دنبال کن

راننده پایه یک

راننده

1402/06/21
علیرضا جلیلوند
علاقمند به کاره ترانزیت سالم و بدون حاشیه 
14:51
2 تایید
راننده
سلام راننده جهت کار روی سمند واسه سرویس شرکت ماشین از من تحویل راننده میگردد ترجیحا بازنشسته صب ساعت ۶ از یزد به اردکان رفت و عصر ساعت۴از اردکان به یزد برگشت هستش در طول روز هم سرویس متفرقه هست که ا...
1402/07/01
محمد چلیپا
راننده گریدر هستم یا سابقه بالای 20سال 0**** 
18:45
1402/07/15
علیرضا جلیلوند
سابقه ۱۵ ساله در امر رانندگی سنگین به صورت تجربی ولی مدرک پایه یک به تازگی دریافت شده بچه شوفر و سردی و گرمی چشیده به هیچ چیزی اعتیاد ندارم و سلامت و بدور از حاشیه فقط بدنبال علایقم هستم گواهینامه بین‌المللی دارای اعتبار کارت هوشمند ندارم ولی اگه موقیعت کاری خوب پیشنهاد بشه اقدام میکنم اونم میگیرم.
کاره ترانزیت اولویت و هدف آیندمه حفظ و نگهداری ماشین به بهترین نحو ممکن از خصوصیاتمه (ماشین باز)
یاحق
16:08
علیرضا جلیلوند
سابقه 15 ساله در امر رانندگی سنگین به صورت تجربی ولی مدرک پایه یک به تازگی دریافت شده بچه شوفر و سردی و گرمی چشیده به هیچ چیزی اعتیاد ندارم و سلامت و بدور از حاشیه فقط بدنبال علایقم هستم گواهینامه بین‌المللی دارای اعتبار کارت هوشمند ندارم ولی اگه موقیعت کاری خوب پیشنهاد بشه اقدام میکنم اونم میگیرم.
کاره ترانزیت اولویت و هدف آیندمه حفظ و نگهداری ماشین به بهترین نحو ممکن از خصوصیاتمه (ماشین باز)
یاحق   0**** 
16:10
راننده
سلام خدمت دوستان شرکت آرتین شرق زاهدان نیاز به راننده پایه دو دارد طبق اداره کار بیمه از روز اول
1402/07/18
سعید ایزدی
سلام راننده پایه یک هستم مدارک کامل اماده بکار کار با ماشین تک بنز رنو اف ام ودهچرخ 0**** 
17:53
1402/08/01
بابک صحت نائینی
راننده پایه ۱ باسابقه چندساله
سالم بی حاشیه هوشمند وحمل موادخطرناک
08:04
1402/08/13
حسین قزاانی
سلام حسین قزاانی راننده کفی وترانزیت وارد به بار گرفتن در شهرستان باسابقه بالا خط تهران بندر عباس و شهرستان 
16:57
1 پاسخ
گروه صنعتی نوآوران ابری | Abri group
استخدام راننده پایه دو (آقا)
- راننده با ماشین شخصی – برنامه ریزی و هماهنگی برای حرکت در مسیرهای مختلف – بررسی جداول زمانی حرکت و هماهنگی با مسئول مربوطه – توانایی رانندگی در مسیرهای طولانی – گزارش اتفاق‌‌‌های خاص رخ داده در جا...
حسین قزاانی
0**** 
16:58
1 پاسخ
1402/08/17
حسین سردیوند
حسین قزاانی
سلام حسین قزاانی راننده کفی وترانزیت وارد به بار گرفتن در شهرستان باسابقه بالا خط تهران بندر عباس و شهرستان
سلام خسته نباشد شمارتونو میزارید باهاتون تماس بگیرم
06:14
1402/08/18
حسین ملکشاهی
سلام،راننده پایه یک هستم مدارک تکمیل کارت هوشمندوسلامت آماده همکاری 28سالمه بچه شوفر ماشین باز'کمپرسی کار نمیکنم
09:08
راننده
❇️ نیروی بازنشسته آقا دارای گواهینامه کار کم و سبک
1402/09/17
مهدی پازش ک
مهدی پازش راننده کامیون هستم با20سال سابقه کار 
07:41
1402/09/18
علی آقچه‌لو
باسلام راننده پایه یک هستم. مدارک کامل اعم از کارت هوشمند و کارت سلامت. سن:32مجرد... دارای بیش از ده سال سابقه کار با انواع کشنده‌های قدیمی و انواع کشنده های جدید...اف هاش460 و دنگ و فنگ و هوو و بنز آکتروس و آتیکو و ... خونه زندگیم هم تو شهر ساوه هستش... شماره تلفن تماس:0**** علی
18:58
1 تایید
1402/09/29
هادی عیسوند
سلام راننده پایک کارت هوشمندو سلامت اماده بکار بنز ده چزخ تک بنز کار کردم
12:53
کانتمپو
راننده
استخدام کانتمپو کانتمپو در تهران (منطقه ۴، حکیمیه) جهت تکمیل کادر خود از متقاضیان ساکن استان تهران استخدام می‌نماید راننده جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت شرایط احراز: راننده وانت و کامیونت به ...
1402/12/23
احمدرضا سعیدی
راننده پایه یک هستم بازنشسته کاربا اتوبوس سرویس برومایلرکمپرسی بدونه هوشمندتهران ساکنم 0**** 
10:00
1402/12/25
یوسف بلوچ
راننده هستم ماشینم دارم مدل ماشین پژوپارس مدل چهارصدو دو گواهینامه پایه سه هم دارم در صورت نیاز تماس بگیرید0**** 
09:28
دادخداسنجری پور
راننده تریلی بامدارک کامل هستم گواهینامه بین المللی کارت هوشمند
10:34
آژانس بازنشستگان
راننده
چند نفر صرفا بازنشسته متعهد
1403/02/23
علیرضا یگانه
راننده اتوبوس بودم 22سال سابقه الان بیکارمجهت اطلاع0**** 
07:28
جمعه 28 اردیبهشت 1403، ساعت 07:23