دنبال کن

کاردرمنزل بسته بندی 

بسته بندی

1400/09/18
سلام من اهل بابل هستم دنبال کاردرمنزل هستم بخاطراینکه بچه کوچیک دارم بیرون ازمنزل نمیتونم کارکنم
07:54
1 پاسخ
بسته بندی
سلام،ب همکار خانم جهت بسته بندی نان شیرین نیاز دارم،خواهش میکنم مجرد تماس بگیرد و اینکه محیط کار ب دلیل اینکه کارگاه هست ی مقدار گرم می‌باشد،مشکی با شرایط نداشتین تماس بگیرید.
1400/09/20
سلام دنبال کاردرمنزل هستم ساکن خوراسگان
09:15
3 پاسخ
1 تایید
1400/09/22
سلام من اهل مشهد هستم دنبال کار در منزل هستم چون بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کار کنم 
07:32
1 پاسخ
1 تایید
سلام من دنبال کاربسته بندی در منزل هستم بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کارکنم بومهن زندگی میکنم
13:05
2 پاسخ
بسته بندی
استخدام نیرو خانم جهت کار در منزل خودتان بسته بندی هستش فرصت استثنایی برای خانم های خانه دار شدن
1400/09/23
سلام دنبال کار در منزل هستم من ۵تا خواهرو۲برادر 
هستم هم بالای ۱۸هستم خراسان جنوبی قائن 
13:33
مرتضی عظیمی
سلام من دنبال کار نانوایی در شیراز یا لامرد یا گله دار هستم شاطرخیلی ماهری هستم چند سال هم کارفرما بودم
14:13
1 تایید
مرتضی عظیمی
من دنبال کار انبار داری یا نگهبانی در کرج هستم واقعا نیاز دارم به کار و درآمد چونکه بیکارم کردستان زندگی میکنم
14:15
بسته بندی
با سلام به تعدادی کارجو جهت کار نیازمندیم بسته بندی در منزل شما بدون نیاز به سابقه کار بدون محدودیت سنی با درامدی مناسب کسب اطلاعات بیشتر از طریق روبیکا
1400/09/24
سها بندری
سلام من در شهر اصفهان زندگی میکنم و دنبال کاری هستم که داخل خونه بتونم انجام بدم من متاهل هستم و همسرم نمیتونه تنهایی خرج خونه رو بده ۹ تا بچه هم دارم و من فقط میتونم بسته بندی در خانه رو انجام بدم حالا هر چی که باشه
10:20
1400/10/04
مریم فامرینی
 سلام من کاردرمتزل میخوام اسلامشهر۳نفردرمنزل هستیم که کارکنیم سپاسگزارم 
23:50
1400/10/05
سلام دنبال کاردرمنزل هستم ازتبریز
16:59
بسته بندی
با سلام به تعدادی اقا و خانم جهت کار نیازمندیم بسته بندی در منزل شما شغلی ساده و پردرامد برای خانم ها و اقایان دانشجویان و دانش اموزان با درامدی عالی کسب اطلاعات فقط از روبیکا
1400/10/12
مریم گشتگار ذوالقدر
سلام اهل قزوینم گار بسته بندی درمنزل نیازمندم
19:06
1400/10/13
مرجان فخرزاده زندی
مرجان فخرزاده هستم از مشهد دنبال کار بسته بندی در منزل هستم متاهل و دارای یک فرزند
09:37
سلام روز بخیر خانم هستم احتیاج به کاردارم کاردرمنزل باشه که بهتر لطفا کاری بود اطلاع بدین ممنون از تاکستان
11:02
توسعه صنعت نظری | Tose'e Sanat Nazari Co
استخدام کارگر بسته بندی (آقا)
بسته بندی محصول بارگیری محل کار، روزها و ساعات کاری: تهرانپارس شنبه تا چهارشنبه از 7:30 تا 16:50 پنج شنبه ها اضافه کاری با ناهار مزایا: بیمه+بیمه تکمیلی+بسته ها و هدایای مناسبتی+وام+ صبحانه
نرگس صابرطلب
چطور میشه به این کارها اعتماد کرد همشون اول یه پولی  می خوان هر چند ناچیز
16:09
1400/10/18
مرضیه کاظمی
سلام من دنبال کاردرمنزل می گردم وخیلی به پول احتیاج دارم اگه لطف می کنیدمن رااستخدام کنید ولی اگربیرون قبول می کنیدمن دراصفهان قهدریجان زندگی می کنم ومتهل هستم وتادوم دبیرستان خواندم
21:07
1 پاسخ
1400/10/26
بهزاد طالبی
سلام من به کار در منزل خیلی نیاز دارم اجاره هستم از اردبیل
10:18
بسته بندی
بسته بندی ذغال میزان حقوق توافقی و بستگی داره به تعداد بسته بندی شما در روز کار راحت و سبکیه آقا یا خانم فرقی نمیکنه سالمندم باشن مشکلی نداره هم تمام وقت نیاز داریم هم پاره وقت منطقه رهنان سوالی بود ...
1400/10/27
عباس منیعات
س اهل خرمشهر نیاز به کار درمنزل 
10:02
1 تایید
1400/11/02
فاطمه ممتاز
سلام خوبی من اهل اردبیل هستم دنبال کاردرمنزل هستم
20:23
فاطمه ممتاز
سلام  من   به کاردرمنزل خیلی احتیاج دارم اجاره هستم
21:05
1 پاسخ
بسته بندی
بسته بندی محصولات نانو ( نیروی خانم ۲۰ تا ۳۵ سال) شامل محلول ولیبل زدن_درست کردن پک _دستمال وشمارش محصولات. آموزش صفرتاصدتمامی کارها بدون نیاز به سابقه و باحقوق ماهانه می‌باشد درصورت تمایل مشخصات تون...
1400/11/04
سلام من دنبال کار درمنزل بسته بندی هستم در قزوینم
05:58
فاطمه ممتاز
سلام من اهل اردبیلی هستم دنبال کاردرمنزل هستم
09:33
فاطمه ممتاز
سلام من اهل اردبیلی دنبال کار درمنزل هستم
09:44
کار در منزل بسته بندی سک سک
با سلام خدمت دوستان عزیز کار در منزل بسته بندی سک سک دوستان برای ثبت نام فقط و فقط و فقط داخل ایتا پیام بدین داخل دیوار پاسخگو نیستم وقت همو الکی نگیریم Soksok6 آیدی ایتا روز و شب بر شما خوش
جیران جعفری
فاطمه ممتاز
سلام من به کاردرمنزل خیلی احتیاج دارم اجاره هستم
سلام فاطمه عزیز برو اینستاا بزن کاریابی اردبیل یک عالمه بسته بندی حبوبات میاره بادم زمینی اونجا که معدن بسته بندی در منزل 
19:37
1 پاسخ
1400/11/09
زهراشرافتی
سلام دنبال کار درمنزل هستم بچه کوچک دارم نمیتوم بیرون کارکنم  بیست شش ساله در اشتهادر زندگی میکنم  خیلی پول لازم
07:44
1400/11/10
کار بسته بندی  درمنزل رشت
13:42
بسته بندی پاک کن
نیروی ساده اقاوخانم جهت بسته بندی پاک کن فانتزی وخط تولید نیازمندیم با تمام مزایا بیمه بیمه تکمیلی بن کالا عیدی سنوات سرویس از پاکدشت پیشواقرچک ورامین کار درمنزل نداریم تماس نگیرید
1401/02/21
سلام من اهل قم هستم دنبال کار بسته بندی در خونه هستن 
12:36
1401/02/26
سلام من دنبال کار در بسته بندی هستم کرمانشاه شماره 0****  خانم هستم 
19:36
سلام من پول لازم هستم متأهل دارای دو فرزند دنبال کار در بسته بندی در منزل هستم 
19:37
یه خانوم جهت بسته بندی
با سلام.نیازمند یه خانوم آراسته ومرتب سن ۳۰تاچهل.فقط خانوم.لطفن به هیچ وجه اقا پیام نده
1401/02/28
ملیکا احمدی
سلام من نیازمند کار در منزل خودم هستم بسته بندی هر چیزی که شد . از رشت
10:47
سلام من اهل رشتم  کار بسته بندی در منزل میخاستم
11:18
1401/02/29
سلام از کاشان هستم کار در منزل میخواستم چون فرزند کوچک دارم نیاز به پول دارم 
12:09
نیروی بسته بندی کیک و کلوچه
کارگاه بسته بندی جهت تکمیل کادر خود از خانمهای واجد شرایط دعوت به عمل می‌نماید ساعت کار ۷تا ۱۶ شرایط سنی از ۱۸ تا ۳۵ سال محیط همه خانم کار به صورت نشسته است یک ساعت و ربع تایم استراحت صبحانه و نها...
1401/02/30
فاطمه تروند
سلام من اهل قوچان هستم بسته بندی درمنزل  خود
09:14
1401/03/04
سارا محمدزاده
استخدام غیر حضوری خانم و آقا 

به تعدادی خانم و آقا برای کار به صورت غیر حضوری نیازمندیم 

نوع کار : تبلیغ، تایپ ، ترجمه، پشتیبانی 
و یا ادمین اینستاگرام و تلگرام
حداقل مدرک : اول دبیرستان 
همه چی به شما آموزش داده میشه
نداشتن سابقه کیفری 
کارها به اسون ترین حالت انجام میشه
جهت استخدام در تلگرام پیام بدهید
@TheKayan
12:37
علی جعفری
ببخشید اصلا پول واریز حساب کسی نکنید به هر دلیلی بیمه یاچیزای دیگه گول میخوردید
17:06
کارمند خانم
فروشگاه انلاین استیکر های فانتزی نیازمند کارمند خانم مجرد ۲۰ تا ۳۰ سال با دقت و مسئولیت پذیر جهت انبارداری و بسته بندی و ارسال با پست (تحویل به اداره پست ) و اسنپ پیک و کمک در کارهای رزین نیازمندیم ک...
1401/03/05
سلام من دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم درسنندج
12:43
1401/03/07
فائزه شیرخان
سلام دنبال کار بسته بندی در منزل هستم نوزاد کوچیک دارم بیرون از منزل نمیتوانم کار کنم ممنون 
16:33
1401/03/08
ام البنین رضایی
سلام من اهل مشهد هستم و هر کاری در منزل باشد انجام میدم
08:22
1 پاسخ
پیک موتوری و بسته بند غذا
پیک موتوری تمام وقت ونیرو بسته بندی تمام وقت
1401/03/09
لیلا نوجوان
سلام من اهل بابل هستم دنبال کاردرمنزل هستم بخاطراینکه بچه کوچیک دارم بیرون ازمنزل نمیتونم کارکنم
دوست عزیز لطفاً شماره خودتون رو برام بفرستید تا در واتساپ برایتان در مورد کار مان توضیح دهیم 
12:41
لیلا نوجوان
دوست عزیز لطفاً شماره خودتون رو برام بفرستید تا در واتساپ برایتان در مورد کار مان توضیح دهیم 
12:47
لیلا نوجوان
سلام من اهل مشهد هستم دنبال کار در منزل هستم چون بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کار کنم
12:48
استخدام و کار در منزل
درآمد میلیونی باکار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای مجوزات رسمی با حقوق ۱۲میلیون به بالا دارای تاییدیه از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه پاداش و مزایا و عیدی مخصوص ...
لیلا نوجوان
لیلا نوجوان
سلام من دنبال کاربسته بندی در منزل هستم بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کارکنم بومهن زندگی میکنم
1401/03/10
سلام طالبی هستم کاردرمنزل بسته بندی نیاز دارم ساکن اردبیل هستم
08:40
کارگر ساده خانم و اقا درخط تولید
✅استخدام ۲۰نفر * کارگر ساده و ماهر . از سن ۱۸ سال تا ۳۸ سال در کارخانه معتبر تولید و بسته بندی پاستیل ✔ ۳سال متوالی برند اول در تولید کشور ✅ سرویس رایگان از : قرچک ورامین پیشوا پاکدشت باقرشهر ...
1401/03/11
معصومه آذرم
سلام عرض ادب دوستان  مشهدی نیازمند شغلبسته بندی پوشاک در منزل دارم ممنون میشم اگه اطلاع بدین
15:18
1401/03/13
سلام خدمت شمابرای کارمنزل ازپرند هستم
09:43
1401/03/14
م
سلام گرگان هستم طالب کار بسته بندی در منزل هستم
08:54
بسته بندی دستمال کاغذی
کار در منزل بسته بندی مخصوص خانم ها فقط فقط هشتگرد پیک رایگان ب*** پیش پرداخت جهت همکاری واتساپ به شماره زیر پیام دهید *********** توجه لطفا صبور باشید به نوبت جواب داده میشود
1401/03/17
رضایاری
رضا هستم اهل اراک دنبال کار درمنزل هستم 
08:35
سلام  من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم نیازدارم شدید
10:00
1 پاسخ
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم نیازدارم شدید
ساکن اردبیل
10:01
کارگر ساده انبار ( آقا)
استخدام تعدادی نیروی آقا جهت بسته بندی و جابجایی کالا در انبار حقوق :550 الی 600 روزانه 8 الی ۱۲ ساعت کار - 2 هفته در شیفت روز و 2 هفته در شیفت شب ✅ سن: 20 الی 43 ✅ جنسیت: مرد ✅ محل کار : عباس آباد ع...
1401/03/19
سلام من 20سالمه دیپلم کامپیوتر دارم  ساکن گیلان(شهرستان فومن) دنبال کار در  منزل  هستم 
08:26
2 پاسخ
سلام من 20سالمه دیپلم کامپیوتر دارم ساکن استان گیلان شهرستان فومن.دنبال کار در منزل هستم .یا کاری که داخل شهر فومن باشه.
08:28
سلام من 20سالمه دیپلم کامپیوتر دارم ساکن استان گیلان شهرستان فومن.دنبال کار در منزل هستم .یا کاری که داخل شهر فومن باشه.
08:29
بسته بندی قطعات
دو نفر جهت کار در کارگاه مونتاژ قطعات کار با دستگاه بسته بندی و دستگاه حک لیزر با امکان افزایش حقوق با صبحانه آدرس بعد از شرکت تراکتور سازی کوی اتحاد
سلیمانی
سلام بنده ساکن اصفهان باغبهادران دنبال کاربسته بندی درخانه هستم.

15:18
1 پاسخ
1402/01/28
ارسلان ماجد
سلام  دنبال  کار هستم  به خاطر  شرایط بچه ام نمیتونم بیرون  ازخونه کار کنم .....اردبيل 
15:17
1402/01/29
راضیه فتوح آبادی
جویای کار در منزل هستم از مرودشت چون حضانت بچم به عهده ی خودم هست و درآمدی ندارم
20:29
استخدام کارگر ساده در کارخانه با پاداش
✅استخدام ۴۰نفر * کارگر ساده و ماهر و راننده * از سن ۱۸ سال تا ۳۵ سال در کارخانه معتبر تولید و بسته بندی دستمال کاغذی ✅ سرویس رایگان از : شهرقدس . اسلامشهر . رباط‌کریم . پرند . ساوه . زاویه‌زرند . پرن...
1402/01/30
شریعت خواه
سلام من دنبال کاردرمنزل هستم بیرون نمیتونم کارکنم برای بسته بندی یاهرچیزدیگه ایی میتونم کرمانشاه زندگی میکنم
10:37
سلام من ازمازندران جویای بستهبندیدرخانه هستم
20:35
سلام من دنبال کار درمنزلهستم بستهبندی فرقی نمیکنه چه کاری باشهه شماره0**** 
20:40
کارگر ساده آقا/خانم جهت خط تولید و بسته بندی
استخدام نیروی کارگرساده آقا در کارخانه معتبر وبرند مواد غذایی درقسمت خط تولید و بسته بندی: ‼️استخدام ازروز اول بدون اتلاف وقت‼️ ⛔️پذیرش اقایان و خانم از ۱۸تا۳۵سال⛔️ لطفا فقط تا متولد ۶۵ تماس بگیر...
1402/02/01
ثبت شد
08:44
1402/03/29
صدیقه شریعتی
سلام من 20سالمه دیپلم کامپیوتر دارم ساکن گیلان(شهرستان فومن) دنبال کار در منزل هستم
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0**** 
12:04
صدیقه شریعتی
سلام من 20سالمه دیپلم کامپیوتر دارم ساکن گیلان(شهرستان فومن) دنبال کار در منزل هستم
سلام.  توی این شرایط اقتصادی همه به درآمد دوم نیاز دارن ..من به خانومها نشون میدم که چطور میتونن یه کار پاره وقت در منزل کنار خانواده داشته باشن.به این شماره پیام بدین.0**** 
12:04
استخدام همکار خانم جهت کار بسته بندی
با سلام واحترام به تعدادی خانم زرنگ وکاری که بتونه کار کنه کار بسته بندی خشکبار ترجیحا مجرد سن ۲۰ الی ۳۵ ساعت کاری ۸ الی ۴ سرویس رفت وبرگشت لطفا مشخصات خودتون ارسال کنید به وقت همدیگه احترام بگ...
1402/04/16
محمد صمدی
سلیمانی
سلام بنده ساکن اصفهان باغبهادران دنبال کاربسته بندی درخانه هستم.
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:45
1 پاسخ
1 تایید
محمد صمدی
مرضیه کاظمی
سلام من دنبال کاردرمنزل می گردم وخیلی به پول احتیاج دارم اگه لطف می کنیدمن رااستخدام کنید ولی اگربیرون قبول می کنیدمن دراصفهان قهدریجان زندگی می کنم ومتهل هستم وتادوم دبیرستان خواندم
سلام 0**** تماس بگیرید 
15:48
معصومه احمدی
سلام دنبال کار درمنزل هستم بچه دارم نمی تونم بیرونم کار کنم کاشان  راوند 
15:51
همکار خانم جهت کار در کارگاه خانگی
به 2 همکار خانم جهت کار در یک کارگاه تولید روغنگیری از دانه های روغنی با شرایط زیر نیازمندیم : ✓ مجرد ✓ حداکثر سن ۴۰ سال ✓ تحصیلات حداقل دیپلم ✓ ترجیحا منزل کارجویان نزدیک به محل کارگاه باشد. کارهای...
1402/09/22
سلیمانی
محمد صمدی
سلام 0**** تماس بگیرید
سلام ببخشیدشماره تون نیفتاده
20:33
1 پاسخ
1402/09/23
آزیتا هاشمی
سلام نیازمند کار در منزل هستم بسته بندی و هرکار دیگر بچه مریض دارم بیرون کارکرده نمیتونم 
02:10
Nazi
سلام‌ اهل‌تبریزهستم دنبال‌ کار‌ بسته‌ بندی‌ در‌ منزل‌ میخوام
21:28
استخدام کارگر ساده در کارخانه ماکارونی با مزایا
✅️شرکت معتبر تولید و پخش ماکارونی با ربع قرن تجربه پر افتخار ✔️کارگر ساده . ماهر .راننده پایه ۲. راننده لیفتراک اقا ایرانی و اتباع برای تولید ، مونتاژ و بسته بندی (پذیرش سنی از ۱۸ تا ۴۲سال) ✔️ساع...
1402/09/24
فاطمه آگاهی
سلام  من یک خانم  نیازمند کاردرخانه هستم 
08:49
اعظم ب
جیران جعفری
سلام فاطمه عزیز برو اینستاا بزن کاریابی اردبیل یک عالمه بسته بندی حبوبات میاره بادم زمینی اونجا که معدن بسته بندی در منزل
سلام قم نداره
17:56
1402/11/07
سمیه عبداله نژاد
سلام من از قزوین هستم دنبال کار در منزل برای بسته بندی نیاز دارم
17:55
استخدام و کار در منزل
✅️درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل ✅️ بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و م...
1402/11/08
حسین علیدوست
همش دروغه.چون من حتی پولم دادم ولی کارشون نیومد
09:04
کاردرمنزل میخواستم  سردرود 
09:31
سلام من هل کرج هستم دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم تشکر
19:13
کارگر خانم
به کارگر خانم جهت کار بسته بندی نیازمندیم
سلام من هل کرج هستم دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم باتشکر 
19:16
1402/11/09
کاردرمنزل میخواستم 
05:14
رقیه ابراهیم ابادی
سلام من کاردر منزل میخام  متاهل شاندیز
10:09
خانم جهت بسته بندی
به چند نفر خانم جوان و تند و فرز جهت بسته بندی سبزیجات خارجی نیازمندیم و ترجیحا ساکن غرب تهران وساعات کار از ۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر میباشد و حداکثر سن زیر ۴۰ سال قابل قبول مجموعه میباشد سپاس از شما.
سلام 20 سالمه برای کار در منزل نیاز دارم اگه سراغی در شهر اردبیل کار بسته بندی دارین لطفا معرفی کنید 
18:04
1402/11/11
شهین پروین
من اهل شیراز صدرا هستم دنبال کار بسته بندی حبوبات در منزل هستم
15:54
1402/11/12
زهرا مریخ
سلام اهل
14:37
کار در خانه
درآمد میلیونی با کار بسته بندی در منزل بدون نیاز به خروج از خانه بهداشتی و دارای تمام مجوزات رسمی با حقوق ماهانه ۱۲ میلیون به بالا دارای تاییده از پلیس فتا و نهاد های قضایی با حق بیمه ، پاداش و مزایا...
زهرا مریخ
ا 
14:37
زهرا مریخ
اهل  شیراز هستم شراییطتتون چیه
14:38
1403/01/22
محمد صمدی
سلیمانی
سلام ببخشیدشماره تون نیفتاده
صفر نهصد سیزده دوصفر پنج سیو پنج هفتادو شش 
21:38
استخدام کارگر ساده کارخانه قطعات خودرو
استخدام کارگر ساده در کارخانه بزرگ قطعات ایرانخودرو 《شروع به کار فوری》 “”کارت پایان خدمت الزامی نیست”” کارگر ساده اقا و خانم تا48 سال در قسمت **خط تولید **مونتاژ **بسته بندی مزایای وزارت کار ...
جمعه 18 خرداد 1403، ساعت 12:25