دنبال کن

جست و جوی کار

بسته بندی

1402/01/15
فاطمه فخیره
بسته بندی و کار در منزل
18:27
1 پاسخ
پیام آوران
اپراتور چاپ
شرکت تولیدی چاپ و برش و بسته بندی کاغذ.اوپراتور ماهر و نیمه ماهر و کارگر فنی چاپ هلیو و فلکسو تک رنگ استخدام میکند . حقوق توافقی + بیمه + پاداش
1402/01/16
سلام منم کار درخونه احتیاج دارم
05:21
1 پاسخ
سلام منم جویای کار درخانه هستم متاهل هستم وشهرستان گلپایگان زندگی میکنم
05:33
1 پاسخ
1402/04/16
محمد صمدی
فاطمه فخیره
بسته بندی و کار در منزل
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:39
بسته بندی
شرکت جهت تامین نیروی انسانی خود،نیازمند نیرو در شغل های زیر است *بسته‌بندی محصولات *ویزیتور بسته بندی کار در منزل (غیر حضوری) می باشد حقوق ۱۲ میلیون تومان ماهیانه ثابت+تا سقف چهار میلیون اضافه‌ کاری ...
محمد صمدی
سلام منم جویای کار درخانه هستم متاهل هستم وشهرستان گلپایگان زندگی میکنم
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:40
1402/05/25
محمد صمدی
سلام منم کار درخونه احتیاج دارم
سلام 0**** تماس بگیرید 
17:57
1402/05/26
سلام کار در منزل میخواستم مثل بسته بندی حبوبلت،کشمش،آجیل....شماره تماس رو میگذارم خیلی به این در آمد نیاز دارم با 3تا بچه....0**** 
03:48
بسته بندی
سلام لطفا رزومه خودتون بفرستین (قبلا هر کجا که مشغول بودین متولد چه سالین محل سکونت وضعیت تاهل) کارخانه شامل حقوق پایه ۱۱ میلیون قسمت بسته بندی و چرخ و برای قسمت تولید ۱۵ میلیون کار تولید سفره یکبار...
امیرحسین حیدرپور
سلام من پسر ۱۸ ساله هستم  کار در منزل بسته بندی میخوام استان مازندران شهرستان بابلسر کارم خیلی تمیزه 
09:59
سلام. احتیاج. به کاردرخانه دارم تبریزهستم شماره تلفنم. هس لطفا تماس بگیرین 0**** 
16:42
معصومه صفری
سلام کار در منزل میخواستم مثل بسته بندی حبوبات کشمش اجیل خیلی به در امد نیاز دارم 0**** 
18:33
1 پاسخ
بسته بندی
به یک خانم مجرد بین 30تا40واسه کار بسته بندی نیازمندم لطفا شماره تماس سن آدرس درچت دیوارارسال کنید باهاتون تماس میگیرم
محمد صمدی
معصومه صفری
سلام کار در منزل میخواستم مثل بسته بندی حبوبات کشمش اجیل خیلی به در امد نیاز دارم ۰۹۳۶۲۴۱۷۹۸۹
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:26
1402/05/27
خدیجه حاجیلو
سلام کاردرمنزل میخواستم بسته بندې اززنجان0**** 
04:11
شهربانو ابوذری
سلام کار در منزل میخواستم مهراباد رودهن
11:15
بلندای صنعت جهان افراز | Bolandaye Sanat Jahan Afraz
استخدام اپراتور تولید و بسته بندی (آقا-قم)
شرایط احراز تحصیلات: دیپلم به بالا (رشته تحصیلی الکترونیک و مکانیک مزیت محسوب می شود) سن: 22 الی 38 سال سابقه کار: 1 سال شرح وظایف و مسئولیت های شغل انجام دقیق امور محوله تحت نظر سرپرست بخش التزام به ...
مائده شریفی پور
سلام خسته نباشید دنبال کار بسته بندی میگشتم
17:51
1 پاسخ
محمد صمدی
مائده شریفی پور
سلام خسته نباشید دنبال کار بسته بندی میگشتم
سلام 0**** تماس بگیرید 
19:00
خدیجه کهن پور
سلام خسته نباشید جهت بسته بندی شکلات وجوراب کاردرخونه احتیاج دارم.گیلان لاهیجان 
20:17
ویستابست | Vistabest
استخدام کارگر بسته بندی(آقا-شهر جدید هشتگرد)
تعریف پست سازمانی : متصدی پست کار با ماشین آلات و تجهیزات و یا امور ساده و کمکی قسمت را به منظور بسته بندی محصول براساس دستورکار برابر وظایف سازمانی محوله برعهده دارد؛ جایگاه در نمودار سازمانی...
جمعه 28 اردیبهشت 1403، ساعت 09:28