دنبال کن

کار در منزل برای بانوان

بسته بندی

1402/10/18
سارا رخ فروز
من یک خانم هستم وشرایط کار در بیرون از منزل را ندارم ومیخوام درمنزل کسب درآمد کنم 
17:11
1 پاسخ
9 تایید
پیام آوران
اپراتور چاپ
شرکت تولیدی چاپ و برش و بسته بندی کاغذ.اوپراتور ماهر و نیمه ماهر و کارگر فنی چاپ هلیو و فلکسو تک رنگ استخدام میکند . حقوق توافقی + بیمه + پاداش
1402/10/19
دنیا محمد ی
سلام وقتتان بخیر خانم افغانی 24 ساله شرایط کاری را در بیرون ندارم می‌خوام در منزل خودم کار کنم لطفاً یه کاری را رهنمایی برم کنین ممنون میشم خیلی به کار نیاز دارم
06:44
3 پاسخ
2 تایید
1402/10/20
ساجده تبرزن طبری
سلام من دنبال کار بسته بندی هستم 22سالم کاری رادربیرون ندارم میخوام درمنزل خودم کار کنم ممنون میشم خیلی به کار نیاز دارم
09:49
4 تایید
Asmat
سلام یه خانم خانه دار 38 ساله هستم  دنبال کار بسته بندی در خانه هستم قبول میکنم خیلی به این کاراحتیاج دارم خیلی 
11:42
2 تایید
بسته بندی
با سلام به تعدادی کارجو جهت کار در منزل نیازمندیم بسته‌بندی در منزل شما بدون نیاز به سابقه کار بدون نیاز به سرمایه بدون محدودیت سنی با درآمدی عالی کسب اطلاعات فقط از طریق روبیکا
سلام من ب دنبال کار بسته بندی هستم 40 سال دارم امکان کار بیرون از خانه رو ندارم
13:12
4 تایید
1402/10/21
فاطمه معجنی
سلام من یک خانم هستم به کار در منزل نیاز دارم
پاک کردن حبوبات،بسته بندی جوراب. اگر موردی بود من می توانم.
17:58
2 تایید
فاطمه معجنی
من از درگز هستم به کار نیاز خیلی زیادی دارم.
18:00
بسته بندی
به تعدادی اقا و خانم جهت کار در منزل نیازمندیم بسته بندی در منزل شما شغلی ساده و پردرامد بدون محدودیت سنی بدون نیاز به سابقه کار و سرمایه کسب اطلاعات از طریق روبیکا
1402/10/22
سلام 
من دنبال کار در منزل هستم بسته بندی جوراب و یا کار بافتنی تعداد ما هم زیاد است کار به زود ترین فرصت تحویل می‌دهیم 
10:18
1 تایید
هانیه سلمانی
سلام نیازمند کاردرمنزل هستم 28ساله
10:59
1 تایید
شقایق رضایی
سلام خانوم هستم دنبال کار بسته بندی در منزل هستم ورامین با سپاس
11:33
بسته بندی
شرکت جهت تامین نیروی انسانی خود،نیازمند نیرو در شغل های زیر است *بسته‌بندی محصولات *ویزیتور بسته بندی کار در منزل (غیر حضوری) می باشد حقوق ۱۲ میلیون تومان ماهیانه ثابت+تا سقف چهار میلیون اضافه‌ کاری ...
شقایق رضایی
سلام خانوم هستم امکان کار در بیرون ندارم پیشوا (ورامین)هستم بسته بندی باشه و زود هم تحویل میدم 🙏
11:35
1402/10/23
سلام منم شرایط بیرون از منزل ندارم خیلی دوست دارم تو خونه کار داشته باشم یعنی نیاز دارم
20:15
1 تایید
1402/10/25
سمانه عزتی
من یه خانم هستم شرایط کار در بیرون ندارم . اگه ممکنه و کاری در منزل مثل بسته بندی و...سراغ دارید در خدمتم .
05:00
بسته بندی
سلام لطفا رزومه خودتون بفرستین (قبلا هر کجا که مشغول بودین متولد چه سالین محل سکونت وضعیت تاهل) کارخانه شامل حقوق پایه ۱۱ میلیون قسمت بسته بندی و چرخ و برای قسمت تولید ۱۵ میلیون کار تولید سفره یکبار...
1402/10/26
فاطمه شعبان نیا
سهیلا جهنده
سلام کار بسته بندی در منزل میخوام لطفا معرفی کنید
من یک خانوم هستم کاردرمنزل میخوام
08:56
1 تایید
1402/10/27
زینب غلامی
سلام خانمم نیازمندکاردرمنزلم
11:02
1402/10/28
مریم احمدی نژاد
دنیا محمد ی
سلام وقتتان بخیر خانم افغانی 24 ساله شرایط کاری را در بیرون ندارم می‌خوام در منزل خودم کار کنم لطفاً یه کاری را رهنمایی برم کنین ممنون میشم خیلی به کار نیاز دارم
خانم های عزیز سلام وقت بخیر دوستان کاردرمنزل دارم برای اطلاعات بیشتربامت تماس بگیرید0**** 
23:23
1 پاسخ
بسته بندی
به یک خانم مجرد بین 30تا40واسه کار بسته بندی نیازمندم لطفا شماره تماس سن آدرس درچت دیوارارسال کنید باهاتون تماس میگیرم
1402/10/30
بهناز نجف زاده
مریم احمدی نژاد
خانم های عزیز سلام وقت بخیر دوستان کاردرمنزل دارم برای اطلاعات بیشتربامت تماس بگیرید0****
سلام برا کدوم‌شهر؟
11:43
ثریا
سلام من یک خانوم هستم امکان کار دربیرواز منزل رو ندارم دنبال کار بسته بندی هستم آدرسم درپاکدشت خاتون آباد زندگی میکنم و38 سالمه. 
15:14
روشنک خیرابادی
خانمم 25 ساله شدیدا به کاردرمنزل احتیاج دارم
17:41
1 پاسخ
بلندای صنعت جهان افراز | Bolandaye Sanat Jahan Afraz
استخدام اپراتور تولید و بسته بندی (آقا-قم)
شرایط احراز تحصیلات: دیپلم به بالا (رشته تحصیلی الکترونیک و مکانیک مزیت محسوب می شود) سن: 22 الی 38 سال سابقه کار: 1 سال شرح وظایف و مسئولیت های شغل انجام دقیق امور محوله تحت نظر سرپرست بخش التزام به ...
روشنک خیرابادی
سلام وقتتون بخیر خانم 25ساله هستم نمیتونم بیرون کارکنم به کاردرمنزل خیلی احتیاج دارم
17:43
1 تایید
رباب سعیدی نامداری
سلام یه خانم 34ساله هستم جویای کار درمنزل هستم، بسته بندی هرچی باشه میتونم انجام بدم، خیلی نیازمندکار هستم
17:55
خدیجه حامدی مکرم
من یک خانم هستم کار در منزل میخوام 
20:07
ویستابست | Vistabest
استخدام کارگر بسته بندی(آقا-شهر جدید هشتگرد)
تعریف پست سازمانی : متصدی پست کار با ماشین آلات و تجهیزات و یا امور ساده و کمکی قسمت را به منظور بسته بندی محصول براساس دستورکار برابر وظایف سازمانی محوله برعهده دارد؛ جایگاه در نمودار سازمانی...
1402/11/01
فاطمه نبی زاده
سلام من خانم هستم و شرایط کار در بیرون از،منزل رو ندارم میخوام تو خونه کار کنم مثل بسته بندی حبوبات یا جوراب یا پوشاک مشهد هستم
03:59
وحید پورپناهی
سلام وقت بخیر خانم هستم برای کار در منزل بسته بندی وامثال نفراتمون هم زیاده وزود تحویل میدیم
10:53
مهدیه
سلام من خانم هستم دنبال  کار بسته  بندی هستم  از کاشان درصورت  کار668ایتا bhar@
14:44
بسته بندی
با سلام گروه تولیدی صنعتی سالاری جهت تکمیل کادر شرکت تولیدی صنعتی به چند نفر آقا زیر ۲۵سال نیاز مند است
1402/11/02
مریم ..
من به کار در منزل نیاز دارم ترجیحا بسته بندی لباس و جوراب یا لوازم تحریر ،سرپرست خانواده هم هستم داخل کرج حصارک ممنون
03:27
کاردرمنزل 
06:51
1402/11/04
فاطمه اکبری
سلام به کار بسته بندی در منزل نیازمندم وضع مالی مون خوب نیست مشهد زندگی میکنم 
00:36
1 تایید
بسته بندی
شرکت جهت تامین نیروی انسانی خود،نیازمند نیرو در شغل های زیر است *بسته‌بندی محصولات *ویزیتور بسته بندی کار در منزل (غیر حضوری) می باشد حقوق ۱۲ میلیون تومان ماهیانه ثابت+تا سقف چهار میلیون اضافه‌ کاری ...
1402/11/11
مونا شعبانی
سلام من کار در منزل میخوام که حقوقش منصف باشه شرایط کار در بیرون منزل رو ندارم
11:05
1402/11/14
محمدرضا عشقی
دنیا محمد ی
0**** 
08:35
محمدرضا عشقی
من در مشهد تعدادی خانم نیاز دارم 
08:40
بسته بندی
محمدرضا عشقی
بسته بندی لباس زیر زنانه
08:42
1402/11/15
سلام یه خانم خانه دار هستم دنبال کار بسته بندی درمنزل هستم
16:10
سلام من یک خانم خانه دار هستم 28 ساله و شرایط کار در بیرون منزل رو ندارم و نیازمند کار درمنزلم
17:42
بسته بندی
بسته بندی حبوبات
معصومه دهقاني محمدابادی
من معصومه دهقانی ا ماد ه کار درمنزل 0**** 
22:58
1402/11/16
سلام کار بسته بندی در منزل میخوام
21:22
1402/11/17
حدیثه نوری
سلام دنبال کار هستم در روستا زندگی می کنم 17 سالمه به کار خیلی نیاز دارم 
05:37
بسته بندی
۲نفر خانم و۲نفر آقا جهت کار در کارگاه بسته بندی
سلام من دنبال کاردرخانه هستم خیلی احتیاج دارم 
05:43
فاطمه صمدی
سلام من به کار نیاز دارم لطفا اکر باشد به من بکیر خانه باشد بسته بندی یا هر چیزی دیکر
13:09
1402/11/20
آمنه نظری
سلام وقتتان بخیر من یه خانم خانه داراتباه هستم پام شکست کار بیرون نمیتونم کار درمنزل میخوام ممنون میشه اگه کاری هست بهم بگین خیلی دستم گیره نیاز به کاردارم
15:04
بسته بندی
نیروی جوان برای کار درکارخانه ابزارآلات صنعتی ازسنین 20تا30سال مجردآقاکاردرقسمت های مختلف ازجمله (تولید.انبار.ترخیص کالا.لیبل زنی.شیرینگ.اداری.حسابداری......)دارای سه وعده غذایی سرویس رفت وبرگشت عیدی ...
آمنه نظری
سلام وقتتان بخیر من یه خانم خانه داراتباه هستم پام شکست ممنون میشم که اگه کاری بسته بندی در منزل بودبهم بگین خیلی نیاز به کاردارم
15:06
1 تایید
1402/11/21
سلام، خدمت شما، من آیناز هستم شرایط کار دربیرون ازخانه راندارم خواهشا، اگه کار درمنزل دارید به ما معرفی کنید مثل لباس بیمارستان کارهای راسته دوزی خیاطی دوخت رو بالشتی یا هر چیز دیگه ازجمله اینا 
04:15
6235
04:15
بسته بندی
با سلام به تعدادی کارجو جهت کار در منزل نیازمندیم بسته بندی در منزل شما شغلی ساده و پر درامد برای خانم ها و اقایان بعنوان شغل اول و دوم بدون محدودیت سنی و سرمایه کسب اطلاعات فقط از روبیکا
زهرا هداوند
سلام من دستگاه پرس و ترازو دیجیتالی دارم نیاز به کار
بسته بندی نیاز دارم ممنون می شوم طرف آبشار دوم ساکن هستم
09:15
1402/11/22
سلام فرحناز هستم ب کار در منزل احتیاج دارم سپاسگزارم
19:29
1 پاسخ
مریم اسدی
سلام خانم هستم دنبال کار درمنزل میگردم
20:56
بسته بندی
نیازمند یک نیروی جوان خانم یا آقا فرقی نمیکنه در بخش بسته بندی نانو مس که کار شامل. بازکردن نایلون ظرف های مسی. فاکتور کردن. برچسب زدن ودرنهایت بسته بندی وتمام. کار بسیار راحت وآسان.کار طوری نیست که م...
1402/11/23
محبوبه ترابی
سلام من محبوبه ترابی هستم درامد خیلی کم داریم و خیلی خیلی به کار نیاز دارم خواهش میکنم اگر کار بسته بندی در منزل هست من را خبر کنید 
06:17
فاطمه میرباقری
سلام من خانوم هستم امکان کار در بیرون رو ندارم (ملایر) هستم بسته بندی باشه زود تحویل میدم
10:40
1402/11/24
زهرا نعمتی
بدنبود 
04:56
مزون روبان | Roban Mezon
استخدام کارمند آماده سازی (پوشاک)
مزون روبان جهت تکمیل کادر پرسنلی خود از شما کارجویان عزیز با مشخصات زیر دعوت به همکاری می نماید. بسته بندی و آماده سازی پوشاک دقت بالا بدون نیاز به سابقه کار بدون محدودیت سنی از 18 تا 48 سال یادگیری ...
لیلا جواهری
سلام من تهران  افسریه   هستم  22سالمه  بسته بندی در منزل  هرچی باشه انجام  میدم خیلی  احتیاج دارم 
06:26
1402/11/27
باسلام من مادردوتافرزندهستم همسرم فوت شده به کاردرمنزل احتیاج دارم 
07:43
1 پاسخ
مهر یزدان
سلام وقت بخیر خانم افغان 18 ساله شرایط کار در بیرون ندارم کار در منزل میخوام 
11:50
بسته بندی
سلام من دنبال کاربسته بندی درمنزل هستم شرایط کاردر بیرون را  ندارم اگربسته بندی نخ یااسباب بازی ویاموادغذای خشکباردارین مادرخدمت تون هستیم. 
18:42
1402/11/29
سلام من دنبال کار بسته بندی در منزل هستم بچه کوچیک دارم و شرایط کار در بیرون ندارم 
12:22
1402/11/30
سیمه ع
سلام منم میخوام توخونه کار کنم 
14:19
بسته بندی
بسته بندی نون در محدوده مهرآباد باشه یا نزدیک فقط هم خانم
سیمه ع
بسته بندی جواب بسته بندی  هرچی باشه انجام میدم
14:21
1402/12/09
ثریا سلطانی
سلام خدمت شما من نیاز دارم کار در منزل اگر کار خیاطی باشد بیست چهار سال سابقه دارم  هر نوع لباسی را میدوزم
01:33
زهره نیازی
سلام خسته نباشید من خانم خانه هستم شرایط کار در بیرون ندارم میخوام در منزل در آمد کنم کاری بسته بندی 
16:27
گروه صنایع غذایی مانا | Mana Food Industry
استخدام کارگر ساده (آقا-هشتگرد)
جنسیت: آقا کارگر ساده جهت کار در واحد تولید و بسته بندی/انبار ساعت کاری واحد تولید و بسته بندی: 3 شیفت چرخشی 8ساعته ساعت کاری واحد انبار و خدمات: شیفت ثابت روز (8ساعت) داشتن مدرک تحصیلی و کارت پایان خ...
زهره نیازی
بسته بندی جوراب هرچی باشد انجام میدم 
16:29
زهره نیازی
چرا جواب نمیدین ؟ 
16:31
طیبه جلیلی
سلام وقتتان به خیر من یک خانم با دوتا بچه مدرسه‌ای شرایط کار در بیرون از منزل را ندارم  میخواهم اگه شرایط هست کار در منزل کسب درامد کنم
18:48
بسته بندی
طیبه جلیلی
سلام من یه خانم خانه دار هستم شرایط کار در بیرون از منزل را ندارم نیازمند کار در منزل هستم
18:50
1 پاسخ
1402/12/10
چنور قادرمزی
سلام من خانم 40 ساله هستم به کار در منزل احتیاج دارم ممنون
07:39
1 پاسخ
رها احمدوند
سلام 4 نفر خانم هستیم کار در منزل انجام میدیم ساکن سراسیاب مارلیک
لطفا بگید از کارپیشه تماس گرفتین
21:09
محدثه
بسته بندی ادمینی تبلیغات
بسته بندی محصولات ادمینی تبلیغات در منزل انجام میدم مزاحم پیام نده
1402/12/12
ملیکا رضایی
سلام 
08:17
ملیکا رضایی
ببخشید میخوام استخدام شم 
ملیکا رضایی
برای کار در منزل
1 پاسخ
خدایا تویارم باش
جویایی کار هستم
سلام خانم هستم دنبال کارهستم انواع بسته بندی وشهرک صنعتی و مربی مهد کارکردم وسابقه دارم منشی گری دوست دارم ادرس قاسم اباد شریعتی خانه هس اگه راه دور بود سرویس باشه مانعی ندارم
1402/12/13
فاطمه مرادی
سلام خونوم هستم دنبال کار بسته‌بندی در منزل هستم با سپاس
14:10
فاطمه مرادی
سلام 20 سالمه خانم هستم نیاز به کار در منزل دارم لطفاً راهنمایی کنید
14:15
1 پاسخ
1402/12/15
سلام من یه خانمی هستم بخاطر بی سرپرستی احتیاج به کار در منزل دارم ممنون میشم معرفی کنین لطفا بزرگی میکنین 0**** این شماره تماس من
09:12
ادمین /عکاس سایت/پشتیابان سایت /دایرکتر
توجه توجه مجموعه بزرگ کفش بزرگمهر واقع در مشهد منطقه آوینی /بابانظر ۵۲بازار ملل در حال جذب نیرو به صورت ثابت در زمینه های مختلف استخدام مینماید در صورت حرفه ای بودن تماس بگیرید **فروشنده** ۱-د...
سلام عصر بخیر من خانم هستم و به کار بسته بندی در منزل نیاز دارم ممنون میشم معرفی کنید
13:25
1402/12/21
سلام من دنبال کاردرخانه استم هرکاری باشد انجام میدم
16:16
سلام من خانم استم دنبال کاردرمنزل استم
16:18
استخدام تجهیزات پزشکی بازرگانی
استخدام تجهیزات پزشکی جذب نیروی جوان در زمینه انبارداری،بار کد زنی،ترخیص کالا،پخش،دفتری،بسته بندی،امور مالی واردات وصادرات و... جای خواب وعده غذایی بر عهده خود شرکته بیمه و بازنشستگی دارد برای بومی سا...
رقیه باقری
سلام یه خانم خانه دارم نیاز به کار بسته بندی در منزل دارم
18:10
1402/12/22
الناز بازگیر
سلام خسته نباید هنوز نیرو لازم دارید 
02:25
سحر محمدی
سلام  من  از  سرخس  هستم  چند نفر بیکار در خانه هستیم  شرایط کار بیرون رو نداریم   متقاضی  کار بسته بندی در منزل هستیم  لطفا  اگه کسی کاری سراغ داره راهنمایی  کنه
06:51
تمایل به شراکت
لطفا با دقت مطالعه کنید مبلغ ۱۰۰ میلیون سرمایه موجود است و (قابل افزایش تا ۳۰۰ میلیون) که البته درصورتی که بازده کار اثبات شود، آماده شراکت در شغلهای نظیر ( تولید و بسته بندی مواد غذایی تولید پوشاک ...
فاطمه یلمه
سلام خانم خانه دار هستم و دنبال یه شغلی هستم که توی خونه باشه و بیرون کاری نداشته باشه
09:36
2 پاسخ
محمد صمدی
فاطمه یلمه
سلام خانم خانه دار هستم و دنبال یه شغلی هستم که توی خونه باشه و بیرون کاری نداشته باشه
0****  
23:23
1402/12/23
زهرا عباسی
سلام من یه خانوم 37 ساله هستم دنبال کار در منزل واسه بسته بندی میگردم با پنج تا بچه واقعا بهش نیازدارم 
09:49
کارگر ساده با خوابگاه غذا بیمه(پودر قهوه و کاکائو)
کارگر ساده فوری نیازمندیم: کارخانه معتبر تولید پودر قهوه و کاکائو در قسمت بسته بندی نیازمند تعدادی کارگر ساده میباشد: شرایط کاری را با دقت بخوانید و جهت استخدام از روز اول مشخصات خود را چت دیوار ارسا...
1402/12/24
نگار روحی فرد
سلام وقت بخیر من در استان اردبیل زندگی میکنم 21سال دارم و نیاز به کار در منزل دارم اگه شعلی بود لطفا راهنمایی کنین اگه کار بزرگی باشه تعدادنفرات زیادی هم داریم سابقه کار در بسته ماسک و سبزی را هم دارم
08:39
1402/12/27
محدثه رخشانی
سلام جویای کاردر منزل. هستم بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کارکنم چمستان ولیرکان
04:18
1 پاسخ
1403/02/05
فاطمه فلاح
سلام خانمی هستم دنبال کار هستم که در منزل انجام بدم 
07:17
1 پاسخ
بسته بندی در منزل
به تعدادی نیرو جهت بسته بندی در منزل خودتان نیاز داریم فرصت استثنایی برای خانم های خانه دار
1403/02/06
غزل معصومی
سلام خسته نباشیدخانم38ساله هستم ویک دختر19ساله نیاز به کار درمنزل دارم ممنون میشم معرفی کنید
12:38
1 پاسخ
1403/02/11
صدیقه شریعتی
سارا رخ فروز
من یک خانم هستم وشرایط کار در بیرون از منزل را ندارم ومیخوام درمنزل کسب درآمد کنم
سلام.برای آشنایی با شرایط کارتماس بگیرید.0930/191/5654
22:36
صدیقه شریعتی
دنیا محمد ی
سلام .
کد ملی دارین؟
22:36
استخدام کارگر ساده در کارخانه پاستیل با پاداش
استخدام( آقایان )جویای کار بعنوان کارگر ساده و ماهر در کارخانه پاستیل (قسمت خط تولید و بسته بندی ) ✅شرایط کاری کارخانه بصورت ذیل میباشد ساعت کاری ۸صبح الی۶ عصر جمعه و تعطیلات رسمی تعطیل +۲/۵روز مرخ...
صدیقه شریعتی
روشنک خیرابادی
خانمم 25 ساله شدیدا به کاردرمنزل احتیاج دارم
سلام.برای آشنایی با شرایط کارتماس بگیرید.0930/191/5654(بسته بندی نیست)
22:38
صدیقه شریعتی
سلام فرحناز هستم ب کار در منزل احتیاج دارم سپاسگزارم
22:39
صدیقه شریعتی
باسلام من مادردوتافرزندهستم همسرم فوت شده به کاردرمنزل احتیاج دارم
22:39
استخدام نیروی خانم
نیروی خانم( جوان )جهت فروشندگی و بسته بندی در سوهان تقوی کار بسیار راحت محیط کار زنانه همراه با صبحانه بدون سرویس بیمه ندارد ساعت کاری ۸ الی ۱۷ ۳ روز مرخصی با حقوق در ماه حقوق: ۶ تومن ادرس: بلوار حض...
صدیقه شریعتی
طیبه جلیلی
سلام من یه خانم خانه دار هستم شرایط کار در بیرون از منزل را ندارم نیازمند کار در منزل هستم
22:40
صدیقه شریعتی
چنور قادرمزی
سلام من خانم 40 ساله هستم به کار در منزل احتیاج دارم ممنون
صدیقه شریعتی
ملیکا رضایی
برای کار در منزل
کادرمنزل سبزی پاک کنی
باسلام واحترام به پنج نفر خانم جهت پاک کردن سبزی درمنزل نیازمندیم شرایط استخدام سن مابین ۳۰الی ۴۰ متقاضی حتما باید سرپرست باشه مسیر فقط اندیشه شرایط کار حقوق روزانه ۲۰۰تومن اوردن وبردن به عهده خ...
صدیقه شریعتی
فاطمه مرادی
سلام 20 سالمه خانم هستم نیاز به کار در منزل دارم لطفاً راهنمایی کنید
صدیقه شریعتی
فاطمه یلمه
22:41
صدیقه شریعتی
محدثه رخشانی
سلام جویای کاردر منزل. هستم بچه کوچیک دارم نمیتونم بیرون کارکنم چمستان ولیرکان
22:42
کارگر ساده خانم و آقا
کارخانه تولید لوازم پلاستیکی به تعدادی نیروی خانم و آقا جهت بسته بندی و اپراتوری دستگاه تزریق پلاستیک نیازمند است ساعت کاری به صورت چرخشی می باشد یک هفته ۸ صبح تا ۸شب و هفته بعد ۸شب تا ۸صبح حقوق آق...
صدیقه شریعتی
غزل معصومی
سلام خسته نباشیدخانم38ساله هستم ویک دختر19ساله نیاز به کار درمنزل دارم ممنون میشم معرفی کنید
صدیقه شریعتی
فاطمه فلاح
سلام خانمی هستم دنبال کار هستم که در منزل انجام بدم
1403/02/12
نادیا اصل مرادی
سلام من ی خانم 26 ساله خانه دار هستم  شرایط بیرون منزل ندارم  نیاز ب ی کار در منزل دارم 
13:12
کارگر ساده خانم
سلام به یک کارگر ساده خانم از ساعت ۱۱ ونیم الی ۴ و نیم نیازمندیم تعطیلات تعطیل هستیم با ناهار وقت شناس و با تعهد کاری برای کمک در بسته بندی غذا کار ۴ ساعت ایستاده است سواد داشته باشد ۱۸ الی ۴۰ ...
نادیا اصل مرادی
سلام خانم26ساله هستم ازگرگان. ب ی کار درمنزل نیاز دارم 
13:15
سلام
زمفیرا هستم کار بسته بندی در منزل
استان گیلان. رودبار
با تشکر
13:30
1403/02/15
منیجه محمدپور
سلام کار در خانه لازم دارم بسته بندی چیزی باشه
23:21
کار در بسته بندی
کار در بسته بندی
منیجه محمدپور
کار لازم دارم بسته بندی چیزی باشه میتونم کار کنم 
23:22
1403/02/16
کوثر صداقت طلب
سلام دونبال کار بسته بندی هستم در منزل جایزان
15:38
سلام خانم هستم دنبال کار در منزل هستم محدوده رباط کریم شهریار ممنون میشم سراغ داشتین اطلاع بدین
20:54
رستوران بیرون بر
به یک نفر نیروی خانوم جوان اشنایی با امور اشپزی جهت بسته بندی و تحویل غذا نیازمندیم همراه باناهار محل کار شهر ابریشم لطفا باشماره درج در اگهی تماس بگیرید ممنون از برنامه خوب دیوار
1403/02/17
نگین حاتمی
سلام خانوم هستم نیازمند کار درمنزل هستم 20سالمه 
10:10
نگین حاتمی
سلام خانم هستم 20سالمه  به یه شغل در خانه نیازمندم 
10:13
1403/02/19
سلام خانم هستم 31ساله به کار در منزل احتیاج دارم لطفاً راهنماییم کنید
13:48
بسته بندی در منزل
کار بسته بندی در منزل انجام میدم. 0937XXX6725(نمایش کامل)
سلام خانم هستم31 ساله ساکن اصفهان به کار در منزل احتیاج دارم لطفاً راهنماییم کنید 
13:49
1403/02/20
فاطمه قلیزاده
سلام من یه خانم هستم کار تو منزل لازم دارم شرایط کار در بیرون رو ندارم لطفا راهنمایی کنید 
11:51
فاطمه ممی زاده
سلام من یک خانم بیست ساله هستم به یه شغل کار در منزل نیاز دارم شرایط من جوری شده که نمیتونم بیرون از خونه کار کنم هر شرطی هم باشه من قبول میکنم 
12:59
1 پاسخ
جذب نیرو با حقوق بالا بسته بندی
شرکت تولیدی جهت تکمیل کادر خود در مشاغل زیر در این شهر نیرو می‌پذیرد ⭕️فروشنده ۱ نفر ⭕️ بازاریاب محصولات ۲ نفر ⭕️ بسته‌بندی مندی محصولات ۵ نفر پ.ن:شغل بسته بندی در منزل خودتان می‌باشد مزایا:ب...
محمد صمدی
فاطمه ممی زاده
سلام من یک خانم بیست ساله هستم به یه شغل کار در منزل نیاز دارم شرایط من جوری شده که نمیتونم بیرون از خونه کار کنم هر شرطی هم باشه من قبول میکنم
صفر نهصد سیزده دوصفر پنج سیو پنج هفتادو شش 
21:29
1403/02/21
نگین احمدزاده
سلام.من ی خانم  هستم شرایط بیرون برای کار رو ندارم تقاضای کار بسته بندی در خانه رو داشتم.استان گیلان شهر رشت.ممنون از برنامه خوبتون
02:08
سمیه عبدلله پور
سلام من یه خانوم هستم وشرایط کاربیرون را ندارم ودرمنزل کسب درآمد کنم 
07:28
استخدام کارگر رستوران
استخدام تعدادی نیروی فعال و متعهد جهت کار در رستوران: کمک آشپز:آشنا به تخته کاری، کار با منقل، کوبیده زدن کانتر کار: نیروی با تجربه جهت کشیدن و بسته بندی غذا کارگر ساده: جهت شستن ظروف، نظافت سالن و آ...
سمیه عبدلله پور
سلام سمیه هستم توروخدا یه کار در منزل بسته بندی میخوام انجام بدم اگه کار در منزل بسته بندی چیزی هست من درخدمتم
07:31
1403/02/22
سلام دنبال کار بسته بندی هستم شرایط اقتصادی خوبی ندارم و دوتا بچه کوچیک دارم بیرون نمیتونم کار کنم ،اگر کاری سراغ دارین ممنون میشم
20:27
1403/02/23
خسروان
نیاز کار در منزل دارم 37
06:48
نیروی کار در کارگاه بسته بندی شال
به تعدادی نیروی خانوم جهت تاکردن و بسته بندی شال و روسری نیازمندیم دستمزد ساعتی ۲۰هزارتومن محیط کاملا امن ‌زنانه اول بهار آزادی بعد از میدان خبیری
سلام نظیف محمودی هستم دنبال کار بسته بندی هستم‌خخخخخخخلللللییی‌نیاز‌دارم‌نمتونم‌بیرون‌کار‌کونم‌‌سند‌28ساله‌
10:07
افسانه فلاح
من  خانم خانه دار هستم در هشتگرد قدیم
و علاقه مند به کار در منزل هستم وبسیار در کار دقیق
ومنظم هستم ودوست دارم کسب درامد داشته باشم بسیار خوش قول وآن تایم هستم  ودیپلمه هستم خیلی مشتاق کار مناسب با در امد مناسب هستم فلاح هستم
13:07
افسانه فلاح
7273
13:08
صندقدار خانم
با سلام *به یک صندوقدار خانم با روابط عمومی بالا و اشنایی پایه به کامپیوتر جهت کار در تهیه غذای نیکوگفتار نیازمندیم ——————————————- کار با برنامه هلو (آموزش داده میشود) ——————————————- کار هایی از...
ایلار بابازاده
سلام من یه خانم هستم شرایط کار در بیرون ندارم اگه ممکنه کاری در منزل مثل بسته بندی سراغ دارید در خدمتم 
20:48
هانیه فیضی
هانیه امامی از تکاب سلام من یه خانم هستم شرایط کار در بیرون ندارم اگه کار درمنزل هست مثل بسته بندی دارید ممنون بگین 
23:01
هانیه فیضی
هانیه امامی
23:02
کمک خیاط در کارگاه تولیدی لباس
به یک خانم جوان نیاز داریم برای بشکاف،اتو بین کار،تا کردم لباس و بسته بندی،مسلط به دکمه و مادگی زدن، مسئولیت پذیر و منظم برای کار در کارگاه تولیدی لباس حقوق مطابق اداره کار
جمعه 28 اردیبهشت 1403، ساعت 12:02