دنبال کن

حقوق پرستار بچه چ

پرستار بچه

1400/08/17
سلام ب یک پرستار بچه چهار ماهه نیاز مندیم در دانشگاه
16:05
7 پاسخ
12 تایید
پرستار بچه
پرستار بچه بصورت پاره وقت وتمام وقت
1400/08/24
مریم محمدی
سلام.کدوم دانشگاه ...
11:10
1 پاسخ
5 تایید
1400/09/30
زهره امیری
من خدمم بچه دارم قبول میکنین 
07:45
1 تایید
1400/10/03
اذر
من هجده سالمه و خیلی تجربه دارم خیلی خوب بلدم این کارو
06:49
8 پاسخ
3 تایید
پرستار بچه
به یک خانم جوان و باتجربه برای مواضبط از دختربچه 19 ماهه نیازمندیم ساعت کار دو روز در هفته. از ساعت 8 صبح الی 5 عصر
اذر
حقوق هم زیاد نمیگیرم
06:50
3 پاسخ
1400/10/09
حسن
اذر
حقوق هم زیاد نمیگیرم
سلام
چه جوری با شما هماهنگ بشم؟
17:19
1 تایید
اذر
سلام من نیاز دارم 
17:46
پرستار بچه
به یک خانوم جهت تنها نبودن دخترم در ساعت هایی که سرکار هستم نیازمندم با حقوق خوب لطفا روبیکا پیام بزارین و مشحصاتتون رو بفرستین
پرستار بچه نیازمندم شماره تماس بزارین زنگ میزنم
19:45
4 پاسخ
4 تایید
1400/10/13
نیاز به پرستار کودک دارم شهرک قدس هستم 
11:26
1 تایید
1400/10/28
امين زارعيان
سلام براي مراقبت از كودك يكساله و كمك در كاراي منزل حقوق ماهانه5ميليون شماره تماس 0**** 
21:59
4 تایید
پرستار بچه
پرستار منظم و متعهد جهت نگه داری دوتا دختر 5ساله از 7صبح تا2ظهر از شنبه تا چهارشنبه لطفاً فقط در محدوده طالقانی ساکن باشدلطفا ب این شماره تماس بگیرید صفر نه صدویک چهارصدوهشتادوپنج صفر پنج نودو هشت
1400/11/12
سلام دنبال ی پرستار برای بچہ 7 سالہ
07:19
4 تایید
1400/12/20
Faeze Eftekhari
سلام من خودم این کارو میخوام  
06:53
1401/01/07
رضا امینی
اذر
سلام 
نگهداری از کودک 1/5ساله انجام میدین!؟
13:20
پرستار بچه
نیاز به پرستار بچه برای یه پسر چهارم ابتدای و یه دخر ۳ ساله . از ساعت ۷ تا ۱۴ حضور در منزل الزامی هست . محدوده شهرصا پاسدارن پانصد و دستگاه.پنج شنبه و جمعه و روز ها یی که تعطیلات رسمی هست نیاز به حضور...
1401/03/27
سلام من 16سالمه ولی روابط خوبی دارم باسالمند ها و همینطور بچه های کوچیک و ب صورت شبانه روزی کار میکنم تجربه هم در اشپزی و نظافت منزل دارم 
05:51
5 پاسخ
1401/04/05
سلام بنده 33سالمه کارشناسی روانشناسی دارم 3سال سابقه کار با کودکان توانبخشی رو دارم متاهلم دختر دارم.به دنبال کار پرستاری میگردم
17:39
0**** سلام33سالمه کارشناسی روانشناسی دارم متاهلم و سه سال سابقه کار با کودکان
17:43
پرستار بچه
به یک خانوم با حوصله و تمیز جهت نگهداری از دختر بچه 1ساله و نیمه و خانه داری نیازمندیم خودم تمام وقت خونه ام دخترم خیلی کار نداره خودم پوشکش عوض میکنم کار منزلم خیلی سنگین نیست در حد ظرف و جاروبرقی...
1401/04/06
میرابو
سلام برای بچه ۸ ماهه ام دنبال پرستار هستم البته خودم هستم کنار خودم یکنفر می خوام که بتونم به کارام برسم

10:49
2 پاسخ
3 تایید
1401/04/17
P_M
سلام من امسال میشم 16 ساله 
خیلی خوب بلدم این کارو از پسش بر میام و میتونم بچه نگه دارم 
19:50
3 پاسخ
1401/04/20
سلام خسته نباشید خانومیم ۳۳ساله مدرکم کارشناسی روان شناسی کودک ۵سال سابقه کار باکودکانو دارم متاهلم دختر دارم.بچه داری رو کامل بلدن مایبیبی کردنو شیر خشک درست کردنو و هر آنچه که در مورد بچه باشه
12:12
پرستار بچه
نیازمند پرستار بچه یک سال و شش ماهه حقوق
1401/04/21
مرضیه اکرمیه
سلام من 16سالمه ولی روابط خوبی دارم باسالمند ها و همینطور بچه های کوچیک و ب صورت شبانه روزی کار میکنم تجربه هم در اشپزی و نظافت منزل دارم
سلام وقت بخیر میشه لطفا شماره تلفن ارسال کنید باهاتون صحبت کنم
17:59
2 پاسخ
1401/05/04
آنیا رادمنش
مرضیه اکرمیه
سلام من اینجا نمیتونم شماره تلفن بدم اگه شما میتونید بدید من باهاتون تماس بگیرم 
14:50
1 پاسخ
1401/05/05
مینا سادلت موسوی فر
سلام  پرستا کودک هستم متاهل  ۴۲ ساله برای پنج شنبه وجمعه میتونم  برای نگهداری  کودک بیام 
12:40
پرستار بچه
خانم تحصیلکرده، شاد و خوش اخلاق و صبور و مسئولیت پذیر و متعهد، ترجیحا خودشون بچه کوچیک نداشته باشه چون نمیتونه بچه رو همراه بیاره. مادر خودش در منزل هستند. محیطی امن و سالم برای نگهداری دختر ۵ ساله ...
1401/05/09
سجاد سلیمانی
پرستاری از نوزاد 8ماهه پسر
خودم معلم غیرانتفاعی هستم و حقوقم کمه
بیش از 500هزار تومان در توانم نیس کار خونه ندارم
شنبه تا چهارشنبه 8تا13
04:09
2 تایید
1401/05/25
0**** مبشری
06:28
سلام 3سال سابقه هکاری دارم0**** مبشری
06:31
پرستار بچه
به یک خانم جوان و مجرد برای پرستار بچه و ترجیحا سابقه کار در مهدکودک داشته باشد ماهانه ۵.۵ میلبون تومان
1401/07/19
سحر
0**** 
07:59
1 پاسخ
1 تایید
سحر
سلام پرستارکودک هستم باسابقه 4 سال مربی مهد کودک ساکن شاهین شهر اصفهان هم نزدیکم باشه میتونم برم ساعات کاری فقط صبح تاظهر درصورت نیاز باهام تماس بگیرید 
0**** 
08:01
1 تایید
1401/08/06
سلام من 18سالمه دنبال پرستاری کودک هستم نیمه وقت به درسش هم میتونم کمک کنم اشپزی هم بلدم0**** 
21:27
1 پاسخ
پرستار بچه سه ساله
پرستار برای پسر بچه سه ساله از ساعت چهار عصر تا ده شب خوش برخورد با حوصله بدون بچه بیاد سر کار فقط کارای مخصوص به بچه رو انجام میده ترجیحا محل زندگی نزدیک خیابان خورشید پدربزرگ‌و مادر بزرگ بچه در خان...
1401/08/07
احسان کاووسی
سلام به یک خانم جوان جهت پرستاری احتیاج داریم 0****  تماس بگیرن
13:36
احسان کاووسی
خانم باشن کار بلد 
13:40
1401/08/08
احسان کاووسی
سلام با من تماس بگیرین 0****  پرستار خانم
15:48
نیازمند پرستار بچه
سلام نیازمند پرستار بچه فقط خانوم شفیت عصر از ساعت ۳ تا ۹ دوتا بچه یکی ۶ ساله ۵ ساله
احسان کاووسی
سلام به یک خانم جوان جهت پرستاری در منزل احتیاج داریم کار بلد باشد 
15:49
1401/08/23
زینب, غمیلویی
میرابو
سلام برای بچه ۸ ماهه ام دنبال پرستار هستم البته خودم هستم کنار خودم یکنفر می خوام که بتونم به کارام برسم
سلام وقت بخیر ۲۵سالمه مربی کودک هستم و ۳ سال سابقه کار دارم،دانشجو هستم باهام تماس بگیرید لطفاً
03:16
1 پاسخ
1401/11/12
میرابو
سلام من خودم رشته مربی کودک بودم میتونم بچه مراقب کنم  هم چیزی یاد بهش بدم
20:28
1 پاسخ
نیازمن پرستار بچه
پرستار خانم مجرد برای دخترم کلاس یک تمام کرده در منزل واقع در میدان مخابرات بلوار نماز هیچ کاری جهت همدمی بچه ندارد بصورت یک روز در میان پنج شنبه و جمعه off در ماه حدودا ۱۱روز
1401/11/16
المیرا یعقوبی
سلام نیازمند پرستار کودک برای پسر ۷ساله و ۴ساله فقط بابت انجام تکالیف و درس و آموزش به صورت پاره وقت از ساعت ۱۳.۳۰ الی ۱۸ به جز پنجشنبه و جمعه محدوده سید خندان (تهران) قیمت ۳.۵
16:32
المیرا یعقوبی
سلام من خودم رشته مربی کودک بودم میتونم بچه مراقب کنم هم چیزی یاد بهش بدم
شما ساکن تهران هستید؟
16:36
شکیبا علیشاهی
سلام وقت بخیر به پرستار در منزل جهت نگهداری از کودک و امور منزل نیاز دارم
17:16
پرستار بچه
استخدام نیروی خانم برای رسیدگی به فرزندانم یه دختر یه پسر وظایف نظافت منزل و آشپزی (کارهای روتین منزل) جمعه ها تعطیل حقوق۶ میلیون ترجیحا خانم جوان باشن
شکیبا علیشاهی

نیازمند به یک پرستار متعهد و دلسوز، با حوصله، مهربان و خوش اخلاق، با ایمان و اعتقاد، رعایت مسائل بهداشتی و اخلاقی بسیار مهم می باشد...
 برای مراقبت و نگهداری از کودک کارسبک در منزل خودم در شهریار . نظافت و رسیدگی به خورد و خوراک کودک  در اولویت برای من است
17:19
1401/11/18
مریم رجبی
 سلام پرستاری کودک هستم شبانه روزی میتونم باشم خیلی ب این کار نیاز دارم لطفا خواستید پیام بدید
18:02
3 پاسخ
1402/01/24
سهیلا پورنجمی
سلام من مربی مهد کودک ۱۰ سال تجربه کار با کودک دارم از شیر خوار گرفته تا پیش دبستانی عاشق بچه ها هستم با حوصله و دوستدار بچه ها البته مهد کودک در تهران میرداماد کار میکردم اما الان بابلسر هستیم حالا دوستان عزیز اگه نیاز دارید برای نگهداری کودک و آموزش های لازم بنده  در خدمتتون هستم
12:59
پرستار بچه
نیازمند پرستار برای نگهداری بچه 1 ساله در محل همراه با آشپزی برای نهار. مجرد قابل قبول نیست.
1402/03/21
مریم رجبی
سلام پرستاری کودک هستم شبانه روزی میتونم باشم خیلی ب این کار نیاز دارم لطفا خواستید پیام بدید
اگر تهران هستید با بنده تماس بگیرید
0****  
00:52
پرستار نیمه وقت یا شبانه روزی جهت نگهداری دوکودک 7 و 9 ساله نیازمندیم محدوده ستارخان خسرو شمالی شماره تماس
0****  راسخی 
00:56
1 تایید
1402/03/26
سپیده اولادی
سلام من خانمی هستم متاهل کار با بچه و نوزاد  زیاد بود م خودم هم هم یه دختر دارم کسی دوس داشت با هم هم اشنا بشیم 0**** 
11:08
1 پاسخ
پرستار بچه
خانمی جهت نکهداری از بچه ۷ ساله و انجام امور منزل و با دستپخت خوب جهت اشپزی غقط ۵ ساعت در روز حقوق ۸ میلیون تومان
1402/04/09
حسن خالی پور
سلام من ۳۴سالمه متاهلم پرستاری بچه رو به خوبی انجام میدم 
15:30
محمد صمدی
اذر
سلام 0**** تماس 
16:57
محمد صمدی
مرضیه اکرمیه
0**** شمارم
17:00
پرستار بچه
نیازمند پرستار
محمد صمدی
مریم رجبی
سلام 0**** تماس 
17:04
محمد صمدی
سپیده اولادی
سلام من خانمی هستم متاهل کار با بچه و نوزاد زیاد بود م خودم هم هم یه دختر دارم کسی دوس داشت با هم هم اشنا بشیم ۰۹۳۳۲۷۲۸۰۵۷
سلام 0**** تماس 
17:05
1402/04/11
سلام  منمیه مادر هستم ولی الان بزررگ شدن ودنبال پرستاری از کودک ویا پرستاری از یه خانم فقط شیفت شب باشد  در محدوده ی شاهگلی در خدمتم سارا
10:26
پرستار بچه های دوقلو
به یک خانم متاهل؛ ترجیحا دارای فرزند؛ جهت مراقبت از فرزندان دوقلوی خود نیازمندم.دوقلوها شش ماهه هستند و ممکن است ساعت کاری در بعضی روزها از ساعت ۱۲ و نیم تا ۸ شب گردد( شیفت عصر) .از فرد پرستار انتظار ...
1402/04/13
فاطمه کرندقی
سلام من 36ساله هستم با تجربه  خیلی بالا 
کدوم دانشگاه ادرس دقیق لطف کنید
07:47
1402/04/27
اکرم براز
سلام من یک مادر هستم بچه هام بزرگ شدن دنبال پرستاری از کودک هستم متاهل متولد 57 ساعت کاری8صبح تا 16 بجز روزهای تعطیل  پردیس 0**** 
17:01
1402/05/10
فاطمه زیبنده
سلام ۸ساله کودک میکنم ۵۲ سال باتجربه هستم ۸ساعت میتونم ۹ تا۵ عصرحقوقم ۵ تومن
10:43
نیازمند پرستار بچه
با سلام نیازمند پرستار بچه ۹ماهه و ۵ساله هستم. با نظافت منزل ادرس زیباشهر نصر۲۳
1402/05/18
شاهین
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  محمدی هستم 
09:15
شاهین
P_M
سلام من امسال میشم 16 ساله خیلی خوب بلدم این کارو از پسش بر میام و میتونم بچه نگه دارم
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  دقیق بگم محمدی برای کارت 
12:17
شاهین
اذر
0****  تماس بگیرد محمدی هستم 
13:01
پرستار کودک
پرستار کودک برای دو بچه ی سه نیم ساله و دوساله حقوق و مزایای خوب و منظم در رفت آمد باشد از ساعت هشت صبح تا چهار بعد از ظهر می باشد مسلط ب زبان عربی باشد ب این شماره تماس بگیرید ***********
شاهین
اذر
حقوق هم زیاد نمیگیرم
سلام تماس بگیرید ممنونم 
شاهین
اذر
حقوق هم زیاد نمیگیرم
0****  
شاهین
P_M
سلام من امسال میشم 16 ساله خیلی خوب بلدم این کارو از پسش بر میام و میتونم بچه نگه دارم
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  دقیق بگم محمدی 
پرستار کودک
کمک مادر میخوایم ، دوتا بچه ۳ساله پسر و ۱۰ ساله دختر ، خواهشا صدرصد مذهبی مومن و زیر ۳۰ سال باشد، به عنوان مربی معلم و هم بازی بچه ها باشن، حقوق خوب در صورت رضایت پرداخت میشود، در صورت امکان تماس بگی...
شاهین
زینب, غمیلویی
سلام وقت بخیر ۲۵سالمه مربی کودک هستم و ۳ سال سابقه کار دارم،دانشجو هستم باهام تماس بگیرید لطفاً
شماره تلفن 0****  محمدی هستم تماس بگیرد 
13:05
شاهین
مریم رجبی
0****  تماس بگیرد 
13:06
شاهین
آنیا رادمنش
سلام من اینجا نمیتونم شماره تلفن بدم اگه شما میتونید بدید من باهاتون تماس بگیرم
0****  محمدی هستم 
13:30
پرستار کودک
سلام و عرض ادب جهت پرستاری و کمک درس بچه پسر کلاس اول و انجام امور منزل نیازمند یک خانم هستیم حقوق و ساعت کاری توافقی مسیر شهرک
1402/05/19
شاهین
اذر
سلام خوبید وقت بخیر 
بنده یک پرستار میخوام برای بچه تماس بگیرید 0****  محمدی هستم بگید از برنامه پیشه کار آمدید تشکر میکنم باحقوق عالی
13:48
1402/05/28
مریم محمدی
سلام.کدوم دانشگاه ...
سلام من نیاز ب کار دارم خودم سه تا بچه بزرگ کردم 
21:55
1402/06/01
سلام من خودم دوتابچه دارم کارموخوب بلدم فقط میخوام منزل خودم باشه 
20:48
پرستار آموزشی کودک ۸ساله
با سلام با یک نفر خانم جوان جهت نگهداری و آموزش به پسر بچه ۸ ساله در منزل در ساعت ۱۰ صبح تا ۴ عصر به جز تعطیلات نیازمندیم .در ضمن کسانی که درخواست اسکان شبانه روزی هم داشته باشند اسکان به صورت مجزا...
1402/06/04
افشین ح
سلام  اگه شبانه روزی میتونین باشماره زیرتماس بگیر بچم پسره4ساله
0**** 
13:49
افشین ح
اذر
سلام بااین شماره تماس بگیرید
0**** 
13:58
شاهین
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 0****  محمدی
15:59
پرستار پسربچه سه و نیم ساله
نیازمند پرستار باحوصله منظم و امانت دار و با رعایت بهداشت جهت نگهداری از پسربچه سه سال و نیمه با حقوق ۴ونیم تا ۵ تومن ساعت کاری ۷ تا ۲ و نیم پنج شنبه ها و روزهای تعطیل رسمی تعطیله مراقبت از کودک ...تغ...
شاهین
اذر
سلام خوبید وقت بخیر تماس بگیرد 
16:00
1402/06/10
سحر
۰۹۱۳۸۳۳۵۳۰۱
سلام 0**** خانم نادری
14:18
1402/06/12
شاهین
سلام یک پرستار کودک میخوایم با حقوق عالی برای تهران و جای سکونت داده میشه فقط خانوم های از سن 16تا 40 متاهل نباشه بهتر چون شاید سفر بریم با کودک پرستار بیاد محمدی هستم 
23:33
پرستار روزانه پسر بچه سه ساله با امور منزل
پرستار جوان و پر انرژی در محدوده سنی ۲۵ تا ۳۵ با حوصله اشنا به امور منزل و اشپزی خوب در ابتدای کار سفته دریافت میشود
شاهین
0****  
23:33
1402/06/15
امینی
من دنبال کار پرستار بچه هستم 
البته خودم ی بچه ۷ماه دارم  میخام بچه خودمم تنها نباشه
10:32
1402/06/18
محمدی
P_M
سلام تماس بگیرد برای کارتون 0****  محمدی هستم مرسی بگید از کار پیشه  آمدید تشکر 
23:01
یک خانم جهت مراقبت از کودک دختر بچه
با سلام دختر عزیزم ۳ سالشه یک خانم جوان مهربان و دلسوز جهت مراقبت و نگهداری از دخترم روزانه از ساعت ۹صبح تا ۵عصر شنبه تا چهارشنبه (پنجشنبه جمعه تعطیل) منزل محدوده هروی حقوق ۱۵ م ماهانه قراردادی امور ...
1402/08/26
پویا محمدی
1402/08/27

@afaf140201  آیدی تلگرام و ایتا
سلام 
 تلگرام  یا  ایتا پیام بدید تشکر 
21:17
پویا محمدی
سلام من 18سالمه دنبال پرستاری کودک هستم نیمه وقت به درسش هم میتونم کمک کنم اشپزی هم بلدم0****
1402/08/27

@afaf140201  آیدی تلگرام و ایتا
سلام 
 تلگرام  یا  ایتا پیام بدید تشکر 
21:18
1402/09/03
فاطمه سعادتی
من دنبال کار پرستاری هفته سه روز هستم 36 ساله  
11:33
پرستار ۲۴ ساعته
به یک پرستار ۲۴ ساعته در رفسنجان نیازمندیم برای دختر معلول از دست. از لحاظ عقلی سالم و مهربان و خوش اخلاق و فهمیده هست ۳۸ سال سن و ۳۰ کیلو وزن داره نقاش و شاعر است دو جایزه کشوری برای نقاشی برده یک ک...
1402/11/10
نازنین ‌ اسکندری.
سلام پرستار مومن و متعهد و دلسوز برای کودک 10 ماهه میخوام
04:17
1 پاسخ
1 تایید
1402/11/21
مجتبی طاهری فر
سلام معصومه زرقانی هستم
این شماره‌ی منه 0****  
10:12
1402/12/05
زهرا نورا
0**** 
23:00
پرستار فرزند شما در منزل خودم
بنده لیسانس مامایی هستم سابقه کار در مهد و همچنین تدریس خصوصی برای بچه ها دارم خودم یک دختر۶ساله دارم و از فرزند شما مثل دخترم مراقبت میکنم همراه صبحانه و نهار و میان وعده و بازی و سرگرمی
مهناز نفر
سلام من میتونم ازش نگهداری کن
23:48
1402/12/19
سلام  پرستار  بچه هستم اگر نیاز دارید تماس بگیرید0**** 
03:31
1402/12/22
پرستار کودک 
اگر نیاز ب پرستار کودک دارید 4سال هم مربی پیش دبستانی بودم و 23سال و بابل باشه 
20:06
پرستار کودک
نیازمند پرستار بین ۳۵-۵۰ سال ، متاهل،جهت نگهداری از کودک ۶ ساله و آشپزی در منزل، کودک آروم هست و بیشتر کارهاش رو خودش انجام میده ، فقط کسی باشه که حوصله بازی با بچه رو داشته باشه،ساعت کاری ۹ صبح تا ۲....
1403/01/05
بلی من میخام
10:10
8492
10:11
نازنین ‌ اسکندری.
سلام پرستار مومن و متعهد و دلسوز برای کودک 10 ماهه میخوام
من میخوام 
10:12
پرستار کودک یکساله باسواد مرتب و اراسته
به یک نفر پرستار کودک یکساله سواد خواندن داشته باشد و با بچه بتونه بازی کنه و نهار هر روز آماده کند بچه کاملا ساکت و آروم مبلغ ۵-۵/۵میلیون تومان خیابان بزرگمهر
من یه ازاینا یکی میخام
10:14
سلام میخاهم
10:27
سلام من شهرستان ساوه هستم این کارخوب بلدم 0**** 
11:07
استخدام پرستار کودک با حقوق
لطفا کیله توضیحات را مطالعه بفرمایید و بی مورد تماس نگیرید از خانم جوان، با تحصیلات بالای دیپلم ، دارای تجربه در زمینه ارتباط با کودک و نگهداری صحیح؛ جهت مراقبت از دختر بچه دعوت به همکاری میشود. ساع...
1403/02/12
آناهیتا جانشین
سلام کدوم دانشگاه میشه بیشتر اطلاعات بدهید لطفا🙏🏻
12:13
جمعه 28 اردیبهشت 1403، ساعت 11:25