دنبال کن

چطور یک ادمین ماهر شویم؟

ادمین

1400/10/17
چطوری یک ادمین پیج اینستاگرام بشیم
15:56
1 تایید
آوای درون مهر | Avaye Daroon Mehr
استخدام ادمین پیج (خانم)
به یک ادمین که ویژگی های زیر را داشته باشد نیازمندیم. مسلط به مباحث روانشناسی مسلط به کارهای مربوط به پیج منظم و با برنامه برای انجام کارهای پیج خوش ذوق و خوش انرژی خلاقیت در کار فعال در صورت تمایل ...
1401/02/09
طیبه شفیعی
میخوام ادمین حرفه ای بشم
10:36
2 تایید
1401/02/16
الهام
میخاستم ادمین پیچ بشم؟
09:21
1401/06/02
ادمین بانو
سلام اگه پیجی ادمین خواست بنده در خدمتم چهارسال سابقه کاری دارم و خودم هم بوتیک و آنلاین شاپ دارم
20:16
2 تایید
خانه بازی کودک فرشته | Fereshteh kids
استخدام ادمین شبکه اجتماعی (خانم)
خانه بازی کودک فرشته به عنوان مجموعه فرهنگی ورزشی کودکان به فردی خلاق و باسلیقه، منظم، مسئولیت پذیر و با انگیزه برای تولید محتوای اینستاگرام و پشتیبانی مشتریان سایت نیاز دارد لطفا به مهارت ها و نکات م...
1401/06/18
مرضیه محمودی
سلام 
ادمین حرفه ای و دوره دیده هستم
13:25
1 پاسخ
2 تایید
مرضیه محمودی
ادمین پیج میشم 
13:25
1 تایید
1401/10/10
نازنین گراوند
ادمینم با کار عالی و هزینه کم
21:43
1 تایید
مهندسی ایده بنیان ویرا | Vira Idea Base Engineering Co.
استخدام ادمین تولید محتوا (پیج های اینستاگرام، آپارات، یوتیوب و ...-اصفهان)
اگر علاقه‌مند به کار در یک محیط پویا و جوان، پیگیر و منظم و همچنین دنبال تجربه‌ها هیجان‌انگیز در دنیای مارکتینگ هستید، این فرصت شغلی مناسب شماست. وظایف اصلی یک ادمین تولید محتوا شامل برنامه‌ریزی و تو...
1401/11/03
سارا وفایی
سلام ادمین ثبت سفارشات، پاسخگویی، تلگرام، واتساپ میشم مسلط به قوانین بالا بردن پیج و تبلیغات، ویو استوری بالا، ورود پیج به اکسپلور و..  هستم
06:04
1 پاسخ
1 تایید
1401/12/06
سهیلا فلاحفر
سارا وفایی
سلام ادمین ثبت سفارشات، پاسخگویی، تلگرام، واتساپ میشم مسلط به قوانین بالا بردن پیج و تبلیغات، ویو استوری بالا، ورود پیج به اکسپلور و.. هستم
سلام برای پیج تازه کار ونوپا که مشتری نداره میتونی جذب مشتری کنی ؟
10:28
سهیلا فلاحفر
مرضیه محمودی
سلام ادمین حرفه ای و دوره دیده هستم
سلام برای پیج تازه کار ونوپا میتونی جذب مشتری کنی ؟
10:28
اینباکسینو | Inboxino
استخدام ادمین اینستاگرام(دورکاری)
در اینباکسینو جای شما خالی است اگر به اینستاگرام علاقه دارید، خلاق هستید، می‌تونید ایده پردازی و تولید محتوا کنید، و علاقه دارید در یک استارتاپ در حال رشد کار کنید، جای شما خالی است. به دنیال ادمین د...
1401/12/23
ستاره مرادب
ادمین پاسخگویی و ادیت  و پست هستم 
19:03
1 تایید
1402/01/02
زهره برواتی پور
سلام ادمین هستم
19:39
1402/01/19
نیایش فرزانه
سلام وقتتون بخیر دوره ادمین دیدم 
میتونم پیجتون ارتقا بدم 
با قوانین اینستا آشنایی
و دوره بنر هم دیدم
17:11
خانه معنا | Khanemaana
استخدام ادمین شبکه های اجتماعی
مسلط به ادیت ،فتوشاپ، تدوین ریلز، پریمیر مسلط به عکاسی و فیلم برداری آشنا به الگوریتم شبکه های اجتماعی خصوصا اینستاگرام آشنا با سیستم مدیریت محتوا cms مانند ورد پرس دانش استراتژی محتوا و بازاریابی محت...
1402/02/05
..
سلام ادمین پاسخگویی، اینستاگرام و واتساپ میشم مسلط به قوانین بالا بردن پیج و تبلیغات، ویو استوری بالا، ورود پیج به اکسپلور. پست و هشتگ گذاری حرفه ای و... 
12:21
1 پاسخ
1402/02/28
شیدا موسوی
سلام ادمین هستم مسلط به تمام قوانین اینستا دوره دیده هستم و میتونم پیجتونو بالا ببرم و تمام وقتم..... 
09:53
1402/03/17
ستایش :)
سلام ادمین ثبت سفارش و  پاسخ گویی و ادیت میشم
13:38
گروه گردشگری پرشیا ( پرشیاتور ) | Persia Tourism Group Co.,Ltd. (Persia Tour)
استخدام ادمین سایت
گروه گردشگری پرشیا برای واحد دیجیتال خود به مسئول آی تی و ادمین سایتهای با شرایط زیر دعوت می نماید : شرایط عمومی الزامی : 1- رفتار حرفه ای 2- روحیه کار تیمی و توانایی سرپرستی تیم 3- قان...
1402/03/28
اکرم عباس ابادی
ماداخل شرکتمون 10نفر ادمین میخوایم
0**** تلگرام پیام بدید زنگ نزنید
رزومه بفرستین
12:47
1 تایید
1402/04/02
نیره فیروزی
گالری ایت در زمینه فروش لباس زنانه به ادمین باتجربه بازاشتن بنرکاری نیازمنداست .فقط خانم
09:53
1402/04/06
سلام ادمین پاسخگویی،ادیت،گذاشتن پست و استوری هستم .
22:32
کارتکست | Cartext
استخدام ادمین اینستاگرام (دورکاری)
نیازمند یک ادمین اینستاگرامی خلاق و علاقه مند به حوزه خرید-فروش و کارشناسی خودرو که در بخش استوری پیج اینستاگرام مجموعه فعالیت داشته باشد -جمع آوری اطلاعات و محتوا بر عهده خود ادمین هست و فیلم و عکسی...
1402/04/15
مینا هنرور
07:31
1402/05/31
یاس احمدی
ادمین هستم برای هماهنگی به تلگرام پیام بفرستید@Yasesham112
13:51
1402/06/01
ساناز زینتی
08:35
هیچ کمپانی | HichCompany
استخدام ادمین اینستاگرام (قم)
ما در مجموعمون برای پیج های زیادی در اینستاگرام،به ادمین نیاز داریم ادمین چه آقا باشه،چه خانم فرقی نداره اما نیازمند ادمین حرفه ای آشنا: -با الگوریتم -تعامل -دارای رزومه -دوره دیده -توانمندی رشد و......
1402/06/30
حسنا طاطار
سلام خسته نباشید ادمین هستم میتونم تعامل _ادیت_
پاسخگو به دایرکت _پاک سازی اکسپلور و ...
انجام بدم اگر کسی خواست در خدمتم 
07:53
1402/07/09
احمد رستمی
سلام میخام انلاین شاپ راه اندازی کنم از فضای مجازی هم زیاد سر رشته ندارم ایا کاشان جای برای اموزش داره اگه میدونید ممنون میشم راهنمای کنید
18:27
احمد رستمی
سلام کسی میتونه راهنمای کنه کجا باید اموزش ببینم 
18:30
ایده سازان آریو طب | Idesazane ArioTeb
استخدام ادمین اینستاگرام
شرایط احراز استخدام ادمین حضوری جهت پاسخدهی و فرایند تولید محتوا آشنایی حداقلی با تعدادی از نرم‌افزارهای تولید و ادیت محتوا آشنایی با کامپیوتر و شبکه‌های اجتماعی ظاهر آراسته و شیک با انگیزه، متعهد، ...
1402/07/18
بهار رضایی
سلام من ادمین پاسخگو هستم میتونم تمام دایرکت و کامنت هاتون رو به موقعه جواب بدم و در تولید محتوا قوییی دارم 
10:24
1402/08/01
مهسا مرادی
..
سلام ادمین پاسخگویی، اینستاگرام و واتساپ میشم مسلط به قوانین بالا بردن پیج و تبلیغات، ویو استوری بالا، ورود پیج به اکسپلور. پست و هشتگ گذاری حرفه ای و...
سلام وقت بخیر 
هزینه رو میفرمایید؟!
16:02
1402/08/02
فاطنه غفاری
سلام من میتونم ادمین پاسخگویی و دایرکت و کامنت استوری بشم اگر کسی خاست در خدمتم
21:50
سفیران ایران | Safiran Iran
استخدام ادمین اینستاگرام
آکادمی سفیران ایران در نظر دارد با گزینش و مصاحبه‌ی کاری در حداکثرترین حالت ممکن برای این بخش از پروژه‌ی درآمدزایی ۵ الی ۱۰ نفر را طی آموزش های رایگان و کاملا کاربردی در فضای سوشال مدیا و م...
1402/09/20
Maryam Admin
سلام وقت بخیر

ادمین اینستاگرام بصورت دورکاری

4سال سابقه ادمینی دارم
برخی از دوره های معین فرجی رو گذروندم

کارهایی که انجام میدم👇

جذب فالوور از طریق تعاملات و تبادلات
افزایش لایک،کامنت
افزایش بازدیداستوری 
تعاملات روزانه با پیج های هدف گذاشتن پست و استوری طبق ساعت الگوریتم با کپشن نویسی و هشتگ گذاری اصولی برای پست 
و آلتکست
ادیت فیلم و عکس 
ساخت کاور پست
لوگو

*تبلیغات پربازده و تخصصی بصورت تیمی و گسترده*

هر کدوم از موارد بالا طبق نیاز شما انجام داده میشه

پیج اینستاگرام
Admin_maryam67
20:17
1402/10/05
سمیه ایمانی حدادان
چطور یه ادمین ماهر بشم ؟
23:55
1402/10/09
مریم
سلام میخوام ادمین بشم 
17:59
مجتمع سلامت تهران | MST
استخدام ادمین تبلیغات حضوری
جهت فعالیت در کلینیک پوست و مو زیبایی ترجیحا فارغ التحصیل از رشته های مرتبط با بازاریابی و مارکتینگ فعال و خلاق در زمینه حل کلیه چالش های مارکتینگ موجود در کلینیک آشنا با روشهای تبلیغاتی (آنلاین و مح...
1402/10/23
هانیه سادات
سلام وقتون بخیر
ادمین ثبت سفارش پاسخ به دایرکت استم
04:45
شنبه 12 خرداد 1403، ساعت 14:36