک به سایر بخش های انبار از جمع آوری و بسته...
1401/08/20
طیبه یونسی
سلام دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم اگه کسی سراغ داره میشه معرفی کنه ممنونم من تهرانم
12:56
فاطمه حاجی زاده
سلام
به کار بسته بندی درمنزل نیاز دارم.ازاردبیل 
 راهنمایی کنیدشماره بزارید تماس میگیرم
13:16
رشاد سعادتمند
سلام آقای ۲۰ساله کار درمنزل می خوام لطفا رهنما ی می کنید 
17:00
طراحی بسته بندی
با سلام به یک جعبه برای بسته بندی خرما نیاز دارم طراحی شیک و ساده جعبه لوکس برای محصولات درجه یک قیمت اجرای مناسب
زهرا مقیمی
سلام و خسته نباشید من دنبال کار در منزل هستم به صورت بسته بندی میشه لطفا من و راهنمایی کنید واقعا نیاز به کار و درآمد دارم با تشکر
18:36
جانان پورتقی
سلام  دنبال کاردرمنزل هستم
19:24
ملیسا
سلام من دنبال کاربسته بندی درخانه هستم لطفاکمکم کنید🙏🙏🙏🙏
21:13
تندر نور | Thunder Light
استخدام کارشناس بسته بندی(تنظیف و پذیرش کالا-آقا)
شرکت نرم افزاری تندر نور (عضو گروه مالی سامان - بانک سامان) در راستای تکمیل نیروی خود در حوزه پذیرش و بسته بندی دستگاه های کارتخوان نیروی تمام وقت می پذیرد (محل کار تهران- میدان رسالت- بلوار دلاور...
1401/08/22
سلام دنبال کار در منزل هستم در اسلامشهر لطفاً راهنمایی کنید ممنون
04:26
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل هستم لطفا راهنمایی کنید 
05:09
الهام باقری
سلام من دنبال کار در منزل بسته بندی هستم  م خیلی نیاز دارم ب این کار خواهش میکنم اگر سراغ دارید کمکم کنید مشغول ب کار در منزل شم
06:16
طراحی بسته بندی استوانه ای برای الگوی خیاطی
الگوهای خیاطی قراره در بسته بندی های استوانه ای به ارتفاع یک متر بسته بندی بشن، میخوایم برای روی بسته ها طراحی انجام بشه و بعد هم به صورت برچسب چاپ بشه و روی سطح بسته ها چسبانده بشه،سایزی که باید طراح...
فاطمه خزایی
سلام کار بسته بندی در منزل میخواستم میشه لطفا راهنمایی کنید از کرج
09:17
سعید نجفی
ام البنین جهانپرور
سلام من میخواهم در منزل کار بسته بندی انجام دهم لطفاراهنمای بفرماید ممنون جواب بدید
سلام کاردر منزل میخام 
10:04
زهرا سلامتی
سلام من دنبال کارر بسته بندی در  منزل هستم 
12:22
بسته بندی
به چن نفر خانم مجرد جهت کار در کارگاه بسته بندی نیازمندیم لطفا جهت ارتباط در روبیکا یا تلگرام پیام دهید
سلام دوستانی که فرمودید کلاهبردار هستند توضیح بیشتر بذارید اطلاع رسانی دقیق کنید لطفا ممنون 
20:23
1401/08/23
سمانه نظری
سلام من میخوام در منزل  کار بسته بندی انجام بدم راهنماییم میکنید چیکار کنم؟ 
07:03
1401/08/24
سلام جویای کار بسته بندی درمنزل هستم لطفا  راهنمایی کنید
04:04
شیمی صنعت واهب | Shimi Sanat Vaheb
استخدام کارمند انبارداری (خانم)
یک شرکت تولیدی مواد شیمیایی در تهران منطقه سه راه طالقانی به یک اپراتور انبار خانم جهت بسته بندی نیازمند است. بیمه از روز اول حقوق :توافقی ساعت کاری:8.30_4
فاطمه قره داغی
سلام من ب بسته‌بندی نیاز دارم همه جارو زیر رو کردم پیدا نشد ممنون میشم سراغ داشتین شماره ی چیزی بهم بدید من ساکن اسلامشهر صالحیه هستم 
11:25
سلام من میخوام در منزل کار بسته بندی انجام بدم راهنمایی میکنید شهرستانم 
18:00
1401/08/25
رحیمی
سلام جویای کاردرمنزل هستم لطفاراهنمایی کنید ازشیراز 
04:01
mahyar
عنوان آگهی : ( استخدام و کار در منزل )
متن آگهی :   درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه 12 میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پا...
زهرایونسی قلعه
سلام جویای کار در منزلشامل بسته بندی هستم چکار کنم
06:28
سحرتیموری
سلام دنبال  کاردر منزل بسته بندی هستم
06:48
مهرانگیز کارگری
سلام من هم کاردر منزل کارش بسته بندی باشه خیلی ممنون میشم ساکن بناب هستملطفا راهنمایی کنید
23:23
جهت بسته بندی
به دونفر اقا از سن ۲۰ تا ۳۰ سال ایرانی یا اتباع همراه مدارک و پاسپورت قانونی جهت بسته بندی و...فقط جمعه ها تعطیل میباشیم همراه اضافه کاری منظبت و قانون مند و کاری
1401/08/26
زهرا قلیچ خانی
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم از تهران هستم میشه راهنمایی کنید ممنون 
04:45
شماره کار درمنزل در اصفهان بسته بندی میخواستم
10:11
1401/08/28
زهرا جوادی
 سلام من می‌خوام کار در منزل کار بسته بندی انجام تورو خدا راهنماییم کنین نیاز دارم ب این کار از زنجانم
04:15
کارگاه سبزی پاک کنی (محیط زنانه)
کارگاه سبزی اماده الشن چند نفر خانم جهت پاک کردن سبزی(کار در کارگاه) شستشو سبزی(کارگاه) نظافت و بسته بندی(فروشگاه و کارگاه) #چند نفر خانم جهت پاک کردن سیفی جات در منزل# محیط کاملا زنانه میباشد افراد...
1401/08/30
فخری کیانی ۵۳۰۸
سلام کاردرمنزل بسته بندی می خوام
07:35
1401/10/23
مریم سالاری
سلاام من دنبال کاری درمنزل خودم هستم  مثل بسته بندی  تنقلات شکلات 
15:26
1401/10/24
زهراحسینی فر
سلام من میخواستم کاربست بندی درمنزل انجام دهم چکاربایدبکنم
09:08
کارگر ساده با جای خواب و غذا (پودر مکمل ورزشی)
کارخانه معتبر و برند به تعدادی کارگر ساده آقا در قسمت تولید و بسته بندی ●مکمل ورزشی ● لطفاً جهت استخدام و دریافت آدرس چت دیوار پیام بدید ♦️پذیرش آقایان از ۱۸ تا ۳۸سال♦️ شرایط کار: ♦️ساعت...
زهراحسینی فر
سلام من کاربسته بندی درمنزل میخواستم درتهران
09:10
آرمان صافی
بسته بندی در منزل انجام میدم مولوی کسی خواست تماس بگیره 0**** 
10:05
ک
11:09
کارگرساده با جای خواب و غذا(پوشک)
⭕️استخدام فوری کارگر ساده و ماهر اقا کارخانه معتبر و برند مای بیبی (پوشاک)در قسمت بسته بندی و تولید به تعدادی کارگر ساده نیازمندیم . ⭕️شرایط کاری را با دقت بخوانید وجهت استخدام از روز اول (چت دیوار ،...
سلام من هم دنبال کار در منزل در استان زنجان شهرستان قیدار هستم 
11:10
سلام منم دنبال کار در منزل هستم میشه بی زحمت راهنماییم کنید ،درقیدار
11:19
خزانی فرد
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزل میگردم لطفا راهنمایم کنید
12:27
استخدام و کار در منزل  بسته بندی
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا...
پریسان حیدری
سلام روز بخیر من تو شهرستان سنندج هستم میخواستم کارر بسته بندی داخل منزل انجام بدم چیکار باید بکنم 
21:47
1401/10/25
مجیدابراهیمی
سلام م دنبال کار بسته بندی درمنزل خودم هستم 
22:21
1401/10/27
فاطمه غلامی
سلام دنبال کار در منزل هستم🙏
13:36
به یک کارگر تمام وقت نیازمندیم
سلام به یک کارگر برای کار در کاشی بری برای جا به جایی و اشنا با بسته بندی پالت کاشی نیازمندیم
1401/10/28
سلام من کار در منزل در هشتگرد باشماره تلفن 
10:29
زینب طالبی
زینب طالبی هستم ساکن یزدانشهر هستم دست بالم خیلی خالی و سه تا بچه یتیم دارم به این کار خیلی نیاز دارم ممنون میشم ازهمکاری شما عزیزان 
10:33
فاطمه نعمتی
سلام من دمبال کاردرخونه هستم
13:40
نیروی انلاین شاپ
وقت بخیر نیروی کار برای انبار انلاین شاپ نیازمندیم جهت بسته بندی و چیدمان اجناس شرایط کار حتما ساکن شهرک ولیعصر و محدوده مرتب و منظم سن از 18تا40 نیاز به سابقه کار مرتبط نیست اما فرد قبلا جایی کار کر...
1401/12/26
سارا رفعی
سلام من کاربست بندی درمنزل میخوام ممنون  تماس بگیرین+9**** 
11:48
1 پاسخ
سارا رفعی
سارا رفعی
سلام من کاربست بندی درمنزل میخوام ممنون تماس بگیرین+989101812420
 من درشهرساوه هستم
11:50
م.رضائی
سلام وقت بخیر احتیاج ب کار بسته بندی در منزل دارم ،بسته بندی لباس ،لوازم تحریر و..
17:29
نیروی بسته بندی کار خانم
مجموعه تولید پوشاک آیناز جهت تکمیل پرسنل خود به دو نفر نیروی بسته بندی کار خانم نیازمند است. برای اطلاعات بیشتر در مورد کار تماس بگیرید.
1402/01/04
سلام من میخوام کار در منزل انجام بدم باید چه کار انجام بدم 
00:12
سلام من دنبال کار در منزل هستم بسته بندی چه باید بکنم
00:15
طاها رضایی
سلام من کاربسته بندی درمنزل میخوام خیلی نیازدارم ازآمل0**** 
11:16
استخدام بازاریاب حضوری مواد غذایی
شرکت ارمغان گستر نمایندگی محصولات قندانه (قند نبات پولکی شکر قند طعم دار)،آبمیوه و ترشیجات ارزشمند (خیارشور حلب رب زیتون بسته بندی و پت)زعفران ،جهت تکمیل نیرو بازاریاب حضوری با سابقه کار استخدام می‌کن...
1402/01/09
شهناز دادک
سل
01:45
ناهید عبدی
سلام  من دنبال کار هستم
بسته بندی در منزل لطفا  راهنمایی کنید
10:22
1402/01/10
سلام
من به کار نیاز دارم مثل بسته بندی باشه
یه بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون از خانه کار کنم
از شهر میبد هستم
01:17
نیروی خانم جهت خدمات خیاطی
به تعدادی خانم جهت کار در کارگاه دکمه و مادگی و اتو و بسته بندی نیازمندیم • دو نفر بردست • دو نفر مادگی زن • دو نفر دکمه زن • سه نفر اتو و بسته بندی کار • در محیط کاملا زنانه • حقوق آماری و اجرت...
معص
سلام دنبال کار در منزل هستم لطفا راهنمایی کنید ممنونم
14:03
ابراهیم انصاری
سلام. من دنبال کار در منزل هستم مثل لحیم کاری بسته بندی مونتاژ
15:17
1402/01/14
سلام من دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم میشه راهنماییم کنید
05:23
استخدام خانم های خونه دار
✅دعوت به همکاری ویژه بانوان با ارتباط عمومی بالا✅ ✳️بهترین کار برای درآمدزایی کسب و کار در اینترنت ✳️درآمدزایی حتی در مهمونی و مسافرت ✳️با ساعت کاری کاملا منعطف ✳️بدون محدودیت زمانی و مکانی ✳️تنها ب...
1402/01/15
معصومه حیدری
معصومه حیدری 
سلام من دنبال کار دسته‌بندی در منزلاستم چطوری میتونم پیدا کنم میشه رهنمای کنین لطفا؟
20:24
1402/01/16
عزت ابراهیمی
جویای کار در منزل  هستم
16:34
1402/01/18
من  جویای. کار در منزل هستم
13:50
نیرو بسته بندی خانم
با سلام به دو همکار خانم جهت بسته بندی مواد غذایی به صورت پروژه ای نیازمند هستیم. محدوده بلوار توس محدوده سنی بین ۲۰ تا ۳۵ پرداخت حقوق بصورت روزانه ، هفتگی ، ماهانه سوالی داشتید چت دیوار در خدم...
طغیانی
من دنبال کار درمنزل هستم کار بسته بندی یا کار دیگه ای که بتونم درمنزل انجام بدم ممنون میشم اگر سراغ داشتین خبر بدین
16:42
فرناز سعیدی
فرناز هستم.کار بسته بندی در منزل می خوام
16:47
فرناز سعیدی
👍
16:47
استخدام نیروی خانم،بسته بندی
به تعدادی نیـروی خانم و آقا جهت کار بسته بندی چای در منزل خودتان بدون محدودیت سنی بدون نیاز به سرمایه و ثبت نام رایگان دارای مجوزات رسمی درامد روزانه و حقوق و مزایای عالی آموزش رایگان درب خانه بدون نی...
1402/01/19
مریم حمیدی
سلام کار بستبندی در منزل پاره وقت  نیازمندم  کمک کنید
08:40
1402/02/31
زهره حیدری
سلام خانم ۴۶ ساله هستم دنبال کار در محیط زنانه یا حتی کار درمنزل بسته بندی  حتی مونتاژ کاری هم باشه اشکالی نداره اصفهان محل سکونتم هست خیلی متشکرم
15:03
1402/03/01
فهیمه عرب صاحبی
سلام دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم
15:02
کشتارگاه مرغ شیفت شب
سلام نیازمند تعدادی کارگر کاری و زرنگ و بی حاشیه منظم جهت کار در کشتارگاه مرغ قسمت بسته بندی شیفت شب از ۹شب تا ۲ الی ۵ بامداد(متغیر) حقوق اداره کار با بیمه مرخصی دو روز در ماه که اگه نرفتین همون ماه ...
زهرانظری
کار در منزل میخواستم
15:42
زهرانظری
بسته بندی در منزل میخواستم
15:43
رویا عنبی
سلام  دنبال  کار منزل خودم  هستم بسته بندی لطفا.
ساکن رشت 🙏🙏🙏🙏
16:11
1 تایید
کاردر منزل مختص خانمها  با گوشی
به نام خداوند بخشنده و مهربان باسلام خدمت بانوان عزیز اگه بچه کوچک داری و نمیتونی بیرون منزل کارکنی بیا برات پیشنهاد کاری بدم ک داخل محیط امن خونت انجام بده و صاحب درآمد شو و بدون سرمایه و مدرک تحصیل...
گل سیما کلانترب
سلام کار در منزل میخوام در شرریف اباد هستم چطور پیدا کنم 
16:13
ناصر کریمی
سلام  من کار در منزل  میخوام  انجام  بدم
21:11
ناصر کریمی
 بسته بندی  میخوام   تو   منز ل بدم 
21:13
تولید و بسته بندی ذغال نارگیل
تعداد ۳ نفر خانم حقوق ۶میلیون اقا ۲ نفر حقوق ۸ میلیون
1402/03/02
رباب جعفری جعفری
سلام کار در منزل میخوام چکارکنم؟
03:19
1 پاسخ
رباب جعفری جعفری
سلام کار در منزل میخوام
03:22
سلام من دنبال کار در منزل رشت می گرد
09:47
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا...
1402/03/03
سلام ام من به کار بسته بندی  در منزل نیا ز دا رم واقعا خیلی نیاز به کار دارم بخاطر بچم نمیتونم بیرون کار کنم شهر شهریار استان تهران
09:09
سلام .من به کار بسته بندی در منزل نیاز دارم .از بجنورد

11:52
صدیقه شریعتی
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0**** 
14:41
کارگرساده تولید بسته بندی..
یک شرکت معتبردرزمینه تولید وبسته بندی جهت تامین نیروی انسانی خود به تعدادی کارگر ساده اقا(حداکثر۴۰ساله نیازمند است. ساعت کاری سه شیفت هشت ساعته حقوق طبق قانون کار بیمه تامین اجتماعی دارای سرویس رفت وب...
1402/03/15
مریم زارعی
 سلام منم کاربسته بندی درمنزل میخواستم 
06:01
الناز پیری
سلام خوب هستین
09:49
1 پاسخ
الناز پیری
من میخوام درمنزل کاربسته بندی انجام بدم متاهلم وخانم خیلی بهش نیازدارم
09:50
1 پاسخ
به ۲همکار خانم جهت بسته بندی زغال
به دوهمکار خانم جهت بسته بندی زغال نیازمندیم لطفا فقد تماس اسمس جواب داده نمی‌شود کاردر منزل نیست
زهره استخری
سلام من دنبال کار بسته بندی میخوام  در منزل خودم
15:59
1402/03/16
رقیه تاج الدین
بسته  بندی  کار درمنزل نیازمندم
رقیه تاج الدین
13:41
محمدعرفان زارع زاده
سلام منم احتیاج به کاردرمنزل دارم راهنمایی کنید
13:56
کارگر خط تولید نان معرف علی طهرانی بگید بیاد همونحا اسم منو
کارگر خط تولید نان و بسته بندی معرف علی طعرانی 0990XXX2328(نمایش کامل)
سلام من کار بسته بندی میخوام لطفا راهنمایی کنید
15:28
به دنبال کار بسته بندی در منزل هستم
15:29
مریم هاشمی
سلام دنباله کارهستم که درمنزل 
18:19
زهره انفرادی
سلام من خیلی نیاز به کر دارم من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم لطفا راهنماییم کنید در شهریار 
18:47
1402/03/18
رباب جعفری جعفری
سلام کار در منزل میخوام چکارکنم؟
سلام منم به کار درمنزل احتیاج دارم  استان اصفهان، نجف آباد
12:56
خورشیدی
سلام سلاسلام
13:43
استخدام و کار در منزل بسته بندی
1402/03/20
مهسا همتی نژاد
سلام دنبال کار بسته بندی تو خونه میگردم خرم آباد 
12:14
سلام منم دنبال کار در منزل هستم 
لطفاً خیلی نیاز دارم
12:31
1 تایید
صدیقه شریعتی
ملیحه سید مختوم
سلام منم دنبال کار درمنزل هستم بی‌زحمت راهنمایی کنید ممنون میشم
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0**** ( کار بسته بندی نیست)
21:43
منشی کترینگ خانم
با سلام به یک نفر منشی خانم ترجیحا مجرد برای کترینگ نیازمندیم با آشنایی به سیستم نرم افزاری با روابط عمومی بالا جوان وبا تجربه در صورت نیاز به کمک در بسته بندی غذا و تحویل به مشتری مشکلی نداشته باش...
 سلام دنبال کار در منزل هستم کرج کمالش
لطفا راهنماییم کنید 
23:00
1402/03/21
ناصر کریمی
سلام کار در منزل میخواستم باید چیکار کنم
سلام من بسته‌بندی درمنزل میخواست
05:19
ناصر کریمی
منزل کار انجام بدم شهر نجف آباد هست 
05:21
نوو نور دیسک پارس | Novo Nordisk
هماهنگ‌کننده لجستیک | Logistics Coordinator
● حداقل مدرک لیسانس در مهندسی صنایع، مدیریت صنعتی (زنجیره تامین). ● حداقل 2 سال تجربه در زنجیره تامین و تدارکات. ● حرفه ای در microsoft excel، powerpoint و word. ● کار مستقل و یک بازیکن تیمی اختصاصی ب...
ناصر کریمی
من نیاز دارم تو منزل باش 
05:22
ناصر کریمی
من شما تماس بگیرید کار در منزل 
05:24
1402/03/22
نادر شاه کرمی
سلام من دنبال کار در منزل هستم راهنمایی بفرمایید 
20:47
همکار صنایع چوب
به یک نفر آقا سن حتما تا ۲۰ سال و مجرد بصورت نیمه وقت از ساعت ۸ونیمصبح تا ۳ونیم عصر در کارگاه صنایع چوب نیازمندیم. کار آسونه ، بسته بندی و تمیز کاری چوبها میباشد. حقوق ماهانه ۷ تومن. بیمه نداره. نیم س...
1402/03/23
معصومه بنیاد
سلام من دنبال کاردرمنزل بسته بندی هستم
16:26
معصومه بنیاد
سلام من دنبال کار درمنزل هستم خیلی نیاز دارم لنگرود شهرکومله 
16:27
1402/04/03
محمد صمدی
سلام منم برا کار در منزل سوال داشتم منتها چطور دسترسی باید پیدا کنیم ؟
0**** تماس بگیرید 
18:59
خیاط ماهر برای دوخت مانتو
نیازمند خیاط مسلط برای دوخت مانتو و پیراهن و تیشرت و غیره هستیم ما کارمون تولیده به صورت دورکاری هم هست کار برش خورده تحویل کارگاه داده میشه و تکمیل و بسته بندی شده یا چوبکار شده تحویل گرفته میشه خرجک...
محمد صمدی
الناز پیری
سلام خوب هستین
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:04
1402/04/09
محمد صمدی
الناز پیری
من میخوام درمنزل کاربسته بندی انجام بدم متاهلم وخانم خیلی بهش نیازدارم
سلام 0**** تماس 
19:03
1402/04/12
محمد صمدی
س
سلام من دنبال کار بسته بندی هستم در منزل خودم میشه کمکم کنید ممنون میشم در شهرکرد
سلام 0**** تماس بگیرید 
18:04
استخدام نیروی کارگر ساده آقا کارخونه قطعات خودرو
کارخانه معتبر و بزرگ واقع در تهران تعدادی کارگر ساده آقا جهت بسته بندی قطعات خودرو استخدام مینماید (بدون تعدیل نیرو و مدت زمان قرارداد کاملا توافقی) ⛔⛔شروع به کار از لحظه ورود ⛔⛔ ⬅️شرایط سنی ۱۸ تا ۳...
1402/04/14
صدیقه شریعتی
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0**** 
14:32
پنج‌شنبه 13 اردیبهشت 1403، ساعت 21:13